Dodaj do ulubionych

LPR rusza do Brukseli z krucjatą...

15.11.05, 11:43
www.lpr.pl/?sr=!czytaj&id=3565&dz=kraj&x=0&pocz=0&gr
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: LPR rusza do Brukseli z krucjatą... 15.11.05, 12:10
      polskiej ciemnoty i głupoty.ciagle za mało się z nas śmieją??
    • kosciol.mlodziezy.psychicznej Re: LPR rusza do Brukseli z krucjatą... 15.11.05, 12:47
      Ale bohomaz.
    • loquin.phd LPR głupieje i nie może się pozbierać po klęsce 15.11.05, 13:08
      Jeszcze kilka takich kwiatków, i wylecą ze sceny politycznej. Szkoda, że nie
      mają jakiegoś mądrego lidera, tylko tą psycho-rodzinkę z opętanym starcem-
      prorokiem Maciejem na czele. Romciowi od czasu do czasu nawet udaje się coś
      inteligentnego powiedzieć, ale niestety widać, że chłopaczyna całości nie
      ogarnia. Wierzejski zaś niech się zapisze do kryptohomoseksualnego zakonu Ciot
      św. Pawła.

      Czasami ubolewam, że z Korwina-Mikke jest taki beznadziejny polityk. Bowiem za
      większość jego poglądów go szanuję. Ale to inna beczka.
    • po_godzinach Parlament Europejski 15.11.05, 13:14
      będzie miał kłopot, co z tak kłopotliwym prezentem zrobić)

      "- w sprawie przekazania przez Sejm RP Parlamentowi Europejskiemu obrazu
      Chrystusa Miłosiernego „Jezu Ufam Tobie”."

      Potem LPR powie, ze to bezboznicy, bo nie powiesili na honorowym miejscu

      hehehe)

      "Mamert, ale z niego głupek" (z Mikołajka)

      • andrzejg powieszą noca/nt 15.11.05, 13:35
        po_godzinach napisała:

        > będzie miał kłopot, co z tak kłopotliwym prezentem zrobić)
        >
        > "- w sprawie przekazania przez Sejm RP Parlamentowi Europejskiemu obrazu
        > Chrystusa Miłosiernego „Jezu Ufam Tobie”."
        >
        > Potem LPR powie, ze to bezboznicy, bo nie powiesili na honorowym miejscu
        >
        > hehehe)
        >
        > "Mamert, ale z niego głupek" (z Mikołajka)
        >
        • po_godzinach a rano zdejmą) /nt 15.11.05, 13:39
    • xs550 To jest tak zenujace... 15.11.05, 13:34
      Widze, ze LPR postanowil isc na calosc i zrobic z siebie czysty folklor... Tak trzymac chlopaki a przy nastepnych wyborach bedziecie jedynie mogli pomarzyc o przekroczeniu piecioprocentowego progu! :)))
    • pies_na_czarnych Re: LPR rusza do Brukseli z krucjatą... 15.11.05, 13:39
      Skandal! Nikt nie zauwazyl tej piramidy? Przecie to symbol Masonow.
    • polonus9 hucpa prymitywnych durniow z kiczem 15.11.05, 14:01
      Ten obrazek jest w dodatku oohydny, namalowany pewnie przez odpustowego malarza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka