Dodaj do ulubionych

pisi to maja pecha

24.05.21, 12:28
Łukaszenko pokazuje z wyprzedzeniem do czego dążą pisi.
Dekonspiruje ich i tego nie mogą zdzierżyć
Obserwuj wątek
    • niewschodni Re: pisi to maja pecha 25.05.21, 11:19
      Moze będę bardziej ścisły. Otóż, Łukaszenko nie tyle dekonspiruje co przedstawia w krzywym zwierciadle idee PiS, Jest to rzad wybrany legalnie przez Polaków i pewnie poglady PiS na role państwa są znane. Pech pisuarów polega na tym ze Łukaszenko czyni z nich karykaturę ciężką do przełknięcia nawet dla najbardziej zagorzałych zwolenników tej partii.
      Drugi pech tej partii jest to ze rządzi w społeczeństwie podzielonym na pol cywilizacyjnie. Polacy nie uznaje strefy szarej, wszystko jest albo czarne albo białe. PiS siedzi w postawie szpagatu i sam już stracił rachubę jak postąpić.
      Myślałem ze przez pandemie, oleją wszystko. Tu mnie pozytywnie rozczarowali bo ich działanie w czasie pandemii uważam za racjonalne i pozbawione kunktatorstwa,
      Ne zmienia to jednak faktu ze PL do UE się nie nadaje i to głownie przez to czarno białe spojrzenie na świat.
      • buldog2 Re: pisi to maja pecha 25.05.21, 11:32
        Tak, tak, pełna zgoda!

Mnie wręcz porwali racjonalnością wyborów kopertowych i genialnością zmuszenia wirusa do odwrotu w czasie wyborów Dudy na prezydenta PIS. A jak pozytywnie rozczarowali mnie zakupem masek i respiratorów!!!!!!!!!

Pij Borygo, dochtor.
        Borygo przede wszystkim!
    • ajr-on Re: pisi to maja pecha 27.05.21, 07:48
      Biadolenia ciąg dalszy. Sam nie wiem co to będzie jak po kolejnych wyborach bedzie rządził PIS. Wyjadą w końcu z Polski ci co mieli wyjechać czy pojadą na Zanzibar i wrócą za miesiąc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka