grom3 14.09.05, 15:26 Tak jak juz pisalem w 2 turze wyborow walka rozegra sie pomiedzy Tyminskim a Lepperem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pan.nikt Re: Tyminski kontra Lepper 14.09.05, 15:39 Nie przesadzaj. Kaczucha- Lepper, to mój typ Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: W rzucie beretem (n/t) 14.09.05, 16:05 Rzucac beretem to tez nie lada sztuka Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: W rzucie beretem (n/t) 14.09.05, 16:10 grom3 napisał: > Rzucac beretem to tez nie lada sztuka Tak, dodatkow obaj sa do tego stworzeni. Odpowiedz Link Zgłoś