Dodaj do ulubionych

Janecki -doktor fizyki !!!

08.12.21, 22:05
Dziennikarz TVP Stanisław Janecki twierdzi, że jest doktorem fizyki. Tym twierdzeniom przeczy Uniwersytet Adama Mickiewicza, którego Janecki jest absolwentem. Rzekoma praca doktorska Janeckiego nie istnieje. Istnieje jedynie jego praca magisterska. Nie jest jednak związana z fizyką.
wiesci24.pl/2021/12/08/prezenter-tvp-zmyslil-doktorat-z-fizyki-jest-tylko-historykiem-sztuki-2/

skromny , powinien od razu ogłosić się profesorem i nowym Einsteinem
Obserwuj wątek
  • takabylawolaboska Re: Janecki -doktor fizyki !!! 09.12.21, 08:31
   a ta Kania żona Janeckiego kim jest , w sensie wykształcenia ?
   ---------------
   "...Traktowanie kapłaństwa w wielu krajach jako "gay profession" stało się dla Kościoła gangreną ..." - ks.Henryk Zieliński , red.nacz. tyg. kat. "Idziemy"
  • topiramax Re: Janecki -doktor fizyki !!! 09.12.21, 08:38
   A co ci w tym przeszkadza? Ludzie różne rzeczy na swój temat kreują. Np. niejaki Rydzyk twierdzi, że jest kapłanem a Maliniak, że coś zdecydował, Górniak, że "to ostatnia chwila na ratowanie świata" a Rada Miasta Wieliczka, że zwycięzcą złotej piłki jest Lewy. Co do doktoratu z fizyki to bym się nie zdziwiła. Ludzie wokół nas lewitują;)
   • mazala2 Re: Janecki -doktor fizyki !!! 09.12.21, 13:01
    Owa "przebrzydła stara elita" miała parcie na "laury: jeszcze starszej elity- elity II-giej RP. Historii łatwo można się nauczyć ale z logicznym myśleniem sprawa przedstawia się znacznie trudniej bo nie wystarczy wykuć na pamięć jej podstawowe prawo ale należy je racjonalnie stosować w opisach zdarzeń w realu.
  • dr.krisk Re: Janecki -doktor fizyki !!! 09.12.21, 13:37
   W Wolsce każdy Wolak jest specjalistą w dowolnej dziedzinie - za wyjątkiem teologii, bo księża na to nie pozwalają. Czytając "analizy naukowe" katastrofy smoleńskiej, tworzone przez ambitnych dyletantów, sprzeczne z podstawowymi zasadami mechaniki konstrukcji, sądzę że czeka nas rewolucyjny przewrót. Do tyłu z rozkrokiem.
   • rzewuski1 Re: Janecki -doktor fizyki !!! 09.12.21, 13:58
    Okazuje się ze elity obecne mogą publicznie twierdzić o sobie co chcą , przypisywać sobie lipne tytuły czy nagrody i nie można tego weryfikować . Jak publicznie dziennikarz powiedział ze ma doktorat z fizyki to musi się liczyć z tym ze ktoś sprawdzi i wypowie się na ten temat, zwłaszcza ze jest dziennikarz pracujący w w rzekomo publicznej telewizji i ludzie powinni wiedzieć kim on jest .
    Mazala ty siebie możesz nawet twierdzić ze masz nagrodę nobla , i masz tytuł profesora zwyczajnego na Harvardzie nikt tego sprawdził ale jak będzie to mówił Janecki, Lis czy Tusk to zostanie publicznie sprawdzony czy tak jest.
   • no-popis Re: Janecki -doktor fizyki !!! 09.12.21, 14:34
    dr.krisk napisał:

    > W Wolsce każdy Wolak jest specjalistą w dowolnej dziedzinie - za wyjątkiem teol
    > ogii, bo księża na to nie pozwalają. Czytając "analizy naukowe" katastrofy smol
    > eńskiej, tworzone przez ambitnych dyletantów, sprzeczne z podstawowymi zasadami
    > mechaniki konstrukcji, sądzę że czeka nas rewolucyjny przewrót. Do tyłu z rozk
    > rokiem.
    Kopacz wie nawet , że Syria graniczy z Węgrami a ludzie biegali za dinozaurami z kamieniami. U PrOstaczków wszystko jest możliwe. Czytając raporty Kopacz, skoro o Smoleńsku, to są wybitne i bardzo rzetelne...rewolucyjne.
    • adria231 Re: Janecki -doktor fizyki !!! 10.12.21, 04:46
     Że też sobie wybrał fizykę na doktorat. Może dlatego, że rzadko kto zna się na fizyce i trudniej będzie w zwykłej rozmowie wykryć braki w wiedzy i kłamstwo....
     Zwykle tacy "doktorowie " i "profesorowie" wybierają inne działy nauki.....
     • no-popis Re: Janecki -doktor fizyki !!! 10.12.21, 05:40
      adria231 napisała:

      > Że też sobie wybrał fizykę na doktorat. Może dlatego, że rzadko kto zna się n
      > a fizyce i trudniej będzie w zwykłej rozmowie wykryć braki w wiedzy i kłams
      > two....
      Ty to masz pojęcie o świecie nauki i zasadach otwarcia i przeprowadzenia przewodu doktorskiego niczym minister w rządzie Tuska , od sportu, Mucha o hokeju. Tak byli POdobnie kompetentni.
    • niegracz Re: Janecki -doktor fizyki !!! 10.12.21, 16:18
     r.krisk napisał:

     . Czytając "analizy naukowe" katastrofy smoleńskiej, tworzone przez ambitnych dyletantów, sprzeczne z podstawowymi zasadami
     > mechaniki konstrukcji, sądzę że czeka nas rewolucyjny przewrót.
     -
     dokładnie
     Lasek i jego spec grupa to przykład;
     zresztą Lasek sam przyznał, że się nie zna na fizyce

     **
     stąd dla niego to było za trudne by dostrzec, że skoro czarna skrzynka wypadła Tu-154 "spod ogona" to to na pewno nie był CFIT
  • niegracz Re: Janecki -doktor fizyki !!! 10.12.21, 09:56
   Lasek - doktor fizyki lotu :))
   oficjalnie obronił pracę doktorską-
   której nikt nie widział a
   Lasek wstydzi sie pokazać;
   nie wyraził zgody na jej upublicznienie!
   zyskany stopień doktora nauk technicznych w zakresie mechaniki, specjalność: mechanika lotu, na podstawie rozprawy: Wpływ interferencji aerodynamicznej na ruch zrzucanych z samolotu zasobników, 24/04/2002, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego; Wydział Uzbrojenia i Lotnictwa,

   niby mądry tytuł a jest to poziom zbliżony do I klasy Liceum " Rzut ukośny w polu grawitacyjnym ( tu z uwzględnieniem oporów powietrza) z czym zdolniejszy uczeń tez sobie poradzi.
   _*
   Co tu mówić o poziomie Laska i jego komisji
   skoro ci niby eksperci uznali że ciężki samolot Tu-154 przeszedł na wznoszenie rozpoczynając manewr odejścia na drugi krąg na rzeczywistej wysokości nad poziomem odniesienia - 10 m( słownie: dziesiąć metrów)
   nawet Su-27 miał by z tym kłopot/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka