warka_strong 11.01.06, 22:36 Owszem były afery. Owszem było państwo kolesi. Czy jednak teraz mamy coś lepszego? Mamy - uczciwą realizację uczciwego programu wyborczego przez wyjątkowo nieskazitelnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madana Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 22:40 O relatywiźmie świadczy słówko "owszem", pokrętna logika. Idąc tym tropem myślenia, to po co był rok 1989? Jakaś Solidarność? We łbach sięludziom poprzewracało, Stalin to był "ludzki pan", on wiedziałby, co z takimi zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 22:44 Hmm.. czym innym niż relatywizmem kierują się tzw. "politycy" w Polsce? P.S. Tak przy okazji - po co był rok 1989? Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Żeby trochę pozyc jak ludzie 11.01.06, 22:47 Żeby wydobyć się z zacofania. Żeby nie zostać jakims Kazachstanem Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Żeby trochę pozyc jak ludzie 11.01.06, 22:49 Kto miał "pożyć trochę jak ludzie"? Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Ja na przykład i moja rodzina. 11.01.06, 23:03 Żeby pracować z jakimś sensem, celem i widokiem na rezultaty za własnego zycia a nie w nieokreslonej świetlanej przyszłości, która coraz bardziej się oddalała. Wiedzieć, ze sa jakieś inne kolory prócz szarości. Zobaczyć trochę swiata. Poczytać książki, jakie się chce, a nie te, które czytac pozwolą. Mieć jakis wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Ja na przykład i moja rodzina. 11.01.06, 23:06 bloczek4 napisał: > Żeby pracować z jakimś sensem, celem i widokiem na rezultaty za własnego zycia > a > nie w nieokreslonej świetlanej przyszłości, która coraz bardziej się oddalała. > Wiedzieć, ze sa jakieś inne kolory prócz szarości. Zobaczyć trochę swiata. > Poczytać książki, jakie się chce, a nie te, które czytac pozwolą. Mieć jakis wy > bór. Przepraszam! Dwa razy przeczytalam, ale nie rozumiem, co masz na mysli? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 22:48 Gdybyscie nie bronili kolesi zlodzieji oszustow i aferzystow to kaczyzm bylby dzisiaj bez szans.Sami sobie nakopaliscie do dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 22:45 Notable z zarzutami: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060111/kraj/kraj_a_11.html Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Minister Siemiątkowski 11.01.06, 22:55 W nowym roku dojdzie do kilku procesów z polityką w tle, które będą przykuwać uwagę opinii publicznej. Jedną z ciekawszych będzie "sprawa Siemiątkowskiego": warszawski Sąd Rejonowy chce, żeby proces byłego szefa Agencji Wywiadu Zbigniewa Siemiątkowskiego, oskarżonego o bezprawne posiadanie tajnych notatek które sporządził po rozmowie z Janem Kulczykiem w 2003 r., toczył się przed sądem okręgowym. Całość: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060111/kraj/kraj_a_16.html Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Colloseum 11.01.06, 23:03 Przed sądem w Katowicach rozpocznie się dziś proces Józefa J., szefa Konsorcjum Finansowo-Inwestycyjnego Colloseum. Oskarżony jest o oszustwa i wyłudzenie ponad 430 mln złotych. Całość: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060111/kraj/kraj_a_12.html Józef Jędruch, były właściciel Konsorcjum Finansowo-Inwestycyjnego Colloseum, ścigany za oszustwa i wyłudzenia 345 mln złotych ze spółek skarbu państwa, był asystentem poselskim Henryka Długosza, byłego szefa świętokrzyskiego SLD. Długosz stracił immunitet po starachowickim przecieku. Całość: www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_031104/kraj/kraj_a_14.html Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 23:56 www.racjonalista.pl/kk.php/q,pl/d,216/s,4006 Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 23:00 warka_strong napisał: > Owszem były afery. Owszem było państwo kolesi. Czy jednak teraz mamy coś lepsze > go? Mamy - uczciwą realizację uczciwego programu wyborczego przez wyjątkowo nie > skazitelnych ludzi. Qrwa, miej odwage i zacznij pierwszy. Komuno wroc :)))))))))))))))Parampampam! Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 23:06 mi było trochę źle za rządów SLD, ponieważ oczekiwałem lewicowości a nie centrowości. No ale wydźwignęli po prawicowych harcach gospodarkę. Miller i Belka nie są mi zbyt bliscy światopoglądowo. Podatki liniowe im się marzyły. PiS jest bardziej komunistyczny (wersja moczarowska - zamordyzm narodowy antyelitarny). Afery mnie mniej kręcą, bo mają znikomy wpływ na kraj - w przeciwieństwie do nieustannych intryg i rozgrywek prawicowych. Kolejne wybory, setki obietnic i żadnych czynów? Zdobyć władzę i się nią udławić. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za czasów SLD nie było wcale tak źle. 11.01.06, 23:10 pandada napisał: > Afery mnie mniej kręcą, bo mają znikomy wpływ na kraj - w przeciwieństwie do ni > eustannych intryg i rozgrywek prawicowych. Kolejne wybory, setki obietnic i żad > nych czynów? Zdobyć władzę i się nią udławić. Udlawic? A to niby dlaczego? Ktos musi miec odwage zrobic cos, aby stalo sie COS! To wszystko! (nie chce obrazic, ale glupote napisales). Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Mimo wszystko uważałem Ciebie za mądrzejszego 12.01.06, 00:08 pandada napisał: > Afery mnie mniej kręcą, bo mają znikomy wpływ na kraj Kilkanaście miliardów rocznych strat, to dla budżetu pestka? Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Za komuny też wcale nie było tak źle 11.01.06, 23:10 Ach, jak to było za komuny! KOMUNO, WRÓC!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 A najfajniej za Bieruta 11.01.06, 23:17 Wykuwało sie w boju te lepsze jutro. Aż wióry leciały Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: A najfajniej za Bieruta 11.01.06, 23:19 Może jak Prezio wróci z podróży poślubnej reaktywuje PZPR... Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: A najfajniej za Bieruta 11.01.06, 23:31 Jak jarek ślub weżmie to będzie VII RP Odpowiedz Link Zgłoś
millerowiec Polska rosła w siłę, a aktyw żył dostatnio. 11.01.06, 23:42 Zasłuzonych aktywistów doktor Kulczyk nawet do samolotu wpuszczał. Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 11.01.06, 23:45 Może lepiej by było, gdyby powróciła (a właściwie zaczęła funkcjonować) banalna normalność? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 11.01.06, 23:48 warka_strong napisał: > Może lepiej by było, gdyby powróciła (a właściwie zaczęła funkcjonować) banalna > normalność? > Żeby Naród z nudów umarł??? Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 11.01.06, 23:51 Nie sądzisz, że lepiej umierać z nudów? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 11.01.06, 23:57 warka_strong napisał: > Nie sądzisz, że lepiej umierać z nudów? Nie znoszę się nudzić :)) Tak jak lud, ten ciemny, i ten jasny też - uwielbia igrzyska. Myślisz, że dlaczego PiS wygrało? Obiecało igrzyska - trochę wprawdzie inne, ale co tam, te zastępcze też fajne. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:10 wiewiorzasta napisała: > Myślisz, że dlaczego PiS wygrało? Obiecało igrzyska - trochę wprawdzie inne, al > e > co tam, te zastępcze też fajne. Obiecalo. Ale po tych 'obietnicach' wreszcie okazalo sie, ile jeszcze ma sily, ta zdechla podobno? I Herkules dupa,kiedy wrogow kupa:)))))))))))))))) Eeeeech, co tu gadac! Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:13 mysz_polna5 napisała: > Obiecalo. > Ale po tych 'obietnicach' wreszcie okazalo sie, ile jeszcze ma sily, ta > zdechla podobno? > > I Herkules dupa,kiedy wrogow kupa:)))))))))))))))) Eeeeech, co tu gadac! Ej no! Obrażasz Jarka, Zbyszka, drugiego Zbyszka (zwanego Zerem) i Ludka! Nie dość, że sugerujesz zdechniętą siłę, to jeszcze nazywasz ich wulgarnym określeniem zakończenia pleców. Uważaj, Myszo! Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:27 Dla jasnosci ~ wyjasniam :))))))))) 1.Ta zdechla, to ta, co to ledwie sie zalapala do opzycji lsd;) zwna, czy cos w tym rodzaju? 2. Panow Jarka, Zbyszka,Zbyszka 'O'i Ludka ~ osobiscie nie znam, ale nie ufam twojej opinii. O nie :)))))))))))))))))))))Lalalalala ~ lalala! 3. Plecy nie koncza sie wulgarnym okresleniem. Koncza sie buttock, popularnie zwanym dupa. 4. Z uwaga odpowiedzialam. Hops :)))))))))))))))))))))))))! Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:29 czy mogłabyś jakos bardziej składnie po polsku pisać? żeby dało się ciebie rozumieć - tak tylko mówię Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:31 mysz_polna5 napisała: > > Dla jasnosci ~ wyjasniam :))))))))) > 1.Ta zdechla, to ta, co to ledwie sie zalapala do opzycji lsd;) zwna, czy cos w > > tym rodzaju? Widocznie nie taka zdechła, skoro i Herkules, i Ludek&Co. nie pomagają, a szukają zastępczych igrzysk. > 2. Panow Jarka, Zbyszka,Zbyszka 'O'i Ludka ~ osobiscie nie znam, ale nie ufam > twojej opinii. O nie :)))))))))))))))))))))Lalalalala ~ lalala! Moja opinia? To nie ja nazwałam ich 'dupami' :P > 3. Plecy nie koncza sie wulgarnym okresleniem. Koncza sie buttock, popularnie > zwanym dupa. Czyli wulgarnie. Ale to może dla Myszy normalny język ;/ > 4. Z uwaga odpowiedzialam. Hops :)))))))))))))))))))))))))! O Mamo! jestem pod wrażeniem :) Moje koty sztuk trzy - też. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:40 wiewiorzasta napisała: > O Mamo! jestem pod wrażeniem :) > Moje koty sztuk trzy - też. Pilnuj kotow. Moga byc przegrane. Pewien farmer z New Meksyk, zreszta 81 letni facet, wrzucil zlapana w domu mysz do ogbiska. Ta z uwagi na zimowa pore wprowadzila sie do jego domu, wraz ze swoim majatkiem. Brutal ten nie miajac na wzgledzie zimowej pory, zrobil to, co zrobil. Plonacy gryzon wydostal sie z ogbiska i pobiegl do domu swojego orawcy, aby ratowac swoj dobytek. Dom doszczetnie splonal. Mysz ocalala! Uwazaj na te 3 koty. Ostrzegam ich po dobroci :)))))))))))))) Hops! Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:48 Masz przechlapane u moich kotów - są wyjątkowo łowne bestyje :)))))))))))) - a ja nie mam kominka, ani innego źródła ognia, poza zapalniczką :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:53 wiewiorzasta napisała: > Masz przechlapane u moich kotów - są wyjątkowo łowne bestyje :)))))))))))) - a > ja nie mam kominka, ani innego źródła ognia, poza zapalniczką :))) Dlaczego glodzisz te biedne stworzenia? Czy mam zawiadomic T.O.N.K? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:56 mysz_polna5 napisała: > Dlaczego glodzisz te biedne stworzenia? > Czy mam zawiadomic T.O.N.K? Widać słabo się znasz na kotach (co nie dziwi), ale wyjaśniam - tylko najedzony kot jest dobrym łowcą myszy i innych ptaszków, bo nie chodzi o to, żeby się najeść, ale żeby się dobrze zabawić :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 01:01 wiewiorzasta napisała: > mysz_polna5 napisała: > > Widać słabo się znasz na kotach (co nie dziwi), ale wyjaśniam - tylko najedzony > kot jest dobrym łowcą myszy i innych ptaszków, bo nie chodzi o to, żeby się > najeść, ale żeby się dobrze zabawić :))) Najedzony kot, jest dobrym spiochem! Dobrze zabawic sie, to mozna nawet na glodniaka, pod warunkiem, ze sie wie, co znaczy dobra zabawa! Lowienie myszy i innych ptaszkow ~ pozostawiam zalosnym k.a.n.n.i.b.a.l.o.m ~ lub jakims tam innym popaprancom! Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 01:09 1. słabo znasz koty (ale to mnie nie dziwi, nie tylko ze względu na nick). 2. nie znasz znaczenia slowa "kanibalizm", ale to też mnie jakoś nie dziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 01:14 wiewiorzasta napisała: > 1. słabo znasz koty (ale to mnie nie dziwi, nie tylko ze względu na nick). > 2. nie znasz znaczenia slowa "kanibalizm", ale to też mnie jakoś nie dziwi. Mnie tez nie dziwi, ze mysli, a nawet piszesz ~ jak piszesz! ps. pewnie myslisz, ze ja jestem faktycznie mysza_polna5, wiec slowo kanibalizm ~ mnie nie dotyczy? Buhahahahahahahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:17 Hmm... Igrzyska igrzyskami, cyrk cyrkiem. Wolę jednak nudę... Ech to niepoprawne marzycielstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:28 Oj, bardzo niepoprawne :)) zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywiistości. Ale bycie niepoprawnym podobno trendi (a może dżezi? nie nadążam). Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:30 wiewiorzasta napisała: > Oj, bardzo niepoprawne :)) zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywiistości. > > Ale bycie niepoprawnym podobno trendi (a może dżezi? nie nadążam). Ja tak! Myszy sa szybkie ~ nie maja wyboru :))) Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:32 Czyżby niepoprawność prowadziła do coolowości? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:49 Podobno tak - poczytaj organ prasowy rządu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:51 Wiesz, wolałbym unikać organów (cokolwiek to nie oznacza i gdziekolwiek się znajduje)... Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 00:57 warka_strong napisał: > Wiesz, wolałbym unikać organów (cokolwiek to nie oznacza i gdziekolwiek się zna > jduje)... > Słuszna koncepcja, zwłaszcza jak na mężczyznę :)) (przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymac) Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 01:01 Słuszna czy nie, ciekawe czy nie ryzykowna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Za komuny też wcale nie było tak źle 12.01.06, 01:11 warka_strong napisał: > Słuszna czy nie, ciekawe czy nie ryzykowna ;) Bym powiedziała, że 'rydzykowna', ale tylko dlatego że dobrowolnie rezygnujesz z czytania organu tegoż przewielebnego i nie wiesz, że "poprawność" jest bardzo nie dżezi. Powiem więcej - chwalenie rzeczywistości po '89 roku też nie bardzo dżezi, bo okrągły stół i te sprawy... Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Było źle. 11.01.06, 23:56 teraz jestem wolna, ale i za komuny czułam sie wolna tylko, ze - paszportu nie dawali Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Było źle. 11.01.06, 23:59 a za SLD wstydzic sie przychodziło (jak i teraz) za władze więc ... w sumie Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Było źle. 12.01.06, 00:16 Więc w sumie... brak zauważalnych różnic? Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Było źle. 12.01.06, 00:17 Przeciwnie. Różnice są - jakby to powiedzieć - takie, jak między pragmatyzmem, a ideologią (nie mylić z ideą) nie lubię ani jednego, ani drugiego Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Było źle. 12.01.06, 00:31 Ja również nie przepadam za powyższymi. Nie znoszę także koktajli przyrządzanych przez podrzędnych barmanów z przydrożnych knajp. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Było źle. 12.01.06, 00:37 przydrożny nie znaczy podrzędny - to może się nazywac małą ojczyzną i właściwym dla miejsca modus vivendi - a to juz lubię bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Było źle. 12.01.06, 00:47 Gdy jednak pojawiają się kiepscy barmani, nieco trudniej dostrzec miłą otoczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Było źle. 12.01.06, 00:54 Ach, w ostateczności można na czas przejściowy własnoręcznie przyrządzać drinki w domowym zaciszu, złym barmanom pozwalając wzajemnie poić się ich własnymi nie pierwszej jakości wyrobami. Co też chyba uczynię. To menu nie jest w moim guście. A teraz oddam sie lenistwu ... dobranoc :) Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Było źle. 12.01.06, 00:56 Miłych snów również życzę. Są smaczniejsze... Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: No tak, bylo znacznie gorzej :) nt 12.01.06, 00:54 Może dlatego, że teraz jest "lepiej" daruję sobie śmiech... Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: No tak, bylo znacznie gorzej :) nt 12.01.06, 00:57 warka_strong napisał: > Może dlatego, że teraz jest "lepiej" daruję sobie śmiech... Teee, warka strag, to chyba jakies podlej jakosci piFsko? Wiec nie medytuj, bo: komu gorzej, to gorzej! A komu lepiej, to lepiej! :p Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: No tak, bylo znacznie gorzej :) nt 12.01.06, 00:59 mysz_polna5 napisała: > Wiec nie medytuj, bo: komu gorzej, to gorzej! A komu lepiej, to lepiej! :p > ==== No własnie - komu było gorzej i teraz się polepszyło? Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: No tak, bylo znacznie gorzej :) nt 12.01.06, 01:03 warka_strong napisał: > ==== > No własnie - komu było gorzej i teraz się polepszyło? Mow i mysl o sobie! Ja nie jestem ankieterka GW! Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: No tak, bylo znacznie gorzej :) nt 12.01.06, 01:07 > Mow i mysl o sobie! Ja nie jestem ankieterka GW! A na serio. Czy uwazasz, ze to jest normalne i mozliwe, zeby w ciagu 16 lat dorobic sie milionerskich majatkow, na ktore w innych 'normalnych' panstwach pracowaly pokolenia? Odpowiedz Link Zgłoś