30.04.20, 08:48
Wielu nie zdaje sobie sprawy, że ten katolicki do szpiku kości polityk, słyszący płacz umierających w ciekłym azocie zarodków in vitro wybrał się na prawdziwą z pisowską swołoczą. To jest ulica jednokierunkowa, przegra, zderzenie czołowe, to po nim.

Z kolei znając jego przebiegłość, cwaniactwo, ambicję o najwyższych politycznych zaszczytach, nie uważam by miał ochotę na samobójstwo, jak kiedyś Lepper.

Dlatego uważam, że majówkę pisowskich czubków uwali na 90 procent.
Obserwuj wątek
  • eiran Re: Gowin. 30.04.20, 09:30
   W pierwotnej, niepoprawnej politycznie wersji, najsłynniejsza powieść Agathy Christie nosiła tytuł "Ten Little Niggers". Ale później zmieniono ją na "And Then There Were None". To - moim zdaniem - najbliższa prawdy ilustracja położenia Gowina w ugrupowaniu, którego jest "liderem" (albo jak by napisał pewien forumowicz "leaderem").
   • haen2010 Re: Gowin. 30.04.20, 09:41
    Czyli uważasz że przegra. Jeszcze parę dni i zobaczymy, kto miał rację. Moim zdaniem, lekceważysz zakres polityki w kuluarach, ta jest prawdziwa. Reszta dla plebsu wyborczego i pismaków.
    • behemot17-13 Re: Gowin. 30.04.20, 10:03
     Będzie tak - Gowin z podkulonym ogonem będzie jęczał przed Kaczyńskim, będzie prosił prezesa o jakąkolwiek strawę. Gowin to dno dna a na koniec muł.
     • eiran Re: Gowin. 30.04.20, 10:28
      Nie. Jeśli dojdzie do głosowania, to PiS je wygra - w końcu po to wprowadzono głosowanie zdalne. Gowin to wprawdzie mimoza, ale nie aż taka, żeby od razu korzył się przez Kaczyńskim, w końcu nawet takie łajzy jak Bielan czy Sellin trochę z tym odczekali.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka