Dodaj do ulubionych

PiS wygrał z UE

11.05.22, 15:54
,,Władze UE deklarują, że są gotowe zaakceptować KPO bez czekania na przyjęcie zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym. Rząd w ramach tego dokumentu musiałby jedynie zobowiązać się do likwidacji Izby Dyscyplinarnej SN, reformy systemu dyscyplinarnego i przywrócenia do pracy sędziów zwolnionych niezgodnie z prawem."
To to kaczor może codziennie mówić. Nawet może dopowiedzieć że telewizja publiczna będzie publiczną
Obserwuj wątek
    • j-k zara... 11.05.22, 15:59
      stasi1 napisał:
      > ,,Władze UE deklarują, że są gotowe zaakceptować KPO bez czekania na przyjęcie
      > zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym.

Bruxelka mieknie ?

a jak nie zmieknie - to mozemy im milion uchodzcow z Ukrainy zapakowac w pociagi

i dowiezc do samej Bruxelki :)
      • j-k niewatpliwie jest to zgodne z konwencjami 11.05.22, 16:40
        pozytonium napisał(a):
        > A mogli zabić.

wola go (po procesie) wymienic na jakiegos waznego Ukrainca.

ale proces jest o tyle sensowny - ze ow zolnierz - jako zbrodniarz wojenny - juz do konca zycia nie bedzie mogl opuscic terytorium Rosji - bo wszedzie na Swiecie - pojdzie siedziec.
        • buldog2 Re: Podoba mi się UA podejście do w. sprawiedliwo 17.05.22, 07:40
          Jestem za pomocą w wojnie z Rosją i pomocą ludziom.
          Co innego teraz w modzie. Bandera to polski bohater, przywieziony z Ukrainy:
          www.youtube.com/shorts/eZnBOpvKn1g
          ⚡️ Nasz ojciec Bandera! Piosenki pod ostrzałem Azovstal

Za chwilę będziemy musieli czcić swastyki i symbole SS pułku Azow.
          • pozytonium Masz coś do litery Z? 17.05.22, 10:40
            buldog2 napisał:

> Za chwilę będziemy musieli czcić swastyki i symbole SS pułku Azow.

W swastyce, tak jak w litrze Z nie ma nic złego. Tą pierwszą są oznaczone wszystkie świątynie buddyjskie. To popularny znak Słońca. Problem pojawił się gdy pewien Niemiec sobie przywłaszczył jeden symbol, a potem jego naśladowca przywłaszczył sobie Z. Uważasz, że powinniśmy eliminować symbole z naszego życia, bo jakiś kretyn ich nadużywa? Wkrótce nie będziesz miał alfabetu. O, V, X następne w kolejności.
            • pies.na.czarnych Re: Masz coś do litery Z? 20.05.22, 12:26
              pozytonium napisał(a):

> buldog2 napisał:
              >
              > > Za chwilę będziemy musieli czcić swastyki i symbole SS pułku Azow.
              >
              > W swastyce, tak jak w litrze Z nie ma nic złego.
              >

Już nas onuco przygotowujesz do obchodów święta swastyki? Dożuć jeszcze kilka innych nazistowskich symboli używanych przez "bohaterów" z AZOV.
      • pozytonium Re: PiS wygrał z UE 18.05.22, 08:48
        pies.na.czarnych napisała:

> > To to kaczor może codziennie mówić.
        >
        > Jak Kulawy mówi to mówi.

"ludzie, idźcie do domów, bo my mamy rozkaz was wszystkich zamykać, nas rozliczą z akcji"
        wiadomosci.wp.pl/porobilo-sie-w-kaliningradzie-mieszkancy-psiocza-na-patriotyczny-koncert-i-ostro-komentuja-6769822884723680a
    • pies.na.czarnych Re: PiS wygrał z UE 18.05.22, 13:13
      Układanka z kamyczków milowym róż****** się :)
      tvn24.pl/swiat/krajowy-plan-odbudowy-co-z-wyplata-srodkow-szefowa-komisji-europejskiej-ursula-von-der-leyen-odpowiada-na-list-europarlamentarzystow-5715376
    • no-popis Re: PiS wygrał z UE 19.05.22, 05:50
      stasi1 napisał:

> ,,Władze UE deklarują, że są gotowe zaakceptować KPO bez czekania na przyjęcie
      > zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym. Rząd w ramach tego dokumentu musiałby jedy
      > nie zobowiązać się do likwidacji Izby Dyscyplinarnej SN, reformy systemu dyscyp
      > linarnego i przywrócenia do pracy sędziów zwolnionych niezgodnie z prawem."
      > To to kaczor może codziennie mówić. Nawet może dopowiedzieć że telewizja publi
      > czna będzie publiczną
      Za jakiś czas, mamy teraz taki przykład w Polsce po zmianie władzy, kiedy prawica opanuje instytucje UE w tym KE, będziesz pisał faszystowska UE a nie UE a tytuł w podobnej sytuacji kiedy to Orban z Kaczyńskim będą naciskać aby zmienić lewacki rząd we Francji i wstrzymają finansowanie Francji z uwagi np na przekroczenie limitu zadłużenia (jest przekroczony!) to nie napiszesz, że UE coś zrobiłą tylko napiszesz "faszystowska zgraja, która opanowała UE wywiera prescję na suwerenną Francję"....rozumiesz to czy niestety nie ?
      • stasi1 Re: PiS wygrał z UE 24.05.22, 15:57
        Ja akurat byłem za wstapieniem naszego kraju do UE. Jak też uważam że na tym zyskujemy. Ty pewnie jesteś innego zdania. Zdarza się. Gdy ktoś nie przestrzega reguł gry uważam że powinien ponieść z tego powodu konsekwencji. Bez względu na to czy to będzie Polska czy Francja. Ja jak przekracze prędkość przyjmuję mandat. Kolega pisowiec twierdzi że mu się udaje wymigać i nie płaci
        • no-popis Re: PiS wygrał z UE 24.05.22, 16:53
          stasi1 napisał:

> Ja akurat byłem za wstapieniem naszego kraju do UE. Jak też uważam że na tym zy
          > skujemy. Ty pewnie jesteś innego zdania. Zdarza się. Gdy ktoś nie przestrzega r
          > eguł gry uważam że powinien ponieść z tego powodu konsekwencji. Bez względu na
          > to czy to będzie Polska czy Francja. Ja jak przekracze prędkość przyjmuję manda
          > t. Kolega pisowiec twierdzi że mu się udaje wymigać i nie płaci
          Ja również byłem i jestem za Polską w UE. Jednak.odróżnijmy zapisane reguły od prawa powielaczowego, ktore istniało w PRL i istnieje w UE.
          Prawo ma byc jednakowe dla wszystkich. Odpowiedz więc jakie konsekwencje spotkaly Francję za przekroczenie progu zadľużenia ? Jakie konsekwencje spotkały Niemcy za złqmanie.embarga UE na dostawy broni do Rosji?
          Unia tak ale neokomuna ...nie!
          • stasi1 Re: PiS wygrał z UE 29.05.22, 20:03
            Skoro Francja lamie prawo europejskie to czemu ten pis nie zaskarzy tego do tsue? To że PiS lamie prawo europejskie względem sprawiedliwości jest o tym przekonana nawet połowa Polaków
    • szwampuch58 Re: PiS wygrał z UE 20.05.22, 11:04
      Kolejna kara unijna na horyzoncie,wygrana PiS jak cholera

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,174372,28471380,tsue-bierze-sie-za-smierdzacy-problem-polski-nawet-6-mld-euro.html#s=BoxOpMT

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka