Dodaj do ulubionych

Znowu weksle Leppera

04.01.07, 17:20
Wygląda na to, że Jędruś nie został jeszcze dostatecznie zeszmacony przez
Kaczyńskich i obawiają się jego głosowania nad kandydaturą Skrzypka. Starym
sposobem weksle znowu wracają i mają pomóc w podjeciu decyzji. Serdecznie
współczuję Lepperowi wdania się w tę koalicję, kalkulacja końcowa zapowiada
się beznadziejnie.
Obserwuj wątek
    • obseerwator Re: Znowu weksle Leppera 04.01.07, 18:30
      weksle to mało

      www.gazetawyborcza.pl/1,76842,3827783.html
      Jest doniesienie o molestowaniu przez Leppera


      to już jest koniec i nie ma już nic
      • elfhelm Zobaczymy, jak zagłosują za wotum nieufności 04.01.07, 18:39
        będzie to test na resztki przyzwoitości wśród posłów PiS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka