17.11.06, 16:27
Pijany trafił w pijanego
W Dzietrzychowicach k. Żagania zderzył się pijany rowerzysta z... pijanym
motorowerzystą. Mężczyznom nic się nie stało. Kiedy przyjechała policja,
upojeni wiśniówką spali na drodze jak zabici.
miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,3737980.html
Obserwuj wątek
    • obraza.uczuc.religijnych Ziobro! Odbierz im samochody i prawa jazdy! 17.11.06, 16:28
      Porządek musi być.
    • pandada tak mi się jakoś skojarzyło 17.11.06, 16:33
      młodszy na motorowerze, starszy na rowerze. Grzmotnęli w siebie, ale połaczyła
      ich wspólna pasja i błogi odpoczynek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka