Dodaj do ulubionych

Donald krzyczał do Giertycha.

12.11.05, 13:55
Dwa dni temu gdy Giertych powiedział z trybuny sejmowej "pan Donald Tusk".
Donald krzyczał : "Magister Donald Tusk!".
Ot mimo że nie prezydent to jednak magister.
Coś u niego pod deklem jednak nie tak po tych wyborach.
Obserwuj wątek
    • michal00 Re: Donald krzyczał do Giertycha. 12.11.05, 13:59
      > Coś u niego pod deklem jednak nie tak po tych wyborach.

      Faktycznie. Trudno zrozumiec o co mu chodzilo. Magistrem trudno komus
      zaimponowac.
      • kataryna.kataryna Re: Donald krzyczał do Giertycha. 12.11.05, 14:01
        michal00 napisał:

        > > Coś u niego pod deklem jednak nie tak po tych wyborach.
        >
        > Faktycznie. Trudno zrozumiec o co mu chodzilo.



        Żarty sobie robicie? Naprawdę tak krzyczał?
        • michal00 naprawde 12.11.05, 14:04
          mozesz sprawdzic w stenogramie. zupelnie mu odwalilo
          • kataryna.kataryna Re: naprawde 12.11.05, 14:16
            michal00 napisał:

            > mozesz sprawdzic w stenogramie. zupelnie mu odwalilo



            Może znowu pije bo to rozchwianie emocjonalne jest naprawdę niepokojące. Co się
            z tym człowiekiem dzieje? I o co chodziło z tym magistrem?
            • gauche chodzi o to, że 12.11.05, 14:21
              w przeciwienstwie do swego idola -absolwenta UG tak jak Tusk- onże ma tytuł,
              wymęczony i wyproszony :" bo to wicie kolego, rozumicie, Donek w opozycji
              działa, i ten tego,,,kolego psorze,,,"
              A wracajac do stenogramów z debaty nad expose zachecam do lektury przemowienia
              Pawlaka, oraz fragm.Olejniczaka, kiedy tenze oburzal sie na likwidacje urzedu
              ds rownego traktowania , ktos palnał na sali : "cioty"!
              • pro.filutek1 Re: chodzi o to, że 12.11.05, 14:23
                Obora.
            • michal00 Re: naprawde 12.11.05, 14:29
              Nie mam pojecia, co z nim jest. Tusk zmienil sie nie do poznania odkad sondaze
              zaczely mu dawac nadzieje na zwyciestwo. Wejrzenie ma jakies dzikie, momentami
              wyglada na nieprzytomnego. Podczas debat telewizyjnych wygladal jak zombie.
              Przydalby sie mu psychoterapeuta.
              • nurni Re: naprawde 12.11.05, 17:23
                Zaraz psychoteraputa. Urlop predzej.

                Szkoda ze nie ma jakis mistrzostw swiata. Dla pilki noznej Donald traci glowe i
                zarazem wszelkie zainteresowanie tym co sie dzieje w sejmie.
            • krystian71 moze mu sie pomylil Giertych z Lepperem 12.11.05, 14:32
              i ten i ten koalicjant parlamentarny.

              moherowe berety to bylo za malo aby okazac swoj dystans i wyzszosc
        • serwisek Re: Donald krzyczał do Giertycha. 12.11.05, 14:52
          Może chciał poprostu zaznaczyć,że tylko od magistra w górę są mądre.
          Oczywiście jeżeli tylko nie noszą moherowych berecików.
    • t-800 Re: Donald krzyczał do Giertycha. 12.11.05, 14:25
      Pewnie chciał dowalić Preziowi (że on ma a Prezio nie).
      • alex.4 Re: Donald krzyczał do Giertycha. 12.11.05, 14:27
        piecyk nadal cierpisz na nieuleczalną miłość do Kwaśniewskiego????
        Biedny chłopak, boelsne odtrącenie bardzo xle na niego wpłyneło...
    • serwisek Re: Donald krzyczał do Giertycha. 12.11.05, 14:47
      Na dodatek jest kiepskim mgr Historii.
      Nie wszystko wiedział o swoim dziadku.
      Albo bardzo starał się niedowiedzieć.
      • alex.4 Kaczyński doktor od socjalistycznej pracy 12.11.05, 14:54
        Tusk nie wypisywał takich głupot jak Kaczyński o socjalsitycznej pracy i
        wspaniałości ustroju PRL>...
        • baabeczka Re: Kaczyński doktor od socjalistycznej pracy 12.11.05, 15:06
          Zmiencie plyte, to juz jest nudne, z pomoca Boza moze znajdziecie inny temat.
          • alex.4 Re: Kaczyński doktor od socjalistycznej pracy 12.11.05, 16:37
            a czy Kaczyński nie wychwalał PRL w swoim doktoracie????
            • krystian71 jestes kretyn i tylko to jest pewne 12.11.05, 16:53

              • alex.4 Kaczyński wychwalał socjalistyczną pracę w PRL 12.11.05, 17:39
                w swoim doktoracie. Czy to się nazywa odnowa moralna????
      • idiotyzmy-kacze Kaczyński za to dobrze wiedział o swoich 12.11.05, 16:41
        dziadkach - carskich oficerach, mordujących Polaków i o swoim ojcu - wykładowcy marksizmu-leninizmu, który całe lata sączył komunistyczny jad w młodych ludzi.
        • krystian71 a tak powolutku ,cienki Bolku,to gdzie ci sie Pows 12.11.05, 16:54
          taniec Warszawski, ojciec Kaczynskich zaprzepascil?
    • daimona miło, jak się nie wychwytuje ironii 12.11.05, 15:06
      tez czytałam ten stenogram. :D
      Ale czego spodziewać się po PiSowcach - znani są z braku poczucia humoru ;-)
    • andrzejg czasami tak się ma 12.11.05, 17:26
      do tego po podwójnej przegranej i wielomiesięcznym stresie

      A
      • vvojtek29 Re: czasami tak się ma 12.11.05, 17:37
        Jak już Tusk został c.w.e.l.em (kiedy go KaczJar. bez mydła wyd...ał). To teraz
        takie już są niestety tego objawy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka