Dodaj do ulubionych

Odwiedziny [precedens]

29.07.23, 09:59
U Pani Dominiki Wielowieyskiej poseł Porzucek twierdzi, że wykorzystywanie pieniędzy rządu PIS nie jest promocją nowej siły przewodniej, która rząd utworzyła. I nie da sobie wmówić, że czarne jest czarne.

Porzucek o precedensie odwiedzin. Na konferencjach, innych imprezach wyborczych PIS ćwiczył obecność od czasów kampanii wyborczej prezydenta Komorowskiego. Prawdziwego prezydenta, w odróżnieniu od obecnej podróbki, kieszonkowego prezydenta tech. ds. tech., którego największym osobistym dokonaniem są rozmowy Ruchadłem Leśnym.

Rządy PIS z Kąfą, powtórka perypetii rządów PIS i Samoobrony. Przypomnimy Porzuckowi przysięgi i zaklęcia jego prezesa Kaczyńskie, poczynione na Jasnej Górze:
"...nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. I chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, przyrzec, że nigdy więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy."

Kontrakt gazowy PIS z 2006 roku został naprawiony przez Pawlaka, który uzyskał obniżkę cen gazu o 5-7%, PiS do tej pory nie może tego zapomnieć. Przypadek? To kolejne zwycięstwo PIS: narzucił Rosjanom ceny wyższe, niż te, jakich sami oczekiwali.
Trudno uwierzyć, że PIS został pozbawiony źródeł finansowania, na pewno znaleziono inne możliwości. Tak samo, jak przypadkowo świadek na ślubie Ziobry ma stać się gwarantem jego bezkarności.

Trzecia kadencja PIS jest bardzo prawdopodobna. Wszystko zależy od decyzji pana, prezesa.
Obserwuj wątek
  • szczypawka.jadowita PIS wiedział. Wcześniej 29.07.23, 10:20
   Działania hybrydowe przeciw Polsce były planowane od kilku lat.
   Ich skutkiem ma być przesunięcie wyborów w Polsce do lepszych czasów. Kiedy wszelką opozycję demokratyczną uda się uczynić konstruktywną, tak jak w Rosji i na Białorusi.

   Dzisiaj prezes PIS osobiście reklamuje grupę Wagnera. Poręcza jej skuteczność, tak jak w przypadku SKOK Wołomin.
   Poradzą sobie. Razem z PISem.
   • szczypawka.jadowita Re: PIS wiedział. Wcześniej 29.07.23, 13:21
    No PISowcy, co was tutaj nie ma? ludzikow, homoś, hummer i niegracz, dalej na buldoga!
    • mazala2 Re: PIS wiedział. Wcześniej 29.07.23, 13:25
     szczypawka.jadowita napisała:

     > No PISowcy, co was tutaj nie ma? ludzikow, homoś, hummer i niegracz, dalej na b
     > uldoga!
     >
     GPT-3 najlichsza odmiana. Nie dziwota , że ludzie unikają badziewia
     • szczypawka.jadowita Re: PIS wiedział. Wcześniej 29.07.23, 14:32
      Nie narzekaj, przecież cię czytają jeszcze przed upgradem do tego standardu.
   • zdravko_vypic też zwróciłem na to uwagę,... 29.07.23, 15:35
    ...to jest hańba dla Narodu i Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, żeby tawariszcz prezessimus naczalnik oraz jego przydupas tawariszcz premier (obydwaj mający w papierach IPN "zabezpieczenie" przez stworzone i kierowane przez Moskwę Biuro Studiów SB MSW, co wobec faktu, iż Biuro Studiów miało oddzielne od SB kartoteki chroniło jego agenturę i funkcyjnych przed innymi służbami peerelu) straszy Polaków setką postsowieckich bandziorków przebranych w mundury na polskiej granicy.

    Idą na któryś stan nadzwyczajny w części kraju i przesunięcie (de facto odwołanie na czas nieokreślony) jesiennych wyborów. Stanie się to, o czym piszę od dawna: będzie mniejsza lub większa praktycznie wojna domowa. Przewaga siły jest po stronie Plugastwa i Swołoczy. Dobrze, że chociaż snajper pośród post-tępackich tumanów przejrzał na oczy i się uzbroił w czarnoprochowiec. Po to w USA obywatele mają broń, żeby władza nie miała możliwości utrwalenia się siłą.
  • zdravko_vypic mamy najazd ordy na Rzeczpospolitą... 29.07.23, 15:39
   ...włącznie z utrwalaniem władzy jak w stepowych postsowieckich państwach.
  • x2468 Re: Odwiedziny [precedens] 29.07.23, 17:01
   Nie do spraw technicznych lecz propagandy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka