Dodaj do ulubionych

Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes

09.05.26, 09:08
Jóź chyba nikt nie wątpi że Zonda Crypto to kolejna wielka afera pis. Kolejna po "Telegramie", "Art-B", "Amber Gold" i jeszcze paru innych. Nazwiska zawsze te same. Kaczyńscy dwaj, Macierewicz, Ziobro, doszło następne pokolenie aferzystów którym nie przeszkadza służba dla Wielkiej Rosji.
www.youtube.com/watch?v=ant_7tyYZwQ
Obserwuj wątek
    • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 11:31
      Rozumie pisieta ze się zgadzacie.
    • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 11:34
      x2468 napisał:

      > Jóź chyba nikt nie wątpi że Zonda Crypto to kolejna wielka afera pis. Kolejna p
      > o "Telegramie", "Art-B", "Amber Gold" i jeszcze paru innych. Nazwiska zawsze te
      > same. Kaczyńscy dwaj, Macierewicz, Ziobro, doszło następne pokolenie aferzystó
      > w którym nie przeszkadza służba dla Wielkiej Rosji.
      > www.youtube.com/watch?v=ant_7tyYZwQ
      >
      Trzeba powołać komisję śledczą, która wykończy PiS i to udowodni. Nie należy też zapominać o Czarzastym i Giertychu jako specjalistami od interesów z ruskimi.
      • no-popis Tusk uwielbia współpracować z ruskimi 09.05.26, 11:45
        no-popis napisała:

        Tusk lubi się otaczać współpracownikami robiącymi interesy z ruskimi jak np dwaj jego bliscy współpracownicy Giertych i Czarzasty.
        • tapatik Re: Tusk uwielbia współpracować z ruskimi 09.05.26, 13:38
          Odpowiadasz sam sobie?
          Najciekawsze jest to, że Tusk zabiegał o pożyczkę SAFE na zakupy dla naszego wojska, a jednocześnie jak ktoś z PiS ucieka z kraju to albo na Białoruś albo na Węgry, które to oba kraje były zwolennikami kacapii, tzn, Białoruś nadal jest, ale Magyar został dziś zaprzysiężony na nowego szefa rządu na Węgrzech.
          • no-popis Re: Tusk uwielbia współpracować z ruskimi 09.05.26, 14:10

            > ale Magyar został dziś zaprzysiężony na nowego szefa rządu na Węgrzech.
            >
            I zapowiedział tę samą politykę biznesu z Rosją jaką miał Magyar.
            Największe biznesy z Putinem robiły Niemcy i ...będą robić.
            • j-k Kazdy uwielbia zarabiać z ruskimi :) 09.05.26, 15:11
              no-popis napisała:
              > > ale Magyar został dziś zaprzysiężony na nowego szefa rządu na Węgrzech.
              > >
              > I zapowiedział tę samą politykę biznesu z Rosją jaką miał Magyar.

              > Największe biznesy z Putinem robiły Niemcy i ...będą robić.


              - Kazdy uwielbia zarabiać z ruskimi :)

              tylko teraz Giermance musza sie z tym kryc...


              _________________________________________________
              - "ciezkie czasy" - powiedzial soviecki soldat

              kradnac w 1945-tym w zdobytym Berlinie zegar scienny...






              • no-popis Re: Kazdy uwielbia zarabiać z ruskimi :) 11.05.26, 08:53
                j-k napisał:

                > no-popis napisała:
                > > > ale Magyar został dziś zaprzysiężony na nowego szefa rządu na Węgrz
                > ech.
                > > >
                > > I zapowiedział tę samą politykę biznesu z Rosją jaką miał Magyar.
                >
                > > Największe biznesy z Putinem robiły Niemcy i ...będą robić.
                >
                >
                > - Kazdy uwielbia zarabiać z ruskimi :)
                >
                > tylko teraz Giermance musza sie z tym kryc...
                W sedno!
                Na początku wojny nie śpieszyli się z pomocą bo liczyli na szybki sukces Rosjan ale jak Putin dał ciała a Ukraińcy odparli atak m.in, dzięki Polsce to .....stali się "przyjaciółmi" Ukrainy.
                • x2468 Re: Kazdy uwielbia zarabiać z ruskimi :) 11.05.26, 11:46
                  Od chwili napadu waszych moskiewskich sponsorow na Ukrainę Niemcy zwiększyły produkcje amunicji z 75000 rocznie do 4 milionów. Ok.650 tysięcy sztuk amunicji 155 mm i czołgowej wyeksportowali na Ukrainę, + 330000 sztuk amunicji do dział plot "Gepard" i 60 milionów amunicji strzeleckiej.
                  O ile zwiększyła produkcje amunicji Polska pod reżymem pis? Potraficie odpowiedzieć?
                  • no-popis Re: Kazdy uwielbia zarabiać z ruskimi :) 11.05.26, 12:29
                    x2468 napisał:

                    > Od chwili napadu waszych moskiewskich sponsorow na Ukrainę
                    To są sponsorzy CZarzastego, Giertycha (przelewy i biznesy!) i Tuska, który deklarował zgodność standardów z Putinem.


                    Niemcy zwiększyły pr
                    > odukcje amunicji z 75000 rocznie do 4 milionów. Ok.650 tysięcy sztuk amunicji 1
                    > 55 mm i czołgowej wyeksportowali na Ukrainę, + 330000 sztuk amunicji do dział p
                    > lot "Gepard" i 60 milionów amunicji strzeleckiej.
                    Tak ale dopiero jak okazało się, że Rosji nie udał się blitzkrieg.
                    Są eksporterem więc zarabiali na tym.
                    Do dzisiaj kupują ropę od Putina.
                    > O ile zwiększyła produkcje amunicji Polska pod reżymem pis? Potraficie odpowie
                    > dzieć?
                    Nie wiem ale przyjmij do wiadomości, że Rosja napadła na Ukrainę dzięki polityce Niemiec i ich agenta Tuska.
    • niegracz Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 12:13
      i Tuska
    • hordol Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 12:20
      Teraz wszystko co się niedobrego w kraju wydarzy to wina putina i rosjan . To nawet wygodne. 😆
    • tapatik Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 12:20
      Art-B i Amber Gold to są raczej afery indywidualnych przestępców, niekoniecznie powiązanych z jakąkolwiek partią polityczną.
      • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 13:08
        tapatik napisał:

        > Art-B i Amber Gold to są raczej afery indywidualnych przestępców, niekoniecznie
        > powiązanych z jakąkolwiek partią polityczną.
        >
        O jaki tolerancyjny.
        Mam odpowiedż.
        W Art B dyrektorem był Marek Siwiec obecnie dyrektor gabinety Marszałka Sejmu
        A w przypadku Amber Gold u tego przestępcy pracował syn Tuska a elity PO robiły jawnie w promocji tego przedsięwzięcia.
        • tapatik Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 13:32
          Michał Tusk pracował w linii lotniczej OLT jako zwykły pracownik, a nie wspólnik małżeństwa P.
          Gdyby był rzeczywiście zamieszany w aferę Amber Gold, to podczas prac komisji sejmowej na pewno by to wyszło.
          Amber Gold zatrudniało też zwykłych pracowników, którzy nie wiedzieli o tym, że ta firma prowadzi działalność przestępczą.
          Dzieci polityków też muszą gdzieś pracować.

          Odnośnie Siwca to nie był on dyrektorem Art-B:
          Od 1991 do 1992 pełnił funkcję dyrektora generalnego powiązanej z Art-B spółki Print AB - cytat z Wiki.

          Jest sobie przestępca, który zakłada spółkę, która będzie oszukiwać ludzi. Do tej spółki zatrudnia kierowcę, który będzie go wozić na spotkania. Czy kierowca będzie winien przestępczej działalności spółki?
          • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 13:43

            > Odnośnie Siwca to nie był on dyrektorem Art-B:
            > Od 1991 do 1992 pełnił funkcję dyrektora generalnego powiązanej z Art-B spó
            > łki Print AB
            - cytat z Wiki.
            >
            > Jest sobie przestępca, który zakłada spółkę, która będzie oszukiwać ludzi. Do t
            > ej spółki zatrudnia kierowcę, który będzie go wozić na spotkania. Czy kierowca
            > będzie winien przestępczej działalności spółki?

            >
            Miałbym korekty do Twoich informacji ale nie w tym rzecz. Zgadzam się z ttescią , którą zaznaczyłem. Problem jaki mam jest taki, że masz różne kryteria w zależności od tego jakiej osoby publicznej dotyczą z jakiej partii ta osoba jest i o tym właśnie napisałem.
            Już widzę Twoje posty gdyby np dzieciak Morawieckiego pracował jako zwykły pracownik w Zondacyrpto :) lub Menzen po prostu otrzymałby przelew od Pani Rosjanki z koneksjami wokół Putina jak otrzymał Giertych.
            Dobrze Ci się żyje z podwójnymi standardami?
            • tapatik Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 14:27
              Nie wiem co odwalają dzieci Morawieckiego, bo nawet nie wiedziałem, że ma dzieci.

              Odnośnie Zondacrypto to zaczekajmy na wyniki śledztwa.

              "Dobrze Ci się żyje z podwójnymi standardami?" - nie żyję z podwójnymi standardami.
              Manipulacje kiepsko na mnie działają.
              • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 15:03
                tapatik napisał:

                > Nie wiem co odwalają dzieci Morawieckiego, bo nawet nie wiedziałem, że ma dziec
                > i.
                > ja też nie wiem ale czy sens udało Ci się zrozumieć.
                > Odnośnie Zondacrypto to zaczekajmy na wyniki śledztwa.
                >
                Śledztwa? PrOkuratura jest w rękach jednej partii.
                > "Dobrze Ci się żyje z podwójnymi standardami?" - nie żyję z podwójnymi standard
                > ami.
                > Manipulacje kiepsko na mnie działają.
                To nie manipuluj.
                A fakty w szczególności źle na Ciebie działają.
                • tapatik Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 17:13
                  no-popis napisała:

                  > ja też nie wiem ale czy sens udało Ci się zrozumieć.

                  Zapewniam Cię, że doskonale rozumiem Twoje przytyki.

                  > Śledztwa? PrOkuratura jest w rękach jednej partii.

                  Nie jest. Tak było za czasów Ziobry. Jego nominaci nadal siedzą w prokuraturze. Poza tym w jaki inny sposób chcesz przeprowadzić śledztwo w sprawie przestępstwa bez prokuratury? Kto ma to robić?

                  > To nie manipuluj.

                  Pokazuję Twoje manipulacje.

                  > A fakty w szczególności źle na Ciebie działają.

                  Fakty czy manipulacje?
                  • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 08:50
                    tapatik napisał:

                    > no-popis napisała:
                    >
                    > > ja też nie wiem ale czy sens udało Ci się zrozumieć.
                    >
                    > Zapewniam Cię, że doskonale rozumiem Twoje przytyki.
                    >
                    > > Śledztwa? PrOkuratura jest w rękach jednej partii.
                    >
                    > Nie jest. Tak było za czasów Ziobry. Jego nominaci nadal siedzą w prokuraturze.
                    > Poza tym w jaki inny sposób chcesz przeprowadzić śledztwo w sprawie przestępst
                    > wa bez prokuratury? Kto ma to robić?
                    Prokurator a jak nie ma zaufania to komisja śledcza. To proste aby nie powielać takich kłamstw jak Ty to robisz [isząc np, że Marek Siwiec był pracownikiem ART B a Marek był też wspólnikiem chłopaków z ART B a to różnica.
                    • tapatik Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 13.05.26, 17:06
                      Tak, a kto napisał "PrOkuratura jest w rękach jednej partii"? Czyli masz zastrzeżenia odnośnie prowadzenia śledztwa przez prokuraturę.

                      Jeśli chodzi o Siwca, to opieram się na Wiki i jakimś artykule. Nie ma tam informacji, że był wspólnikiem Gąsiorowskiego i Bagsika. Jest informacja, że był dyrektorem spółki Print AB. Nigdzie nie napisałem, że był pracownikiem Art-B.

                      Ciekawe, że zarzucasz innym kłamstwa, ale jednocześnie sam kłamiesz.
                      • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 26.05.26, 08:00
                        tapatik napisał:

                        > Tak, a kto napisał "PrOkuratura jest w rękach jednej partii"? Czyli masz
                        > zastrzeżenia odnośnie prowadzenia śledztwa przez prokuraturę.
                        >
                        > Jeśli chodzi o Siwca, to opieram się na Wiki i jakimś artykule. Nie ma tam info
                        > rmacji, że był wspólnikiem Gąsiorowskiego i Bagsika. Jest informacja, że był dy
                        > rektorem spółki Print AB. Nigdzie nie napisałem, że był pracownikiem Art-B.
                        > Ciekawe, że zarzucasz innym kłamstwa, ale jednocześnie sam kłamiesz.
                        Gdzie skłamałem? To nie moja wina, że Twoja "erudycja" ogranicza się do wikipedii. Jest wiele książek o ARTB gdzie to , zgodnie jeżeli chodzi o Siwca, opisane. Publikowała to w tamtychczasach GW.
                        Proszę, znajdziesz potwiedzenie tego faktu, że Siwiec miał udziały w spółce ARTB, w tej publikacji:
                        bibliotekacyfrowa.eu/Content/61454/PDF/57431.pdf
                        Masz tan imię i nazwisko Marek Siwiec w artykule "wszyscy Ludzie Prezydenta".
                        Łatwo Ci przychodzą oskarżenia, jak wszystkim tuskoidom, o kłamstwo.
                        >
          • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 15:23
            Michał Tusk pracował w Amber Gold pracował na umowę zlecenie jako konsultant ds. marketingu i PR w gdańskim porcie lotniczym, a następnie w OLT Express..łącznie zarobił około 50000zl.
            • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 26.05.26, 08:02
              x2468 napisał:

              > Michał Tusk pracował w Amber Gold pracował na umowę zlecenie jako konsultant ds
              > . marketingu i PR w gdańskim porcie lotniczym, a następnie w OLT Express..łączn
              > ie zarobił około 50000zl.
              >
              Nie pracował a Amber Gold ale dla Amber Gold bo to byłą umowa zlecenie jako konsultant. Konsultacje polegały na udzielaniu poufnych informacji o posrcie lotniczym w sensie jakie oczekują ceny itp za co w USA siedziałby w więzieniu ale cóż ....to syn Tuska, nieodrodny.
              • niegracz Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 26.05.26, 09:14
                zonda krypto- ewidentnie ???
                wg Salon 24
                Pracownicy giełdy kryptowalut BitBay, która później zmieniła nazwę na Zondacrypto, przez lata szkolili przedstawicieli polskich służb i instytucji państwowych. "Rzeczpospolita” ujawnia, że w szkoleniach uczestniczyli m.in. policjanci, funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej oraz prokuratorzy - i to za rządów obecnej koalicji. Problem w tym, że równolegle wobec spółki toczyły się postępowania dotyczące jej działalności. Premier Donald Tusk stwierdził kilka tygodni temu, że Zondacrypto ma rosyjskie powiązania.

                samokrytyka ?
                • no-popis to jasne 26.05.26, 17:20
                  niegracz napisał:

                  > zonda krypto- ewidentnie ???
                  > wg Salon 24
                  > Pracownicy giełdy kryptowalut BitBay, która później zmieniła nazwę na Zondac
                  > rypto, przez lata szkolili przedstawicieli polskich służb i instytucji państwow
                  > ych. "Rzeczpospolita” ujawnia, że w szkoleniach uczestniczyli m.in. policjanci,
                  > funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej oraz prokuratorzy - i to za r
                  > ządów obecnej koalicji. Problem w tym, że równolegle wobec spółki toczyły się p
                  > ostępowania dotyczące jej działalności. Premier Donald Tusk stwierdził kilka ty
                  > godni temu, że Zondacrypto ma rosyjskie powiązania.

                  >
                  > samokrytyka ?
                  Metoda Tuska w sprawie Zondakrypto odpowiada klasycznej metodzie złodzieja, który aby go nie złapali głośno krzyczy : łapać złodzieja! ... i pokazuje fałszywy trop.
      • bbuldog Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 14:55
        Przynajmniej ArtB i Telegraf to czystej wody afery kryminalno-polityczne ówczesnego PIS, jakkolwiek on by się wtedy nazywał. Apolityczna była afera alkoholowa 1990 czy 1991 (nie pamiętam), rząd Mazowieckiego sporządził raport ze śledztwa, ale go nie ujawnił (otrzymali go członkowie rządu do szczebla wiceministrów, koleżanka miała do niego wgląd). W raporcie była mowa o dwóch głównych ośrodkach aferzystów Warszawie i Gdańsku, plus jakieś pojedyncze punkty na mapie. Jeszcze afera FOZZ, to PIS.
        Telegraf to było sprzedawanie świadectwa moralności w zamian za łapówkę.
        To typowe działanie PISu w każdym czasie i pod każdą szerokością geograficzną.
        • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 15:27
          Dodam jeszcze Getback:
          wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pis-nie-chcial-miec-swojego-amber-gold-kulisy-afery-getback/p5g5hrh
      • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 15:08
        Art-B finansowali Kaczyńskich:
        orka2.sejm.gov.pl/IZ4.nsf/main/5B8EBFE2
        Amber Gold. Ziobro awansował prokuratorki i prokuratorów którzy trzymali ministra Seremeta w nieświadomości, i zakończyli dochodzenie w momencie kiedy doszło do drzwi klasztoru Dominikanów w Gdańsku.
        • bobislaw.borboje Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 12.05.26, 09:21
          To ten klasztor Mazali?
      • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 11:48
        Nie licząc faktu ze sponsorowali Alfonsa Naurokego.
        • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 12:31
          x2468 napisał:

          > Nie licząc faktu ze sponsorowali Alfonsa Naurokego.
          Wszystkie fakty należy liczyć ale również te, które Ty masz za zadanie tutaj ochraniać plotąc bzdury.
          Tusk jednym ruchem mógł przerwać szkody dla wierzycieli skoro wiedziała od dawna, że to ruski biznes ale tego nie zrobił....przypadek?
          • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 12.05.26, 10:16
            Nawet idiota zrozumie.
            oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto
            • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 14.05.26, 10:13
              x2468 napisał:

              > Nawet idiota zrozumie.
              > oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto

              No patrz to u Ciebie jest gorzej niż u rzeczonego idioty bo nie zrozumiałeś a nawet idiota by to zrozumiał.....Ty nie.
    • bbuldog Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 14:45
      Bez cienia wątpliwości. To afera rosyjskich służb, dlatego PIS, Konfa (x3) tak mocno i do końca ochraniały sprawców i mocodawców. I to jest też kejs Nawrockiego.
      • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 09.05.26, 15:04
        bbuldog napisała:

        > Bez cienia wątpliwości. To afera rosyjskich służb, dlatego PIS, Konfa (x3) tak
        > mocno i do końca ochraniały sprawców i mocodawców. I to jest też kejs Nawrockie
        > go.
        >
        Dalej na bani?!
      • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 08:48
        bbuldog napisała:

        > Bez cienia wątpliwości. To afera rosyjskich służb, dlatego PIS, Konfa (x3) tak
        > mocno i do końca ochraniały sprawców i mocodawców. I to jest też kejs Nawrockie
        > go.
        Ochraniał Tusk pozwalając sprawcy bezpiecznie uciec do Izraela.
        • niegracz Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 09:03
          a Tusk nie reagował
          choć wiedział
          ze to ewidentnie moskiewski interes
          -przypadek ?
          • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 10:27
            niegracz napisał:

            > a Tusk nie reagował
            > choć wiedział
            > ze to ewidentnie moskiewski interes
            > -przypadek ?
            Jest umocozny w to po same uszy.
            Stosuje klasyczną metodę: Złodziej krzyczy :"łapaj złodzieja!".
            • tapatik Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 13.05.26, 16:49
              no-popis napisała:

              > Jest umocozny w to po same uszy.
              > Stosuje klasyczną metodę: Złodziej krzyczy :"łapaj złodzieja!".

              Jakieś dowody?
          • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 11:53
            Wiedział Ziobro, jego wierni prokuratorzy z Katowic umorzyli sprawę afery.
            businessinsider.com.pl/prawo/gielda-zondacrypto-prowadzila-szkolenia-dla-prokuratury-problem-z-postepowaniem/x6fvtw2
            • x2468 Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 11.05.26, 11:55
              Więcej poniżej:
              oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto
      • bobislaw.borboje Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 12.05.26, 09:27
        Wipler, Męcek, Kowalski itp. finansowani pieniędzmi zondakrypty śmierdzącymi Moskwą jak cholera.
        Kampania Batyra sponsorowana przez rosyjską mafię. No i Batyr rewanżuje się wetując.
    • no-popis ewidentnie moskiewski interes? 11.05.26, 08:47
      x2468 napisał:

      > Jóź chyba nikt nie wątpi że Zonda Crypto to kolejna wielka afera pis.
      Jak to jest ruski interes to trzeba pytać specjalistów od biznesów z ruskimi a więc Czarzastego, II osobie w państwie wiernei i podwładnej III osobie w państwie, który to zgadza się z Putinem, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę i dała jej niepodległość.
      Można też zapytać viceprzewodniczącego klubu PO i prawnika rodziny Tusków niejakiego Giertycha, który przelewy podpisane przez Rosjankę przyjmował.
      • x2468 Re: ewidentnie moskiewski interes? 11.05.26, 12:02
        Zapytaj sieroto o Rosjankę, agentkę GRU która przetłumaczyła na zlecenie Macierewicza raport o likwidacji polskich Służb Specjalnych na Rosyjski. O tym ze tłumaczką jest oficerem GRU wiadomo było od dawna, o powiązaniach Rosjanki kontrahentki Czarzastego z rosyjskimi służbami mówią jedynie pozostający na służbie Rosji , służby NATO niczego jej nie zarzucają.
        • bobislaw.borboje Re: ewidentnie moskiewski interes? 12.05.26, 09:34
          Ów pisowski propagandysta jak nie zełga raz na kwadrans to choruje.
          Nie muszę czytać jego postów, ponieważ dostaję informację, jakie SMS-y Nowogrodzka rozsyła swoim żołnierzykom propagandy.
          • x2468 Re: ewidentnie moskiewski interes? 12.05.26, 10:18
            On tu występuje w wielu osobach.
            • bobislaw.borboje Re: ewidentnie moskiewski interes? 13.05.26, 10:09
              Całkiem możliwe. Ja tych "konserwantów" za bardzo nie odróżniam, jednego od drugiego.
              Nawet nie wiem, ile dokładnie jest ich sztuk.
        • no-popis Re: ewidentnie moskiewski interes? 14.05.26, 10:15
          x2468 napisał:

          > Zapytaj sieroto o Rosjankę, agentkę GRU która przetłumaczyła na zlecenie Macier
          > ewicza raport o likwidacji polskich Służb Specjalnych na Rosyjski. O tym ze tłu
          > maczką jest oficerem GRU wiadomo było od dawna, o powiązaniach Rosjanki kontrah
          > entki Czarzastego z rosyjskimi służbami mówią jedynie pozostający na służbie Ro
          > sji , służby NATO niczego jej nie zarzucają.
          >

          Nie zrozumiesz. Dla Coebie to zbyt trudne. Nawet itiota by to RoUmial ale Ty nie.
        • bobislaw.borboje Re: ewidentnie moskiewski interes? 14.05.26, 18:24
          Tym razem chyba jest narąbany jak Chlor (Kamiński).
    • no-popis i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służby 13.05.26, 18:03
      Wiedział od dawna a nie powiedział poszkodowanym aby ruski kapitał mógł jeszcze więcj wydoić od obywateli Polski.
      • tapatik Re: i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służ 13.05.26, 20:59
        no-popis napisała:

        > Wiedział od dawna a nie powiedział poszkodowanym aby ruski kapitał mógł jeszcze
        > więcj wydoić od obywateli Polski.

        Oczywiście możesz przedstawić na to dowody, nieprawdaż?
      • x2468 Re: i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służ 13.05.26, 21:09
        oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto
        • no-popis Re: i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służ 14.05.26, 09:18
          x2468 napisał:

          > oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto

          A następnie nastał Bodnar i Żurek i ....ukręcili łeb śledztwom przeciwko Zonda mimo, że Tusk wiedział.
          Nawet sobie nie zdajesz sprawy jakim isiotą jesteś dla obserwatora/czytelnika Twoich postów z zewnątrz.
          Miżna się Tobą bawić jak zwierzątkiem z tyhc gatunków mniej inteligentnych.
          • bobislaw.borboje Pro-pisowski pacan łże 14.05.26, 09:59
            i obraża chyba już wszystkich na forum (może oprócz swoich klonów).
            • no-popis Re: Pro-pisowski pacan łże 14.05.26, 10:17
              bobislaw.borboje napisała:

              > i obraża chyba już wszystkich na forum (może oprócz swoich klonów).

              Nie robię tego na forum. Robię to tylko wobec agresywnych troll, wulgarnych, ekstremalnie stronniczych, tylko hejtujących na granicy paranoi ... jak On i Ty.
              • tapatik Re: Pro-pisowski pacan łże 18.05.26, 11:41
                no-popis napisała:

                > bobislaw.borboje napisała:
                >
                > > i obraża chyba już wszystkich na forum (może oprócz swoich klonów).
                >
                > Nie robię tego na forum. Robię to tylko wobec agresywnych troll, wulgarnych,
                > ekstremalnie stronniczych, tylko hejtujących na granicy paranoi ... jak On i Ty.

                Czyli wychodzi na to, że jestem agresywnym, wulgarnym trollem z paranoją 😛
                Ciekawe.
          • tapatik Re: i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służ 14.05.26, 12:31
            no-popis napisała:

            > x2468 napisał:
            >
            > > oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto
            >
            > A następnie nastał Bodnar i Żurek i ....ukręcili łeb śledztwom przeciwko Zonda
            > mimo, że Tusk wiedział.

            Mogę prosić o dowody na to?

            > Nawet sobie nie zdajesz sprawy jakim isiotą jesteś dla obserwatora/czytelnika
            > Twoich postów z zewnątrz.
            > Miżna się Tobą bawić jak zwierzątkiem z tyhc gatunków mniej inteligentnych.

            Ale przynajmniej potrafi napisać uzasadnienie swoich poglądów.
            • no-popis Re: i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służ 25.05.26, 14:52
              tapatik napisał:

              > no-popis napisała:
              >
              > > x2468 napisał:
              > >
              > > > oko.press/ujawniamy-zaufani-prokuratorzy-ziobry-przez-4-lata-seryjnie-ukrecali-leb-sledztwu-ws-zondacrypto
              > >
              > > A następnie nastał Bodnar i Żurek i ....ukręcili łeb śledztwom przeciwko
              > Zonda
              > > mimo, że Tusk wiedział.
              >
              > Mogę prosić o dowody na to?
              >
              > > Nawet sobie nie zdajesz sprawy jakim isiotą jesteś dla obserwatora/czytel
              > nika
              > > Twoich postów z zewnątrz.
              > > Miżna się Tobą bawić jak zwierzątkiem z tyhc gatunków mniej inteligentnyc
              > h.
              >
              > Ale przynajmniej potrafi napisać uzasadnienie swoich poglądów.
              Uzasadnienie jakie Ty akceptujesz ale to , biorąc pod uwagę treść tego uzasadnienia, jest żałosne z jego i Twojej strony.
              • tapatik Re: i dlatego chronił ten biznes Tusk i jego służ 25.05.26, 21:27
                no-popis napisała:

                > tapatik napisał:
                > > Ale przynajmniej potrafi napisać uzasadnienie swoich poglądów.
                > Uzasadnienie jakie Ty akceptujesz ale to , biorąc pod uwagę treść tego
                > uzasadnienia, jest żałosne z jego i Twojej strony.

                Znowu nie napisałeś żadnego uzasadnienia.
    • no-popis Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świadka 18.05.26, 07:02
      x2468 napisał:

      > Jóź chyba nikt nie wątpi że Zonda Crypto to kolejna wielka afera pis.
      Tusk swoje twierdzenie, tajne informacje, bardzo ufa podejrzanym o przestępstwa, ale raz ufa a innym zeznaniom tego samego człowieka nie ufa.
      Informacje Tuska o ruskiej genezie ZOndakrypto pochodzą z zeznań świadka, oskarżonego o udział w gangu pracującym pod skrzydłami Moskwy, który twierdzi, że Zondę otworzyły ruskie służby (po co?) a „dowody” Tuska to właśnie te zaznania, tego świadka.
      Innych zeznań, tego samego świadka, Tusk nie wypowiada i nie akceptuje!
      Ten sam świadek zeznał też, że Kosiniak-Kamysz, Kierwiński, Siemoniak i Bodnar brali od niego łapówki i mieli układy z bandytami.
      Tusk ma manierę do uznawania za fakt zeznań ludzi o wiarygodności Murańskiego.
      Uwaga! Ten sam świadek Tuska zeznawał, że znany syn premiera Tuska (Józef Bąk) przyjął dla swojego ojca setki tysięcy euro łapówki w torbie z Biedronki.
      Afera Zondacrypto to afera rządu Tuska, który nie podjął żadnych kroków aby zakończyć "dojenie Wierzycieli" i żadna ustawa do tego nie była potrzebna.
      • opa34 Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 15:21
        Przyglupie pisowski:Józef Bąk nie jest synem Donalda Tuska. Nie ma żadnych publicznych rejestrów, dokumentów ani wiarygodnych źródeł łączących go z rodziną Tuska.
        • opa34 Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 15:24
          W 2023-2024 w mediach społecznościowych krążył mem/kłamstwo, że “Józef Bąk, syn Tuska” dostał intratny kontrakt na obsługę Pegasusem dla ABW. To nieprawda - Józef Bąk to inna osoba, nie spokrewniona z Tuskiem. Nazwisko “Bąk” zostało użyte, bo brzmi żartobliwie i miało zwiększyć zasięg posta.
          Jestes parszywym klamca przyglupie pisowski
          • no-popis Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 15:54
            opa34 napisał(a):

            > W 2023-2024 w mediach społecznościowych krążył mem/kłamstwo, że “Józef Bąk, syn
            > Tuska” dostał intratny kontrakt na obsługę Pegasusem dla ABW. To nieprawda - J
            > ózef Bąk to inna osoba, nie spokrewniona z Tuskiem. Nazwisko “Bąk” zostało użyt
            > e, bo brzmi żartobliwie i miało zwiększyć zasięg posta.
            > Jestes parszywym klamca przyglupie pisowski
            Aż mi Cię szkoda błażnie. Ty może dostajesz orgazm jak się kompromitujesz? Pierwszy raz słyszę o takim zboczeniu.
            link Ci dobrałem z wiarygodnego dla Ciebie portalu ruskoniemieckiego:
            wiadomosci.onet.pl/kraj/syn-tuska-vel-jozef-bak-ukrywal-tozsamosc/d5byw
            • opa34 Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 15:56
              Parszywiec dalej swoje,Michał Tusk pracował w OLT Express, które miało umowę marketingową z Amber Gold. Był przesłuchiwany przez komisję śledczą w 2017 r. Nie znaleziono dokumentów, z których wynikałoby, że używał pseudonimu “Józef Bąk” ani że korespondował bezpośrednio z Marcinem Plichtą w tej sprawie.
        • no-popis Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 15:50
          opa34 napisał(a):

          > Przyglupie pisowski:Józef Bąk nie jest synem Donalda Tuska. Nie ma żadnych publ
          > icznych rejestrów, dokumentów ani wiarygodnych źródeł łączących go z rodziną Tu
          > ska.

          :) Znowu pisząc do kogoś per przygłupie sam się tak zdefiniowałeś co nowością na tym forum nie jest.
          Otóż syn Tuska, Michał Tusk podpisywał korespondencję wysyłaną do oszusta Plichty (Amber Gold) jako Józef Bąk co jest powszechnie wiadome i było stwierdzone. O szczegółach tej korespondencji i mentalności oszusta jaką wykazał tu syn Michał nie będę rozwijał bo to nie ten temat.
          Odczuwasz przyjemność jak się kompromitujesz? Takie zboczenie?
          • opa34 Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 15:58
            Kto sie kompromituje przyglupie pisowski,2023 r. na X/Twitterze i FB pojawiły się grafiki z rzekomym mailem “Michał Tusk / Józef Bąk → M. Plichta”. Grafiki były montowane. Nie ma oryginału w aktach sprawy, nie potwierdziła go żadna redakcja ani prokuratura.
            • no-popis Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 16:58
              opa34 napisał(a):

              > Kto sie kompromituje przyglupie pisowski,2023 r. na X/Twitterze i FB pojawiły s
              > ię grafiki z rzekomym mailem “Michał Tusk / Józef Bąk → M. Plichta”. Grafiki by
              > ły montowane. Nie ma oryginału w aktach sprawy, nie potwierdziła go żadna redak
              > cja ani prokuratura.
              Oczywiście, że są orygInały tych e mali. Całe watahy e maili ze skrzynki pocztowej nazwanej Michał Bąk.
              Były oglądane publicznie w komisji śledczej ds Amber Gold. Dalej chcesz mieć orgazmy z powodu kompromitacji ?
              Jeżeli wysłałbym do Ciebie email ze skrzynki pocztowej o nazwie stanisławopacinski@........................ to od kogo tego e maila otrzymałeś? Oczywiście jak robimy jakieś oszustwo lub nieuczciwość to widać u Was oszustów tak się robi.
              • opa34 Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 17:14
                Klamiesz parszywy trollu
              • tapatik Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 28.05.26, 20:26
                Skoro te maile pojawiły się na komisji dotyczącej Amber Gold, to dlaczego Michał Tusk nie został ukarany?
      • tapatik Re: Tusk raz wierzy,raz nie wierzy zeznaniom świa 25.05.26, 22:33
        Jakieś dowody, że to co piszesz jest prawdą?
    • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie ruski interes 25.05.26, 14:51
      To,że założyciel tego wątku x numerkowy ma rację, że Zonda to ewidentnie ruski interes przekonuje mnie wiele rzeczy.
      Otóż Człowiek Rosji w Warszawie i człowiek o podobnych standardach co Putin a mianowicie Tusk chronił ten interes.
      To oczywiste!
      Mając wiedzę od służb, sam o tym mówił, nie wpisał Zonda Crypto na listę sankcyjną i pozwalał jej działać do końca tzn aż wydoili z wierzycieli ostatni, możliwy, grosz. Powinien nakazać wpisać ZOnda na listę sankcyjną już ponad rok temu jak miał tę wiedzę.
      W ten sposób część wierzycieli straciła pieniądze przez Tuska.
      • pies.na.czarnych Re: Zonda Crypto ewidentnie ruski interes 25.05.26, 15:02
        Od razu widać, ze lekcje odwracania kota ogonem brałeś u samego Macierewicza.

        www.youtube.com/shorts/qOUTYcCudS4?feature=share
        • no-popis Re: Zonda Crypto ewidentnie ruski interes 25.05.26, 15:51
          pies.na.czarnych napisała:

          > Od razu widać, ze lekcje odwracania kota ogonem brałeś u samego Macierewicza.
          >
          > www.youtube.com/shorts/qOUTYcCudS4?feature=share
          Oczywista logika. Czysta logika. Jak Premier miał wiedzę to powinien działać aby ratować pieniądze obywateli wpłacających dalej na Zondę.
          • pies.na.czarnych Re: Zonda Crypto ewidentnie ruski interes 25.05.26, 17:27
            Na podstawie czego miał działać, logicznie myślący piso-komsomplcu? W tej chwili przez weta Batyra nadal nikt nie może działać w tej sprawie. Batyr woli chronić interesy ruskiej mafii niż interesy Polaków. Z resztą ta sprawa była już wiele razy omawiana, a ty jak zwykle musisz odwracać kota ogonem i siać zamęt.
    • no-popis Re: Zonda Crypto Tusk znowu kłamał o ruskich 25.05.26, 18:35
      Nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na powiązanie rosyjskiej mafii z Zondacrypto - wynika z ustaleń Wirtualnej Polski.
      Jeżeli są , te od roku, to tuskoidy brały łapówy od ruskich nie nie powstrzymały tego biznesu a wiedziały.
      Notatka ABW, której treść potem powtarzał premier i przychylne Tuskowi media, zawiera informacje kolportowane przez człowieka, który sam jest oskarżony o działanie w gangu współpracującym z Rosją. Tak więc, jak na tym forum Pies.Na.Carnych wiadomo, że jest ruskim agentem a On innych oskarża o taką agenturę :))))))
      Tym razem autorytetem dla Tuska nie jest prostaczek Murański, na którego się Tusk powoływał ale inny autorytet a mianowicie podejrzany Krzysztof K., który wcześniej pomawiał o korupcję i układy z bandytami Kierwińskiego i Kosiniaka Kamysza.
      ABW wprowadziło w błąd premiera, albo premier wprowadził w błąd posłów w Sejmie i wszystkich Polaków, informując o rosyjskiej mafii w Zondacrypto.
      Kłamstwo, jako to w przypadku komuny, jest podstawowym narzędziem utrzymywania się tego rządu u władzy,
      • pies.na.czarnych Re: Zonda Crypto Tusk znowu kłamał o ruskich 25.05.26, 18:59
        > Nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na powiązanie rosyjskiej mafii z Zondacrypto

        Twoja komsomolska maskirowka, oczywista oczywistość 😎
        • pies.na.czarnych Re: Zonda Crypto Tusk znowu kłamał o ruskich 25.05.26, 19:10
          Sawicki trafił w sedno. To PiS wyjął #ZondaCrypto
          spod kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. Podobnie jak afery SKOK Wołomin czy Getin Bank.
          Nie da się tej prawdy ani zagadać ani zmanipulować.

          x.com/DorotaGth/status/2058880091304702262?s=20
        • bobislaw.borboje Re: Zonda Crypto Tusk znowu kłamał o ruskich 26.05.26, 17:29
          Pisowski, a więc i rosyjski agitator pro-pis dwoi się dzisiaj i troi. Z hauptamtu pis.org na Nowogrodzkiej juz 8 sms-ów wyszło do ludzi "w terenie".
          • pies.na.czarnych Re: Zonda Crypto Tusk znowu kłamał o ruskich 26.05.26, 18:49
            Musi dorabiać na wyżywienie dla Ukrainek. 🤡
      • tapatik Re: Zonda Crypto Tusk znowu kłamał o ruskich 26.05.26, 22:25
        Jaki ładny fikołek.
        Najpierw piszesz, że skoro Zondacrypto jest powiązana z kacapią, to musi być w to zamieszany Tusk.
        Następnie piszesz, że skoro WP ustaliła, że Zonda Crypto nie ma powiązania z kacapią, to musi być w to zamieszany Tusk.
    • negativum Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 26.05.26, 17:52
      A gdzie Józef Bąk, vel Tusk?
    • pies.na.czarnych Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 26.05.26, 18:50
      Zmiana w sprawie zaginionego Sylwestra Suszka tvn24.pl/biznes/z-kraju/zmiana-w-sprawie-zaginionego-sylwestra-suszka-sledztwo-przejmuje-nowa-prokurator-st9067640
      • bobislaw.borboje Re: Zonda Crypto ewidentnie moskiewski interes 28.05.26, 10:41
        Czyżby Pan Minister wreszcie wziął się za czyszczenie prokuratury z parszywej pisowskiej V kolumny, która przez tyle lat tuszowała powiązania przestępców zondakrypto z politykami Polskiej Złajdaczonej Prawicy Rozbójniczej?
    • no-popis wiemy -to ruscy i Kral pisali tę ustawę Tuskowi 13.06.26, 14:52
      Ustawa Tuska o crypto, której nie podpisuje Nawrocki była pisana również przez Przemysława Krala z ZONDA.
      www.money.pl/gospodarka/jak-zondacrypto-pisala-ustawe-z-pomoca-bankowcow-7295746567305216a.html
      Trzymając się tezy tutejszych trolli zadaniowych, że Zonda to ruscy to Tusk z uporem maniaka preferuje ustawę napisaną przez ruskich.
      Jak w powiedzonku kiedy to złodziej krzyczy : Łapać złodzieja aby tylko ukryć to, że to on jest tym złodziejem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka