pandada
17.11.06, 16:27
Pijany trafił w pijanego
W Dzietrzychowicach k. Żagania zderzył się pijany rowerzysta z... pijanym
motorowerzystą. Mężczyznom nic się nie stało. Kiedy przyjechała policja,
upojeni wiśniówką spali na drodze jak zabici.
miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,3737980.html