Dodaj do ulubionych

Bez wiz do USA

18.05.06, 08:31
W lokalnej telewizji podali informacie ze jak komisia senacka zatwierdzi to
mozna jechac do USA na 30 dni bez wiz. TV Polonia trabi o tym od kilku
godzin. Sam nie wiem na ile prawdy jest w tym temacie.
Co teraz bedzie?
Samoloty malogadajcych specialistow od wszystkiego zaczna ladowac. Co dalej???
Obserwuj wątek
    • nie_trawie_glupcow Nie martw sie: to beda spec-loty via IRAN:))) 18.05.06, 08:34
      Tak, tak... Nie pomylilem sie bynajmniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka