pies.na.czarnych
14.02.21, 12:45
Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią sobie poradzić z Piątą Kolumną grasującą w ich szeregach.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26789237,po-chce-liberalizacji-ustawy-konserwatysci-staja-okoniem-nie.html#s=BoxOpMT
W tym kraju nigdy nie będzie zgody. Każdy ciągnie kołdrę na swoją stronę:(