buraque 16.02.06, 16:57 będzie mógł działać :( afera z "ciemnym ludem" niczego PIS nie nauczyła fakty.interia.pl/news?inf=718934 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr7777 Re: Kurski ma już fotel 16.02.06, 17:30 Nawiasem mówiąc Girzyński to ten, który 1)opluwał prof. Ewę Łętowską i nieżyjącego prof. Tadeusza Zielińskiego 2) zarzucił posłom SLD, że wprowadzili stan wojenny. Wart pac pałaca... Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: Kurski ma już fotel 16.02.06, 17:48 piotr7777 napisał: > Nawiasem mówiąc Girzyński to ten, który 1)opluwał prof. Ewę Łętowską i > nieżyjącego prof. Tadeusza Zielińskiego 2) zarzucił posłom SLD, że wprowadzili > stan wojenny. Wart pac pałaca... właśnie, ciekawe jakich mial kontrkandydatów "- Początek tej kadencji miałam nieco trudny - przyznaje Kurski. - Zaczynałem trochę jak Szczakowianka dwa lata temu, w drugiej lidze i miałem dużo punktów do odrobienia, ale udało się i czwarty rząd jest szczytem moich ambicji - przekonuje Kurski." majmy nadzieję, że Kurski skonczy jak Szczakowianka Odpowiedz Link Zgłoś
indris Chyba przesada 16.02.06, 17:55 "Awans i zbliżenie do mównicy spowodują, że Kurski będzie teraz jednym z głównych PiS-owskich mówców." O tym kto przemawia w imieniu klubu decyduje kierownictwo klubu. A nawet wtedy (rzadko) gdy w debacie może zabierać głos więcej posłów, to też o tym kto wystąpi decyduje kierownictwo. Nie miejsce na sali. Odpowiedz Link Zgłoś