Dodaj do ulubionych

obsadzanie MSZ

04.05.06, 16:43
Że Buzek nie chce to rozumiem.
Ale tego... ministra od kultury. Przecież tam potrzebny inteligent całą gębą.
A on popełnia błędy językowe. Prowokacja jakaś czy co?
Obserwuj wątek
    • kaczy.pisiorek Re: obsadzanie MSZ 04.05.06, 16:48
      A Łyżwiński nie może być?
    • zwykly2 Re: W jidisz? 04.05.06, 17:28

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka