Dodaj do ulubionych

biurowiec dla MSZ

IP: *.acn.waw.pl 25.11.04, 22:57
jeżeli MSZ ma wykupić sąsiedni budynek, to żeby nie mieli za luźno i za drogo
(niedemokratycznie luźno) powinni zrobić to na spółkę z innym poważnym
resortem. Mam na myśli Ministerstwo Sprawiedliwości, które ma swoje komórki
porozrzucane po mieście. Prócz Al.Ujazdowskich są na Mokotowskiej w 2
miejscach, na Pięknej, Koszykowej, Ostrobramskiej. A mogliby to skomasować
blisko Placu Na Rozdrożu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka