Dodaj do ulubionych

Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią

14.02.21, 12:45
Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią sobie poradzić z Piątą Kolumną grasującą w ich szeregach.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26789237,po-chce-liberalizacji-ustawy-konserwatysci-staja-okoniem-nie.html#s=BoxOpMT
W tym kraju nigdy nie będzie zgody. Każdy ciągnie kołdrę na swoją stronę:(
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 12:49
      Warto zapamiętać te nazwiska.

      Paweł Arndt,
      Halina Bieda,
      Mateusz Bochenek,
      Waldy Dzikowski,
      Krzysztof Gadowski,
      Tomasz Głogowski,
      Cezary Grabarczyk,
      Kazimierz Kleina,
      Stanisław Lamczyk,
      Antoni Mężydło,
      Czesław Mroczek,
      Jan Olbrycht,
      Tomasz Olichwer,
      Małgorzata Pępek,
      Kazimierz Plocke,
      Marek Plura,
      Ireneusz Raś,
      Bogusław Sonik,
      Marek Sowa,
      Wojciech Ziemniak,
      Paweł Zalewski.
      • m.c.hrabia Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 13:24
        Małgorzata Anna Pępek z domu Konior , cholera a kto to?
      • lumpior Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 13:50
        Niewolnicy wyznaniowi,wytresowani przez kler,genetycznie określeni,więc do Rad Parafialnych a nie polityki.
    • inocom Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 13:31
      A tak właściwie to na czym polega różnica między Tuskiem a Kaczyńskim i ich partiami?
      Może w tym, że PiS jest wiarygodniejsze niż PO :)) Innej różnicy nie widzę.
      • pies.na.czarnych Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 13:50
        Tusk i wszystko jasne.
        • inocom Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 13:59
          pies.na.czarnych napisała:

          > Tusk i wszystko jasne.

          Fakt, Kaczyński jest bardziej pracowity
          • pies.na.czarnych Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 14:21
            W sensie lepiej kradnie.
            • pies.na.czarnych Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 14:23
              pies.na.czarnych napisała:

              > W sensie lepiej kradnie.
              >

              https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/27750467_2088863078061149_4735689229384421177_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bEG5vvLA1_oAX_L9UTR&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&tp=6&oh=ee5d48eacba050ed8e8b0c0626256819&oe=604CE04E
      • edico Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 14:37
        inocom napisał:

        > A tak właściwie to na czym polega różnica między Tuskiem a Kaczyńskim i ich par
        > tiami?
        > Może w tym, że PiS jest wiarygodniejsze niż PO :)) Innej różnicy nie widzę.
        >
        Czy wiarygodniejsze?... Ale na pewno mniej aroganckie i zakłamane.
      • adam.eu Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 20:15
        inocom napisał:

        > A tak właściwie to na czym polega różnica między Tuskiem a Kaczyńskim i ich par
        > tiami?
        > Może w tym, że PiS jest wiarygodniejsze niż PO :)) Innej różnicy nie widzę.

        To jesteś bardzo tępy, albo usiłujesz usprawiedliwiać Kaczyńskiego.
        A jak się nie zgadzasz ani jednym, ani drugim, to uzasadnij, że wszystko jest podobne.
        • edico Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 23:12
          Szaleństwo połączone z adrenaliną, to wręcz idealny sposób na trudne relacje nie tylko międzyludzkie dla wybiegających swą nadzieją w przyszłość, że późnej może być już tylko lepiej.
        • sverir Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 15.02.21, 01:03
          " A jak się nie zgadzasz ani jednym, ani drugim, to uzasadnij, że wszystko jest podobne"

          Niektórzy nie dostrzegają różnicy między "kompromisem aborcyjnym", a jego ograniczeniem.
    • 99venus Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 14:03
      To już pora żeby żeby tę skamielinę przekazać do archiwum.
      Wodza nie ma.
      Programu nie ma.
      Pomysłu na to co robić też nie ma.
      To już jest tylko trwanie i czekanie na upadek.Oni nie są już nikomu do niczego potrzebni.Parafialnych Organizacji mamy dostatek.
      • taniarada No i? 14.02.21, 14:08
        99venus napisał:

        > To już pora żeby żeby tę skamielinę przekazać do archiwum.
        > Wodza nie ma.
        > Programu nie ma.
        > Pomysłu na to co robić też nie ma.
        > To już jest tylko trwanie i czekanie na upadek.Oni nie są już nikomu do niczego
        > potrzebni.Parafialnych Organizacji mamy dostatek.
        >
        W Krakowie ją podpalili łobuzy z PIS.🐩🐕🐶🤯🤡💀👿😈😝
      • bpos Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 15:57
        99venus napisał:

        > To już pora żeby żeby tę skamielinę przekazać do archiwum.
        > Wodza nie ma.
        > Programu nie ma.
        > Pomysłu na to co robić też nie ma.
        > To już jest tylko trwanie i czekanie na upadek.Oni nie są już nikomu do niczego
        > potrzebni.Parafialnych Organizacji mamy dostatek.
        >

        Z przykrością przyznam, że jest tak, jak piszesz.
        Wymienieni powyżej nich idą do Pisu. Takich chętnie przyjmą.
    • edico Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 14:33
      Niektórzy hołdują jeszcze zasadzie "weźcie zróbcie".
      • don.kichote Obawiam się, że jesteś w błędzie 14.02.21, 20:43
        edico napisał:

        > Niektórzy hołdują jeszcze zasadzie "weźcie zróbcie".

        "Weźcie zróbcie" - to jeszcze trzeba wiedzieć co i skąd wziąć i co zrobić. Oni nie wiedzą!

        Wg mnie, hołdują innej zasadzie:
        "Szlachta na koń wsiędzie... i jakoś to będzie"...
        • edico Re: Obawiam się, że jesteś w błędzie 14.02.21, 23:20
          I na tym właśnie jest cały ambaras. Jedni i drudzy nie mają żadnego "pomysła" i liczą na to, że ktoś ich w tym wszystkim zastąpi. A o tym, że "szlachta" ma przygotowane konie do wyjazdu w każdej chwili na prerię, wątpić raczej nie należy.
    • ktos_z_kosmosu Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 22:49
      O agenturze kościelnej w PO i ich ślepej wierze w POPiS, pisałem już lata wstecz, za co mi się dostało. Byli tacy, poprawni politycznie, co to mi zarzucali, że atakuję PO i tym samym umacniam PiS.
      Dziś listy radykałów religijnych w PO, można sobie tworzyć długo i namiętnie. Osłabione PO by utrzymać się na fali, czyli by nadal brać kasę z budżetu, jakoś się wewnętrznie dogada z agentami. Czytaj, obiecają im czołowe miejsca na listach do przyszłych wyborów i wg polskiej ordynacji kolego psie, ty postawisz krzyżyk przy zwolenniku państwa laickiego, a do parlamentu wejdzie zwolennik katofeudalizmu.
      Szkoda, nie zrobili tego o co wnioskowałem i na co liczyłem. W porę, odpowiednio wcześniej, czyli po pierwszej klęsce wyborczej nie oczyścili swoich szeregów z agentury i kicha. Dziś jest na to zbyt późno, nie zdążą odbudować partii monolitu, a i przeciwnik, czyli katoPiS przez te lata mocno się obwarował i w siłę urósł. Zresztą z istotną pomocą omawianej w tym wątku KK agentury.
      Co będzie?
      Pożyjemy zobaczymy. Może trafi się kolejny zbawca w podobie Edwarda Mandella House, co to doradzi jaki i co jakiemuś prezydentowi jakiegoś mocarstwa?
      • pies.na.czarnych Re: Chcą zjednoczyć opozycje, a sami nie potrafią 14.02.21, 23:37
        > Szkoda, nie zrobili tego o co wnioskowałem i na co liczyłem. W porę, odpowiednio wcześniej, czyli po pierwszej klęsce wyborczej nie oczyścili swoich szeregów z agentury

        Sztacheta miał ku temu wspaniała okazję. Podczas wspólnej pielgrzymki do Częstochowy miał wszystkich katoli w zasięgu ręki:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka