Dodaj do ulubionych

A wspominałem o Wejherowie

24.07.22, 12:58
i słowo ciałem się stało, jak zwykle moje zdolności prekognicji mnie zadziwiają, no i pojawił się zakłamana szuja w Wejherowie, no i wpuścili na salę tylko pisią swołocz, bo, zadawane przez uczestników spotkania pytania były przygotowane i złożone, wszyscy w rękach mieli biało-czerwone chorągiewki. Przy okazji zadawania pytania, mieszkańcy chwalili działania rządu PiS, a zdarzyły się nawet pozdrowienia, przekazywane przez znajomych., a przed salą czekali prawdziwi mieszkańcy , a nie przywiezione kundle, no i jak zwykle nie zostali dopuszczeni do głosu, bo pinokio bał się pytań, i tak wygląda "pbjazdówka" po kraju w wykonaniu swołoczy.

natemat.pl/427159,morawiecki-wygwizdany-w-wejherowie-nie-wpuszczono-przeciwnikow-pis
Obserwuj wątek
    • yoma Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 13:01
      Coście mu nie zrobili komitetu powitalno/pożegnalnego jak w Kórniku :D
      • m.c.hrabia Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 13:19
        twitter.com/i/status/1550949920349249536
        • yabbaryt Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 14:09
          w końcu w Kórniku PO przedstawiła swój program wyborczy. Dwa konkretne punkty:
          - wypie..laj
          - ***** ***.
          koniec programu.
          • yabbaryt Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 14:11
            jak to mozliwe że taka patologia ma prawo głosu?
          • pies.na.czarnych Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 14:20
            "Kutko i zwięźle". Inaczej nie dotrzesz do dziada. ***** ***!
            • yabbaryt Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 14:28
              Kaczyński o agresywnych przeciwnikach w Kórniku: "Rozwrzeszczany lumpenproletariat"
              • pies.na.czarnych Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 16:04
                yabbaryt napisał:

> Kaczyński o agresywnych przeciwnikach w Kórniku: "Rozwrzeszczany lumpenproletar
                > iat"

Co innego miało powiedzieć obwoźne sado-maso? Tak jest przecież zaprogramowana ta kukła. Taki pisi Breżniew ostatnich jego dni.
          • czan-dra Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 14:35
            gabbaryt, ty ogólnie to dziwny jesteś, dzieci na zabawę na cmentarz wyprowadzasz, ziobro i qqiz to są twoi idole, a jakoś nie zająknąłeś się na temat zabójstwa Adamowicza, to tak na marginesie, ale czy kobold w Kórniku przedstawił jakiś program pisu?
            Czy Matousz w Wejrowie, przedstawił jakiś program swołoczy?
            • yabbaryt Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 15:19
              Oczywiście zajaknalem się na temat zabójstwa Adamowicza. Nadal uważam że największy w tym interes miała PO. Bo lepiej mieć martwego bohatera niż nielojalnego eksczlonka który mógł skorzystać z opcji swiadka koronnego i zacząć sypać.
              • czan-dra Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 15:40
                Czyli, wg ciebie gasbbaryt, to zwalanie wszystkiego, począwszy od raka macicy aż po koklusz na Tuska, to jest program swołoczy pisiej?
                Fajny ten program, taki nie za długi, akurat dla debili.
          • yoma Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 16:40
            A gdzieś ty tam widział PO? Obsesje się leczy.
            • yabbaryt Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 17:47
              jak nie PO to niby co?
              • czan-dra Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 18:11
                pisi prowokatorzy, by wzbudzić litość i przekonanie, tzw syndrom oblężonej wieży.
              • yoma Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 22:08
                Omamy też.
    • m.c.hrabia Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 13:04
      twitter.com/i/status/1550890101944852481
    • pkt4a Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 13:20
      W Wejherowie to byli klakierzy przywiezieni autobusami z rejestracją z Podlasia .
      Każdy dostał po 200 zł , gratisowy obiad po drodze i chorągiewkę do machania , spontanicznego oczywiście machania .

pl-pl.facebook.com/TygodnikNIE/
    • wariant_b Re: A wspominałem o Wejherowie 24.07.22, 18:30
      To chyba jeszcze spuścizna po Lechu Kaczyńskim, że tubylców najlepiej przywozić ze sobą.
    • j-k prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich, to. 24.07.22, 19:03
      to po xuja tlumia sie pod sala, gdzie przemawia sam Prezes ?

Krawezniki k... malowac mu na bialo, a trawe na zielono.
      • m.c.hrabia Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 19:06
        borygo najebane jak zwykle.
        • j-k Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 19:24
          m.c.hrabia napisał:
          > borygo najebane jak zwykle.

A Lizol + Lugol sobie przyniosles, - czy chandra cie nadal suszy ?
        • czan-dra Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 19:32
          Ładnie to ująłeś :D.
          • czan-dra Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 19:35
            To było do Behemota, nie rób sobie nadziei opoju.
      • behemot17-13 Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 19:23
        Odpowiedź jest prosta. Chuj to chuj,
        • j-k prawdziwi obywatel - maluja Prezesowi trawnik.... 24.07.22, 19:29
          behemot17-13 napisał:
          > Odpowiedź jest prosta. Chuj to chuj,

ale pan Prezes. - ich jedyny Prezes.
          - i trawnik wymalowany po wojskowemu na zielono - mu sie od nich nalezy:
          .
          regiodom.pl/masz-stary-splowialy-trawnik-pomaluj-go-na-zielono-wideo/ga/c9-15553546/zd/48972452
        • czan-dra Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 19:34
          Powtórzę, bo jakoś mnie wypchło, ładnie to ująłeś, krótko, a treściwie.
          • ave.duce Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 20:11
            Po prostu ***** ***.
            • czan-dra Re: prawdziwi mieszkancy - skoro nie lubia PiSich 24.07.22, 20:17
              Wszędzie i na wieki wieków.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka