Dodaj do ulubionych

Irasiad prezydenta Kaczyńskiego

23.07.06, 12:08
Dziś:
Policjant do psa: Ira, siad!
Piesek siadł, ale trochę się wierci.
Kaczyński, głaszcząc psa: No tak, Irasiad jest bardzo zdenerwowany.
:)))))
Obserwuj wątek
    • zaba_pelagia Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:09
      to było boskie!
      sonda
      - czy prezydent był dziś
      1. głuchy
      2. zdenerwowany
      3. nie zna łaciny i popularnych psich imion
      • alistair-p Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:18
        Prezydent jaki jest każdy widzi.
        • waletv Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:01
          Na pocieszenie Prezydentowi:Kaczuszko, WIESZMAKI to pętaki a nie róże,
          kaczuszki są nieduże i tak już w życiu jest.
          • szpieg.z.krainy.deszczowcow Irasiad - nowy Zwierz Alpuhary ;-) 23.07.06, 19:23
            .
            • ira22 Re: Irasiad - nowy Zwierz Alpuhary ;-) 23.07.06, 19:44
              Nieee! Nigdy!
              Dalej - jak w sygnaturce.
      • wan4 Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:35
        4. Świadczy o jego IQ

        Nieumiejętność skojarzenia nawet szybkiej komendy do psa - "Irasiad" - z Ira,
        siad! ewidentnie świadczy o poziomie IQ osobnika... t.j. pRezydenta, nie psa,
        ten zrozumiał
      • zapijaczonyryj Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:41
        - czy prezydent był dziś
        > 1. głuchy
        > 2. zdenerwowany
        > 3. nie zna łaciny i popularnych psich imion
        >

        Był po prostu jak zawsze "rozbrajający"
        • pulchna.lapka.w.pulpit Re: jak zawsze "rozbrajający" 23.07.06, 17:46
          Tak, LechKacz to nasza wunderwaffe ;-)
    • kaczy_mozdzek Zdolnoś rozumienia prostych słów u owczarka ... 23.07.06, 12:18
      ... niemieckiego jest znacznie większa niż u kaczego drobiu.
      To przecież ogólnie znana prawda.

      To wyjaśnia wiele dziwnych zachowań prezia.
    • henryk.log Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:24
      Następny przebój do www.youtube.com ?
      :-))))))))))))
      aluzju paniał
      :-))))))))))))
      ps
      ..dopiero po pańskim poście :-)
      • jaa_ga Re: "Irasiad" prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:29
        Przebój murowany :-)))
        TVN24 już go ma. Puścili na zakończenie Loży Reporterów
        • henryk.log Re: "Irasiad" prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:35
          jaa_ga napisała:

          > Przebój murowany :-)))
          > TVN24 już go ma. Puścili na zakończenie Loży Reporterów

          :-)
          nieuważnie oglądałem i stąd moje "aluzju paniał" :-)
        • pastoris Re: "Irasiad" prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:39
          mea culpa!
          nie byłem, oczywiście, świadkiem wydarzenie a przytoczyłem za TVN 24 i
          powinienem źródło podać. :(
          • jaa_ga Re: "Irasiad" prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:44
            Szukajcie w sieci i natychmiast udostępnijcie, proszę...:-)
            To było...urocze :-)))))
    • adam_west Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:42
      a oto linka:

      www.youtube.com/watch?v=qL030-DuuNM
      :D
      • bu2m Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:43
        On coś wypił! Jak Kwacho!
      • henryk.log Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:47
        adam_west napisał:

        > a oto linka:
        >
        > www.youtube.com/watch?v=qL030-DuuNM
        > :D
        >
        Cuuuudo i jak szybko na
        www.youtube.com/watch?v=qL030-DuuNM
        :-)))))))))

        ..polska język trudna język..
      • jaa_ga Dzięki za link :-) b/t 23.07.06, 12:56

        • adam_west Re: Dzięki za link :-) b/t 23.07.06, 13:18
          a proszę bardzo :-)
    • etta2 Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 12:53
      Mniam, mniam, jak myslicie, Łobraza majestatu bYndzie, czy bYndzie......
      • zapijaczonyryj Dobrze, ze kasku Mu nie załozyli 23.07.06, 12:54
        Bo wtedy wyborcy by nie wytrzymali
        • mariner4 Na pokazie tresury psów kaganiec pasuje lepiej! 23.07.06, 14:05
          M.
    • goniacy.pielegniarz Zostawcie prezia w spokoju, wredni prowokatorzy! 23.07.06, 12:57
      To była prowokacja w wykonaniu postSBckiego układu w policji.
      • henryk.log Re: Zostawcie prezia w spokoju, wredni prowokator 23.07.06, 13:14
        goniacy.pielegniarz napisał:

        > To była prowokacja w wykonaniu postSBckiego układu w policji.

        Myślisz p. g.p., że TW Irasiad to wtyka Lesiaka ? :)
        • goniacy.pielegniarz Re: Zostawcie prezia w spokoju, wredni prowokator 23.07.06, 13:21
          henryk.log napisał:


          > Myślisz p. g.p., że TW Irasiad to wtyka Lesiaka ? :)


          Nie da się ukryć, że ten pies wyglądał, jakby go prosto z szafy wyjęli.
        • zapijaczonyryj Irasiad był z Niemiena 23.07.06, 13:24
          i nie bardo po polsku rozumiał
        • mariner4 Ira to potomek Szarika, znanego SBeka 23.07.06, 14:03
          wśród psów. Wasserman powinien uruchomić specsłużby, żeby kota Kaczorom nie zjadł!
          M.
    • jestem-z-ukladu Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:01
      ... bo oni się na kotach znają.
    • elfhelm Ale przecież mają psa? 23.07.06, 13:02
      bulterriera!
      • goniacy.pielegniarz Re: Ale przecież mają psa? 23.07.06, 13:09
        elfhelm napisał:

        > bulterriera!


        Tresura bulteriera raczej nie obejmowała komendy "siad".
      • ave.duce Re: Ale przecież mają psa? 23.07.06, 13:19
        img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Lech_Kaczynski_jego_pies_795731.jpg
        Sznaucerrr!!!

        ;)
        • wanda43 Re: Ale przecież mają psa? 23.07.06, 16:05
          A ten za psem,to kto?
          • ave.duce Re: Ale przecież mają psa? 23.07.06, 16:10
            wanda43 napisała:

            > A ten za psem,to kto?

            Tam ktoś jest?!
            Widzę tylko psa!

            :P
      • adam_west Re: Ale przecież mają psa? 23.07.06, 13:19
        jaki bulterier... toż to zwykły, skur**ski burek...
    • wiewiorzasta Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:03
      O Mamo! Nie wierzę :))))))))))))))))))))))))))
      • zapijaczonyryj Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:26
        wiewiorzasta napisała:

        > O Mamo! Nie wierzę :))))))))))))))))))))))))))
        >
        >
        >
        Przyzwyczaj się ,to dopiero poczatek prezydentury.Strach pomysleć co będzie jak
        będzie starszy
        • ave.duce Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:29
          zapijaczonyryj napisał:

          > wiewiorzasta napisała:
          >
          > > O Mamo! Nie wierzę :))))))))))))))))))))))))))
          > >
          > >
          > >
          > Przyzwyczaj się ,to dopiero poczatek prezydentury.Strach pomysleć co będzie jak
          >
          > będzie starszy


          Irasiad czy Lech?

          ???

          ;))))))))))))))))
          • jurek_siurek Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:33
            > > >
            > > Przyzwyczaj się ,to dopiero poczatek prezydentury.Strach pomysleć co będz
            > ie jak
            > >
            > > będzie starszy
            >
            >
            > Irasiad czy Lech?
            >
            Oczywiscie On nie ona
            • ave.duce Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego :((( 23.07.06, 14:25
              jurek_siurek napisał:

              > > > >
              > > > Przyzwyczaj się ,to dopiero poczatek prezydentury.Strach pomysleć c
              > o będz
              > > ie jak
              > > >
              > > > będzie starszy
              > >
              > >
              > > Irasiad czy Lech?
              > >
              > Oczywiscie On nie ona


              Tak myślałam, niestety! Zmienią Konstytucję, wzmocnia wAAAdze "głowy", przedłużą
              kadencję...
              Lech się szykuje na drugą, potem Jaruś na dwie i...
              ćwierć wieku +/- ze łba...

              ;)
              • zapijaczonyryj Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego :((( 23.07.06, 15:41
                > Tak myślałam, niestety! Zmienią Konstytucję, wzmocnia wAAAdze "głowy",
                przedłuż
                > ą
                > kadencję...
                > Lech się szykuje na drugą, potem Jaruś na dwie i...
                > ćwierć wieku +/- ze łba...
                >

                Na szczęście jest podobno lichego zdrowia. Tak mówią.
                O sraczce nie wspomnę, bo zaleczona
                • ave.duce Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego :((( 23.07.06, 16:11
                  zapijaczonyryj napisał:


                  >
                  > Na szczęście jest podobno lichego zdrowia. Tak mówią.
                  > O sraczce nie wspomnę, bo zaleczona

                  A jak to jacyś ŁGAlekarze?!

                  ;)
          • henryk.log Re: Irasiad czy Kaczyński na Dzień Dobry ? 23.07.06, 13:34
            > będzie starszy
            > Irasiad czy Lech?
            > ???

            P. ave.duce napisała:

            :-)))))))))))))))))
            • ave.duce Re: Irasiad na Dzień Dobry !!! 23.07.06, 13:50
              Irasiad mi się bardzo podoba, to moja ulubiona rasa.
              Lech K. mi się wcale nie podoba, nie jest rasowy!

              Żeby nie było niedomówień: uważam, że kundle są najmądrzejszymi psami,
              ale LK do nich nie należy: ni to człek, ni to kaczka
              (to cytat! z NW, które niebawem pójdą w świat)...

              ;)))
              • henryk.log Mój Szaruś nie kundel i też na wszystkich polach 23.07.06, 13:57
                LK bije..a co ? :-)
                • ave.duce Re: Mój Szaruś nie kundel i też na wszystkich pol 23.07.06, 14:00
                  henryk.log napisał:

                  > LK bije..a co ? :-)

                  Panie Henryku!

                  Szaruś to NASZ człowiek!
                  A LK - ani to, ani sio, a na pewno nie NASZ...

                  ;)))
                  • ave.duce Re: Mój Szaruś nie kundel i też na wszystkich pol 23.07.06, 14:07
                    kuferek priv.
                    RSVP

                    :P :)))
                    • henryk.log Re: Mój Szaruś nie kundel i też na wszystkich pol 23.07.06, 15:55
                      ave.duce napisała:

                      > kuferek priv.
                      > RSVP
                      >
                      > :P :)))

                      Za sekundkę.. :-))
                      • henryk.log Re: Mój Szaruś nie kundel i też na wszystkich pol 23.07.06, 16:51
                        henryk.log napisał:

                        > ave.duce napisała:
                        >
                        > > kuferek priv.
                        > > RSVP
                        > >
                        > > :P :)))
                        >
                        > Za sekundkę.. :-))
                        Juuż :-)
    • zaba_pelagia wiecie co? 23.07.06, 13:10
      o nich juz nawet nie warto kawałów ukladac

      rzeczywistość przerasta fikcję
      codziennie ;-(
      • henryk.log Re: wiecie co?..wiemy, wiemy Pani żabko 23.07.06, 13:16
        i szczęki ze śmiechu opadają ;(
        Pzdr
        • pies_na_czarnych Tu jest filmik :o)))) 23.07.06, 13:17
          www.spieprzajdziadu.com/
          • henryk.log Re: Tu wcześniej był filmik :o)))) :-)))) 23.07.06, 13:29
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=45703925&a=45705000
            :-)

            pies_na_czarnych napisała:

            > www.spieprzajdziadu.com/
    • rollex Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 13:29
      A ten Irasiad to też podobno strasznie głupi pies. Przegrał 5-4 w szachy z
      komendantem.
    • zaba_pelagia reasumując... 23.07.06, 13:43
      pan premier stwierdzil, ze moze wyslac pana prezydenta na jakies drugorzedne,
      spotkanie w ramach testu, czy ten juz sie nadaje do sprawowania funkcji
      a tu znowu śmiech i wstyd na cała Polskę...

      * droga policjo, bez urazy
      drugorzedne czyli w Polsce, po polsku a nie np. w USA i z Bushem
      • henryk.log Re: reasumując... 23.07.06, 13:52
        pan prezes_premier już po raz drugi wypchł przed szereg Pana Prezydenta,
        poprzednio zmuszony był ze wzgl. na udział w głosowaniach w Izbie..
        :-)

        zaba_pelagia napisała:

        > pan premier stwierdzil, ze moze wyslac pana prezydenta na jakies drugorzedne,
        > spotkanie w ramach testu, czy ten juz sie nadaje do sprawowania funkcji
        > a tu znowu śmiech i wstyd na cała Polskę...
        >
        > * droga policjo, bez urazy
        > drugorzedne czyli w Polsce, po polsku a nie np. w USA i z Bushem
        >
        >
        • etta2 Re: reasumując... 23.07.06, 13:56
          henryk.log napisał:

          > pan prezes_premier już po raz drugi wypchł przed szereg Pana Prezydenta,

          Taaa, a co go wypcha, to wpadka i śmiechy w narodzie. Może lepiej go zamknąć w
          pałacu do końca kadencji?
          • ave.duce Re: reasumując... Śmiech to zdrowie !!! b/t 23.07.06, 14:01
            etta2 napisała:

            > henryk.log napisał:
            >
            > > pan prezes_premier już po raz drugi wypchł przed szereg Pana Prezydenta,
            >
            > Taaa, a co go wypcha, to wpadka i śmiechy w narodzie. Może lepiej go zamknąć w
            > pałacu do końca kadencji?
      • ave.duce Re: reasumując... obok... 23.07.06, 14:19
        Może wstrzymamy się z tym dywanem?

        To się rypnie, a my co potem z rodziną zrobimy?

        ;)))
        • zaba_pelagia Re: reasumując... obok... 23.07.06, 14:40
          póki co, trezba sobie sprawić owczarka i nazwać jedynym obowiązującym od dziś
          imieniem
          • wanda43 Re: reasumując... obok... 23.07.06, 16:12
            Właśnie sobie sprawiłam,ma 7 tygodni i narazie imię po Wielkim Poprzedniku, ale
            jestem otwarta na propozycje.Byle imie nie urażało godności mojego psa i mojej.
            Mozemy robic chrzciny.
            • ave.duce Re: reasumując... obok... IRAsiad !? 23.07.06, 16:14
              wanda43 napisała:

              > Właśnie sobie sprawiłam,ma 7 tygodni i narazie imię po Wielkim Poprzedniku, ale
              > jestem otwarta na propozycje.Byle imie nie urażało godności mojego psa i mojej.
              > Mozemy robic chrzciny.

              Ale mam wątpliwości...

              ;)
              • wanda43 Re: reasumując... obok... IRAsiad !? 23.07.06, 16:27
                ????
                =
                tinyurl.com/gveny
                • ave.duce Re: reasumując... obok... IRAsiad !? 23.07.06, 16:40
                  wanda43 napisała:

                  > ????
                  > =
                  > tinyurl.com/gveny

                  Nie podoba się imię "IRASIAD"?
                  W innych postach - więcej propozycji: Iraaport, Irawaruj, Ira...

                  :P

                  :)))
                  • wanda43 Re: reasumując... obok... IRAsiad !? 23.07.06, 17:28
                    Zbyt by mi sie kojarzylo,wole inne.
                    • wanda43 Re: reasumując... obok... IRAsiad !? 23.07.06, 17:31
                      No!!!teraz mi się wkleiło.Taki śliczny nie moze sie kojarzyc z takim brzydkim.
                      • ave.duce Re: reasumując... obok... IRAsiad !? 23.07.06, 17:57
                        wanda43 napisała:

                        > No!!!teraz mi się wkleiło.Taki śliczny nie moze sie kojarzyc z takim brzydkim.

                        Nie można psu tego zrobić! Żeby się z kaczką kojarzył i to taką... fuj!

                        :P

                        b/o
                    • henryk.log Re: reasumując...:-)))))) 23.07.06, 17:42
                      ale Pani

                      img128.imageshack.us/img128/4701/obraz0161gn0.jpg
                      podobny do mojego

                      img145.imageshack.us/img145/5682/szarustv9.jpg
                      • wanda43 Re: reasumując...:-)))))) 23.07.06, 18:08
                        O kurka wodna!!!Panie Heniu,coz za uderzajace podobienstwo!!!Hi hi
          • ave.duce Re: reasumując... obok... 23.07.06, 16:13
            zaba_pelagia napisała:

            > póki co, trezba sobie sprawić owczarka i nazwać jedynym obowiązującym od dziś
            > imieniem
            >

            Ale ja nie chcę, żeby MÓJ owczarek wciąż siadał!

            Boszszszeee...

            :P
    • bu2m Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 14:05
      Gdy w 1995 roku na prezydenta kandydował Jan Pietrzak, jego hasłem wyborczym
      było mniej więcej: "Lepiej nie będzie, ale napewno będzie śmieszniej". To hasło
      jest teraz bardzo aktualne, ale dotyczy innej osoby, która prezydentem została.
      • halo-leute Rosja ma Zyrinowskiego.Tyle ze on NIE zostal 23.07.06, 14:16
        prezydentem.
      • jrjrjr Re: Irasiad - pies na prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 15:35
        W policji służy też inny owczarek. Wabi się "Iradonogi!".
        • zaba_pelagia Re: Irasiad - pies na prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 15:40
          z tego samego miotu jest tez Iraaport
          oraz Irależeć
          • ave.duce Re: Irasiad - pies na prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 16:16
            Irawaruj - to siostra!

            ;)
      • zapijaczonyryj Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 15:43
        bu2m napisał:

        > Gdy w 1995 roku na prezydenta kandydował Jan Pietrzak, jego hasłem wyborczym
        > było mniej więcej: "Lepiej nie będzie, ale napewno będzie śmieszniej". To
        hasło
        > jest teraz bardzo aktualne, ale dotyczy innej osoby, która prezydentem
        została.
        tego nie było wprogramie wyborczym. Czyli miła niespodzianka
      • zapijaczonyryj czyli życie przerosło kabaret 23.07.06, 19:15
        bu2m napisał:

        > Gdy w 1995 roku na prezydenta kandydował Jan Pietrzak, jego hasłem wyborczym
        > było mniej więcej: "Lepiej nie będzie, ale napewno będzie śmieszniej". To
        hasło
        > jest teraz bardzo aktualne, ale dotyczy innej osoby, która prezydentem
        została.

        jak mawiał wujek Pietrzak
    • elfhelm A gdzie dyżurni, nie śmieszy to ich? 23.07.06, 15:52
      ani nie bulwersuje?

      Mnie śmieszy i to bardzo. Podobnie jak śmieszył mnie odlatujące logo PO.
    • mariner4 Już wiem skąd się to wzięło! 23.07.06, 16:01
      Prezydent bardzo cząesto słyszał jak brat do Kurskiego wołał "Jacek siad!".
      A organizmy nieskomplikowane maja proste skojarzenia.........
      M.
    • kaczy_mozdzek I tak dobrze, że to nie on usiadł na komendę. 23.07.06, 16:18
      Jakby to prezes wydał komendę, siedziałby na ziemi razem z psem i też się
      nerwowo wiercił niepewny, czy właściwie wykonał zadanie i już może to prezesowi
      zameldować.
    • kika113 Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 16:20
      Pośmiejcie się trochę frustraci, to rozładuje stres przed lustracją.
      • etta2 Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 16:34
        PiSdusiu, biedactwo, to mulat ze swoja bandą powinien gaciami trząść. Kogo ty
        straszysz i CZYM? Lustracją? Ja się BARDZO CIESZĘ Z LUSTRACJI, mam zamiar
        wystąpić do IPN - może dowiem się jaka to swołocz spowodowała, że przyszło mi
        po 15 latach pracy zawód zmienić w czasie wojny polsko-jaruzelskiej.
      • zaba_pelagia Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 23.07.06, 16:37
        o tak, lustracja w wykonaniu takich tuzów intelektu, to dopiero będzie worek śmiechu
      • ave.duce Śmiać się będę do rozpuku z tej lustracji !!! ;))) 23.07.06, 16:42
        kika113 napisała:

        > Pośmiejcie się trochę frustraci, to rozładuje stres przed lustracją.
    • douglasmclloyd Kaczorsiad 23.07.06, 17:59
      Kaczprsiad był w ogromnym stresie :)))
    • p.smerf Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 18:05
      Nie denerwujcie głowy. bo jeszcze jaki konflikt spowodujecie.
      • adam228 Re: Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 20:07
        To się ma 'nijak' do zapijaczonego Kwacha w Charkowie który zataczał się taki
        blady i jąkał i..i..i..ii..ii..ii..i...ii
        • zaba_pelagia Re: Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 20:11
          taaa, a innych przykladów nie pamiętasz?
          Kwach miał jeden wyskok na rok
          Kaczka ma codziennie nowy
          a mnożąc przez dwa, to nawet mamy 2 kompromitacje/dzień
        • zapijaczonyryj Re: Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 20:37
          adam228 napisał:

          > To się ma 'nijak' do zapijaczonego Kwacha w Charkowie który zataczał się taki
          > blady i jąkał i..i..i..ii..ii..ii..i...ii


          Nachlał się to się zataczał, ale zeby po trzeżwemu taki lapsus?
          To co by było jak by sie nachlł jak kwach. Chyba by ira Siad pod ogon była
          całowana.
          ps. Wymyśl sobie 228 oryginalniejszego nicka. Stać cię na to.Jestes inteligentny
        • ukos A w Ameryce biją Murzynów 23.07.06, 20:42
          adam228 napisał:

          > To się ma 'nijak' do zapijaczonego Kwacha w Charkowie(...)
          To jak się Kwachowi pogorszy, to się Kaczorowi polepszy? "Logika" PiSuara...
          Co za pacany.
          • adam228 Re: A w Ameryce biją Murzynów 23.07.06, 20:49
            Irasiad jak by nie patrzyć obnaża wasz POwski intelekt.
            Nie macie coś mądrzejszego ?
            • ave.duce Re: Lesio... 23.07.06, 20:53
              adam228 napisał:

              > Irasiad jak by nie patrzyć obnaża wasz POwski intelekt.
              > Nie macie coś mądrzejszego ?

              Ucz, ucz, ucz się polskiego, PATRIOTO P(i)Sujski...

              ;)

              img53.imageshack.us/img53/4064/artkask9fn.jpg
              ;)))
            • zapijaczonyryj Re: A w Ameryce biją Murzynów 23.07.06, 20:59
              adam228 napisał:

              > Irasiad jak by nie patrzyć obnaża wasz POwski intelekt.
              > Nie macie coś mądrzejszego ?


              Patrzyć , kupywać , prosze panią to wasz pi..wski "intelekt", bo my POwscy
              (niekoniecznie inteligenci ) mówimy patrzeć, kupować, proszę Pani i Ira, a nie
              IraSiad. I mamy nicki bez czterocyfrowych liczb.

              Ale ciebie tez stać na więcej, tylko wyluzuj
        • ave.duce Re: Lesio... 23.07.06, 20:48
          adam228 napisał:

          > To się ma 'nijak' do zapijaczonego Kwacha w Charkowie który zataczał się taki
          > blady i jąkał i..i..i..ii..ii..ii..i...ii


          Faktycznie - Kaczka na trzeźwo robi takie irasiad rzeczy!
          I takie:

          szukaj.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3019396
          ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • mariner4 Kwach to kanalia, ale 23.07.06, 20:55
          Kaczor to idiota!
          M.
          • hrabia.m.c Re: takie coś wybaraliśmy! 23.07.06, 20:58
            K....co to jest?
          • zapijaczonyryj Re: Kwach to kanalia, ale 23.07.06, 21:02
            mariner4 napisał:

            > Kaczor to idiota!
            > M.
            Stanowczo protestuję. Pan Prezydent przechodzi jakiś kryzys. Jka wypocznie, to
            nie będzie sie osmieszał
      • pomrocznosc.jasna Re: Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 21:00
        p.smerf napisał:

        > Nie denerwujcie głowy. bo jeszcze jaki konflikt spowodujecie.

        Masz na myśli sraczkę ?
        • zapijaczonyryj a miało to być poważne forum., ale czy moze być ? 23.07.06, 21:06
          pomrocznosc.jasna napisał:

          > p.smerf napisał:
          >
          > > Nie denerwujcie głowy. bo jeszcze jaki konflikt spowodujecie.
          >
          > Masz na myśli sraczkę ?

          Takim wobec sraczki prezydenta , któr sama w sobie zawsze rozśmieszała bez
          względu na osobę srającą.
          • hrabia.m.c Re: czy w kolumnie prezydenckich "wózków" 23.07.06, 21:08
            jest jakieś bmw przerobione na tojtojke?
        • adam228 Re: Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 21:07
          POwiacy zrobcie sobie dobrze i ogłoście jakieś sondaże ,byle kogo,np:
          PO57% PIS17% LPR8%...i
          podniecajcie się na wszystkich forach.
          • hrabia.m.c Re: Zamknijcie wy się wreszcie. 23.07.06, 21:09
            a po co
            kartofel za nas robi sondaż:)
          • ave.duce Re: Po raz kolejny pytam: czy te numerki 02.08.06, 08:34
            przy nickach to losujecie, czy z jakiegoś kaczego klucza dostajecie?

            ;(((
        • mariner4 Atomowy? 23.07.06, 21:09
          Ja bym zaryzykował. To zbyt duża amunicja na Kaczorów, ale może to mniejsze zło?
          M.
    • synu Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 25.07.06, 13:23
      Czegoz wiecej oczekiwac od przedstawiciela "ciemnego ludu".
    • zuz15 Irasiad 26.07.06, 09:37
      Największa z armat przeciwko Napoleonom.
      "Irasiad."

      - "Po pierwsze, nie miesliśmy armat, a po drugie..."
      - "Po pierwsze" wystarczy
    • henryk.log Re:Irasiad prezydenta Kaczyńskiego na topie dziś 30.07.06, 14:44
      p.pastoris i jak twórczo przez p. kasię reaktywowany:-)

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=46083422
      pastoris napisał:

      > Dziś:

      Jeszcze Polska nie zginęła..
      • ave.duce Re:O czy świadczy Irasiad ? O tępocie... b/t 30.07.06, 15:45

        • henryk.log Re:O czym świadczy Irasiad kasi.kasi ? 30.07.06, 16:03
          O beznadziejnej próbie zagłuszenia Ogólnonarodowego Rechotu nad podRezydentem
          przez k.k. i resztki jej przyboczniaków :)
          • henryk.log Re:O czym świadczy Irasiad kasi.kasi ? 01.08.06, 02:11
            O powstaniu następnego cooltowega wątku z cyklu
            - "Lesio powiedział" ?
            • ave.duce Re:O czym świadczy Irasiad kasi.kasi ? 01.08.06, 06:47
              henryk.log napisał:

              > O powstaniu następnego cooltowega wątku z cyklu
              > - "Lesio powiedział" ?

              Ten Niepociumany Lesio? Ten od Jarusi?

              ;)
          • ave.duce Re:O czym świadczy Irasiad kasi.kasi ? 01.08.06, 06:46
            henryk.log napisał:

            > O beznadziejnej próbie zagłuszenia Ogólnonarodowego Rechotu nad podRezydentem
            > przez k.k. i resztki jej przyboczniaków :)
            >

            I to nie jest, bynajmniej, śmiech przez łzy, jak mniemam!
            Choć ze śmiechu niejdene się przy okazji "siadu" popłacze...

            ;)
    • hochsztapler-przestepca Co wam z ta Irasiad odbilo? Czemu ta niewinna suka 30.07.06, 16:46
      Ira winna, ze na doopka Prezydenta trafila?!!!
    • t-800 Re: Irasiad prezydenta Kaczyńskiego 30.07.06, 18:03
      I znowu afera w PiS! Kiedy to się wreszcie skończy?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka