ryszard.ostrowski
22.11.05, 07:45
"Zdaniem naczelnego lekarza ZUS Marka Sacharuka ten raport nie odzwierciedla
rzeczywistości".
I faktycznie,bo rzeczywistosc jeszcze bardziej skrzeczy/sic!/.Zarowno
Ustawa,z 1991r.o powolaniu PFRON,jak i Ustawa,z 1997r.m.inn o powolaniu
Powiatowych Zespolow,oraz II inst. przy wojewodach/de facto rozstrzygniecia i
tak zapadaja ostatecznie w Sadzie ,z reguly na niekorzysc CHORYCH LUDZI Sady
realizuja "wytyczne"ZUS- procedury trwaja latami,az CHORY ma dosc,albo stan
zdrowia wyklucza go z uczestnictwa,w tym "chorym"SYSTEMIE!!!/Nigdy zadna
Ustawa nie rozwiazala faktycznych problemow srodowiska ponad 5,5mln
INWALIDOW ,w naszym Kraju!,a juz szczegolnie te dwie Ustawy sa
KRYMINOGENNE,KORUPCJOGENNE i DYSKRYMINACYJNE!!!,z takim zalozeniem ,moim
zdaniem,byly uchwalane przez Parlament III RP!.Bez rozwiazan
systemowych,m.inn takich jakie wielokrotnie podnosila Najwyzsza Izba
Kontroli/ktos w ogole te raporty czyta??!/jest zle,a bedzie jeszcze gorzej!!!
I nie moze byc inaczej skoro obie Ustawy "ustawiaja" pare tysiecy
osob,kosztem paru milionow!!!,ale jak widac na tym m.inn polegala
nasza "transformacja ustrojowa",w III RP.Poki co nowa wladza ten stan rzeczy
utrwala,wycofujac sie chociazby z przedwyborczych zapowiedzi ,o likwidacji
PFRON,na dobry poczatek!:)))OSTRY107.