Dodaj do ulubionych

Dobry wujek Brudziński

14.08.21, 08:26
- Cześć wujku - zaczyna się opublikowany przez kanał "Poufna rozmowa" mail nadesłany do skrzynki jednego z najpopularniejszych polskich portali, której nazwa zawiera w sobie nazwisko Brudzińskiego. - W załączniku przesyłam nasze aktualne CV oraz opisy stanowisk, na których pracowaliśmy.

- Myśleliśmy nad twoją propozycją, jednak bardziej skłanialibyśmy się w stronę Rzeszowa, nawet ze względu na studia czy możliwość wynajęcia mieszkania. Nie chcemy jednak robić kłopotów i jeśli będzie problem ze znalezieniem czegoś w Rzeszowie, to Grupę Azoty Tarnów również bierzemy pod uwagę. W pierwszej kolejności myśleliśmy o PGE (...) Dotychczas w Tauronie mieliśmy podobne stanowiska.
"Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie tak łatwo spełnić takie oczekiwania, dlatego cierpliwie czekamy na propozycję wujka (...)" - czytamy w wiadomości datowanej na 6 listopada 2018 roku (Brudziński był wtedy szefem MSWiA).

Autorem wiadomości jest kobieta o nazwisku innym niż Brudziński. Do wiadomości załączone są dwa pliki z CV: jeden kobiety, która jest autorką maila, a drugi mężczyzny o jeszcze innym nazwisku.

To właśnie tego mężczyznę można z łatwością znaleźć w serwisie Linkedin. Okazuje się, że faktycznie pracował on w latach 2018-19 w Tauronie jako specjalista ds. realizacji inwestycji. Pracę zakończył w marcu 2019 roku, żeby zacząć kolejną w PGE w Rzeszowie, na stanowisku specjalista ds. rozwoju sieci. Tę funkcję pełnił do stycznia 2020 roku, żeby objąć nową w tej samej firmie: jako inżynier ds. automatyki i zabezpieczeń, gdzie pracuje do tej pory.

wyborcza.pl/7,75398,27450032,nowy-wyciek-maili-czesc-wujku-czy-brudzinski-zalatwil-rodzinie.html#S.main_topic_2-K.C-B.3-L.2.maly
Tak oto dobre wujki i ciocie z PiSu sprywatyzowali spólki skarbu państwa.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka