Dodaj do ulubionych

Adam Bielan

20.06.21, 15:43
ogłosił powstanie Partii Republikańskiej.
Łgarstwo na łgarstwie i łgarstwem pogania.
Obserwuj wątek
      • ave.duce Re: Adam Bielan 20.06.21, 18:00
        A K. Jarosław na to:

"Tylko Zjednoczona Prawica, nie odmawiając patriotyzmu osobom z niektórych odmian lewicy, może zrealizować program dla Polski silnej, niepodległej, suwerennej, która zaspokaja potrzeby wszystkich obywateli."

Ciekawe, które to osoby i odmiany lewicy miał na myśli.
        • buldog2 Re: Adam Bielan 20.06.21, 18:17
          Przypomnę klasyka:

Ktoś, KTO z należytą uwagą i ze zrozumieniem właściwym tylko Członkom Prawa i Sprawiedliwości wsłuchuje się w Orędzia Pana Prezydenta Kaczyńskiego do Narodu Polskiego z okazji Rocznic odzyskania Niepodległości, jak i Wigilii Bożego Narodzenia, TEN/TA zrozumie przesłanie Panów Kaczyńskich zawarte pośród poniższych wypowiedzi Pana Prezesa, ich wyjątkowy sens trzeba chcieć i umieć doczytać:

"Nie chcę w tej chwili mówić o swojej wierze. To będzie sprawdzane. Sądzę, że to potrwa. Jeśli to by była prawda, to na pewno dokumenty są zniszczone." - Pan Prezes Jarosław Kaczyński
          Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
          • ave.duce Re: Adam Bielan 20.06.21, 18:56
            "Totalizacja postaw" - to, co zadeklarują, znajdzie odzwierciedlenie w każdej sferze życia: twórczości, wystąpieniach publicznych. Tak mówi K. Jarosław. Czego jeszcze trzeba?
      • mozart Re: Adam Bielan 22.06.21, 13:46
        I tak pozostanie zdrajcą, bo nasz kieszonkowy Stalin nie wybacza wrażym elementom pokroju Bielana, Zera, Cymańskiego, Zalewskiego czy M. Kamińskiego.
    • mienkiszon Totalny odlot speca od cyberataków 20.06.21, 16:07
      ave.duce napisała:

> ogłosił powstanie Partii Republikańskiej.
      > Łgarstwo na łgarstwie i łgarstwem pogania.

- Dziś jednym z wyzwań jest skrajnie wypaczona forma liberalizmu - powiedział Jarosław Kaczyński na Zjeździe Republikańskim. Prezes PiS był honorowym gościem uroczystości na której ogłoszono proces połączenia partii Porozumienie z Partią Republikańską.
      • pies.na.czarnych Re: Adam Bielan 20.06.21, 16:26
        Jestem ciekaw czy ziuta i jurek rowerzysta zaliczają się do tej lepszej lewicy, o której wspomniał zdemenciały don Kulawy?:)
        Kulawy był na tym zjeździe już tydzień temu bo się pomylił:)
        • taziuta Re: Adam Bielan 20.06.21, 16:53
          pies.na.czarnych napisała:

> Jestem ciekaw czy ziuta i jurek rowerzysta zaliczają się do tej lepszej lewicy, o której wspomniał zdemenciały
          > don Kulawy?:)
          /.../

Dziękuję Luśnia, Ty młotku stepowy, za pamięć. Zmartwię Cię, bo nie należę do żadnej partii.
          A młotkiem stepowym będziesz u mnie za każdym razem jak coś takiego zainsynuujesz.
            • taziuta Re: Adam Bielan 20.06.21, 17:47

> Panie obrażalski ludzikow i dohtur tez nie należą do żadnej partii:)

Pies napisał:
              "Jestem ciekaw czy ziuta i jurek rowerzysta zaliczają się do tej lepszej lewicy,
              ".

Niech Pies się zdecyduje, co chciał napisać. A może pisze bez czytania i zrozumienia co pisze? :)
          • inocom Re: Adam Bielan 20.06.21, 17:07
            taziuta napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
            >
            > > Jestem ciekaw czy ziuta i jurek rowerzysta zaliczają się do tej lepszej l
            > ewicy, o której wspomniał zdemenciały
            > > don Kulawy?:)
            > /.../
            >
            > Dziękuję Luśnia, Ty młotku stepowy, za pamięć. Zmartwię Cię, bo nie należę do ż
            > adnej partii.
            > A młotkiem stepowym będziesz u mnie za każdym razem jak coś takiego zainsynuuje
            > sz.

Taziu, wyluzuj.
            To że jakaś swołocz sobie poujada, nie oznacza, że trzeba się zniżać do jej poziomu.

Odkąd jestem w polskim internecie (od 1995 roku) wielu oszołomów sutryczyło.

https://img26.dmty.pl//uploads/201510/1444296337_eembon_600.jpg
            • taziuta Re: Adam Bielan 20.06.21, 17:52
              inocom napisał:

> Taziu, wyluzuj.
              > To że jakaś swołocz sobie poujada, nie oznacza, że trzeba się zniżać do jej poziomu.
              /.../

No właśnie, właśnie. Sam właśnie to zrobiłeś (zniżyłeś się).
              Ale generalnie zgadzam się. Jesteśmy od nich mądrzejsi, i lepiej wychowani. Więc trzymajmy fason. :)

A Psu wytłumaczyłem kiedy będę go nazywał po psiemu. To nie jest zniżanie się, to jest uzmysławianie braciom mniejszym, że istnieje coś takiego jak reakcja na akcję.
              • inocom Re: Adam Bielan 20.06.21, 18:03
                taziuta napisał:

> inocom napisał:
                >
                >
                > > Taziu, wyluzuj.
                > > To że jakaś swołocz sobie poujada, nie oznacza, że trzeba się zniż
                > ać do jej poziomu.
                > /.../
                >
                > No właśnie, właśnie. Sam właśnie to zrobiłeś (zniżyłeś się).
                > Ale generalnie zgadzam się. Jesteśmy od nich mądrzejsi, i lepiej wychowani. Wię
                > c trzymajmy fason. :)
                >
                > A Psu wytłumaczyłem kiedy będę go nazywał po psiemu. To nie jest zniżanie się,
                > to jest uzmysławianie braciom mniejszym, że istnieje coś takiego jak reakcja na
                > akcję.

Technologie szybko się zmieniają, śmieci w Kosmosie zostają😕
                Chłopie. Masz taką kobietę (mądrą i piękną). Nie zmarnuj tego. To skarb.
                Pozdrów ją ode mnie. Ciekawe czy będzie kojarzyła od kogo pozdrowienia.
                  • taziuta Re: Adam Bielan 20.06.21, 18:55
                    aniechto.only napisała:

> "Swołocz", "'śmieci" ...
                    > Jak tam, taziuta, ciągłe rozpaczasz nad starszym, niewybaczalnym , hejterskim
                    > określeniem "młotek"?

Widzisz, ja pamiętam Inocoma z czasów gdy był jeszcze zwykłym 'odmieńcem'. I pamiętam jak 'poprawni politycznie', niekoniecznie specjalnie kulturalni, naigrawali się z niego, tylko dlatego że albo go nie rozumieli (większość) albo nie tolerują inności. Gdyby Ciebie od kilkunastu lat nazywano tak jak tutejsze 'tuzy' forumowe (za którymi ciągnie się stado pomniejszych hejterków/naśladowców) nazywały Inocoma, to też byś lekko zgorzkniała i nazywała ich tak jak one Ciebie. Jest to jak najbardziej zrozumiały psychologicznie proces.

Oczywiście, zrozumieć nie oznacza automatycznie olać, i dlatego próbuję mojemu staremu koledze uzmysławiać, że źle czyni. :)
                    • inocom Re: Adam Bielan 20.06.21, 20:22
                      taziuta napisał:

> aniechto.only napisała:
                      >
                      > > "Swołocz", "'śmieci" ...
                      > > Jak tam, taziuta, ciągłe rozpaczasz nad starszym, niewybaczalnym , hejte
                      > rskim
                      > > określeniem "młotek"?
                      >
                      > Widzisz, ja pamiętam Inocoma z czasów gdy był jeszcze zwykłym 'odmieńcem'. I pa
                      > miętam jak 'poprawni politycznie', niekoniecznie specjalnie kulturalni, naigraw
                      > ali się z niego, tylko dlatego że albo go nie rozumieli (większość) albo nie to
                      > lerują inności. Gdyby Ciebie od kilkunastu lat nazywano tak jak tutejsze 'tuzy'
                      > forumowe (za którymi ciągnie się stado pomniejszych hejterków/naśladowców) naz
                      > ywały Inocoma, to też byś lekko zgorzkniała i nazywała ich tak jak one Ciebie.
                      > Jest to jak najbardziej zrozumiały psychologicznie proces.
                      >
                      > Oczywiście, zrozumieć nie oznacza automatycznie olać, i dlatego próbuję mojemu
                      > staremu koledze uzmysławiać, że źle czyni. :)

Bez przesady. Adamowicza bym nie skrzywdził. To jest ta różnica pomiędzy mną na tłuszczą tu zwykle obecną.
                      Można się z kimś nie zgadzać, co nie znaczy, że trzeba go zadźgać na scenie.

Lepsze jest zdziwienie.

Niezrozumiałe jest dla nas obecne stanowisko Pana Prezydenta Wrocławia, kwestionujące zasadność decyzji nr 842/2021 z dnia 16 marca 2021r. i wyrażające sprzeciw wobec planów inwestycyjnych Spółki na nieruchomości przy al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 we Wrocławiu, w sytuacji, gdy decyzję w tej sprawie wydał Pan Prezydent.

www.radiowroclaw.pl/articles/view/109024/Nagly-zwrot-akcji-w-sprawie-inwestycji-na-terenie-kompleksu-Stadionu-Olimpijskiego
                      • taziuta Re: Adam Bielan 20.06.21, 21:34
                        inocom napisał:

> Lepsze jest zdziwienie.
                        >
                        > Niezrozumiałe jest dla nas obecne stanowisko Pana Prezydenta Wrocławi
                        > a, kwestionujące zasadność decyzji nr 842/2021 z dnia 16 marca 2021r. i
                        > wyrażające sprzeciw wobec planów inwestycyjnych Spółki na nieruchomości przy al
                        > . Ignacego Jana Paderewskiego 35 we Wrocławiu, w sytuacji, gdy decyzję w tej
                        > sprawie wydał Pan Prezydent
                        .

>
                        > www.radiowroclaw.pl/articles/view/109024/Nagly-zwrot-akcji-w-sprawie-inwestycji-na-terenie-kompleksu-Stadionu-Olimpijskiego

Widzita teraz (dobre) ludziska o czym piszę? Inocom ma swojego konika i jak najbardziej ma prawo do tego by go mieć. Nie idźta śladami hejtsetterów i dajcie se już na luz. :)
                        • inocom Re: Adam Bielan 20.06.21, 22:04
                          taziuta napisał:

> inocom napisał:
                          >
                          > > Lepsze jest zdziwienie.
                          > >
                          > > Niezrozumiałe jest dla nas obecne stanowisko Pana Prezydenta Wr
                          > ocławi
                          > > a, kwestionujące zasadność decyzji nr 842/2021 z dnia 16 marca 202
                          > 1r. i
                          > > wyrażające sprzeciw wobec planów inwestycyjnych Spółki na nieruchomości p
                          > rzy al
                          > > . Ignacego Jana Paderewskiego 35 we Wrocławiu, w sytuacji, gdy decyzję
                          > w tej
                          > > sprawie wydał Pan Prezydent
                          .

> >
                          > > www.radiowroclaw.pl/articles/view/109024/Nagly-zwrot-akcji-w-sprawie-inwestycji-na-terenie-kompleksu-Stadionu-Olimpijskiego
                          >
                          > Widzita teraz (dobre) ludziska o czym piszę? Inocom ma swojego konika i jak naj
                          > bardziej ma prawo do tego by go mieć. Nie idźta śladami hejtsetterów i dajcie s
                          > e już na luz. :)

Czego, jak czego, ale schizofrenii to jeszcze nie mam. W przeciwieństwie do Sutruka, który kwestionuje swe konstytucyjne decyzje. Czym nadaje się do usunięcia z urzędu. Jako organ działa wedlug litery prawa.
                    • sverir Re: Adam Bielan 21.06.21, 15:36
                      "Oczywiście, zrozumieć nie oznacza automatycznie olać, i dlatego próbuję mojemu staremu koledze uzmysławiać, że źle czyni. :)"

Jeśli czyni to naturalnie, to nie czyni ani źle, ani dobrze, ponieważ działa instynkt. A Ty twierdzisz, że tu właśnie jest coś takiego - ktoś się z niego naigrywał, więc teraz dosrywa innym ludziom.

Piotrek nigdy nie był odmieńcem. Miał swoje poglądy, czasem trudny sposób dyskusji, ale trzymał poziom i fason. Pewnego dnia mu się to odmieniło. Nagle, niemal z dnia na dzień. Jeśli nie doszło do mechanicznego urazu głowy, to raczej nie stało się to w wyniku wieloletniego naigrywania się z niego przez bliżej nieokreśloną społeczność.
                      • inocom Re: Adam Bielan 21.06.21, 22:03
                        sverir napisał:

> "Oczywiście, zrozumieć nie oznacza automatycznie olać, i dlatego próbuję mojemu
                        > staremu koledze uzmysławiać, że źle czyni. :)"
                        >
                        > Jeśli czyni to naturalnie, to nie czyni ani źle, ani dobrze, ponieważ działa in
                        > stynkt. A Ty twierdzisz, że tu właśnie jest coś takiego - ktoś się z niego naig
                        > rywał, więc teraz dosrywa innym ludziom.
                        >
                        > Piotrek nigdy nie był odmieńcem. Miał swoje poglądy, czasem trudny sposób dysku
                        > sji, ale trzymał poziom i fason. Pewnego dnia mu się to odmieniło. Nagle, niema
                        > l z dnia na dzień. Jeśli nie doszło do mechanicznego urazu głowy, to raczej nie
                        > stało się to w wyniku wieloletniego naigrywania się z niego przez bliżej nieok
                        > reśloną społeczność.

Wierzyłem w konsultacje społeczne.
                        Jakiś typ na zydlu rzuca propozycję, a gawiedź decyduje.
                        Sutryk wzgardził konsultacjami społecznymi.

Nie twierdzę, że mam rację. Ale ktoś, kto postępuje niedemokratycznie jest zwykłym ujem.
                        Każdy może się wypowiedzieć na dowolny temat. Nikt nie ma prawa narzucać swojej woli.
                        Na tym polega demokracja.
              • sverir Re: Adam Bielan 21.06.21, 15:32
                " Ale generalnie zgadzam się. Jesteśmy od nich mądrzejsi, i lepiej wychowani. Więc trzymajmy fason. :)"

Ty może jesteś, ale Piotrek? Są granice absurdu!
                • taziuta Re: Adam Bielan 21.06.21, 18:56
                  sverir napisał:

> " Ale generalnie zgadzam się. Jesteśmy od nich mądrzejsi, i lepiej wychowani. Więc trzymajmy fason. :)"
                  >
                  > Ty może jesteś, ale Piotrek? Są granice absurdu!

Nie sabotuj mi moich 'naprawczych' starań! :/

Piotrze, jeśli lubisz być 'inny', to se badź, ważne byś ludzi przy okazji nie obrażał. I to nie dlatego, że hejterska tuszcza tylko na to czeka, lecz dlatego, że jak wyżej. ;)
                    • taziuta Re: Adam Bielan 21.06.21, 20:10

> Następna forumowa miłość rozwija się na naszych oczach.:)

Jakiś nie na bieżąco jesteś. To już stara/dojrzała miłość. Ona się rozwinęła już ok. 15 lat temu. :)
                      • pies.na.czarnych Re: Adam Bielan 21.06.21, 21:22
                        > Jakiś nie na bieżąco jesteś. To już stara/dojrzała miłość. Ona się rozwinęła już ok. 15 lat temu

Jak u słoni miłość między mężczyznami trwa aż do grobowej deski.
                        • taziuta Re: Adam Bielan 21.06.21, 21:50

> Jak u słoni miłość między mężczyznami trwa aż do grobowej deski.>

Masz już za sobą takie doświadczenia? Straciłeś najbliższego kumpla? Przyjmij najszczersze kondolencje.
                          • inocom Re: Adam Bielan 21.06.21, 22:24
                            taziuta napisał:

>
                            > > Jak u słoni miłość między mężczyznami trwa aż do grobowej deski.>
                            >
                            > Masz już za sobą takie doświadczenia? Straciłeś najbliższego kumpla? Przyjmij n
                            > ajszczersze kondolencje.

To ona jest mężczyzna?
                      • inocom Re: Adam Bielan 21.06.21, 22:16
                        taziuta napisał:

>
                        > > Następna forumowa miłość rozwija się na naszych oczach.:)
                        >
                        > Jakiś nie na bieżąco jesteś. To już stara/dojrzała miłość. Ona się rozwinęła ju
                        > ż ok. 15 lat temu. :)

Tylko 15?
                        Grubo poniżej 1998 roku, a to daje 23-25 lat.
                        Dyskutanci przychodzili i odchodzili na łąki Abrahama, a ja jestem :)

Hummerem jestem od wojny w Iraku. Z innymi wszedłem na wojowniczą ścieżkę od Kosowa.
                        Niestety to ja miałem rację, a nie żadne autorytety. Przy uznaniu Kosowa polski rząd dał rzyci. Który to był rok?
                        2008-02-26. Kto wtedy rządził? Kto był prezydentem?
        • pies.na.czarnych Re: Adam Bielan 20.06.21, 22:31

> Kulawy był na tym zjeździe już tydzień temu bo się pomylił:)
          >

Kaczyński kontaktuje? Stawił się na imprezie Bielana w dwóch różnych butach:)
          gazetaplus.pl/kaczynski-kontaktuje-stawil-sie-na-imprezie-bielana-w-dwoch-roznych-butach-zdjecia/41024/?fbclid=IwAR14wNHjTskZrs8KmvsRHgmBo6oFnk4B_2BHaR2U1bQnOfjiqPCjTjV7src
          https://gazetaplus.pl/wp-content/uploads/2021/06/Zrzut-ekranu-2021-06-20-194043.jpg
          • yoma Re: Adam Bielan 21.06.21, 10:42
            Od dawna mówię, że nie. Słuchajcie mnie, a będziecie żyć dłużej.

;) emot, bo jeszcze jeden młot z drugim pomyśli, że chcę tu robić za guru, pardon, za funa, pardon, jak to było?

;)
    • inocom Re: Adam Bielan 20.06.21, 16:28
      ave.duce napisała:

Dalsza część tego wpisu będzie jutro.
      Trzeba wytrzeźwieć.
        • inocom Re: Adam Bielan 20.06.21, 20:23
          aniechto.only napisała:

> inocom napisał:
          >
          >
          > >
          > > Dalsza część tego wpisu będzie jutro.
          > > Trzeba wytrzeźwieć.
          >
          >
          > To po co piszesz po pijaku?

Ja czy AVE?
          • taziuta Re: Adam Bielan 20.06.21, 21:38
            inocom napisał:

> aniechto.only napisała:
            >
            > > inocom napisał:
            > >
            > >
            > > >
            > > > Dalsza część tego wpisu będzie jutro.
            > > > Trzeba wytrzeźwieć.
            > >
            > >
            > > To po co piszesz po pijaku?
            >
            >
            > Ja czy AVE?

No waśnie. Aż tyle tu niekumatych? Strach się bać! :)
            • taniarada Re: Adam Bielan 20.06.21, 23:20
              taziuta napisał:

> inocom napisał:
              >
              > > aniechto.only napisała:
              > >
              > > > inocom napisał:
              > > >
              > > >
              > > > >
              > > > > Dalsza część tego wpisu będzie jutro.
              > > > > Trzeba wytrzeźwieć.
              > > >
              > > >
              > > > To po co piszesz po pijaku?
              > >
              > >
              > > Ja czy AVE?
              >
              > No waśnie. Aż tyle tu niekumatych? Strach się bać! :)
              Miałem tu nie pisać.Masz razem z inocom jakieś problemy emocjonalne z kobietami?Pakujecie się z buciorami choć was nikt nie prosił .Panowie popieralscy .Dziwnie to wygląda jak się czyta was .Lub każdego z osobna .Dobranoc.
      • ave.duce Re: Adam Bielan 20.06.21, 18:06
        K. Jarosław prawdę głosi: "Równość wobec prawa, równość w dziedzinie praw obywatelskich, w innych dziedzinach prawa to jest dzisiaj fundament. Fundament mocno w obecnej Polsce naruszany, z różnych stron, przez różne instytucje."

Zapomniał, pewnie przez pośpiech, wymienić siebie i Pi$$&co. jako "naruszaczy".
    • pies.na.czarnych Re: Adam Bielan 20.06.21, 17:21
      Kulawy chyba znowu studiuje Mein Kampf.

-Wierzę, że wspólnie zrealizujemy ten wielki plan dla Polski, wykonamy swój obowiązek, że razem zwyciężymy dla dobrej przyszłości naszego narodu i co też chcę podkreślić - dla dobrej przyszłości Europy, Europy bogatej swoją wielką różnorodnością, potęgą jej kultury, która oddziałuje na świat właśnie dzięki tej różnorodności, że nie damy się zglajchszaltować, że będziemy zwyciężali również w tej niezwykle ważnej walce - podsumował.
      • inocom Sami Żydzi obalili Netanjahu. 20.06.21, 17:23

> Kulawy chyba znowu studiuje Mein Kampf.
        >
        > -Wierzę, że wspólnie zrealizujemy ten wielki plan dla Polski, wykonamy swój obo
        > wiązek, że razem zwyciężymy dla dobrej przyszłości naszego narodu i co też chcę
        > podkreślić - dla dobrej przyszłości Europy, Europy bogatej swoją wielką różnor
        > odnością, potęgą jej kultury, która oddziałuje na świat właśnie dzięki tej różn
        > orodności, że nie damy się zglajchszaltować, że będziemy zwyciężali równ
        > ież w tej niezwykle ważnej walce - podsumował.
        >
          • inocom A to ci antysemici. 21.06.21, 22:19
            taziuta napisał:

> inocom napisał:
            > Re: Sami Żydzi obalili Netanjahu.
            >
            > Izraelczycy są tak zakłamani (patrz pan, czyli normalnie normalni ludzie, jak w
            > szędzie), że reprezentację parlamentarną swoich Palestyńczyków nie nazywają Pal
            > estyńczykami lecz Arabami. :)
            • taziuta Re: A to ci antysemici. 22.06.21, 03:01
              inocom napisał:

> taziuta napisał:

> > Izraelczycy są tak zakłamani (patrz pan, czyli normalnie normalni ludzie, jak wszędzie), że reprezentację
              > > parlamentarną swoich Palestyńczyków nie nazywają Palestyńczykami lecz Arabami. :)

No właśnie, a potem mają pretensję do świata, że ich nie kocha. Jak można kochać antysemitów! ;)
    • ave.duce Re: Adam Bielan 20.06.21, 17:55
      "Powołujemy Partię Republikańską jako reprezentację obywateli, którym bliska jest idea wolności; idea wolności indywidualnej, narodowej, a także wrażliwej społecznie wolności gospodarczej"...

I pewnie dlatego RPi$$polita jest wielkimi krokami zmierza ku autokratyzmowi pod światłym kierownictwem K. Jarosława i jego akolitów w rodzaju Bielana.
    • ave.duce Polska tradycja - 20.06.21, 18:16
      wg Bielana - to zakorzenienie w opartej na chrześcijaństwie cywilizacji europejskiej i wielki wkład w jej rozwój.

Wielki? Co Bielan/ek miał na myśli?
    • ave.duce Republikanizm 20.06.21, 20:56
      Za "wiki":

"Idee republikańskie kształtowały się w opozycji do takich form ustrojowych jak monarchia czy tyrania. Republikanie sprzeciwiali się w szczególności wszelkim formom władzy arbitralnej, oraz takiej, w której rządzeni nie mieli wpływu na rządy."

ave.duce napisała:

• pies.na.czarnych Re: Adam Bielan 20.06.21, 23:10
      Znowu lewica :)

Posłanka Lewicy Beata Maciejewska zaalarmowała w niedzielę po południu, że Partia Republikańska, której kongres odbył się tego samego dnia, jest zarejestrowana pod adresem jej biura poselskiego. :)
          • yoma Re: Adam Bielan 21.06.21, 12:31
            Ja już wiem, to będzie przyszła linia obrony. Sorry, Wysoki Sądzie, to kleptomania, to jest choroba, to nie nasza wina :)

Kurde ledwo się stowarzyszyli, już dziabnęli jej biuro 😂 turlam się 😂
                • ave.duce Re: Adam Bielan 21.06.21, 13:11
                  W 2010 roku Bielan ukradł loginy do strony internetowej i profili w mediach społecznościowych swojej poprzedniej partii – Polska Jest Najważniejsza ;)
                  Ma chłopina wprawę we wrogich przejęciach...
                    • taniarada Re: Adam Bielan 21.06.21, 21:18
                      zdybex napisał:

> od jutra każdy pisowiec będzie chodził w 2 różnych butach i spodniach z rozpork
                      > iem z tyłu.
                      Zabiłeś mnie intelektem.Że Pies ci odpowiedział dziwne. Ambiwalencję odnośnie do psiego statusu w życiu człowieka widać bardzo wyraźnie, gdy zestawimy razem niektóre psie frazeologizmy: jednocześnie można być „wiernym (czujnym/mądrym) jak pies” i „łgać jak pies”, możemy powiedzieć, że „dobra psu i mucha” (czyli jeśli nie będziemy mieli innego wyboru, zadowolimy się byle czym), podczas gdy ktoś inny może zostać określony „francuskim pieskiem” (a więc osobą bardzo delikatną i grymaśną zarazem). Dodajmy do tego zestawienia jeszcze jedną parę. Coś się może komuś „należeć jak psu zupa” – frazeologizm ten można śmiało połączyć z właściwą opieką nad zwierzętami – a tymczasem możemy kogoś „traktować jak psa” – co oznacza całkowite przeciwieństwo odpowiedniego podejścia do drugiej istoty: bez szacunku, poniżająco czy wręcz brutalnie.Myślę żeś zrozumiał.
    • ave.duce Re: Adam Bielan 23.06.21, 08:31
      o Gowinie > "Gowin ludzi kupuje /.../ mściwy, małostkowy /.../

"Będziemy lojalni wobec naszych wyborców oraz partnerów koalicyjnych." - jak wobec Gowina, panie Bielan?

"Nie jestem w polityce dla stanowisk." - jasne, jasne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka