Dodaj do ulubionych

Nowe służby

30.09.06, 23:11
"Minister ujawnił, że stwierdzono przypadki inwigilacji WSI polityków i
dziennikarzy - w tym także inwigilacji "o charakterze przestępczym".
Macierewicz powiedział, że dotyczy to wszystkich środowisk: dziennikarskich,
politycznych, gospodarczych, bankowych - "bez względu na barwę polityczną".
Przypomniał, że nowo tworzone służby mają zakaz werbowania agentów w świecie
mediów i polityki."

Będą werbowały chłopów na wsiach. Oni mają najlepsze kontakty.
Obserwuj wątek
    • mmikki Re: Nowe służby 30.09.06, 23:14
      a pewnie
      w końcu to chłopom w zbożu kosmici wydeptuja kregi, a nie politykom w ogródkach
      • douglasmclloyd Re: Nowe służby 30.09.06, 23:24
        mmikki napisał:

        > a pewnie
        > w końcu to chłopom w zbożu kosmici wydeptuja kregi, a nie politykom w ogródkach

        Czwarty wymiar, coś w sam raz dla PiSirów.
    • mmikki Re: Nowe służby 30.09.06, 23:39
      całe szczęście, że białego wywiadu nie zakazał
      • james_bond007 Re: Nowe służby 30.09.06, 23:42
        Jesteś pewien? A ten zakaz agentury w mediach? ;)
        • mmikki Re: Nowe służby 01.10.06, 23:48
          agentura w mediach będzie, ale już wczoraj Macierewicz wprowadził podział na
          agenture dobrą (jego znajomi) i agenture złą (tych nigdy nie lubił)
          • douglasmclloyd Re: Nowe służby 02.10.06, 05:19
            mmikki napisał:

            > agentura w mediach będzie, ale już wczoraj Macierewicz wprowadził podział na
            > agenture dobrą (jego znajomi) i agenture złą (tych nigdy nie lubił)

            Jedno jest pewne. Takiego zakłamania, chamstwa i cynizmu od upadku komuny w
            Polsce nie było. PiSiory biją wszystkie rekordy. "Racja jest po ich stronie", 60
            lat temu była po stronie komunistów. Nic się nie zmieniło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka