27.03.20, 09:12

Nawet opozycja dostrzega jej potrzebę. Jednoosobowa odpowiedzialność za decyzje, ekspertyza i efekty. W taki sposób funkcjonuje cały świat biznesu i nikt nie podważa jego racjonalności..

--
Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Dyktatura 27.03.20, 09:26
   Bez pomocy rządu samorządom bardzo trudno będzie przetrwać czas epidemii, niektóre pod koniec roku mogą nawet stracić płynność - uważa prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Jak dodał, ze względu na trudną sytuację władze stolicy chciałyby zawieszenia lub zmiany zasad naliczania tzw. janosikowego. No to na kolanach do Kaczyńskiego.I błagać o łaski.
  • taniarada Re: Dyktatura 27.03.20, 09:30
   W obliczu wyborów prezydenckich (kiedykolwiek się one odbędą) oraz pandemii koronawirusa wychodzi na jaw, że poszczególne ugrupowania opozycyjne nie mają ze sobą nic wspólnego poza nienawiścią do obecnej władzy.
   W kubaturach sejmowych, POruszają się fanatyczni fani - INSPIRATORÓW "łowców Skór".Straszno i ciemno.
   • stasi1 Re: Dyktatura 27.03.20, 09:52
    Gdyby miały coś wspólnego to by się połączyły. W 89 też nic nie łączyło Solidarność poza nienawiścią do komunistów. I wygrali
     • stasi1 Re: Dyktatura 28.03.20, 09:20
      Czy to ważne kto? Ważne że Solidarność wzięła władzę. Teraz też może Duda wygra a PiS straci władzę ze względu na puste półki, po wirusie
      • qqazz Re: Dyktatura 28.03.20, 09:28
       oj nie kracz, i nie złorzecz Polakom.


       pozdrawiam

       --
       wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
       "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
   • taniarada Re: Dyktatura 27.03.20, 09:58
    pies.na.czarnych napisała:

    > Może zgodziłbym się na dyktaturę z innym dyktatorem niż ta kreatura Kaczyński :
    > )
    > Gorszej od Tuska trolla z Twitta już nie ma.
    Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami.
    Autor: Jarosław Kaczyński
   • qwardian Re: Dyktatura 27.03.20, 10:02
    Pies, Tusk jest pragmatyczny jak jego dziadek. Trafił do obozu, wyszedł z niego wypasiony, potem do niemieckiej armii i przystał do aliantów kiedy wiatr się zmienił. Skąd przekonanie, że Donald nie zatrzasnąłby drzwiczek pieca krematoryjnego kiedy tam trafisz?

    --
    Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
   • qqazz Re: Dyktatura 28.03.20, 09:54
    Czyli Ziobro by ci pasował.


    pozdrawiam

    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
  • wkkr Re: Dyktatura 27.03.20, 10:25
   W biznesie mamy bankructwo w dyktaturze rewolucje jako mechanizm rozliczający. Czy naprawdę tego potrzebujemy? Mamy co jakiś czas krwawo obalać niechcianą władzę?

   --
   Ceterum censeo Russia delendam esse
   • qwardian Re: Dyktatura 27.03.20, 10:36
    Każdy biznes z obecnym poziomem zadłużenia państw ogłosiłby niewypłacalność. Co za brednie.

    --
    Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
  • erte2 Re: Dyktatura 27.03.20, 10:59
   Trzeba przyznać że kaczyński jarosław (ksywa "małorosły") jest mistrzem w rozgrywaniu tragedii i nieszczęść dla zdobycia władzy. I tak jak onegdaj potrafił do ostatniej kosteczki wykorzystać śmierć 96. osób (w tym własnego brata) tragicznie zmarłych pod Smoleńskiem, tak dzisiaj na strachu przed pandemią usiłuje zdobyć dodatkowe pozakonstytucyjne uprawnienia i kompetencje. A pamiętajmy że kieruje się on gomułkowska zasadą że "władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy".
   W związku z tym istnieje domniemanie (graniczące z pewnością) że nawet po ustąpieniu tej zarazy będzie chciał zatrzymać na stałe wszelkie ograniczenia praw i swobód obywatelskich, bardziej zmarginalizować opozycję, zinstytucjonalizować powszechną inwigilację a także utrzymać izolację Polski w UE. Bo to leży w jego naturze - kontrolować wszystkich i wszystko, mieć wpływ na każdą dziedzinę życia i każdy przejaw aktywności Polaków począwszy od wymiaru sprawiedliwości i wszelkich innych instytucji państwowych aż po Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Klub Miłośników Używanych Skarpetek.
   • taniarada Maseczki w kropeczki o ho ho ho 27.03.20, 11:14
    erte2 napisał:

    Schetyna był pytany w radiu RMF FM, czy gdyby wybory prezydenckie odbyły się nie 10 maja, ale później np. jesienią bądź zimą, a być może w przyszłym roku, to Małgorzata Kidawa-Błońska powinna raz jeszcze kandydować, czy też ponownie powinno się przeprowadzić prawybory i w ten sposób wyłonić kandydata.
    To decyzja Koalicji Obywatelskiej, jako takiej i oczywiście Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Uważam, że jeżeli te wybory będą przesunięte, to wszystko się otworzy znów na nowo
    - oświadczył.
    I o to chodzi i o to chodzi.Amen.
  • buldog2 Re: Dyktatura 27.03.20, 11:40
   Czas na jakobinów, który zrobi z siebie najwyższego prezesa?

   --
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
   • pies.na.czarnych Re: Dyktatura 27.03.20, 13:50
    Kaczor nie zostanie dyktatorem. Musiałby przejąć na siebie odpowiedzialność za wszystko, a na to jest za bardzo "strachliwy". Woli knuć w zakątku swojej piwnicy.

    --
    Uwaga szczur!
  • qwardian Re: Dyktatura 28.03.20, 09:51
   Spójrzcie na siebie w lusterko. Nie jesteście w stanie funkcjonować w warunkach demokracji, bo Jarosław Kaczyński kopuluje was w kakałko przy każdej nadarzającej okazji. Zlikwidujcie wybory i oddajcie władzę w ręce osoby kompetentnej, która wyrżnie obóz zdrady i zaprowadzi w Polsce system jedności etnicznej..

   --
   Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka