Dodaj do ulubionych

Bajki Dudy, part I

22.02.20, 07:54
O swoich pisich współsprawcach w przestępstwie „Jeżeli zobaczę, że moi koledzy robią jakieś rzeczy, które nie służą społeczeństwu, i które nie realizują tych zobowiązań, które na siebie przyjęliśmy, albo niby mają je realizować, ale będą to rozbiły źle, to będę wobec tego protestował”.
A w jakiż to sposób zaprotestujesz miernoto, nie zjesz budyniu na deser?
Czyli wszystko co zrobili mafiosi to było dobre. Chłopie, daj sobie spokój z tymi bajkami, i tak mało kto w to uwierzy. Dlaczego pyska nie otworzysz o środkowym paluchu Lichockiej, bo co boisz się tchórzu?
I ty śmiesz pouczać o klasie dyskusji?

oko.press/cuda-duda-w-turku-poucza-zeby-te-dyskusje-mialy-klase-bo-ja-to-nazywam-klasa/
--
joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
I nie wódź nas na pokuszenie.
Obserwuj wątek
    • paskudzbagien Re: Bajki Dudy, part I 22.02.20, 08:07
      Nakrzyczy na nas!
      ps.
      Nie działa opcja "cytuj" na forum

--
      W przyszłym roku mamy pewnego Oskara w kategorii Wiocha:
      www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
      • taniarada Re: Bajki Dudy, part I 22.02.20, 09:15
        Tak durnego i chamskiego jeszcze nie było.Napisałem bez komentarza.Facet nagina regulamin do granic możliwości.I czuje się bezkarny.Kto inny w drugą stronę by tak napisał i to już ładował by no oślej.Wziął sobie za cel zohydzić prezydenta.Wkleja te swoje wypociny.Nie przebierając w słowa.
        • qinto Re: Bajki Dudy, part I 22.02.20, 09:33
          Czy tylko on czuje się bezkarny na tym forum?
          To forum to cloaca maxima, większość platfusowa ma tutaj specjalną opiekę moderatorów, dlatego piszą to, co im ślina nienawiści na język przynosi.

--
          Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
          • taniarada Re: Bajki Dudy, part I 22.02.20, 11:15
            To forum to cloaca maxima, większość platfusowa ma tutaj specjalną opiekę moderatorów, dlatego piszą to, co im ślina nienawiści na język przynosi.Do czasu mój drogi ,do czasu.
        • paskudzbagien Re: Bajki Dudy, part I 22.02.20, 11:12

Tak durnego i chamskiego jeszcze nie było.Napisałem bez komentarza.Facet nagina regulamin do granic możliwości.I czuje się bezkarny.Kto inny w drugą stronę by tak napisał i to już ładował by no oślej.Wziął sobie za cel zohydzić prezydenta.Wkleja te swoje wypociny.Nie przebierając w słowa.

Jakiego prezydenta, więcej szacunku proszę, to PanPrezydęt

--
          W przyszłym roku mamy pewnego Oskara w kategorii Wiocha:
          www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka