superspec1 07.05.22, 07:59 wykształciuchy.:) Jestem jednym z nich.;) www.rp.pl/spoleczenstwo/art36240771-sondaz-jestesmy-za-misja-pokojowa-ale-teraz-wysylamy-bron Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
no-popis Re: Prowojenne 07.05.22, 08:01 superspec1 napisał(a): > wykształciuchy.:) Jestem jednym z nich.;) > > www.rp.pl/spoleczenstwo/art36240771-sondaz-jestesmy-za-misja-pokojowa-ale-teraz-wysylamy-bron Misja pokojowa a natury rzeczy jest antywojenna a nie prowojenna. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec1 Re: Prowojenne 07.05.22, 08:04 A ja się będę upierał że jestem prowojenny. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: Prowojenne 07.05.22, 08:17 superspec1 napisał(a): > A ja się będę upierał że jestem prowojenny. Twoje, oczywiście, prawo. Zważ tylko, że jeszcze kilka lat temu byłbyś okrzyczany tu rusofobem, oszołomem. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 12:09 superspec1 napisał(a): > A ja się będę upierał że jestem prowojenny. To znaczy, ze nie jesteś wykształciuchem. Ten ONZ to trzeba wykląć tak jak papieża i wysłać do diabła! tvn24.pl/swiat/pierwsze-oswiadczenie-rady-bezpieczenstwa-onz-o-ukrainie-bez-mowy-o-wojnie-bez-weta-rosji-5701477 Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 12:28 Zaczyna się bardzo źle dziać. Coraz więcej ludzi nie chce wojny.:( Jeszcze kilka podwyżek cen energii i wszyscy będą nosić w klapie emblemat gołąbka pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 12:56 pies.na.czarnych napisała: > Jeszcze kilka podwyżek cen energii i wszyscy będą nosić w klapie emblemat gołąb > ka pokoju. > Zdecydowana większość jest przeciwko wojnie, bo toczy się przecież w sąsiednim kraju. I chce zakończenia wojny zwycięstwem Ukrainy. I będzie nosić w klapie gołąbki pokoju, byle tylko agresor udał się tam, gdzie jego wojennyj korabl. A winą za wszelkie podwyżki i tak obarczy się Tuska i Unię. Bezwzględnie Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 13:13 Nic na to nie wskazuje. Komikowi wydaje się, ze nadal bawi publikę, ale niestety teksty podsyłane mu z Waszyngtonu już przestały być zabawne. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28420615,wojna-w-ukrainie-armia-wyzwolila-5-miejscowosci-zelenski-stawia.html#s=BoxMMtCzol2 Zostało jeszcze trochę mięsa armatniego panie Zełenski. Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 13:52 pies.na.czarnych napisała: > Nic na to nie wskazuje. Komikowi wydaje się, ze nadal bawi publikę, ale niestety teksty podsyłane mu z Waszyngtonu już przestały być zabawne. Ta wojna nie jest zabawna. I naprawdę wszelaka trywializacja jest zbędna. To nie Ukraina jest agresorem. Broni swojej niepodległości i swojego terytorium. I ma wolę walki, póki co... Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 14:05 Wystarczyło nie prowokować, a teraz nie przeszkadzać w próbach jej zakończenia. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec1 Re: Prowojenne 07.05.22, 14:09 Wystarczy uwolnić media rosyjskie.:) m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/rosyjskie-media-co-mowia-o-ukrainie-polska-zachod-wojna-jaka-propaganda Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 14:51 pies.na.czarnych napisała: > Wystarczyło nie prowokować, a teraz nie przeszkadzać w próbach jej zakończenia. > I ten biedny psychopata poczuł się urażony, dlatego musiał zaatakować niepodległe państwo. Wrażliwość psychopaty długo tłumaczyła tu osobnica oczyszerokozamknięte. Dosadnie wyłuszczył to rimski papa. A jaka cena za pokój? Krym? Okrojona Ukraina, bez dostępu do morza? Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Re: Prowojenne 07.05.22, 15:06 margit49 napisała: > A jaka cena za pokój? Krym? > Okrojona Ukraina, bez dostępu do morza? Niekoniecznie. Może się zdarzyć, że Ukrainy w ogóle nie będzie a wtedy problem "okrojenia" i "dostępu do morza" - przestanie istnieć i... wszyscy "prowojenni", będą się mogli w czynach - nie tylko w gębie - wykazać... Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 15:19 don.kichote napisał: > Może się zdarzyć, że Ukrainy w ogóle nie będzie a wtedy problem "okrojenia" i " > dostępu do morza" - przestanie istnieć Za cenę pokoju? Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 17:14 margit49 napisała: > pies.na.czarnych napisała: > > > Wystarczyło nie prowokować, a teraz nie przeszkadzać w próbach jej zakońc > zenia. > > > I ten biedny psychopata poczuł się urażony, dlatego musiał zaatakować niepodle > głe państwo. Wrażliwość psychopaty długo tłumaczyła tu osobnica oczyszerokoz > amknięte. Dosadnie wyłuszczył to rimski papa. A jaka cena za pokój? Krym? > Okrojona Ukraina, bez dostępu do morza? Nie urażony tylko zagrożony. Już administracja Obamy namawiała Ukraińców do negowania umów z Mińska. Przystąpienie Ukrainie do NATO nigdy nie było realną możliwością. Obiecanka cacanka bez pokrycia. Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 18:16 pies.na.czarnych napisała: Przystąpienie Ukrainie do NATO nigdy nie było realną możl > iwością. Obiecanka cacanka bez pokrycia. > Nie? To czym poczuł się zagrożony psychopata? Skoro tak, to niech wycofa się z Ukrainy, po tym złotym moście, jakim jest brak realnej możliwości wstąpienia Ukrainy do NATO. Psychopata czuje się tak zagrożony, że najchętniej rozbroiłby wszystkie ościenne państwa, by móc bezkarnie je najeżdżać. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 18:44 Neutralna Ukraina to jest bezpieczeństwo głównie dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 18:53 "Neutralna Ukraina to jest bezpieczeństwo głównie dla Polski." Twoje argumenty sprawiają że upadasz coraz niżej i niżej. Nie łatwo jest putinowskim trolom na polskich forach. Co zrobić, jak akurat tu cię rzucili. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Prowojenne 07.05.22, 18:58 nkkll napisał(a): > "Neutralna Ukraina to jest bezpieczeństwo głównie dla Polski." > > Twoje argumenty sprawiają że upadasz coraz niżej i niżej. Nie łatwo jest putino > wskim trolom na polskich forach. Co zrobić, jak akurat tu cię rzucili. > > Oczywiście. "Neutralna Ukraina to jest bezpieczeństwo głównie dla Polski." To jedna z oficjalnych wersji putinowskiej propagandy. Mówią też, że Neutralna Ukraina jest gwarancją dla światowego pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Prowojenne 07.05.22, 18:53 margit49 napisała: > pies.na.czarnych napisała: > > > Jeszcze kilka podwyżek cen energii i wszyscy będą nosić w klapie emblemat > gołąb > > ka pokoju. Kolejny chwyt trollowni. Straszenie katastrofą ekonomiczną. Brzmi znajomo gdy przeglądam media społecznościowe w Europie Zachodniej zainfekowane przez Tuby Putina. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 18:57 "Brzmi znajomo gdy" To prawda. Lecą jak wg szablonu. Aczkolwiek da się zauważyć zwykle kilka różnych szablonów wzajemnie się wykluczających. Ale to naturalne. Tylko prawda jest jedna. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k "misja pokojowa" - to eufemizm 07.05.22, 14:30 no-popis napisała: > Misja pokojowa z natury rzeczy jest antywojenna a nie prowojenna. "misja pokojowa" - to eufemizm powinna sie zwac "misja pro-pokojowa" - gdyz jej celem jest coprawda zapewnienie pokoju, ale ew. rowniez sila, a wiec zaklada rowniez male wojenki - conajmniej z jedna ze stron konfliktu Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: "misja pokojowa" - to eufemizm 07.05.22, 18:33 j-k napisał: > no-popis napisała: > > Misja pokojowa z natury rzeczy jest antywojenna a nie prowojenna. > > > "misja pokojowa" - to eufemizm > > powinna sie zwac "misja pro-pokojowa" - gdyz jej celem jest coprawda zapewnieni > e pokoju, ale ew. rowniez sila, > > a wiec zaklada rowniez male wojenki - conajmniej z jedna ze stron konfliktu Bardzo możliwe. Zrzucenie bomby na Hiroszimę mogło być...misją pro-pokojową. Serio ! Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Re: "misja pokojowa" - to eufemizm 07.05.22, 19:27 no-popis napisała: > Zrzucenie bomby na Hiroszimę mogło być...misją pro-pokojową. Serio ! od lat to pisze. bez tych bomb zgineloby 2x wiecej Japonczykow i Amerykanow. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: "misja pokojowa" - to eufemizm 07.05.22, 19:33 Bez nalotów dywanowych na Niemcy również. Jak to mówią, cel uświęca środki i każde świństwo jakoś da się wytłumaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Niemiaszki moga sie cieszyc... 07.05.22, 19:37 pies.na.czarnych napisała: > Bez nalotów dywanowych na Niemcy również. - naturalnie. Jak to mówią, cel uświęca środki i każde świństwo jakoś da się wytłumaczyć. Nie ma co tlumaczyc, - gdyby nie bylo nalotow dywanowych i Niemcy broliby sie do 1946 dostaliby pare BOMB ATOMOWYCH moga sie cieszyc - ze poddali sie na czas. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Niemiaszki moga sie cieszyc... 07.05.22, 19:54 > Nie ma co tlumaczyc, - gdyby nie bylo nalotow dywanowych i Niemcy broliby sie do 1946 dostaliby pare BOMB ATOMOWYCH Nie dostaliby bo cały arsenał został wykorzystany w Japonii. W tamtych czasach Stany nie miały możliwości na szybkie wyprodukowanie następnych bomb. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k belko , belgijskiej dzidzi,,, 07.05.22, 20:06 pies.na.czarnych napisała: > Nie dostaliby bo cały arsenał został wykorzystany w Japonii. W tamtych czasach > Stany nie miały możliwości na szybkie wyprodukowanie następnych bomb. w 1946 mieli juz nastepne . - nieuczko. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.k. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: belko , belgijskiej dzidzi,,, 07.05.22, 20:27 Tylko dzięki temu, ze w 45 skończyła się wojna. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: belko , belgijskiej dzidzi,,, 07.05.22, 20:42 j-k napisał: > pies.na.czarnych napisała: > > Nie dostaliby bo cały arsenał został wykorzystany w Japonii. W tamtych cz > asach > > Stany nie miały możliwości na szybkie wyprodukowanie następnych bomb. > > > w 1946 mieli juz nastepne . - nieuczko. Jak to ma w zwyczaju podaje fałszywe informacje. Oszukując forumowiczów. It was vital that Japan be convinced to surrender as fast as possible because the United States had just two atomic bombs available in July 1945 and additional weapons would not be ready to deploy for several more weeks. Meanwhile, thousands of Chinese, American, and Japanese soldiers continued to die each day the war continued. "Istotnym priorytetem było przekonanie Japonii do złożenia broni w trybie natychmiastowym. Ponieważ USA posiadała w lipcu 1945 roku jedynie dwie gotowe do zrzucenia bomby atomowe. Dodatkowe bomby byłyby gotowe do użycia dopiero w ciągu kilku tygodni. A w tym czasie tysiące chińskich, amerykańskich i japońskich żołnierzy ginęło każdego dnia w trakcie kontynuowanych działań wojennych." www.nationalww2museum.org/war/articles/atomic-bomb-hiroshima Odpowiedz Link Zgłoś
donvito52 Re: Niemiaszki moga sie cieszyc... 07.05.22, 19:56 j-k napisał: > pies.na.czarnych napisała: > > Bez nalotów dywanowych na Niemcy również. > > - naturalnie. > Jak to mówią, cel uświęca środki i każde świństwo jakoś da się wytłumaczyć. > > > Nie ma co tlumaczyc, - gdyby nie bylo nalotow dywanowych i Niemcy broliby sie d > o 1946 > > dostaliby pare BOMB ATOMOWYCH > > moga sie cieszyc - ze poddali sie na czas. > Naloty dywanowe na Niemcy nie skróciły wojny. Były marnotrawstwem środków. Niszczenie przemysłu i logistyki jako główny cel byłaby bardziej racjonalne. Naloty były, raz próbą złamania morale, działanie z góry skazane na niepowodzenie i zwykłą zemstą. Jakże miłą w owym czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k nadal: Niemiaszki moga sie cieszyc... 07.05.22, 21:53 donvito52 napisał: > j-k napisał: > Niszczenie przemysłu i logistyki jako główny cel byłaby bardziej racjonalne. > Naloty były, próbą złamania morale, działanie zwykłą zemstą. Jakże miłą w owym czasie. i tak wlasnie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Niemiaszki moga sie cieszyc... 07.05.22, 20:02 > Nie ma co tlumaczyc Trudno jest powiedzieć bo nas na razie to nie dotyczy. Świństwo jest świństwem niezależnie od tego jaka strona je robi. Pamietam jeszcze z dzieciństwa zbombardowane domy na mojej ulicy. Centrum miasta, w okolicy nigdy nie było żadnych obiektów wojskowych. Nie był to miły widok, nie są to mile wspomnienia. Po wielu, wielu latach postanowiono uprzątnąć gruz (polowa lat 60) podczas prac znaleziono tam niewybuch. Przyjechali saperzy i na miejscu rozbroili bombę, bez ewakuacji mieszkańców itp dupereli :))). Jak sobie o tym pomyślę to ciarki mnie przechodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: "misja pokojowa" - to eufemizm 08.05.22, 08:17 j-k napisał: > no-popis napisała: > > Zrzucenie bomby na Hiroszimę mogło być...misją pro-pokojową. Serio ! > od lat to pisze. > bez tych bomb zgineloby 2x wiecej Japonczykow i Amerykanow. Szacunki są znacznie wyższe niż 2 razy. Ale to tylko albo aż liczby ale oczywiscie co do zasady...zgoda. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 12:35 Popatrzcie do czego doprowadził "największy miłośnik pokoju":( W Afganistanie kobiety ponownie muszą nosić burkę w miejscach publicznych. Zostało to stwierdzone w nowym dekrecie podpisanym przez przywódcę talibów Hibatullaha Akhundzadę. W latach 1996-2001, kiedy talibowie również byli u władzy, zabronili również kobietom wychodzenia z domu bez pełnego nakrycia twarzy i głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 13:17 Ten sam, który doprowadził do tego, że afgańskie dziewczynki nie mogą uczęszczać do szkoły. Ten sam, który przyczynił się do największego kryzysu w tym kraju gdzie rodzice muszą sprzedawać swoje córki aby wyżywić pozostałą część rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 15:06 pies.na.czarnych napisała: > Ten sam, który doprowadził do tego, że afgańskie dziewczynki nie mogą uczęszcza > ć do szkoły. Ten sam, który przyczynił się do największego kryzysu w tym kraju > gdzie rodzice muszą sprzedawać swoje córki aby wyżywić pozostałą część rodziny. > Ok, ,zgadza się, to USA wyhodowały tę armię hołoty mudżahedinów. Ale gdyby wcześniej ruskie nie najechały na Afganistan...Prowokacja? Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 17:15 Gdyby babcia... Żyjemy dzisiaj i wszyscy ostrzegali dziadzia Joe czym to się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: Prowojenne 07.05.22, 14:25 Сo prowowojenne? Jakiś konkurs, flashmob czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 15:57 Zaskakuje mnie, że snajper nie blokuje psa i don.kichota jak to zrobił z oczyszerokozamniete. Jesteśmy to winni ofiarom wojny, dzieciom, starcom z wydłubanymi przez ruskich oczami - ukrócić nienawistną mowę wobec suwerennej Ukrainy i demokratycznie wybranego prezydenta, który z komika stał się mężem stanu, spychając do roli komika putina i jego rzekomo trzecią w świecie armię. Ukraina cierpi, bo postanowiła nie być bezbronna. Putin nie potrafi zaakceptować Ukrainy innej niż bezbronnej, pozbawionej sojuszników. PS Naprawdę to Zeleński odpowiada za to, że ruskie bydlaki gwałcą ukraińskie dzieci? www.onet.pl/informacje/stacja7/bp-sobilo-rosjanie-zabieraja-dzieci-rodzicom-i-gwalca/m6t9dth,30bc1058 kobieta.onet.pl/wiadomosci/rosyjscy-zolnierze-gwalca-ukrainskich-mezczyzn-i-chlopcow/wsp2lme Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 16:30 nkkll napisał(a): > Zaskakuje mnie, że snajper nie blokuje psa i don.kichota jak to zrobił z oczysz > erokozamniete. Nie wiedziałam, że oczy zablokowano. Myślałam, że wycofała się, bo raczej nie zyskała akceptacji swoimi wywodami. Raczej... > > Ukraina cierpi, bo postanowiła nie być bezbronna. Putin nie potrafi zaakceptowa > ć Ukrainy innej niż bezbronnej, pozbawionej sojuszników. > PS > Naprawdę to Zeleński odpowiada za to, że ruskie bydlaki gwałcą ukraińskie dziec > i? Och, zaraz ktoś pospieszy zwyjaśnieniem, że tak postępują wszyscy żołnierze. Od czasów prehistorycznych. Normalka. Z pretensją, że wojna trwa zbyt długo. Europa się niecierpliwi. Gdyby Ukraińcy się poddali, też byłoby używanie, że tchórze, że nie potrafią walczyć, bo są jak banderowcy itp.itd. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 16:36 "Och, zaraz ktoś pospieszy zwyjaśnieniem, że tak postępują wszyscy żołnierze. " Tak tłumaczyć gwałt na dzieciach potrafiłby jedynie zwyrodnialec Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 17:37 > Tak tłumaczyć gwałt na dzieciach potrafiłby jedynie zwyrodnialec Watykan tak tłumaczy. Biskup Brugge wieloletni gwałciciel małych dzieci w tym swojego dwuletniego kuzyna w nagrodę spędza emeryturę w luksusowym klasztorze we Francji. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 17:33 > Z pretensją, że wojna trwa zbyt długo. Europa się niecierpliwi Europa może tak, ale nie przedstawiciele lobby zbrojeniowego popierający zimna wojnę. Najbardziej cieszą się kraje produkujące ropę i gaz. 278 tysięcy dolarów na minutę - tyle zarabiają wielkie koncerny naftowe według belgijskiego dziennika "De Standaard". W ciągu trzech miesięcy osiągnęły zysk w wysokości 36 miliardów dolarów. To efekt między innymi wysokich cen ropy naftowej. tvn24.pl/biznes/ze-swiata/ceny-ropy-ile-wynosza-zyski-koncernow-naftowych-w-pierwszym-kwartale-2022-5702008 Tak przy okazji zapytam się czy Biden zaproponował komukolwiek niższe ceny od rynkowych jakiemukolwiek państwu? Polska powinna od niego dostać za swoje zasługi w wykonywaniu brudnej roboty co najmniej jeden supertankowiec gazu gratis. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 17:42 "Tak przy okazji zapytam się czy Biden zaproponował komukolwiek niższe ceny od rynkowych jakiemukolwiek państwu? " Słabo ci idzie to podjudzanie. Próbujesz z różnych stron. Ale nie masz co liczyć na premie za efekty. Jak widzisz bezpieczeństwo w regionie jest warte poświęceń. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 18:00 > Jak widzisz bezpieczeństwo w regionie jest warte poświęceń. Jak widzisz nie każdy się poświęca. W zamian za to robi kokosowe interesy. Państwa OPEC również nie kwapią się aby zwiększyć produkcję ropy co obniżyłoby jej ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 18:13 Mnie interesuje tylko jeden wynik. Stan gospodarki kraju, która inwestuje nie w dobrobyt swoich obywateli, ale w armię, która atakuje niepodległe kraje. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 18:19 > Mnie interesuje tylko jeden wynik. Stan gospodarki kraju, która inwestuje nie w dobrobyt swoich obywateli, ale w armię Glapiński wczoraj o tym mówił. Nie słuchałaś. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Prowojenne 07.05.22, 18:43 pies.na.czarnych napisała: > > Mnie interesuje tylko jeden wynik. Stan gospodarki kraju, która inwestuje > nie w dobrobyt swoich obywateli, ale w armię > > Glapiński wczoraj o tym mówił. Nie słuchałaś. > Nkkll. Napisałaś: Mnie interesuje tylko jeden wynik. Stan gospodarki kraju, która inwestuje nie w dobrobyt swoich obywateli, ale w armię, która atakuje niepodległe kraje. Cytuj A on unika upokarzającego dla jego bohatera tematu. Wyświechtany trolli chwyt. Ucięty cytat. Zniekształcenie treści oryginalnej wypowiedzi. Skierowanie 'dyskusji' na inne, wygodne dla trolla tory. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 18:42 W czwartek spotkały się kraje OPEC i obradowały w sprawie cen ropy. Jak na razie kraje te nie widzą możliwości zwiększenia produkcji. Stoją na maksimum swoich możliwości ze względu na niedawny kryzys związany z covid. Jedynie Aurabia Saudyjska mogłaby zwiększyć wydobycie, ale nie chce ze względu na swoje dobre stosunki z Rosja. Teraz ku uwadze ślepych "wyznawców" świata bez ruskiej ropy. Rosja nie jest członkiem OPEC. „Ale w niedalekiej przeszłości zarządzanie cenami ropy było możliwe dzięki zaangażowaniu Rosji w podejmowanie decyzji. Rosja odgrywa ważną rolę jako największy producent ropy na świecie. OPEC jest niczym bez Rosji i dlatego życzenia Rosji są tam honorowane”. Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 21:37 pies.na.czarnych napisała: > Teraz ku uwadze ślepych "wyznawców" świata bez ruskiej ropy. Putin wywołał tę wojnę, a nie wyznawcy świata bez ruskiej ropy. Ma już swój złoty most. A będzie mógł nadal handlować Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 22:15 Na razie zloty most otrzymały jedynie żywe tarcze, które chroniły banderowców w tunelach fabryki broni Azow. > Putin wywołał tę wojnę, a nie wyznawcy świata bez ruskiej ropy. Wyznawcy nieustannie na złość babci odmrażają sobie uszy. Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prowojenne 07.05.22, 22:36 pies.na.czarnych napisała: > Na razie zloty most otrzymały jedynie żywe tarcze, które chroniły banderowców w > tunelach fabryki broni Azow. Za sprawą Putina mit Bandery będzie się utrwalał > > Wyznawcy nieustannie na złość babci odmrażają sobie uszy. > Bo przecież w odmrażaniu uszu, cudzych, specjalizują się Rosjanie Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Prowojenne 07.05.22, 17:42 margit49 napisała: > Och, zaraz ktoś pospieszy zwyjaśnieniem, że tak postępują wszyscy żołnierze. Od > czasów prehistorycznych. Normalka. Z pretensją, że wojna trwa zbyt długo. Eur > opa się niecierpliwi. Gdyby Ukraińcy się poddali, też byłoby używanie, że tchór > ze, że nie potrafią walczyć, bo są jak banderowcy itp.itd. Dzięki autorowi tych powielanych tu frazesów, które nie służą niczemu innemu jak albo trollingowi, bądź prymitywnym i bezmyślnym próbom zbanalizowania ogromu i skali popełnianych zbrodni wojennych w stylu bolszewików przez post sowiecką armię Putina. Traktuje forumowiczów jak idiotów. Przecież to wiadomo, że jest wojna. A jak jest wojna to od prawieków na wojnie giną ludzie ! Jak można tego nie wiedzieć ! To jest oczywiście ironia. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 18:03 A dlaczego jest ta wojna? Bo się psycholowi zamarzyło odbudować przed śmiercią imperium. Przygotował się do tego wraz ze swoimi ludzi przez lata. Łącznie z konstrukcją siatki troli na zachodnich forach, które miały przez lata destabilizować jedność społeczeństwa. A teraz wiadomo rozmiękczać stanowisko, którego fundamentem jest solidarność z ofiarą. Jakiż to musi być dla nich cios (jeśli chodzi o Pl) - gościnność wobec uchodźców z Ukrainy. Odpowiedz Link Zgłoś
nkkll Re: Prowojenne 07.05.22, 18:31 Wczoraj, odbierając moje młodsze dziecko z przedszkola, uświadomiłam sobie, że jego pierwsze relacje koleżeńskie kształtuje dramatyczna sytuacja w sąsiednim kraju. Jego pierwsi koledzy to między innymi dzieci, które nagle i niespodziewanie znalazły się w obcym kraju, wśród dzieci i dorosłych, którzy mówiących w obcym języku. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 18:43 Uważaj również na zaprzyjaźnionego z twoją rodziną księdza. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Prawoslawne 07.05.22, 20:11 pies.na.czarnych napisała: > Uważaj również na zaprzyjaźnionego z twoją rodziną księdza. jasne, moze sie okazac byc Popem i byc prawoslawnym. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prawoslawne 07.05.22, 20:26 Niedługo wszyscy w Polsce będą prawosławni tak jak ich ukraińskie siostry i bracia. :) Odpowiedz Link Zgłoś
j-k chrzescijanskie , dzidziu, sa "wsie" 07.05.22, 21:49 pies.na.czarnych napisała: > Niedługo wszyscy w Polsce będą prawosławni tak jak ich ukraińskie siostry i bracia. :) ja jestem dzidziu, POLSKIM evangelikiem i do katolikow i prawoslawnych - nic nie mam wszyscy sa chrzescijanami - a te podzialy - sa wylacznie ludzkie - a nie Boskie. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: chrzescijanskie , dzidziu, sa "wsie" 07.05.22, 22:17 > ja jestem dzidziu, POLSKIM evangelikiem Polski katolik, polski ewangelik.... Polskiego Jezusa też macie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
margit49 Re: Prawoslawne 07.05.22, 22:14 pies.na.czarnych napisała: > Niedługo wszyscy w Polsce będą prawosławni tak jak ich ukraińskie siostry i bra > cia. :) > No nie, psychopata poczułby się urażony i zagrożony, więc możliwa tylko rosyjska opcja. Zresztą Franciszek i Cyryl mają jakiś deal Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Prowojenne 07.05.22, 17:27 > Zaskakuje mnie, że snajper nie blokuje psa i don.kichota Za co? Za pisanie to co się myśli bez zwracania uwagi na obowiązującą poprawność polityczną i na obowiązujący nurt propagandowy? PRL-owska cenzura ci się marzy? Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Prowojenne 07.05.22, 17:53 nkkll napisał(a): > Zaskakuje mnie, że snajper nie blokuje Snajper pełni funkcj społecznego opiekuna forów Agory. Opiekunowie nie posiadają uprawnień do blokowania uczestników forów. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis ? 07.05.22, 18:36 storima napisał: > Snajper pełni funkcj społecznego opiekuna forów Agory. > Opiekunowie nie posiadają uprawnień do blokowania uczestników forów. A.teraz zdradž tajemnicę ...skąd to wiesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: ? 07.05.22, 18:46 no-popis napisała: > storima napisał: > > Snajper pełni funkcj społecznego opiekuna forów Agory. > > Opiekunowie nie posiadają uprawnień do blokowania uczestników forów. > A.teraz zdradž tajemnicę ...skąd to wiesz ? > > Dyskutowano na ten temat na forach Forum, O Moderacji Agory. Odpowiedz Link Zgłoś
pozytonium Posiadają 08.05.22, 09:12 storima napisał: > nkkll napisał(a): > > > Zaskakuje mnie, że snajper nie blokuje > > Snajper pełni funkcj społecznego opiekuna forów Agory. > Opiekunowie nie posiadają uprawnień do blokowania uczestników forów. Można klikać kręcić jak małpa w kąpieli wątkami, blokować jednych użytkowników i w końcu się na blokadę systemową załapią. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec1 Re: Prowojenne 09.05.22, 06:52 Putin jest głupi. www.rp.pl/spoleczenstwo/art36251041-putin-pchnal-ukraine-w-objecia-unii-europejskiej-najnowszy-sondaz-komisji-europejskiej-przynosi-zaskakujace-dane Odpowiedz Link Zgłoś