Dodaj do ulubionych

Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ?

03.01.07, 01:43
Jak myslicie, doczekaja wiosny na wolnosci ?
Obserwuj wątek
    • terraincognita Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 02:05
      Popukaj sie w czółko jesli masz takowe...
      • francuskilacznik [...] 03.01.07, 02:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • alistair-p Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 15:00
        Pewnie ma,ale cofnięte całkiem.
    • andrzejzb Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 02:13
      Komentujesz jakieś szczególne zdarzenie czy tak sobie dywagujesz?
    • frau_pranajtis Wkrotce! :-))) 03.01.07, 11:58

      • joannabarska Re: Wkrotce! :-))) 03.01.07, 12:20
        "frau" po raz pierwzy mnie rozbawiłas podajac link do tej bzdurki. Pierwsi
        chrzescijanie to przeciez odłam judaizmu! Forum kraj nie do tej dyskusji...
        • frau_pranajtis Bzdurne jest tlumaczenie Talmudu? 03.01.07, 12:28
          Podasz jakies lepsze tlumaczenie? Jesli tak to czekam. emajl gazetowy znasz
          przeciez.
          :-)
      • andrzejzb Re: Wkrotce! :-))) 03.01.07, 22:10
        castaneda.salon24.pl/2954,index.html
        Szczególnie smakowite jest ostatnie zdanie :)
    • moroux A jakieś dowody? 03.01.07, 11:59
      Bo jak na razie to mamy pomówienia.
      • francuskilacznik Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 12:26
        Dowody ? Sa gromadzone. Ich "tresc" poraza. Dla dobra spoleczenstwa prokuratura
        nie ujawnia, dla dobra sledztwa tez.
        • moroux Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 12:28
          Nie rozśmieszaj mnie. Już cztery lata prokuratura gromadzi te dowody (wg
          Dziennika), a efektów brak. A może uważasz, że dowody zostały zniszczone?
          • francuskilacznik Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 12:33
            Spokojnie, o jakich latach Ty mi tutaj wyprawiasz? O latach Kwasa i Millerkow
            panowania ? Rok temu przejeli Kaczynscy wladze, i powinienes rozumiec ze ten
            caly aparat komuszy wciaz jest na stolkach, nie jest mozliwoscia wymienic tak od
            razu calych prokuratur, sadownictwa. Prawdy docieka mala garstka urzednikow
            panstwowych, nie zwiazanych z UKLADEM, a spraw tysiace.
            • moroux Bredzisz, kolego 03.01.07, 12:34
              Póki nie będzie dowodów, póty będziesz bredził dalej. EOT.
              • sclavus Re: Bredzisz, kolego 03.01.07, 14:59
                moroux napisał:

                > Póki nie będzie dowodów, póty będziesz bredził dalej. EOT.

                Widać piana, którą Kaczory tłuką, niesamowicie.... wręcz nieprawdopodobnie
                uderza do głów....
                Przecież on w to WIERZY, co pisze... ten francuski... :))
            • karbat [...] 03.01.07, 12:39
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • sclavus Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 14:55
          francuskilacznik napisała:

          > Dowody ? Sa gromadzone. Ich "tresc" poraza. Dla dobra spoleczenstwa
          prokuratura
          > nie ujawnia, dla dobra sledztwa tez.

          Skąd wiesz, ze poraązją ??? Przeciek macierewiczowski miałeś ??
          A po drugie, skoro i ch nie ma (dowodów), to jest to najlepszy dowód, że były,
          tylko.... itd. ????
    • chyba_normalny Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 12:47
      W 2000 roku syn Leszka Millera niespodziewanie zarobił okrągły milion dolarów z
      wysp Bahama.
      Ciekawe - nawet sądy międzynarodowe nie mogą nic wyciągnąć o klientach banku
      Wysp Bahama ale nasi "wspaniali chłopcy " znajdą rozwiązanie tej sprawy .
      Najpierw obrzucimy błotem a potem przeprosimy - a kto będzie czytał przeprosiny
      i sprostowanie
      • duziabuzia sądzisz że ta ,,bańka,, nie śmierdzi ? 03.01.07, 14:45
        czerstwiakowi spada jak manna z nieba... co tu jest do udowodnienia ?
        zapłacony podatek od tej sumy ? nie . To niech zapłaci. Jaki jest procent od
        nieujawnionej kwoty ? zainteresowany wie i z apewne nie był to jego ostatni
        interes więc ma na zapłacenie... następnie można sprawdzić czy kwota nie
        pochodzi z przestępstwa..
        • karbat Re: sądzisz że ta ,,bańka,, nie śmierdzi ? 03.01.07, 14:49
          obracal ,jechal na pozyczkach od Paulinow z Jasnej Gory ??
          • duziabuzia nieważne czyje były,zapłacić od przychodu musi... 03.01.07, 15:01
            jeśli nie beknie kupuje kałasza i będę przykry dla otoczenia...
        • sclavus Re: sądzisz że ta ,,bańka,, nie śmierdzi ? 03.01.07, 15:03
          duziabuzia napisała:

          > czerstwiakowi spada jak manna z nieba... co tu jest do udowodnienia ?
          > zapłacony podatek od tej sumy ? nie . To niech zapłaci. Jaki jest procent od
          > nieujawnionej kwoty ? zainteresowany wie i z apewne nie był to jego ostatni
          > interes więc ma na zapłacenie... następnie można sprawdzić czy kwota nie
          > pochodzi z przestępstwa..

          Normalka! Po 45 latach urawniłowki, każda bańka śmierdzi...
          Jakby tak zarobił - góra - 50tys. ... jak wszyscy ... to pies z kulawą nogą by
          nie pierdnął....
          Widać, myślenie typu: "ma bo ukradł", będzie pokutowało jeszcze przez kilka
          pokoleń.... :|
          • duziabuzia niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Polsce 03.01.07, 15:08
            nie ma takich interesów...wyjątek to prochy lub łapa..
            jakbyś prowadził jakieś interesy to byś to wiedział..
            • sclavus Re: niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Po 03.01.07, 15:15
              duziabuzia napisała:

              > nie ma takich interesów...wyjątek to prochy lub łapa..
              > jakbyś prowadził jakieś interesy to byś to wiedział..

              ... nie słyszałeś nic o pośrednictwie ????
              • francuskilacznik Re: niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Po 03.01.07, 15:18
                posrednictwo za milon dolcow:))
                • duziabuzia no właśnie,nasz przedmówca sam sobie odpowiedział 03.01.07, 15:22
                  !
                • gniewko_syn_ryba Re: niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Po 03.01.07, 15:26
                  francuskilacznik napisała:

                  > posrednictwo za milon dolcow:))

                  A w jakiej branży to pośrednictwo ? Bo ja chcę, ja chcę !!! ;))))))))))))
    • wujcio44 Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 15:21
      francuskilacznik napisała:

      > Jak myslicie, doczekaja wiosny na wolnosci ?

      Myślę, że do wiosny to zdążą ich już poćwiartować, spalić, a ich prochy
      wystrzelić z armaty.
      • duziabuzia to trzeba było zrobić w 1989 roku .. 03.01.07, 15:25
        nie byłoby wysokich kosztów sprzątania teraz..
        • karbat Re: kacza polityka 03.01.07, 15:31
          skrzeczace kaczki juz by dawno pol Polski ,
          komuchow ,homoseksualistow ,szara siec ,mafie ,zlodzieji - zapudlowaly ,
          tylko Unia im bruzdzi i trybunal w Strassburgu

          bidne te kaczki ,nie mogom dzialac jak kcom
          • duziabuzia UE jest zrobiona po toaby niektórzy wybrani mogli 03.01.07, 15:36
            się szarogęsić i ten tyrbunał tyż..
          • joannabarska "Der Dziennik" 03.01.07, 15:37
            Ciekawe, co jeszcze "Der Dziennik" z siebie wypluje?
            • duziabuzia jak widać trzeba być teraz kryształowym i kochać 03.01.07, 15:39
              BRD bo innaczej wywiad niemiecki wszystko wywlecze..
    • p.smerf Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 18:57
      Pan prezydent zastanawia się, komu powierzyć funkcję prezesa NBP. A tu pod
      bokiem marnuje się facet po SGPiS który w krótkim czasie potrafi zamienić kilka
      znaczków pocztowych na 4,5 miliona! Toż to kryształ! Ja bym go wziął w ciemno.
    • kasibrod Re: Czy Duziabuzia odPiSkała kłsmstwa ? 03.01.07, 22:17
      w sprawie niezapłaconych podatków ?
      • kos1981 Czyżby don Cicio zapłacił podatek od owego 1mln$ ? 04.01.07, 01:40
        Jeżeli zapłacił to połowa sukcesu. Ale dlaczego zrezygnowano z kontraktu
        norweskiego ?
    • mike.recz Re: Przeżyjš na wolno?ci 04.01.07, 01:42
      i to jeszcze wiele wiosen.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka