Gość: [...]
IP: *.vic.bigpond.net.au
22.11.02, 13:55
• Ojciec Sw. za kratkami! adres: *.vic.bigpond.net.au
Gość: Skandal! 16-11-2002 14:21 odpowiedz na list odpowiedz cytując
Patrz:
us.news1.yimg.com/us.yimg.com/p/rids/20021112/i/1037098508.3422666845.jpg
• Re: Ojciec Sw. za kratkami . Skandal. adres: *.vline.pl
Gość: znawca 16-11-2002 15:42 odpowiedz na list odpowiedz cytując
Ale czy to jest zgodne ze swieckimi normami Humanizmu ?
Gdzie laiccy obroncy Praw Czlowieka ?
Czy porcja kremowek w wiezieniu mu porzysluguje....?????
• Re: Ojciec Sw. za kratkami . Skandal. adres: *.vic.bigpond.net.au
Gość: Kagan 16-11-2002 15:49 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
Gość portalu: znawca napisał(a):
Ale czy to jest zgodne ze swieckimi normami Humanizmu ?
Gdzie laiccy obroncy Praw Czlowieka ?
Czy porcja kremowek w wiezieniu mu przysluguje....?????
K: Ja tez uwazam, ze to jest skandal!
Wojtyle wsadzili do wiezienia, a taki Paetz
wciaz na wolnosci. Proponuje ogolnopolska akcje na rzecz
"jedna kremowka dziennie dla naszego ukochanego wieznia"!;)
Kagan
• Kagan nie badz sadysta-skapcem !!!!! adres: *.vline.pl
Gość: znawca 16-11-2002 16:14 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
Gość portalu: Kagan napisał(a):
) K: Ja tez uwazam, ze to jest skandal!
) Wojtyle wsadzili do wiezienia, a taki Paetz
) wciaz na wolnosci. Proponuje ogolnopolska akcje na rzecz
) "jedna kremowka dziennie dla naszego ukochanego wieznia"!;)
) Kagan
TYLKO JEDNA !?? Nie badz Kagan jak jakis Inkwizytor.....!!!
Osobiscie uwazam,ze conajmniej kilka porcji dziennie Papie sie
nalezy !
• Re: Kagan nie badz sadysta-skapcem !!!!! adres:
*.vic.bigpond.net.au
Gość: Kagan 17-11-2002 06:28 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
K: Ja tez uwazam, ze to jest skandal!
Wojtyle wsadzili do wiezienia, a taki Paetz
wciaz na wolnosci. Proponuje ogolnopolska akcje na rzecz
"jedna kremowka dziennie dla naszego ukochanego wieznia"!;)
Kagan
Z: TYLKO JEDNA !?? Nie badz Kagan jak jakis
Inkwizytor.....!!!
Osobiscie uwazam,ze conajmniej kilka porcji dziennie Papie
sie nalezy !
K: W tym wieku i przy tym stanie zdrowia ɭ kremowka
dziennie moze byc
zabojcza! Chyba ze masz na mysli jakies niskokaloryczne,
bez smaku... :(
Kagan-papista...;)
• Re: Kagan nie badz sadysta-skapcem !!!!! adres:
*.its.monash.edu.au / *.arts.monash.edu.au
Gość: Kagan 19-11-2002 09:32 odpowiedz na list
odpowiedz cytując
Nie jestem i nie bede!
• [...] adres: *.acn.waw.pl
Gość: Kagan 19-11-2002 21:55 odpowiedz na list
odpowiedz cytując
Wiadomość została usunięta ze wzgledu na złamanie
prawa lub regulaminu.
• [...] adres: *.vic.bigpond.net.au
Gość: Karol Wojtyla 21-11-2002 11:10 odpowiedz
na list odpowiedz cytując
Wiadomość została usunięta ze wzgledu na złamanie
prawa lub regulaminu.
• Jak smiecie! adres: *.its.monash.edu.au /
*.arts.monash.edu.au
Gość: Katolik 22-11-2002 07:14 odpowiedz na
list odpowiedz cytując
Czenzurowac Ojca Sw.!
• Re: Ojciec Sw. za kratkami! adres: *.pgi.waw.pl
Gość: hip 19-11-2002 10:15 odpowiedz na list odpowiedz cytując
Gość portalu: Skandal! napisał(a):
) Patrz:
) (a
href="us.news1.yimg.com/us.yimg.com/p/rids/20021112/i/1037098508.3422
)
666845.jpg"target="_blank")us.news1.yimg.com/us.yimg.com/p/rids/20021112/i/103
7
) 098508.3422666845.jpg(/a)
hip: To pomyłka. Ten osobnik za kratkami jest tożsamy z tym (100%
podobieństwa): mywebpage.netscape.com/ljkel2/aboutme.html
• Re: Ojciec Sw. za kratkami! adres: *.vic.bigpond.net.au
Gość: Kagan 20-11-2002 07:45 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
Gość portalu: hip napisał(a):
To pomyłka. Ten osobnik za kratkami jest tożsamy z tym (100%
podobieństwa):
"mywebpage.netscape.com/ljkel2/aboutme.html
K: Nie 100%, a nieco ponad 90%, i to glownie w DNA, a nie w
wygladzie
zewnetrznym...;) I co ciekawsze, to malpa czlekoksztaltna jest w
takim
samym stopniu genetycznie podobna do papieza jak i do Kagana! ;)
• Re: Ojciec Sw. za kratkami! adres: *.vic.bigpond.net.au
Gość: Kagan 20-11-2002 11:55 odpowiedz na list odpowiedz cytując
Wreszcie! To pewnie za popierane pedofila Paetza i tuszowanie jego
zbrodni.
Ale co z Glempem?
• ANI ON SWIETY ANI OJCIEC adres: pomce* / 160.133.221.*
Gość: NIESLEPY 20-11-2002 19:46 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
GDZIE TEN WASZ ZABOBOB WAS PROWADZI? ANI ON SWIETY ANI OJCIEC. CO
DO PEDOFILOW
TO CHYBA JEST ROZNICA MIEDZY 13 LAT A 13 MIESIECY, JAKOS NIKT O
TYM NIE MOWI.
JAK MADRZE OSTATNIO NAPISALO "NIE": LEPIEJ CHYBA W KONCU DZIECI
PIESCIC NIZ
ZABIJAC NP. DLA OKUPU, PO PIJANEMU,NA WOJNIE ITP. A JAKOS WSZYSCY
BARDZIEJ
HISTERYZUJA W KWESTII PIESZCZENIA. OSOBISCIE ANI TYM ANI DRUGIM
SIE SPECJALNIE
NIE INTERESUJE ALE TO BALWOCHWALSTWO PANA PAPIEZA CHYBA JEST ANTY
MONOTEISTYCZNE, NIEPRAWDAZ ???
• Re: ANI ON SWIETY ANI OJCIEC adres:
*.poleczki.dialup.inetia.pl
Gość: czyzunia 20-11-2002 20:14 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
co za bzdura z tymi kremowkami.
un poiedzial ze po maturze chodzili na kremowki. a pokażta mi
ktory normalny 18-
19latek jada kremówki. na alpagi chodzili bądżna jakąś
czterdziestke.
no chiba że zupełne gamonie, ale takiej mieścinie kilku
gamoni. nie to
niemożliwe.on jeden to może ale iinni.
adios muchachos.
• Re: ANI ON SWIETY ANI OJCIEC adres: pomce* / 160.133.221.*
Gość: katolik 21-11-2002 00:32 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
oj bedziesz sie smazyc w piekle.
• JESTEM SEKSOHOLIKIEM - SPOSOB DRUGI adres: *.acn.waw.pl
Gość: Kagan 21-11-2002 01:25 odpowiedz na list odpowiedz
cytując
SPOSÓB DRUGI: Rozbieram się do naga. Stoję. Wkładam sobie
w tyłek tak samo
kolbę kukurydzy w kondomie. Prawie do końca (w tym wypadku
im szersza, tym
lepsza). Idzie o to, żeby zwieracz był maksymalnie
rozciągnięty przez dolną
część kolby. Wyprostowuję całkowicie plecy. Co więcej:
przeginam ciało w tył
tak, żebym mógł sięgnąć dłonią pomiędzy pośladkami do