yoginx 16.11.05, 23:08 Olejnik:Mówił Pan w czasie nocy teczek że podpisał... Wałęsa:Podpisałem, a kto nie podpisał,podpisałem że sznurówki oddałem i takie tam... :)))))))))))))))) Dobry jest.Grunt to poczucie humoru... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dr.szfajcner Re: Wałęsa u Olejnik 16.11.05, 23:10 yoginx napisał: > Olejnik:Mówił Pan w czasie nocy teczek że podpisał... > Wałęsa:Podpisałem, a kto nie podpisał,podpisałem że sznurówki oddałem i takie > tam... > > :)))))))))))))))) > Dobry jest.Grunt to poczucie humoru... Maciej Giertych nic nie podpisywal, a wspolpracowal z SB, nie ostrzegajac opozycjonistow o planowanych przeciw nim akcjach. Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi Re: Walesa u MO 16.11.05, 23:16 było'nic nie podpisywał, a współpracował z SB, nie ostrzegając opozycjonistów o planowanych przeciw nim akcjach' Chyba chodzi^^o papierza JP2, który wiedział a nie powiedział; O mającym nastąpić stanie wojennym-wiedział, od Usejczyków, a ci min. od Kuklińskiego, Czas na reklamę>> Media Markt < > nie tylko dla idiotów KrajowyWajchowyForumowy Czas na reklamę>> Media Markt < > kupuj razem z Mylerem Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi Re: to się nazywa 18.11.05, 22:02 to się nazywa, po łacinie: yaskra belcoza, to samo po Naszemu: polli catolli pitoli Czas na reklamę>> Media Markt < > nie tylko dla idiotów KrajowyWajchowyForumowy Czas na reklamę>> Media Markt < > tam kupisz Gazettę Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Wałęsa u Olejnik 16.11.05, 23:52 yoginx napisał: > Olejnik:Mówił Pan w czasie nocy teczek że podpisał... > Wałęsa:Podpisałem, a kto nie podpisał,podpisałem że sznurówki oddałem i takie > tam... > > :)))))))))))))))) > Dobry jest.Grunt to poczucie humoru... Niestety sprawa nie jest zakończona i nic nie pomoże Kieres oraz Trybunał Konstytucyjny. Prawda i tak wyjdzie na jaw prędzej czy później. I trzeba będzie zadawać nowe pytania, np. dlaczego nie ostrzegł kolegów o łapance w nocy z 12/13 grudnia (przynajmniej niektórych) i dlaczego on nie został internowany razem z nimi. A jeśli ostrzegł to czym się kierował. Trzeba będzie zapytać o czy rozmawiał z gen. Krzysztoporskim, któremu Kiszczak kazał mieć stały kontakt z Wałęsą. Trzeba zapytać Bogdana Borusewicza czy w dalszym ciągu ma taśmę z nagraniem opowieści Wałęsy o kontaktach z SB (wyspowiadał się kolegom - była przy tym Walentynowicz i to ona twierdzi, że taśmę przechowuje Borusewicz i zakazał jej o tym mówić) czy może oddał ją do IPN. Itd. Odpowiedz Link Zgłoś
major.hab.dudek Re: Wałęsa u Olejnik 17.11.05, 00:07 A co dzieje się ze słynnym artykułem -"pułkownikiem" mającym się wiosną ukazać w "Arkanach" ? Może ukaże się w innym piśmie ? Odpowiedz Link Zgłoś
eres2 Re: Wałęsa u Olejnik 17.11.05, 00:01 i z tygodnia na tydzień żałośniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
ostrowiczanin Re: Wałęsa u Olejnik 17.11.05, 00:29 a możecie go dupę pocałować. Chore z zazdrości i nienawiści zwierzaki. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Niszczyć bohaterów? 17.11.05, 00:35 Nawet gdyby przetrząsnąć cały IPN, to nawet w przypadku nieodnalezienia czegokolwiek na Wałęsę frustraci od Wyszkowskiego dalej wiedzieliby swoje. Powiedzieliby, że teczka została oczyszczona czy coś podobnego. Podejrzeniami łatwo niszczyć ludzi. Zwłaszcza takimi mało udowodnionymi. Najlepiej esbeckimi - lojalka Kaczyńskiego czy podniecający różnych kretynów rzekomy wywiad Krallowej z Geremkiem. Ja się jednak cieszę, że pod koniec lat 80-tych wybrano rozmowy z władzą. Bo do tej pory nie doczekałem się odpowiedzi - jaką alternatywę mieli przygotowaną Wyszkowski, Gwiazda i Jurczyk... Odpowiedz Link Zgłoś
nielubiegazety2 Niczego nie trzeba przetrząsać.Tam prawie wszystko 17.11.05, 00:50 jest odnalezione. Nie ma tego co gwizdnął ze swojej teczki "Bolek". Zastanawiam się nad smutnym losem Czechów, Słowaków, Bułgarów, Węgrów. Jacy oni biedni i pokrzywdzeni. Nawet nie mieli alternatywy. Negocjacje i układy z terrorystami prowadzi się tylko do pewnego momentu. Boluś jest taki czysty jak "Święty" Jurczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
andrze_n pod koniec lat 80-tych wybrano rozmowy z wladza 17.11.05, 09:15 kto wybral i z kim??? mieszasz historia na sile...zalosne Odpowiedz Link Zgłoś
panidalloway Żałosne mieszanie historii 17.11.05, 10:02 Jasne, że miesza. Nie wspomniał nawet, że w całym kraju trwało masowe, zbrojne powstanie, przerwane knowaniami małej grupki, w ktorej zresztą dość istotną rolę odgrywali bracia Kaczyńscy. Prawdziwi Polacy ostrzyli kosy, ale nie mieli ich wiele z powodu nieustających braków na rynku, również i tego asoryymentu. Odpowiedz Link Zgłoś
bracia_zbrojek Re: Żałosne mieszanie historii 17.11.05, 10:20 Przeciez tego nie da sie czytać. Prawica jest tak mendowata, że az dziw, iż ludzie dają się jej naciagac. Wałęsa podpisywal czy nie, współpracowal czy nie, nas to gooowno dzis obchodzi. Inne byly czasy i nic dziwic nie może jak ktos mysli,a nie grzebie sie w łajnie. Nas bardziej martwi monopartia PiS plus Samoobrona i LPR. To jest rzeczywistosc. Straszna się rysuje i Wałęsa chyba poznał sie dobrze na blizniakach. Odpowiedz Link Zgłoś
panidalloway Bracia 17.11.05, 10:54 Mnie też wydaje się, ze rzeczywistość moze być nieprzyjemna i że Ci, którzy mogliby jeszcze dać jej odpór sa w rozsypce, głównie intelektualnej. Widać to nawet po forum. Pisało tu trochę ludzi majacych jakies poczucie wstydu, ale sobie poszli. Mówią pewnie znajomym, ze nie warto tracić czasu. Inni wykonali jakies dziwne wolty. Myślę sobie, ze nie tylko strach czytać, ale i strach pisać. Ta nasza tutaj anonimowość, jest mocno umowna. Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi Siostry 17.11.05, 22:05 było>> 'Myślę sobie, ze nie tylko strach czytać, ale i strach pisać. Ta nasza tutaj anonimowość, jest mocno umowna. ' << zauważyłaś ?? bardzo mocno Czas na reklamę>> Media Markt < > nie tylko dla idiotów KrajowyWajchowyForumowy Czas na reklamę>> Media Markt < > tam kupisz Gazettę Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Ma pretensje, ze jego opluwaja w RM, a sam opluwa 18.11.05, 10:48 Brzydki czlowiek, brzydkie zachowanie... Odpowiedz Link Zgłoś
janu5 Olejnik : Skąd wziął się Bolek? 18.11.05, 18:54 Bolek : To taki Ubek chciał zebym spotkał się z Gierkiem na lotnisku w Pruszczu i powiedział u ,że Wałęsa jest nasz, ale ja się z nim nie spotkałem no to mi założył teczkę z napisem Bolek , zeby był wiarygodny" Tak Bolek trochę się zdenerwował na Wyszkowskiego u Moniki prosto w oczy. Zal mi tego człowieka. Gdyby cała sprawe szczerze wyznał parę lat temu nadal pozostałby wielki wszak to tylko drobny niechlubny epizod w jego życiu, a tak brnie w krętactwach i sam juz nie wie dokąd dojdzie. Rzeczywiscie u Monisi wymyślił ,że podpisywał: " odbiór sznurówek ". Oj żałosne to się zrobiło. Odpowiedz Link Zgłoś