Dodaj do ulubionych

Horała się zna

26.02.20, 19:48
Horała, człowiek orkiestra, znalazł się na pierwszej linii walki z koronawirusem. Występuje na konferencjach prasowych w pozie generała, który za chwilę tego koronawirusa rozstrzela. I nie można się dziwić, to jest przecież człowiek, który zna się na wszystkim, z niejednego pieca pieczywka już smakował. Teraz, jako człowiek odpowiedzialny za prezentacje mega-lotniska CPK i kolejnych wiodących do niego linii kolejowych niebywałej prędkości oraz autostrad skupia swoją uwagę, czemu dawał wyraz na konferencjach prasowych, przede wszystkim na pomiarach temperatury podróżnych. Słusznie, bo przecież 100 mln pasażerów przemieszczających się przez ten super-organizm komunikacyjny w ciągu roku to jest 8 333 333,3 pasażera miesięcznie, 1 923 076,9 pasażera tygodniowo, 273 972,6 pasażera dziennie, 11 415,5 pasażera na godzinę, 190,3 pasażera na minutę albo 3,2 pasażera na sekundę. I wszystkim im trzeba zmierzyć temperaturę. To ilustruje ogrom zadań stojących przed posłem Horałą. Znając wszechstronność pana posła Horały nie można mieć najmniejszej wątpliwości, że tym gigantycznym zadaniom podoła i już wkrótce na prezentacjach systemu CPK widoczne będą urządzenia przeznaczone do pomiaru temperatury podróżnych i obsługujący je personel.
--
Mysia z Mysiej vel Ząbi
wypromuje wyPAD 2020!!!
Obserwuj wątek
    • ukos Re: Horała się zna 27.02.20, 15:36
      A jednak wycofali z pierwszej linii. Słusznie, opisane powyżej zadania to przedsięwzięcia bardziej długofalowe, to praca na lata.

--
      Mysia z Mysiej vel Ząbi
      wypromuje wyPAD 2020!!!
    • pies.na.czarnych Re: Horała się zna 27.02.20, 15:42
      > Występuje na konferencjach prasowych w pozie generała, który za chwilę tego koronawirusa rozstrzela.

Wydaje mi się, że oni beda rozstrzeliwać zarażonych. Ich przygotowanie do walki z wirusem jest na poziomie zera. Eliminowanie chorych to jest ich jedyna opcja.

--
      Uwaga szczur!
      • ukos Re: Horała się zna 27.02.20, 16:12
        pies.na.czarnych napisała:

> oni beda rozstrzeliwać zarażonych

W systemie lotniska CPK to oczywiste. Przecież na lotnisku CPK to może się zarazić 100 mln pasażerów rocznie, a licząc odprowadzających drugie tyle. Niebawem powinniśmy to zobaczyć na prezentacjach Horały. Będzie pokazana skuteczność zabezpieczeń.
        --
        Mysia z Mysiej vel Ząbi
        wypromuje wyPAD 2020!!!
    • krysztalowoczystyczlowiek Horała, to jeden z najbardziej wyszczekanych 27.02.20, 15:49
      PiSiorów, dla tego też prezes w razie zagrozenia, lub gdy trzeba kogoś zagadać na śmierć wysyła właśnie jego.
      Facet szczeka szybciej od mojej żony!
      Wielokrotnie o tym pisałem, że przed nim olbrzymia kariera i dziwię się dlaczego nie zrobili go do tej pory ministrem!
      Prezes potrzebuje takich, najlepszym przykładem jest Duda!

--
      www.wiocha.pl/1405595,Caluje-raczki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka