Dodaj do ulubionych

Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN?

    • Gość: zdzicho Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.gwo.pl 01.02.05, 12:22
      Panią, która w 1983 roku rozmawiała z SB i na dodatek podpisała zobowiązanie
      nie można nawet nazwać naiwną. Była po prostu głupia. I naprawdę nic się nie
      stanie gdy za tę swoją głupote teraz się trochę pomartwi, bo przecież żadna
      inna krzywda ją już nie spotka.
    • rtg Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? 01.02.05, 12:22
      kataryna.kataryna napisała:

      > Ach, jaka wzruszająca historia z anonimową panią dzwoniącą do Gazety. I jak
      > to miło, że w swojej obszernej wypowiedzi anonimowa pani tak szczegółowo
      > odniosła się do wszystkiego co się zdarzyło w tej historii od soboty i
      > odwołała się do unieszczęśliwionej przez Wildsteina Staniszkis (na szczęście
      > cudem uratowanej przez wspaniałego Żakowskiego). Jakie to szczęście, że do
      > Gazety dzwonią takie anonimowe panie i dyktują dziennikarce cały artykuł. No
      > i nareszcie Stankiszkis nie jest jedyną ofiarą Wildsteina (bo o roli
      > Żakowskiego w krzywdzeniu Staniszkis Gazeta się nawet nie zająknie).
      >
      > A najwspanialsze jest to, że pani Kublik tak długą wypowiedź telefoniczną tak
      > dokładnie zapamiętała.
      >
      >
      > PS.
      > Jest: "Po naszych informacjach"
      > Powinno być: "Po informacjach powtórzonych przez nas za TNN24 i RMF FM"
      >

      w pełni podpisuę się pod tymi uwagami dodajac, że coś jest na rzeczy skoro
      zapanowała taka histeria w pewnych kregach dziennikarskich...
      pozdrawiam rtg
    • Gość: Miko Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.pz.com.pl 01.02.05, 12:24
      Hahahah,
      oj Michniczki, Michniczki. Wasz czas nareszcie dobiega końca - czas obłudy,
      złodziejstwa, braterstwa z czerwonymi!
      Proponuję nie powoływać się na anonimowe czytelniczki - przecież to mogą być
      agentki dawnej (obecnej?) SB, a im przecież nie wolno ufać? Nieprawdaż
      towarzysze Wybiórczy?
    • Gość: Tom Rzepa- tchórze!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:24
      Kiedys wystarczył jeden telefon od Michnika, by Paradowska "odpuscila sobie"
      temat Rywina, dzis wystarczy telefon do Rzepy, by wywalic Wildsteina. Jak
      widac "europejczycy" i "partia ludzi uczciwych" nadal "zionie milosierdziem".

      Znam i cenie Wildsteina od lat, o panu, jak mu tam, o tym naczelnym Rzepy nigdy
      nie slyszalem i nie czytalem nawet jednego jego zdania (co by nastąpilo, gdyby
      bylo tego warte, bo czytam duzo). Juz Wankowicz pisal, jak kundlizn niszczy
      lepszych od siebie. jak Rzepa mogla pozbyc sie swojego najlepszego
      dziennikarza? Ciekawe, gdzie przejdzie- natychmiast zaczne go znowu czytac i
      ogladac (chyba, ze "zionacy milosierdziem" postanowili go zalatwic na dobre)
    • Gość: Solidarny Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.dip.t-dialin.net 01.02.05, 12:25
      To jedyny duch komuny ktory w stanie jest postraszyc ich bylych i aktualnych
      sympatykow. Z jednej strony wielka szkoda ze go Mazowiecki nie upieprzyl kiedy
      jeszcze plasal w lampie Alladyna, a z drugiej satysfakcjonuje tych wszystkich
      ktorzy ani dla 100 DM, ani dla ´wyzszych celow` NIGDY nie sprzedali duszy za
      pare marnych srebrnikow... Nauczka: szukajmy wzorcow i wartosci trwalych i
      pozostanmy przy nich cale zycie wtedy jest jasne (a i cenione) kto kim jest.
    • Gość: andrzej Dobre CV?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:25
      Witam,

      Bardzo dobrze się stało, że dziennikarz wyniósł tę listę. W końcu Obywatele mogą
      w moralny/czynny sposób mogą rozliczyć się z tymi HIENAMI.

      Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa, współpracujący z nimi ludzie itd. zrobili
      dużą krzywdę temu Narodowi. Czas zapłacić rachunki.

      Dostanie się wielu niewinnym. Ale jeżeli taka ma być cena demokracji, to trzeba
      ją zapłacić. W tym kraju nie da się inaczej. Dzika lustracja to jedyny sposób.

      Niestety, trzeba mieć również pretensje do sędziów i prokuratorów, którzy w tak
      beznadziejny sposób prowadzili procesy lustracyjne. To też ich wina. Może
      celowo? Nie wiem.

      pozdrawiam
    • Gość: paweł poznań Kto dał prawo wyborczej i innym żądania ukrywania IP: 80.50.165.* 01.02.05, 12:27
      Szanuję Pana Wildsteina i ubolewam że ujawnienie tego wszystkiego co PRL robił
      swoim obywatelom przychodzi z takim trudem. Kto dał prawo wyborczej i innym
      żądania ukrywania niegodziwości popełnionych w imię trwania reżimu
      komunistów!
    • Gość: BronekFan Wlidstein jest juz dzisiaj bohaterem narodowym IP: *.dip.t-dialin.net 01.02.05, 12:30
      jego wyrzucenie z Rzepy dodaje mu jeszcze tylko spledoru przesladowanego za
      prawde bojownika. Brawo Bronek, nic sie nie martw!!!! Niedlugo bedziesz
      redaktorem najwiekszej prawicowej gazety w Polsce i odegrasz sie na Twoich
      oprawcach.
      • Gość: andrzej Re: Wlidstein jest juz dzisiaj bohaterem narodowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:35
        Brawo. Podpisuję się pod tym.
      • Gość: PRAWICA =MORDERCY! WYRŻNĄĆ PRAWICOWE ŚCIERWA NIECH GNIDY ZDECHNĄ!!!!! IP: *.qdnet.pl 01.02.05, 12:54
        ŚMIERĆ PRAWICOWEJ SPRAWIEDLIWOŚCI ZEŻREMY JĄ ŻYWCEM
    • Gość: antySB Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:31
      UBolom trzęsą się portki ze strachu
      • Gość: andrzej Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:52
        Dokładnie.
    • Gość: orka Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 01.02.05, 12:32
      ale ludzi myślących i kojarzących fakty jest zdecydowanie za mało jak widać,
      czytając niektóre komentarze człowiek się wstydzi w jakim państwie żyje.
      Pozostaje wierzyć , ze dobro zawsze zwycięża zło a wszytko jestpytaniem o
      czas...
    • Gość: Wojtek BRAWO, BRAWO, BRAWO, BRAWO BRONEK!!!!!!!! IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 01.02.05, 12:32
      Moze byles niegrzeczny. Ale take jest praca dziennikarza. Tutaj w Anglii my
      dziennikarzy rozdalibysmy taka liste dawno temu. Prawda boli, nawet niewinnych,
      ale to jest koszt wolnosci. Teraz masz duzo czasu na ksiazke..............
    • Gość: edek Kto za tym stoi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:33
      Nie wierzę, aby ten dziennikarz wyniósł te dokumenty z własnego pomyślunku! On
      to zrobił pod zamówienie polityczne, działając dla dobra SLD! To co się stało,
      stało się mocnym argumentem dla SLD oraz całej szeroko rozumnianej lewicy, aby
      jak najdłużej przeciągnąć swoje rządy. Do chwili kiedy SLD ma jakikolwiek wpływ
      na los teczek, mając w swoich szeregach nieujawnionych współpracowników SB,
      będzie się starała tymi teczkami ratować swoją reputację, bo ta afera napędzi
      pewną grupę "wymuszonych" zwolenników SLD, do głosowania za ich ugrupowaniem,
      co może w przyszłym sejmie uratować ich tyłki i stanowiska. Dziennikarz działaj
      dla ich dobra.
    • Gość: ja do pobrania w sieci IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:34
      plik jest do pobrania (nie wiem czy nie fake), min z emula albo edonky ;) nawet
      ladne transfery. ma 40mb wlasnie sie dociaga... zobaczymy co to :)
      mam nadzieje ze nie dostane sie na czarna liste banow za to info bo chyba nie ma
      juz cenzury a nikogo nie obrazam i nic nie upubliczniam
      pozdr - ciekawe czy jestem na tej liscie bo przeszlosc mam wojskowa
      • Gość: andrzej Re: do pobrania w sieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:40
        a jak go znaleźć?
        • Gość: aaa Re: do pobrania w sieci IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:42
          ktos mi cos wykasowal, ja wpisalem w all, "instytut pamieci narodowej"
    • Gość: Murasek Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:36
      Masz rację kataryna... Coś dziwnie wygląda że GW najbardziej krzyczy. Czyżby
      się bali o własne tyłki?
      • Gość: ŚMIERĆ LUSTRACJI!! [...] IP: *.qdnet.pl 01.02.05, 12:48
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ij wyborcza = manipulatorzy IP: *.uci.agh.edu.pl / *.uci.agh.edu.pl 01.02.05, 12:40
    • Gość: Znany Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:40
      Jestem na tej liście i mam to głęboko w D.....!!!!
    • Gość: ppor. Kasia Czy mamy tylu fryzjerów? IP: 62.77.173.* 01.02.05, 12:40
      Kiedy sobie czytam wszystkie te posty zaczynam sie martwic, czy znajdziemy w
      narodzie tak duza liczbe fryzjerów? Bo kto ogoli tyle tysiecy glów tych, którzy
      spaprali sie w PRL-u. Boje sie tez, ze wszyscy mozemy sie ufajdac, gdy
      przyjdzie nam golic glowe wlasnej zony, córki, narzeczonej i cioci Jadzi, która
      zapraszala nas czesto na herbatke.

      Oh, my Polacy, narodzie glupi przed i po szkodzie. Znów pozwalamy, zeby nam Zyd
      podsuwal nocnik.
      • Gość: andrzej [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: andrzej dzięki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:45

      • Gość: ja Re: dzięki IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:54
        niet probliema
        • Gość: ja Re: dzięki IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:59
          f a k e :( buuu
          • Gość: andrzej MOICH 2 sąsiadów na liście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 13:00
            heh, okazało się, że na tej liście jest 2 moich sąsiadów... buhehehe
            • Gość: andrzej Re: MOICH 2 sąsiadów na liście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 13:01
              nie tu miało iść lol ;o)
    • Gość: ja i co z tego IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:46
      i co z tego ze ktos jest na liscie albo kogos nie ma?? nie rozumiem z czego
      robic problem. czekam na to czy ja tez jestem na niej, jak bede to powysylam do
      swoich znajomych info ze jestem na liscie :) bedzie o czym gadac
    • Gość: andrzej Brawo ! IP: *.cebit.com.pl / *.cebit.com.pl 01.02.05, 12:49
      Brawo Kataryno ! Nic dodać nic ująć. No, może jeszcze jeden szczegół. Wypowiedź
      Wildsteina w TVN 24 - 21.01.2005, a w RMF (rozmowa z Tomaszem Skorym) -
      25.01.2005. I zupełnie przy okazji: Roman Kurkiewicz występujący w programie
      Żakowskiego i podpisany na ekranie "Życie Warszawy" od wiosny ubiegłego roku nie
      pracuje w tej gazecie, za to obecnie jest asystentem tegoż Żakowskiego przy
      robieniu "Summy".
    • Gość: Czlowiek z listy Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.05, 12:54
      Proponuje by IPN uruchomił internetowe narzędzie umożliwiajace sprawdzenie czy
      jest się na liście... Od poprostu wpisywało by się imię, nazwisko, datę
      urodzenia i naciskalo "szukaj". Otrzymywałoby sie odpowiedz albo "jesteś na
      liscie" albo " nie bylo Cię na liście, zostaleś dopisany, dziękujemy za
      zgłoszenie".
      • Gość: ja Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:56
        :D mnie ktos wpisal tak w wapstera
      • Gość: POWIESIĆ DZIENNIKA LISTA MUSI ZDECHNĄĆ TAK JAK PRAWICOWE WYPIERDKI!!! IP: *.qdnet.pl 01.02.05, 12:57
    • Gość: j [...] IP: *.europe.hp.net 01.02.05, 12:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: islandczyk Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.wsz.am.poznan.pl 01.02.05, 12:55
      Tam tez jest Twoje nazwisko.Bez powodu nie ujawnia sie takich danych.Kraj to
      burdel, a na wschod od Kalisza dzikie pola i postkomuna z gn~~ jem Mellerem i
      jego banda , patrzcie na ich ryje i znowu ich wybierzcie. {Psi narodzie.
    • Gość: ja DO ROBOTY IP: *.chello.pl 01.02.05, 12:57
      LUDZIE! WEZCIE SIE DO ROBOTY A NIE WYPISUJECIE GLUPOTY :D
      • Gość: andrzej biedronka ;o) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 13:06
        Po wyroku sądu, przed salą rozpraw, osądzony za wielokrotne zabójstwo mężczyzna
        zaczyna płakać. Podchodzi do niego sprzątaczka i pyta:
        - Czemu pan tak płacze?
        - Bo nie dali mi kary śmierci.
        - A jaki pan dostał wyrok, gorszy od kary śmierci?
        - Dostałem miesiąc pracy w Biedronce.
    • Gość: alf Re: Czy Twoje nazwisko też jest na liście IPN? IP: *.mmj.pl / 217.153.84.* 01.02.05, 12:59
      Zlustrować Gazetę Wyborczą!!!

      Skończmy w końcu z obłudą i zakłamaniem!Należy dobrać się do tyłków faryzeuszy,
      hipokrytów, kłamców i pożytecznych idiotów z Gazety Wyborczej i ich przydupasów
      w rodzaju znanego politruka, pana Żakowskiego! Brawo panie Bronku!!! Więcej
      takich jak pan potrzeba w tym kraju!Niech się pan trzyma i nie poddaje!
      P.S. Do błaznów z "GW" - jak Michnik wynosił akta pod pieczą pana Kozłowskiego
      to co to u licha było?!!!!Gdzie wtedy byli hipokryci z "GW"?! Jak za autorytet
      moralny śmie robić banda, której oberguru Michnik od lat kilkunastu chla ze
      zbrodniarzami pokroju pp. Jaruzelskiego i Kiszczaka, wystawiając im
      jednocześnie laurki moralności i honoru?!ZGROZA!!!



      ~Jan Iżycki, 2005-02-01 10:12





      Bieżący wątek wszystkie wątki poprzedni | następny


      Skończmy w końcu z obłudą i zakłamaniem!Należy dobrać się ... 2005-02-01
      10:12

      ... do tyłków faryzeuszy, hipokrytów, kłamców i pożytecznych idiotów z Gazety
      Wyborczej i ich przydupasów w rodzaju znanego politruka, pana Żakowskiego!
      Brawo panie ... ~Jan Iżycki


      Skąd te informacje??? 2005-02-01 11:21

      ~nieświadomy



      Komentowany artykuł: Wszystkie dyskusje

      Wildstein opuszcza "Rzeczpospolitą" [1924]

      Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Onet.pl nie
      ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


      Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie regulamin, zawiadom nas o tym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka