Dodaj do ulubionych

Kurski ma już fotel

16.02.06, 16:57
będzie mógł działać :( afera z "ciemnym ludem" niczego PIS nie nauczyła

fakty.interia.pl/news?inf=718934
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: Kurski ma już fotel 16.02.06, 17:20
      elektryczny?
      • piotr7777 Re: Kurski ma już fotel 16.02.06, 17:30
        Nawiasem mówiąc Girzyński to ten, który 1)opluwał prof. Ewę Łętowską i
        nieżyjącego prof. Tadeusza Zielińskiego 2) zarzucił posłom SLD, że wprowadzili
        stan wojenny. Wart pac pałaca...
        • buraque Re: Kurski ma już fotel 16.02.06, 17:48
          piotr7777 napisał:

          > Nawiasem mówiąc Girzyński to ten, który 1)opluwał prof. Ewę Łętowską i
          > nieżyjącego prof. Tadeusza Zielińskiego 2) zarzucił posłom SLD, że
          wprowadzili
          > stan wojenny. Wart pac pałaca...

          właśnie, ciekawe jakich mial kontrkandydatów

          "- Początek tej kadencji miałam nieco trudny - przyznaje Kurski. - Zaczynałem
          trochę jak Szczakowianka dwa lata temu, w drugiej lidze i miałem dużo punktów
          do odrobienia, ale udało się i czwarty rząd jest szczytem moich ambicji -
          przekonuje Kurski."

          majmy nadzieję, że Kurski skonczy jak Szczakowianka
    • indris Chyba przesada 16.02.06, 17:55
      "Awans i zbliżenie do mównicy spowodują, że Kurski będzie teraz jednym z
      głównych PiS-owskich mówców."
      O tym kto przemawia w imieniu klubu decyduje kierownictwo klubu. A nawet
      wtedy (rzadko) gdy w debacie może zabierać głos więcej posłów, to też o tym kto
      wystąpi decyduje kierownictwo. Nie miejsce na sali.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka