Dodaj do ulubionych

Pinokio :)))))))))))))))))

04.11.20, 13:38
Proste pytanie “może w czymś pomóc?”, dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi - czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze.
Pani Alicja, którą dziś odwiedziłem, ma 86 lat i jest jedną z setek tysięcy samotnych seniorów, którzy potrzebują teraz tej uwagi mocniej, niż kiedykolwiek.
Wszystkim nam jest trudno, ale samotność w starości jest jedną z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się człowiekowi.
Epidemia koronawirusa nie zwolniła nas z obowiązku bycia przyzwoitym. Wręcz przeciwnie - trudne czasy wymagają od nas więcej i stanowią test solidarności.
Proste odruchy serca urastają dziś do rangi ratujących życie i mogą stanowić granicę między życiem i śmiercią. Pamiętajmy o tym i pomagajmy naszym seniorom.
Jestem dumny, że mogę być członkiem korpusu wsparcia seniorów! Was też do tego zachęcam - więcej informacji, jak pomagać znajdziecie na stronie➡️ www.wspierajseniora.pl
🇵🇱🤝👴
www.facebook.com/MorawieckiPL/videos/684273545859698
❦___Andrzej Saramonowicz: To musi być polski kandydat do Oscara. Co za scenariusz, dramaturgia, wzruszenia, napięcie, zdjęcia, muzyka i reżyseria. No i ten aktor. Właściwie AKTOR!!! Jak on się wcielił organicznie w rolę nieustraszonego donosiciela żywnościowego. Co ja mówię: donosiciela. Cudotwórcy! Magika! Wiedźmina transportu!
No popatrzcie sami: po ulicy i schodach popierdala z pustymi rękami i nagle - szast-prast - zielone torby same się w jego czarodziejskich rękach znajdują!
Nasz Harry! Harry Potter dobrej zmiany!

„Człowiek z marmuru” (1977), „Człowiek z żelaza” (1980), „Człowiek z Biedronki” (2020). Trylogia się dopełniła.
❦___Andrzej Saramonowicz: Wyobraziłem sobie, że po „wzruszającym” filmie, na którym Mateusz Morawiecki namawia, by przynosić seniorom jedzenie ze sklepów, kilkadziesiąt tysięcy ludzi rusza pod dom Jarosława Kaczyńskiego z torbami z żarciem w ramach akcji „Wspieram seniora”.
No, nie wyobrażam sobie, by policja mogła ich nie dopuścić! To byłoby niezgodne z tym, do czego namawia nas premier rządu. 😄
♦___Ja Renata.J mocno się wzruszyłam. Mając więcej wolnego czasu i mniej obowiązków niż Mateusz, po południu zakładam perukę szatynki.
(żeby uniknąć mandatu na trasie ) i spacerkiem spacerkiem jak po więziennym spacerniku ) udaję się do Jarka - wesprzeć seniora. Podobno nie będę sama!!
www.facebook.com/MorawieckiPL/videos/684273545859698/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka