Dodaj do ulubionych

Masz Lisie swoje

24.06.22, 11:30
wiadomosci.wp.pl/plakalam-mialam-ataki-paniki-ujawniamy-zarzuty-podwladnych-wobec-tomasza-lisa-dlaczego-zwolniono-naczelnego-newsweeka-6783015358188512a
Obserwuj wątek
  • jureek Re: Masz Lisie swoje 24.06.22, 13:10
   No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godnośc człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego pana redaktora demokratę naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest demokracja .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się kaczora albo ziobry albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak pan redaktor tomasz lis .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na stronach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że na marsze kodu nie chodzi jak jestes nie wiem lewakiem albo wierzysz w jakies rozdawnictwo czy wogóle jestes może ty sługą kaczora a nie będziesz z pana redaktora robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami kaczora .Wez pomyśl sobie ile pan redaktor zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle pana redaktora naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to tomasz lis jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to wolność i demokracja ,widac że się nie pracujesz po 16 godzin i nie chodzisz na marsze w obronie demokracji ,widac nie szanujesz konstytucji to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim jest pan redaktor tomasz lis jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak tomasz lis bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu gazety wyborczej ani jednego numeru newsweeka nie chodzi tutaj o konstytucję mnie ale wogóle ogólnie o zasady demokracji żeby mieć jakąs godnosc bo pan redaktor nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak tomasz lis ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po konstytucję i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz na marsz w obronie mediów bo widac już dawno kaczor jest w tobie człowieku ,nie lubisz demokracji to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
  • yabbaryt Re: Masz Lisie swoje 24.06.22, 15:16
   O tym że lis obraca młode praktykantki to ja słyszałem jeszcze 2007 roku, bo znajoma znajomej pracowała w Polsacie. Plotki o zachowaniu lisa chodziły po mieście od wielu lat. A tu kuźwa nagle odkrycie! Przewrót kopernikański! Prasa zauważyła zachowanie lisa wobec współpracowników i współpracowniczek.
   Miałem okazję pracować w amerykańskich korporacjach i nie raz widziałem jak najwięksi dyrektorzy wylatywali z roboty za najmniejszą próbę molestowania pracownic, czy romanse niezgodne z kodeksem firmy.
   A tu tak zwane środowisko dziennikarskie i firmy prasowe, które zatrudniały lisa latami przymykały oczy na jego chamstwo, seksizm, jednocześnie publikując sążniste artykuły na temat obrony praw kobiet, mee_too i tym podobnych. Ale zachowania tego gnoja nie widziały. To najlepiej świadczy jakim bagnem i syfem moralnym są przesiąknięte te firmy. To najlepiej świadczy ile warte są ich publikacje. Brzydziłbym się tymi szmatami tyłek sobie podetrzeć.
   • j-k Ale tu jest Polska, a nie Ameryka. 24.06.22, 15:24
    yabbaryt napisał:
    > O tym że lis obraca młode praktykantki to ja słyszałem jeszcze 2007 roku, bo zn
    > ajoma znajomej pracowała w Polsacie. Plotki o zachowaniu lisa chodziły po mieśc
    > ie od wielu lat.
    > Miałem okazję pracować w amerykańskich korporacjach i nie raz widziałem jak naj
    > więksi dyrektorzy wylatywali z roboty za najmniejszą próbę molestowania pracown
    > ic, czy romanse niezgodne z kodeksem firmy.


    Ale tu jest Polska, a nie Ameryka.
    I tu wyrywanie mlodych praktykantek przez Szefow - jest najmniejszym grzechem.

    - wiec to nie ten problem.

    Lis ma powazniejsze sprawy na sumieniu.
    • yabbaryt Re: Ale tu jest Polska, a nie Ameryka. 24.06.22, 15:30
     Problemem jest hipokryzja tych gazet co to walczą o prawa kobiet, wylewają hektolitry atramentu żaląc się nad losem molestowanych kobiet ale u siebie w redakcji nie zauważają takich problemów. I to latami.
     Ja nie wiem czy lis romansował, że stażystkami tylko raczej proponował im układ 'praca za seks'. Ale to jest bardzo prawdopodobne.
     • m.c.hrabia Re: Ale tu jest Polska, a nie Ameryka. 24.06.22, 15:34
      roblemem jest hipokryzja tych gazet co to walczą o prawa kobiet, wylewają hektolitry atramentu żaląc się nad losem molestowanych kobiet ale u siebie w redakcji nie zauważają takich problemów. I to latami.

      wypisz wymaluj plebanie kościółka katolickiego :)
      • no-popis Re: Ale tu jest Polska, a nie Ameryka. 28.06.22, 06:05
       j-k napisał:

       > w Polsce malo kto nie jest hipokryta - poczynajac od KK
       >
       > - wiec powtarzam: - molestowanie pracownic to nie jest najwiekszy problem
       > sa inne, powazniejsze.
       To jest bardzo duży problem. Traktowanie kogokolwiek jak lalki plastikowej i uzależnianie kariery od tolerancji takiego zachowania jest WIELKIM problemem panie tolerancyjny inaczej.
   • no-popis Re: Masz Lisie swoje 24.06.22, 15:43
    yabbaryt napisał:

    > O tym że lis obraca młode praktykantki to ja słyszałem jeszcze 2007 roku, bo zn
    > ajoma znajomej pracowała w Polsacie. Plotki o zachowaniu lisa chodziły po mieśc
    > ie od wielu lat. A tu kuźwa nagle odkrycie! Przewrót kopernikański! Prasa zauw
    > ażyła zachowanie lisa wobec współpracowników i współpracowniczek.
    > Miałem okazję pracować w amerykańskich korporacjach i nie raz widziałem jak naj
    > więksi dyrektorzy wylatywali z roboty za najmniejszą próbę molestowania pracown
    > ic, czy romanse niezgodne z kodeksem firmy.
    > A tu tak zwane środowisko dziennikarskie i firmy prasowe, które zatrudniały lis
    > a latami przymykały oczy na jego chamstwo, seksizm, jednocześnie publikując sąż
    > niste artykuły na temat obrony praw kobiet, mee_too i tym podobnych. Ale zachow
    > ania tego gnoja nie widziały. To najlepiej świadczy jakim bagnem i syfem moraln
    > ym są przesiąknięte te firmy.
    No co Ty Monika Olejnik to wyjaśniłą pisząc, że ludzie inteligentni bywają trudni i ...wszystko jasne.
   • sverir Re: Masz Lisie swoje 24.06.22, 21:07
    Wiesz, to jak z korupcją w piłce nożnej. "Cała Polska widziała" przekręt Legii, ale dopiero 10 lat później gówno walnęło w wentylator, jak młody Dziurowicz przyznał w wywiadzie, że ustawiał mecze. Tak samo i tutaj - ludzie szepczą po kątach, ale głośno zapytani zaprzeczają albo nagle zapominają, co widzieli lub słyszeli.
    Ale że to wszystko to syf to się zgadzam.
    • no-popis Re: Masz Lisie swoje 27.06.22, 06:10
     sverir napisał:

     > Wiesz, to jak z korupcją w piłce nożnej. "Cała Polska widziała" przekręt Legii,
     > ale dopiero 10 lat później gówno walnęło w wentylator, jak młody Dziurowicz pr
     > zyznał w wywiadzie, że ustawiał mecze. Tak samo i tutaj - ludzie szepczą po kąt
     > ach, ale głośno zapytani zaprzeczają albo nagle zapominają, co widzieli lub sły
     > szeli.
     > Ale że to wszystko to syf to się zgadzam.
     A najciekawsze jest to, co też widać w tym wątku, że jak już te odchody wentylator rozrzuci to są tacy co dalej mówią " wentylator był nielegalnym owocem ze złęgo drzewa" a w ogóle to tak bardzo to nie śmierdzi a KAczyńaki ma zasikane spodnie a Schroeder nie nadzorował Lisa w Newsweeke w imieniu Axel (to jak wiesz oficjalna wiadomość) ale interesował prasą i miał wolne ręce w krytyce prorosyjskiej polityki PiSu :)
  • no-popis Re: Masz Lisie swoje 24.06.22, 15:39
   zimnadzidzia napisał:

   > wiadomosci.wp.pl/plakalam-mialam-ataki-paniki-ujawniamy-zarzuty-podwladnych-wobec-tomasza-lisa-dlaczego-zwolniono-naczelnego-newsweeka-6783015358188512a
   Lisowi nic nie grozi. Obronili swoich sędziów o czym świadczy wiele wyroków stąd był ten wrzask o "praworządności". Będzie jak w przypadku Cimoszewicza, na którego rzuciła się agresywna rowerzystka po 80 tce a tutaj to pracownicy byli krnąbrni i nie chcieli wykonywać poleceń służbowych.
   Najlepiej odniosła się do tej sytuacji druga Święta Lewactwa Monika Olejnik pisząc, że ludzie inteligentni (wiadomo lewactwo jest bardzo inteligentne) bywają ludżmi trudnymi. Po stronie lewactwa również Wałęsa może wyzywać ludzi LGBT i nakazywać posłom homoseksualnym siedzieć w odrębnych ławach na korytarzu...bezkarnie.
  • zdravko_vypic ta łajza i zaprzeczenie dziennikarskich zasad,... 25.06.22, 00:37
   ...złote dziecko peerelowskiej telewizji tak jak zaparło się uczciwości zawodowej, zaparło się uczciwości w ogóle. A teraz jeszcze dodatkowo łże w żywe oczy. Chamidło, rozpuszczony pupilek post-tępackich pseudoelit, które teraz bełkoczą na jego temat jakieś usprawiedliwienia, gdy każdego innego nie ze swojej stajni roznosiliby na strzępy. No bo jak to, ktoś ośmielił się świntego Lisa pokazać takim, jakim jest?

   Przypomnę swój wąteczek na temat tego bubka. Jeśli ktoś narusza święte zasady uczciwości zawodowej, można być pewnym, że jest taki sam jak Sakiewicz i Karnoscy. A zapewne okaże się za niedługo, że Sakiewicz i Karnoscy są tacy sami jak Lis.
   forum.gazeta.pl/forum/w,28,173427558,173427558,Lis_Tomasz_osiagnal_poziom_Sakiewicza_Tomasza_.html?p=173427558
   • no-popis Re: ta łajza i zaprzeczenie dziennikarskich zasad 25.06.22, 05:35
    zdravko_vypic napisał:

    > ...złote dziecko peerelowskiej telewizji tak jak zaparło się uczciwości zawodow
    > ej, zaparło się uczciwości w ogóle.
    A co On ma wspólnego z PRL em i jego telewizją?

    Jeśli ktoś narusza święte zasady u
    > czciwości zawodowej, można być pewnym, że jest taki sam jak Sakiewicz i Karnosc
    > y. A zapewne okaże się za niedługo, że Sakiewicz i Karnoscy są tacy sami jak Li
    > s.
    Nieuprawnione i nieuzasadnione wciągnięcie innych do jednego szamba, w którym siedzi Lis.
  • zdravko_vypic tawariszczu Urbanskij,... 25.06.22, 01:19
   ...zabierzcie stąd wasze śmierdzące krasnoarmiejskie onuce, bo was każę wypłazować jak mój pradziad kazał wypłazować waszego pradziadzia, sowieckiego sołdata, w 1920. Szkoda, że go nie kazał ściąć, bo nie byłoby takiego łajdaka i przygłupa jak wy. Naści, swołocz, przypnijcie to sobie na budionnówce i wynocha za Don, bo nie ręczę za siebie:
  • zdravko_vypic atiec i syny,... 25.06.22, 01:26
   ...enkawudowski zbrodniarz Wilgielm Swintkowskij (Wilhelm Świątkowski) - w środku - i jego synowie: legalny Władymir z nazwiskiem atca (zwykły bandyta) i bękart Jarosław z nazwiskiem kuzyna atca (Poputczyk i Sprzedawczyk). Wilgielm dawał swojej progeniturze imiona po kniaziach Rusi kijowskiej.

   • no-popis Re: atiec i syny,... 28.06.22, 06:12
    zdravko_vypic napisał:

    > ...enkawudowski zbrodniarz Wilgielm Swintkowskij (Wilhelm Świątkowski) - w środ
    > ku - i jego synowie: legalny Władymir z nazwiskiem atca (zwykły bandyta) i bęka
    > rt Jarosław z nazwiskiem kuzyna atca (Poputczyk i Sprzedawczyk). Wilgielm dawał
    > swojej progeniturze imiona po kniaziach Rusi kijowskiej.
    Wolno Ci a le gdyby zamieścić tu podobny post o Tusku to moderator zostałby wyrwany z łóżka aby zrobić cięcie.
    To podłe co tu robisz ruska onuco.
  • no-popis obłuda w Tok Fm 28.06.22, 06:10
   zimnadzidzia napisał:

   > wiadomosci.wp.pl/plakalam-mialam-ataki-paniki-ujawniamy-zarzuty-podwladnych-wobec-tomasza-lisa-dlaczego-zwolniono-naczelnego-newsweeka-6783015358188512a
   Tok Fm , redaktorzy Żakowski, Wołek i Kraśko jako starzy dyskutanci antypisowscy mają niziutkie standardy goszcząc w studio od lat człowieka, którego zachowania tego rodzaju były w środowisku doskonale znane.
   A tyle haseł o prawach Człowieka, o prawach kobiet itp wydają na swojej antenie a tu ....Lis i Kraśko.
   Takie standardy czy taka obłuda w Tok Fm, którego właścicielem jest Agora czyli środowisko GAzety Wyborczej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka