Dodaj do ulubionych

Wałęsa u Olejnik

16.11.05, 23:08
Olejnik:Mówił Pan w czasie nocy teczek że podpisał...
Wałęsa:Podpisałem, a kto nie podpisał,podpisałem że sznurówki oddałem i takie
tam...

:))))))))))))))))
Dobry jest.Grunt to poczucie humoru...
Obserwuj wątek
    • dr.szfajcner Re: Wałęsa u Olejnik 16.11.05, 23:10
      yoginx napisał:

      > Olejnik:Mówił Pan w czasie nocy teczek że podpisał...
      > Wałęsa:Podpisałem, a kto nie podpisał,podpisałem że sznurówki oddałem i takie
      > tam...
      >
      > :))))))))))))))))
      > Dobry jest.Grunt to poczucie humoru...

      Maciej Giertych nic nie podpisywal, a wspolpracowal z SB,
      nie ostrzegajac opozycjonistow o planowanych przeciw nim akcjach.
      • rolotomasi Re: Walesa u MO 16.11.05, 23:16
        było'nic nie podpisywał, a współpracował z SB,
        nie ostrzegając opozycjonistów o planowanych przeciw nim akcjach'

        Chyba chodzi^^o papierza JP2, który wiedział a nie powiedział;
        O mającym nastąpić stanie wojennym-wiedział,
        od Usejczyków, a ci min. od Kuklińskiego,

        Czas na reklamę>>
        Media Markt < > nie tylko dla idiotów

        KrajowyWajchowyForumowy

        Czas na reklamę>>
        Media Markt < > kupuj razem z Mylerem
      • polonic To sie nazywa obłęd szwajcner 16.11.05, 23:50

        • rolotomasi Re: to się nazywa 18.11.05, 22:02
          to się nazywa, po łacinie: yaskra belcoza,
          to samo po Naszemu: polli catolli pitoli

          Czas na reklamę>>
          Media Markt < > nie tylko dla idiotów

          KrajowyWajchowyForumowy

          Czas na reklamę>>
          Media Markt < > tam kupisz Gazettę
    • basia.basia Re: Wałęsa u Olejnik 16.11.05, 23:52
      yoginx napisał:

      > Olejnik:Mówił Pan w czasie nocy teczek że podpisał...
      > Wałęsa:Podpisałem, a kto nie podpisał,podpisałem że sznurówki oddałem i takie
      > tam...
      >
      > :))))))))))))))))
      > Dobry jest.Grunt to poczucie humoru...

      Niestety sprawa nie jest zakończona i nic nie pomoże Kieres oraz Trybunał
      Konstytucyjny. Prawda i tak wyjdzie na jaw prędzej czy później. I trzeba
      będzie zadawać nowe pytania, np. dlaczego nie ostrzegł kolegów o łapance
      w nocy z 12/13 grudnia (przynajmniej niektórych) i dlaczego on nie został
      internowany razem z nimi. A jeśli ostrzegł to czym się kierował.
      Trzeba będzie zapytać o czy rozmawiał z gen. Krzysztoporskim, któremu Kiszczak
      kazał mieć stały kontakt z Wałęsą. Trzeba zapytać Bogdana Borusewicza czy
      w dalszym ciągu ma taśmę z nagraniem opowieści Wałęsy o kontaktach z SB
      (wyspowiadał się kolegom - była przy tym Walentynowicz i to ona twierdzi, że
      taśmę przechowuje Borusewicz i zakazał jej o tym mówić) czy może oddał ją do
      IPN. Itd.
      • major.hab.dudek Re: Wałęsa u Olejnik 17.11.05, 00:07
        A co dzieje się ze słynnym artykułem -"pułkownikiem" mającym się wiosną ukazać w
        "Arkanach" ? Może ukaże się w innym piśmie ?
    • eres2 Re: Wałęsa u Olejnik 17.11.05, 00:01
      i z tygodnia na tydzień żałośniejszy.
      • ostrowiczanin Re: Wałęsa u Olejnik 17.11.05, 00:29
        a możecie go dupę pocałować. Chore z zazdrości i nienawiści zwierzaki.
    • elfhelm Niszczyć bohaterów? 17.11.05, 00:35
      Nawet gdyby przetrząsnąć cały IPN, to nawet w przypadku nieodnalezienia
      czegokolwiek na Wałęsę frustraci od Wyszkowskiego dalej wiedzieliby swoje.
      Powiedzieliby, że teczka została oczyszczona czy coś podobnego.
      Podejrzeniami łatwo niszczyć ludzi. Zwłaszcza takimi mało udowodnionymi.
      Najlepiej esbeckimi - lojalka Kaczyńskiego czy podniecający różnych kretynów
      rzekomy wywiad Krallowej z Geremkiem.

      Ja się jednak cieszę, że pod koniec lat 80-tych wybrano rozmowy z władzą. Bo do
      tej pory nie doczekałem się odpowiedzi - jaką alternatywę mieli przygotowaną
      Wyszkowski, Gwiazda i Jurczyk...

      • nielubiegazety2 Niczego nie trzeba przetrząsać.Tam prawie wszystko 17.11.05, 00:50
        jest odnalezione.
        Nie ma tego co gwizdnął ze swojej teczki "Bolek".
        Zastanawiam się nad smutnym losem Czechów, Słowaków, Bułgarów, Węgrów. Jacy oni
        biedni i pokrzywdzeni. Nawet nie mieli alternatywy.
        Negocjacje i układy z terrorystami prowadzi się tylko do pewnego momentu.

        Boluś jest taki czysty jak "Święty" Jurczyk.
      • andrze_n pod koniec lat 80-tych wybrano rozmowy z wladza 17.11.05, 09:15
        kto wybral i z kim???
        mieszasz historia na sile...zalosne
        • panidalloway Żałosne mieszanie historii 17.11.05, 10:02
          Jasne, że miesza. Nie wspomniał nawet, że w całym kraju trwało masowe, zbrojne
          powstanie, przerwane knowaniami małej grupki, w ktorej zresztą dość istotną
          rolę odgrywali bracia Kaczyńscy. Prawdziwi Polacy ostrzyli kosy, ale nie mieli
          ich wiele z powodu nieustających braków na rynku, również i tego asoryymentu.
          • bracia_zbrojek Re: Żałosne mieszanie historii 17.11.05, 10:20
            Przeciez tego nie da sie czytać. Prawica jest tak mendowata, że az dziw, iż
            ludzie dają się jej naciagac. Wałęsa podpisywal czy nie, współpracowal czy nie,
            nas to gooowno dzis obchodzi. Inne byly czasy i nic dziwic nie może jak ktos
            mysli,a nie grzebie sie w łajnie. Nas bardziej martwi monopartia PiS plus
            Samoobrona i LPR. To jest rzeczywistosc. Straszna się rysuje i Wałęsa chyba
            poznał sie dobrze na blizniakach.
            • panidalloway Bracia 17.11.05, 10:54
              Mnie też wydaje się, ze rzeczywistość moze być nieprzyjemna i że Ci, którzy
              mogliby jeszcze dać jej odpór sa w rozsypce, głównie intelektualnej.
              Widać to nawet po forum. Pisało tu trochę ludzi majacych jakies poczucie
              wstydu, ale sobie poszli. Mówią pewnie znajomym, ze nie warto tracić czasu.
              Inni wykonali jakies dziwne wolty.
              Myślę sobie, ze nie tylko strach czytać, ale i strach pisać. Ta nasza tutaj
              anonimowość, jest mocno umowna.
              • rolotomasi Siostry 17.11.05, 22:05
                było>> 'Myślę sobie, ze nie tylko strach czytać, ale i strach pisać. Ta nasza
                tutaj anonimowość, jest mocno umowna. ' << zauważyłaś ??

                bardzo mocno

                Czas na reklamę>>
                Media Markt < > nie tylko dla idiotów

                KrajowyWajchowyForumowy

                Czas na reklamę>>
                Media Markt < > tam kupisz Gazettę
                • niezlomny.prawicowiec No coś takiego ?!!!!! 18.11.05, 10:45
                  ?!!!!!
    • bladatwarz Ma pretensje, ze jego opluwaja w RM, a sam opluwa 18.11.05, 10:48
      Brzydki czlowiek, brzydkie zachowanie...
    • janu5 Olejnik : Skąd wziął się Bolek? 18.11.05, 18:54
      Bolek : To taki Ubek chciał zebym spotkał się z Gierkiem na lotnisku w Pruszczu
      i powiedział u ,że Wałęsa jest nasz, ale ja się z nim nie spotkałem no to mi
      założył teczkę z napisem Bolek , zeby był wiarygodny"
      Tak Bolek trochę się zdenerwował na Wyszkowskiego u Moniki prosto w oczy. Zal mi
      tego człowieka. Gdyby cała sprawe szczerze wyznał parę lat temu nadal pozostałby
      wielki wszak to tylko drobny niechlubny epizod w jego życiu, a tak brnie w
      krętactwach i sam juz nie wie dokąd dojdzie.
      Rzeczywiscie u Monisi wymyślił ,że podpisywał: " odbiór sznurówek ". Oj żałosne
      to się zrobiło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka