Dodaj do ulubionych

Pis już, chyba, kocha LGBT

24.07.21, 08:53
"Istotą wydarzeń jest bowiem agresja lewicy - jeżeli byśmy zdołali ją zahamować, to tylko zwycięstwo. To oczywiście kupowanie czasu, może tylko miesiąca, dwóch, ale widzę w tym szanse przynajmniej na wyjście z korkociągu nad którym nie mamy kontroli" – miał napisać Chłopik.
"Plus przekaz – jesteśmy obozem spokoju społecznego, to inni chcą wojen religijnych. Są i oczywiste ryzyka: możliwy wiatr dla Konfederacji, wrażenie, że coś poddaliśmy. Ale uważam, że do zneutralizowania"
, czyli Kaczyński się przyzna do gejostwa, Brudziński do przebieranek w damskie ciuszki, coorva, jak bym nie chciał tego oglądać, Mazurek de domo Cieluch, do garniturów i przyklejanych wąsów, Kempa do .... e, zostawmy coming out, to doprowadzi do zuego.
Tak wygląda pisia walka ze "zboczeniami"

natemat.pl/365379,wyciekl-kolejny-mail-dotyczy-wychodzenia-zpetli-tematu-lgbt
Obserwuj wątek
    • oszoloom.z.rm Re: Pis już, chyba, kocha LGBT 26.07.21, 13:29
      Homoseksualizm to choroba elit, dotyczy ona wysoko postawionych ludzi w polityce biznesie bankowości a także a może w szczególności w środowiskach artystycznych - dziennikarze, aktorzy piosenkarze itd.. to są skutki złego wychowania lub częściej zaniechań na tym polu. Zbiega się to z nasileniem propagandy progejowskiej w mediach (kino teatr) ale też w kulturze i biznesie - patrz reklamy na niedawnym opóźnionym o rok euro 2020.. nachalnymi próbami wejścia tych środowisk na uczelnie do szkól a nawet przedszkoli. Próbują wejść wszędzie gdzie się da, stąd lawendowa mafia w Watykanie wśród duchownych. ale zauważcie kim sa ci geje lesby itp. to środowiska ludzi raczej młodych ogłupionych progejowska propagandą..takie przypadki zdarzają się też w rodzinach o konserwatywnych poglądach. Prawda jest taka że dziś trudno upilnować swoje pociechy od wpływów tego lobby, ale.. zauważcie że trudno o takiego wykolejeńca w zwykłej nieinteligenckiej rodzinie. Ludzie prości wiedzą co i jak dlatego widzimy tez dziś zmasowany atak na polska wieś na jej wyśmianie wyszydzanie i obrzydzanie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka