Dodaj do ulubionych

drogie panstwo

27.09.06, 11:57
Najpierw PIS mowi ze stworza tyle stanowisk ile potrzeba dla Samoobrony, potem sie okazuje ze podatnicy zaplaca za weksle? Rzeczywiscie, "tanie panstwo"!

Polska demokracja rzeczywiscie jest co najmniej "100 lat za murzynami" (przepraszam jesli to rasistowskie okreslenie), w RPA cos takiego by bylo nie do pomyslenia.

Kto wie, moze za 50 lat wreszcie bedzie demokracja w Polsce? A poki co to UE powinna wywalic Polske z tego wlasnie wzgledu i zaprosic moze w 2050...

Dotychczas nie szanowalem Beger, ale okazalo sie ze jest pradziwa patriotka, a zadaniem patrioty jest ochrona kraju, a takze walka z rzadem jesli ten jest zagrozeniem. I to wlasnie zrobila.

I oby takich spotkan z ukrytymi kamerami/mikrofonami bylo wiecej, inaczej to zacofanie nigdy sie nie zmieni.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka