francuskilacznik 03.01.07, 01:43 Jak myslicie, doczekaja wiosny na wolnosci ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
terraincognita Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 02:05 Popukaj sie w czółko jesli masz takowe... Odpowiedz Link Zgłoś
francuskilacznik [...] 03.01.07, 02:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 15:00 Pewnie ma,ale cofnięte całkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejzb Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 02:13 Komentujesz jakieś szczególne zdarzenie czy tak sobie dywagujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: Wkrotce! :-))) 03.01.07, 12:20 "frau" po raz pierwzy mnie rozbawiłas podajac link do tej bzdurki. Pierwsi chrzescijanie to przeciez odłam judaizmu! Forum kraj nie do tej dyskusji... Odpowiedz Link Zgłoś
frau_pranajtis Bzdurne jest tlumaczenie Talmudu? 03.01.07, 12:28 Podasz jakies lepsze tlumaczenie? Jesli tak to czekam. emajl gazetowy znasz przeciez. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejzb Re: Wkrotce! :-))) 03.01.07, 22:10 castaneda.salon24.pl/2954,index.html Szczególnie smakowite jest ostatnie zdanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
francuskilacznik Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 12:26 Dowody ? Sa gromadzone. Ich "tresc" poraza. Dla dobra spoleczenstwa prokuratura nie ujawnia, dla dobra sledztwa tez. Odpowiedz Link Zgłoś
moroux Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 12:28 Nie rozśmieszaj mnie. Już cztery lata prokuratura gromadzi te dowody (wg Dziennika), a efektów brak. A może uważasz, że dowody zostały zniszczone? Odpowiedz Link Zgłoś
francuskilacznik Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 12:33 Spokojnie, o jakich latach Ty mi tutaj wyprawiasz? O latach Kwasa i Millerkow panowania ? Rok temu przejeli Kaczynscy wladze, i powinienes rozumiec ze ten caly aparat komuszy wciaz jest na stolkach, nie jest mozliwoscia wymienic tak od razu calych prokuratur, sadownictwa. Prawdy docieka mala garstka urzednikow panstwowych, nie zwiazanych z UKLADEM, a spraw tysiace. Odpowiedz Link Zgłoś
moroux Bredzisz, kolego 03.01.07, 12:34 Póki nie będzie dowodów, póty będziesz bredził dalej. EOT. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Bredzisz, kolego 03.01.07, 14:59 moroux napisał: > Póki nie będzie dowodów, póty będziesz bredził dalej. EOT. Widać piana, którą Kaczory tłuką, niesamowicie.... wręcz nieprawdopodobnie uderza do głów.... Przecież on w to WIERZY, co pisze... ten francuski... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
karbat [...] 03.01.07, 12:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: A jakieś dowody? 03.01.07, 14:55 francuskilacznik napisała: > Dowody ? Sa gromadzone. Ich "tresc" poraza. Dla dobra spoleczenstwa prokuratura > nie ujawnia, dla dobra sledztwa tez. Skąd wiesz, ze poraązją ??? Przeciek macierewiczowski miałeś ?? A po drugie, skoro i ch nie ma (dowodów), to jest to najlepszy dowód, że były, tylko.... itd. ???? Odpowiedz Link Zgłoś
chyba_normalny Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 12:47 W 2000 roku syn Leszka Millera niespodziewanie zarobił okrągły milion dolarów z wysp Bahama. Ciekawe - nawet sądy międzynarodowe nie mogą nic wyciągnąć o klientach banku Wysp Bahama ale nasi "wspaniali chłopcy " znajdą rozwiązanie tej sprawy . Najpierw obrzucimy błotem a potem przeprosimy - a kto będzie czytał przeprosiny i sprostowanie Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia sądzisz że ta ,,bańka,, nie śmierdzi ? 03.01.07, 14:45 czerstwiakowi spada jak manna z nieba... co tu jest do udowodnienia ? zapłacony podatek od tej sumy ? nie . To niech zapłaci. Jaki jest procent od nieujawnionej kwoty ? zainteresowany wie i z apewne nie był to jego ostatni interes więc ma na zapłacenie... następnie można sprawdzić czy kwota nie pochodzi z przestępstwa.. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: sądzisz że ta ,,bańka,, nie śmierdzi ? 03.01.07, 14:49 obracal ,jechal na pozyczkach od Paulinow z Jasnej Gory ?? Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia nieważne czyje były,zapłacić od przychodu musi... 03.01.07, 15:01 jeśli nie beknie kupuje kałasza i będę przykry dla otoczenia... Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: sądzisz że ta ,,bańka,, nie śmierdzi ? 03.01.07, 15:03 duziabuzia napisała: > czerstwiakowi spada jak manna z nieba... co tu jest do udowodnienia ? > zapłacony podatek od tej sumy ? nie . To niech zapłaci. Jaki jest procent od > nieujawnionej kwoty ? zainteresowany wie i z apewne nie był to jego ostatni > interes więc ma na zapłacenie... następnie można sprawdzić czy kwota nie > pochodzi z przestępstwa.. Normalka! Po 45 latach urawniłowki, każda bańka śmierdzi... Jakby tak zarobił - góra - 50tys. ... jak wszyscy ... to pies z kulawą nogą by nie pierdnął.... Widać, myślenie typu: "ma bo ukradł", będzie pokutowało jeszcze przez kilka pokoleń.... :| Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Polsce 03.01.07, 15:08 nie ma takich interesów...wyjątek to prochy lub łapa.. jakbyś prowadził jakieś interesy to byś to wiedział.. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Po 03.01.07, 15:15 duziabuzia napisała: > nie ma takich interesów...wyjątek to prochy lub łapa.. > jakbyś prowadził jakieś interesy to byś to wiedział.. ... nie słyszałeś nic o pośrednictwie ???? Odpowiedz Link Zgłoś
francuskilacznik Re: niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Po 03.01.07, 15:18 posrednictwo za milon dolcow:)) Odpowiedz Link Zgłoś
gniewko_syn_ryba Re: niestety ,,bańka,, przychodu bez kosztów w Po 03.01.07, 15:26 francuskilacznik napisała: > posrednictwo za milon dolcow:)) A w jakiej branży to pośrednictwo ? Bo ja chcę, ja chcę !!! ;)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wujcio44 Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 15:21 francuskilacznik napisała: > Jak myslicie, doczekaja wiosny na wolnosci ? Myślę, że do wiosny to zdążą ich już poćwiartować, spalić, a ich prochy wystrzelić z armaty. Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia to trzeba było zrobić w 1989 roku .. 03.01.07, 15:25 nie byłoby wysokich kosztów sprzątania teraz.. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: kacza polityka 03.01.07, 15:31 skrzeczace kaczki juz by dawno pol Polski , komuchow ,homoseksualistow ,szara siec ,mafie ,zlodzieji - zapudlowaly , tylko Unia im bruzdzi i trybunal w Strassburgu bidne te kaczki ,nie mogom dzialac jak kcom Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia UE jest zrobiona po toaby niektórzy wybrani mogli 03.01.07, 15:36 się szarogęsić i ten tyrbunał tyż.. Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska "Der Dziennik" 03.01.07, 15:37 Ciekawe, co jeszcze "Der Dziennik" z siebie wypluje? Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia jak widać trzeba być teraz kryształowym i kochać 03.01.07, 15:39 BRD bo innaczej wywiad niemiecki wszystko wywlecze.. Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: Miller juz namierzony, kiedy Kwachu ? 03.01.07, 18:57 Pan prezydent zastanawia się, komu powierzyć funkcję prezesa NBP. A tu pod bokiem marnuje się facet po SGPiS który w krótkim czasie potrafi zamienić kilka znaczków pocztowych na 4,5 miliona! Toż to kryształ! Ja bym go wziął w ciemno. Odpowiedz Link Zgłoś
kasibrod Re: Czy Duziabuzia odPiSkała kłsmstwa ? 03.01.07, 22:17 w sprawie niezapłaconych podatków ? Odpowiedz Link Zgłoś
kos1981 Czyżby don Cicio zapłacił podatek od owego 1mln$ ? 04.01.07, 01:40 Jeżeli zapłacił to połowa sukcesu. Ale dlaczego zrezygnowano z kontraktu norweskiego ? Odpowiedz Link Zgłoś