luci-c
18.08.05, 20:51
A dlaczego prawda o czasach komunizmu ma polegać na imiennej liscie
konfidentów? -pyta prof.Karol Modzelewski.
A Lech Kaczyński,gdy zajrzał do swojej teczki,to stwierdził,że to jest
ubecka wizja dziejów.
Ubecy wydają świadectwa moralności działaczom opozycji demokratycznej!
Czy to nie jest nobilitacja ubeków?
Zwycięstwo draństwa nad przyzwoitością?
Wydaje się,że wśród entuzjastów lustracji obowiązuje zasada:
nie ma ludzi niewinnych,są tylko nieujawnieni.