Dodaj do ulubionych

Życiorysy PiS

16.03.06, 20:49
Kaczyński czepił się Łuczywo....
To ja czepię się Dorna....
Jego ojciec w latach 50siątych był wykładowca MARKSIZMU i LENINIZMU na
Politechnice Warszawskiej.
==============================
Obserwuj wątek
    • artsg Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:50
      A dziadek Tuska był w wermachcie.
      • abstrakt2003 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:52
        artsg napisał:

        > A dziadek Tuska był w wermachcie.
        =========
        A Dorn jest Żydem
        • dr.szfajcner Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:53
          abstrakt2003 napisał:

          > artsg napisał:
          >
          > > A dziadek Tuska był w wermachcie.
          > =========
          > A Dorn jest Żydem

          Niemozliwe.
          Glupi Zyd?
          • deltalima Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:54
            > Niemozliwe.
            > Glupi Zyd?

            :-))))))))))))))))))))))))))))))))
          • abstrakt2003 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:55
            dr.szfajcner napisał:

            > abstrakt2003 napisał:
            >
            > > artsg napisał:
            > >
            > > > A dziadek Tuska był w wermachcie.
            > > =========
            > > A Dorn jest Żydem
            >
            > Niemozliwe.
            > Glupi Zyd?
            ===================
            To też się czasem zdarza.
          • mako75 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:57
            dr.szfajcner napisał:


            > Niemozliwe.
            > Glupi Zyd?


            Faktycznie..ewenement...Odesłac go do Izraela na badania :D
        • artsg Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:55

          > A Dorn jest Żydem
          >
          A ty antysemitą bo atakujesz żydowski rząd
          • abstrakt2003 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:56
            artsg napisał:

            >
            > > A Dorn jest Żydem
            > >
            > A ty antysemitą bo atakujesz żydowski rząd
            =================
            Jestem filosyjonistą dlatego atakuję żydowski rząd!
          • mako75 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:59
            artsg napisał:

            >
            > > A Dorn jest Żydem
            > >
            > A ty antysemitą bo atakujesz żydowski rząd

            To w rządzie jest więcej Żydów???
            • abstrakt2003 W tym rządzie to sami Żydzi i pedały 16.03.06, 21:02
              Tylko nie wiadomo kto jest kto oraz czy są "dwa w jednym"]
              PS
              Dorn napewno nie jest pedałem. Jedna forumowiczka przetestowała pana Dorna
              bardzo dokładnie paulina kaczanow vel marianna_rokita.
            • artsg Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:19
              mako75 napisał:

              > artsg napisał:
              >
              > >
              > > > A Dorn jest Żydem
              > > >
              > > A ty antysemitą bo atakujesz żydowski rząd
              >
              > To w rządzie jest więcej Żydów???
              >
              >

              Tam są sami żydzi, cykliści, pedały, itd....
      • buffalo_bill Dziadek Tuska strzelał do Armii Czerwonej? 16.03.06, 20:53
        Zgroza :-)))
      • a.adas Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:54
        A poseł PiS jest folksdojczem
      • abstrakt2003 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:54
        artsg napisał:

        > A dziadek Tuska był w wermachcie.
        ====================================
        Gdybym miał wybierać pomiędzi dziadkiem wcielonym na siłę do wermachtu a ojcem
        funkcyjnym-komunistą w czasach najczarniejszego stalinizmu to wybrałbym
        wermacht!
        • artsg Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:58
          dziadkiem wcielonym na siłę do wermachtu

          Więzień obozu koncentracyjnego na siłę do wermachtu ?
          • a.adas Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:00
            O, to teraz przyznajecie ze dziadek Tuska był w obozie za polskosć?

            PS Uważasz, ze Anders był idiotą?
          • buffalo_bill No co ty? 16.03.06, 21:01
            Na siłę? W obozach koncentracyjnych była pełna samowola.
            Zdanie więźnia liczyło się najbardziej.
          • abstrakt2003 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:03
            artsg napisał:
            > Więzień obozu koncentracyjnego na siłę do wermachtu ?
            ===============================
            Hmmmm.... :))))))
            No i sam siebie w kozi róg zapędziłeś!
            A zaco w takim razie dziadek w obozie wyladował?
            • artsg Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:08
              abstrakt2003 napisał:

              > artsg napisał:
              > > Więzień obozu koncentracyjnego na siłę do wermachtu ?
              > ===============================
              > Hmmmm.... :))))))
              > No i sam siebie w kozi róg zapędziłeś!
              > A zaco w takim razie dziadek w obozie wyladował?
              >
              Więzień obozu koncentracyjnego na siłę do wermachtu ?
              Ale cie podpuściłem. To oczywiście wersja Tuska. Każdy wie kim on był.
              • abstrakt2003 Każdy wie że PiS kłamie jak bura suka! n/t 16.03.06, 21:10

                • artsg Wymyśl coś nowego i nie papuguj PISowskiego... 16.03.06, 21:18
                  ministra
          • jola_iza Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:04
            A były jakieś obozy koncentracyjne?
            "Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy. Żydzi, Cyganie i inni byli
            tam niszczeni ciężką pracą, zresztą nie ciężką i nie zawsze byli niszczeni, bo
            są relacje, iż w obozie posiłki były trzy razy dziennie, a chorzy dostawali
            delikatną zupę, mleko i biały chleb, a Żydzi często pełnili ważne funkcje
            obozowe, np. kapo".
            prof. Ryszard Bender w programie w nocy z 13 na 14 stycznia 2000 r RM
            • abstrakt2003 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:06
              jola_iza napisała:

              > A były jakieś obozy koncentracyjne?
              > "Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy. Żydzi, Cyganie i inni
              byli
              >
              > tam niszczeni ciężką pracą, zresztą nie ciężką i nie zawsze byli niszczeni,
              bo
              > są relacje, iż w obozie posiłki były trzy razy dziennie, a chorzy dostawali
              > delikatną zupę, mleko i biały chleb, a Żydzi często pełnili ważne funkcje
              > obozowe, np. kapo".
              > prof. Ryszard Bender w programie w nocy z 13 na 14 stycznia 2000 r RM
              =======================================================
              A niech to!
              To znaczy że w tym obozie dziadek Tuska też pracował na rzecz IIIRzeszy!
              No prawdziwy zdrajca z tego dziadka! :)
    • deltalima Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:56
      mnie bardziej interesuje sprzeczność głoszonej 'odnowy moralnej' z wchodzeniem
      w koalicję z samoobroną, której posłem jest łyżwiński - tajny i świadomy
      współpracownik sb.
      • abstrakt2003 Przecież PiS to formacja 16.03.06, 20:58
        amoralna! Brak jakichkolwiek zasad! Skrajny relatywizm! Manipulacja, półprawdy
        i kłamstwo to fundamenty ich działania!
    • przyladek.dobrej.nadziei Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 20:58
      abstrakt2003 napisał:

      > Kaczyński czepił się Łuczywo....
      > To ja czepię się Dorna....

      A ja syna Nadiezdy Kurskiej :)
      • rzewuski1 Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:00
        a wie ktos cos o rodzinie
        jacka kurskiego
        czarna owca zawsze sie znajdzie w rodzinie
        trzeba poszukac
        • deltalima Re: Życiorysy PiS 16.03.06, 21:02
          kurski, kurski... czy to ten, który ściągał gacie przed kolegami i pokazywał
          siusiaka?
          • henryk.log Re: Życiorysy PiS 18.03.06, 23:06
            deltalima napisał:

            > kurski, kurski... czy to ten, który ściągał gacie przed kolegami i pokazywał
            > siusiaka?

            ..ten ci, ten.! :)
        • abstrakt2003 Rodzina Kurskiego podobno gdzieś ze wschodu 16.03.06, 21:04
          pochodzi ale to tylko plotki (takie same jak to ze jest Żydem)
          • rzewuski1 Re: Rodzina Kurskiego podobno gdzieś ze wschodu 16.03.06, 21:08
            kurski rzeczywiswcie nawet jest taka miejscowosc na ukrainie kursk
            to napewno jakiegos bolszewika sie w rodzinie znajdzie
            moze jakiegos bohatera zwiazku radzieckiego
            wtedy byłoby najlepiej
          • przyladek.dobrej.nadziei Re: Rodzina Kurskiego podobno gdzieś ze wschodu 16.03.06, 21:08
            abstrakt2003 napisał:

            > pochodzi ale to tylko plotki

            Plotka to potega, Kurski wykorzystuja ja caly czas.
          • hrabia.m.c Re: Rodzina Kurskiego podobno gdzieś ze wschodu 16.03.06, 21:21
            To na wschodzie napletki obcinaja?
            • rzewuski1 Re: Rodzina Kurskiego podobno gdzieś ze wschodu 16.03.06, 21:25
              zydów tam duzo było
              zydzi czesto brali nazwiska od miast
              tak jak w polsce warszawski,poznanski,to czemu nie kurski
    • elfhelm ojciec Kryżego stalinowskim zbrodniarzem :) 16.03.06, 21:19
      ojciec 0... szefem PZPR w Krynicy :)
      • andrzej.01 Dziadek kurdupli 16.03.06, 21:31
        A dziadek kurduplowatych służył w carskiej armii, więc w nich jeszcze
        fermentuje i buzuje stara wiara w idee KPP (to z Rosji wówczas przywlekli KPP).
        To wyjaśnia dlaczego genetycznie przesiąknięte są KPP.

        A genetycznie ... są obrzydliwi. Nic dziwnego, że takie rzeczy
        wygadują.
        • rzewuski1 Re: Dziadek kurdupli 16.03.06, 21:34
          to nie wlaczył z zaborcą
          tak jak piłsudski
          był oficerem czy tylko szeregowym z poboru?
          • andrzej.01 Re: Dziadek kurdupli 16.03.06, 21:37
            Oficerem, młodszym oficerem.
            • rzewuski1 Re: Dziadek kurdupli 16.03.06, 21:41
              Oficerem, młodszym oficerem.

              no to patriotyzm Kaczynskich budzi wątpliwosci
              ich obecna działalnosc osmiesza i kompromituje Polske
              czy jest to przypadkowe?
    • jola_iza Re:a ja edgara 16.03.06, 21:27
      "ojciec był nauczycielem mocno partyjnym,więc mieli dobry dostęp do książek"
      • ave_duce Re:a ja edgara... CUDNY jest!!! Chyba nie chcesz 16.03.06, 22:13
        GO tylko dla siebie?!

        ;)

        jola_iza napisała:

        > "ojciec był nauczycielem mocno partyjnym,więc mieli dobry dostęp do książek"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka