flipflap
18.05.06, 08:31
W lokalnej telewizji podali informacie ze jak komisia senacka zatwierdzi to
mozna jechac do USA na 30 dni bez wiz. TV Polonia trabi o tym od kilku
godzin. Sam nie wiem na ile prawdy jest w tym temacie.
Co teraz bedzie?
Samoloty malogadajcych specialistow od wszystkiego zaczna ladowac. Co dalej???