Dodaj do ulubionych

Bezahlen! Subito!

30.07.22, 11:21
1 września zostanie opublikowany długo wyczekiwany pierwszy tom raportu w którym krok po kroku, strona po stronie udowodniono, że Niemcy mają obowiązek wypłacić nam, czyli PiS-owi, reparacje wojenne za obie wojny i 123 lata zaborów. Poinformował o tym Polską Agencję Prasową lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Nie należy popadać w euforię, ponieważ na PiS czeka długa droga do celu. Według szacunku Kaczyńskiego pierwsze pieniądze mogłyby zacząć spływać po roku 2054.

To będzie duża operacja. Liczę, że z czasem powinna przynieść rezultaty, chociaż zdaję sobie sprawę, że to jest dłuższy czas, być może nawet całe pokolenie minie - ja mogę tego nie dożyć, ale kiedyś trzeba zacząć. Nie wolno z tego rezygnować, bo nie ma żadnych powodów, abyśmy ciągle się uznawali za tych, których można traktować gorzej niż innych

Istnieje niebezpieczeństwo, że do tego czasu kary za Izbę Dyscyplinarną przekroczą wartość reparacji, ale honor nie pozwala ulegać bezprawnym żądaniom. Niemcy nie wykręcą się, ponieważ te raporty, to my

Chcemy je wydać w kilku obcych językach, bo to jest kwestia też wiedzy, co naprawdę się działo w Polsce, bo podczas różnych rozmów z politykami z Zachodu zorientowałem się, że ta wiedza jest mniej niż minimalna.

Kaczyński prowadził rozmowy z tak wieloma politykami zachodu, że nie starczy miejsca, żeby obu wymienić. Należy pamiętać, że patriotyzm wymaga poświeceń. Prawdziwy patriota za pieniądze podatników zrobi wszystko, nie przepuści żadnej okazji ośmieszenia kraju na arenie międzynarodowej.

Raport to dopiero będzie prawdziwy HiT. Być może zostanie włączony do programu nauczania jako druga część lub obowiązkowy materiał pomocniczy do nauki języka rosyjskiego.
Obserwuj wątek
  • mozart Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 11:29
   >Nie należy popadać w euforię, ponieważ na PiS czeka długa droga do celu. Według szacunku Kaczyńskiego pierwsze pieniądze mogłyby zacząć spływać po roku 2054.

   Jutro w grudniu, po południu.
   • oby.watel Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 20:31
    mozart napisała:

    > Jutro w grudniu, po południu.

    Prawdopodobnie zostaną przelane na konto.
  • szwampuch58 Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 12:03
   Kupilem juz pozlacane ramki,kuzna nie moge sie doczekal tego hitu,miejsce w kiblu tez czeka
   Rulez Jaro
   • yoma Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 14:19
    Kup kup, będziesz miał czym w piecu napalić. Ufajmy w Panu, że nie na kredowym papierze.
  • kod_matrixa Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 20:41
   Jeśli powiedzą nein, to śmiało będzie można Niemcy porównać do dzisiejszej Rosji, która niszczy Ukrainę i ma... tam gdzie ma prawo międzynarodowe. Ta analogia, aż sama się nasuwa. No i do tego ta niechęć Niemiec do pomagania Ukrainie i wchodzenie Raszystom tam gdzie słońce nie dochodzi. Historia kołem się toczy, a Niemcy nieuchronnie znowu po wielu dekadach będą kojarzeni (słusznie) z niespełnionionym pacykarzem austriackiego pochodzenia i jego polityką.
   • szwampuch58 Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 21:00
    Z netu

    "To bezwarunkowe zapatrzenie w Ukrainę i fakt, że została zaatakowana przez Rosję, pozwala na naprawdę dziwaczną narrację i kompletną - powtarzam, kompletną amnezję mediów, poszczególnych grup społecznych i politycznych Zachodu wobec spraw, które powinny być wstydem dla kraju pretendującego do NATO czy UE. Stało się za naszą zgodą - powodem do dumy. A wyjątkowy nacjonalizm uznany za cnotę i element patriotyzmu.
    Kto do cholery jest zatem faszystą i nacjonalistą? Małe oczka Putina czy nasza demokracja, ukrywająca pod swoją fasadą, fascynacje naziolami ze Wschodu?
    Zanim zaczniecie minusować - polecam obejrzeć sobie i HAKENKREUTZ po modyfikacji, który jest symbolem pułku AZOV. Polecam pogrzebać w sieci o zobaczyć, jak "obrońcy" Azovstalu zadzierają swetry, ukazując wytatuowane Krzyże Celtyckie, swastyki i tegu typu miłe obrazki.
    Polecam poszperać na YT aby obejrzeć sobie amatorskie filmiki mieszkańców Mariupola, którzy zdecydowanie mówią o zachowaniu się członków AZOV nie tyle wobec rosyjskich agresorów ale.....samych mieszkańców miasta ( mnie zaiteresowały relacje o dzielnych azovskich snajperkach, likwidujących.......przemykających i przerażonych mieszkanców miasta).
    Dopiero potem, piszmy o bulwersujących wieściach, autorstwa, kolejnego przedstawiciela władzy z Kijowa. Gdyż, przedstawicieli władzy z Moskwy i tak omijamy szerokim łukiem.
    A ja widzę, że szerokim łukiem powinniśmy chyba unikać OBIE strony tego wojennego teatru....."
    • pies.na.czarnych Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 21:07
     🤙
    • oby.watel Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 21:07
     szwampuch58 napisał:

     > Z netu

     Adres tego netu kończy się na ru?
   • oby.watel Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 21:05
    kod_matrixa napisał:

    > Jeśli powiedzą nein, to śmiało będzie można Niemcy porównać do dzisiejszej Rosj
    > i, która niszczy Ukrainę i ma... tam gdzie ma prawo międzynarodowe. Ta analogia
    > , aż sama się nasuwa. No i do tego ta niechęć Niemiec do pomagania Ukrainie i w
    > chodzenie Raszystom tam gdzie słońce nie dochodzi. Historia kołem się toczy, a
    > Niemcy nieuchronnie znowu po wielu dekadach będą kojarzeni (słusznie) z niespeł
    > nionionym pacykarzem austriackiego pochodzenia i jego polityką.

    Skoro można śmiało powielać takie brednie, to można śmiało porównywać Niemcy do Rosji a Księżyc do ogórka.. Dlaczego nie domagacie się reparacji od Rosji, która okupowała Polskę przez 9 razy dłużej niż Niemcy?
    • pies.na.czarnych Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 21:08
     👏🤙
  • met_ol Re: Bezahlen! Subito! 30.07.22, 21:12
   Ale nie powiedział którego roku - tego pierwszego września.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka