Dodaj do ulubionych

TVP i jej misja

02.04.20, 13:53
Zawsze wypowiadałam się negatywnie na temat TV. Kilka dni temu zobaczyłam przedstawienie w wykonaniu MEN ( MEN powinien przynajmniej sprawdzić te lekcje). Wypowiem się tylko na temat matematyki : żaden nauczyciel, nawet na łożu śmierci nie pomyli liczby z cyfrą, obwodu okręgu z jego średnicą, a koła z okręgiem. Co TV chciała nam pokazać: niewykształconych nauczycieli? W jaki sposób on stali się nauczycielami?
Czy w taki sposób, jak niektórzy zostali prawnikami?
A może w taki sposób, jak niektórzy stają się prezesami państwowych spółek, banków , wojewodami i ministrami ?
Nieudolność tych mianowanych "elit" bardzo przypomina to, co objawiła nam TVP.
Obserwuj wątek
        • no-popis Re: może POtępiałaś np takie ustawki w TVPWSI 03.04.20, 06:00
          lechutek1966 napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > adria231 napisała:
          > >
          > > > Zawsze wypowiadałam się negatywnie na temat TV.
          > > youtu.be/-J_RyJLlNmE
          >
          > Wtedy ona redagowała teksty więc????????
          Ale twierdzi, żę ...ZAWSZE krytykowała :)
          To tak jak Leszek Miller będący z PO w europarlamencie ZAWSZE by za demokracją, wolnością słowa i wspólną Europą :)

--
          Politycy Platformy - mają usta pełne frazesów związanych z obroną demokracji. Okazuje się jednak, że wewnątrz są spore problemy z pluralizmem, a PO rządzona jest autorytarnie.
          Stefan Niesiołowski
      • lechutek1966 Re: TVP i jej misja 02.04.20, 17:12
        Tania. Spadamy stąd. Niech sok kisnie we własnym sosie. To co się tu dzieje przekroczyło kolejne POklady dna. Ja nie jestem ani górnikiem ani archeologiem aby czuć się na dnie dobrze.
        • taniarada Re: TVP i jej misja 02.04.20, 17:20
          lechutek1966 napisał:

> Tania. Spadamy stąd. Niech sok kisnie we własnym sosie. To co się tu dzieje prz
          > ekroczyło kolejne POklady dna. Ja nie jestem ani górnikiem ani archeologiem aby
          > czuć się na dnie dobrze.
          Jest myśl.Ja i tak tu mało piszę.Chyba że ktoś ewidentnie kłamie .
            • snajper55 Re: TVP i jej misja 02.04.20, 21:48
              lechutek1966 napisał:

> Ja zdecydowanie za dużo. Gdybym napisał dwa posty to o te dwa za dużo. Ja kończ
              > ę. Mam głęboko gazetę. To już nie jest opiniotwórcze forum a klon soku z buraka

Znowu kończysz? Który to już raz? A potem wracasz i udajesz, że nic nie pisałeś o odejściu.

S.
              --
              Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
              • lechutek1966 Re: TVP i jej misja 02.04.20, 21:58
                snajper55 napisał:

> lechutek1966 napisał:
                >
                > > Ja zdecydowanie za dużo. Gdybym napisał dwa posty to o te dwa za dużo. Ja
                > kończ
                > > ę. Mam głęboko gazetę. To już nie jest opiniotwórcze forum a klon soku z
                > buraka
                >
                > Znowu kończysz? Który to już raz? A potem wracasz i udajesz, że nic nie pisałeś
                > o odejściu.
                >
                > S.

Nie komentuje!!!!!. Na własne pytania odpowiadaj sobie sam ( jak to masz w zwyczaju). Niech FK zdycha we własnym wyciśniętym przez was soku z buraka.. Zablokowałem już powiadomienia z "gazeta.pl i z "wyborcza.pl","Newsweek", Blokuje powiadomienia z Onet i kilku jeszcze innych fejkowych portali. Je będę nawet wchodził i czytał wypociny pseudodziennikarzy. Nie będzie wejść na strone, będziecie mieć mniej kasy z reklam. POzdrawiam.

EOT

Ps. Będę się przyglądał waszemu upadkowi.
              • tia666 Re: TVP i jej misja 03.04.20, 17:04
                pisdutkowe troliki nigdzie nie pojda, bo gdzie pojada... na prawilne albo rydzykowe fora?

--
                Polityk nie czuje się ksenofobem, jako dowód przedstawia swoją niedawną wizytę w Hiszpanii.
    • tia666 Re: TVP i jej misja 02.04.20, 17:09
      To sa nauczyciele wykluci co powstali z kolan, ich znakiem jakosci jest "dobra zmiana". Amen

--
      Polityk nie czuje się ksenofobem, jako dowód przedstawia swoją niedawną wizytę w Hiszpanii.
      • rzewuski1 Re: TVP i jej misja 02.04.20, 17:39
        Nie dyplom ale wierność jedynie słusznej partii zrobi z ciebie nauczyciela, sędziego czy lekarza.

--
        Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
        Stanisław Lem
    • adria231 Re: Zostaw dziada i hejtera tych stron 03.04.20, 08:16
      Żeby była jasność. Przed 2015 nie wypowiadałam się o telewizji. Oglądałam te programy, które lubiłam i nie widziałam potrzeby,żeby je krytykować. Teraz, po "dobrej zmianie" ta pisia szczujnia nie pozostwia wątpliwości na żadnym kanale, ze jest kur..ską tv.
      A ta pisia szkoła , to szkło powiększające obnażające to medium....
      • no-popis Re: Zostaw dziada i hejtera tych stron 03.04.20, 14:28
        adria231 napisała:

> Oglądałam te programy, które lubiłam i nie widziałam potrzeby,żeby je krytykować.
        No i mamy jasność !
        Tu fragment jednego z wielu programów z tamtej epoki:
        youtu.be/Y9GToiPT0oA?t=6
        youtu.be/-J_RyJLlNmE?t=2

--
        Symboliczny koniec Gazety Wyborczej z dniem tej publikacji „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już brukowiec.
    • cegehana Re: TVP i jej misja 03.04.20, 15:16
      Jak dla mnie te lekcje są przede wszystkim mocno niedopracowane - co ogromnie dziwi w czasach, gdy mamy mnóstwo gotowych scenariuszy zajęć i pełne biblioteki pedagogiczne. I uważam, że obciach spada tu głównie na tvp - bo ktoś to zredagował, ktoś opublikował, ktoś podjał decyzję o umieszczeniu w ramówce, ktoś zatrudnił te osoby a nie inne, ktoś podjął decyzję o realizacji tego a nie innego programu. I ten ktoś powinien się wstydzić, a nie środowisko nauczycieli. W szkołach stacjonarnych teraz nieraz bywało (pewnie wielu ma takie wspomnienia), że nauczyciel przyszedł nieprzygotowany, że palnął jakąś bzdurę, ale tu mamy do czynienia z celową publikacją takich treści, a nie niedopatrzeniem jednej osoby.
      • no-popis Re: TVP i jej misja 03.04.20, 16:24
        cegehana napisał(a):

ale tu mamy do czy
        > nienia z celową publikacją takich treści, a nie niedopatrzeniem jednej osoby.
        Doskonałe ! ...do kabaretu.

--
        Symboliczny koniec Gazety Wyborczej z dniem tej publikacji „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już brukowiec.
        • adria231 Re: TVP i jej misja 04.04.20, 22:57
          Teraz dowiaduję się, że nauczycielki wzięto z łapanki, nikt im nie pomógł,nawet same nie miały czasu, by sprawdzić, czy nie ma błędów w nagranym materiale. Przykro mi,że też dałam się ponieść tej fali hejtu.
          Nadal jednak mam zastrzeżenia do nadzoru pedagogicznego, że dopuścił do tej emisji. Najwięcej zawinniła jednak tv, która niedawno zaanektowała ogromne pieniądze z budżetu i nie zatrudniła ludzi, którzy mieliby pojęcie o tym, co ludziom pokazują.
    • no-popis kiedyś to była wsPOniała TVP 05.04.20, 06:26
      adria231 napisała:

> Zawsze wypowiadałam się negatywnie na temat TV.
      Już wiemy, że nie zawsze ! :)
      Kiedyś nie można było odróżnić TVP od TVN24
      Tu fragment jednego z wielu programów z tamtej epoki:
      youtu.be/Y9GToiPT0oA?t=6
      youtu.be/-J_RyJLlNmE?t=2
      NAwet można stwierdzić, że wtedy TVN24 była telewizją "opozycyjną" przy tym jak TVP robiła dobrze Tuskowi i jego ekipie.
      --
      Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.
    • margit49 Re: kiedyś to była wsPOniała TVP 05.04.20, 11:58
      no-popis napisała

Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.

No, coś podobnego! Forum tego brukowca okupujesz 3/4 doby, usiłujesz brylować, ganiając po wszystkich wątkach, ale twoje wpisy to przede wszystkim epistoły cytatów. No, ale taka praca, przecież z własnej i nieprzymuszonej woli brukowca byś nie tykał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka