28.10.05, 12:35
Zerwanie rozmów przez PiS i PO świadczy o nieodpowiedzialności polityków i
nieposzanowaniu swoich wyborów. Co innego mówili w kampaniach przedwyborczych
parlamentarnej i prezydenckiej, a co innego teraz. Przedterminowe wybory
zepchną te dwa ugrupowania na margines sceny politycznej. Szanowni politycy
opamiętajcie się to już n-ty raz prawica pokazuje swoją słabość. Siądźcie do
stołu i porozmawiajcie o Polsce a nie swoich prywatnych interesach.
Obserwuj wątek
    • cimoszenka Re: koalicja 28.10.05, 12:36
      Niektórzy z nich nie mają interesu. Mają za to 3 cm wzwodzie i wmawiają
      kochankom, że to duzo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka