Dodaj do ulubionych

Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja

IP: *.ns / 192.168.1.* 18.04.03, 15:43
Hehehe. Zajebiste. Bardzo dobrze! Precz z radiem maryja! Precz z
zakłócaniem spokoju!
Obserwuj wątek
    • Gość: :))))) Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.acn.waw.pl 18.04.03, 16:21
      Mamy dość porannych modlitw, mszy świętych, mamrotania różańca,
      etiudy rewolucyjnej Chopina, śpiewów religijnych, brzęczącego
      gadania za ścianą" - napisali sąsiedzi.
      [...]
      Dodała, że słucha teraz radia owiniętego kocem oraz poduszką i
      ustawionego na krześle na środku pokoju. "Teraz współczuję
      pani, że będzie musiała wzmóc nasłuch, więc może usłyszy nawet
      odgłosy fizjologiczne sąsiadów" - napisała kobieta pod adresem
      autorki doniesienia.
      • gabrielacasey ODWOLUJE apel o zrzute na aparat sluchowy ... 18.04.03, 16:58
        Babcia nie jest glucha - babcia jest ZAKALA !!!
        • Gość: autor Re: ODWOLUJE apel o zrzute na aparat sluchowy ... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 18:57
          gabrielacasey napisała:

          > Babcia nie jest glucha - babcia jest ZAKALA !!!

          o ! tow. Szmaciak, donieś na swoją babcie.
        • Gość: ficino Re: ODWOLUJE apel o zrzute na aparat sluchowy ... IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 20:59
          gabrielacasey napisała:

          > Babcia nie jest glucha - babcia jest ZAKALA !!!
          W krajach cywilizowanych ludzi starszych sie szanuje. Chcesz isc do Unii ale
          pytam sie z czym? Z tym chamskim i wulgarnym jezykiem?
          • Gość: Krzysiek ZGADZAM SIE, ZE TO ZAKALA IP: 213.122.216.* 18.04.03, 21:57
            Nier czepiaj sie go, on ma racje. Kiedys w SKM w Gdyni stado
            babc sterroryzowalo caly wagon. Zaczely sie rozpychac i glosno
            spiewac godzinki. Nikt nie osmielil sie zaprotestowac, bo w
            reku mialy drazki ze znakiem Rodziny Radia Maryja i wojowniczo
            nimi wymachiwaly. Strach sie bac!!! Po prostu ZAKALY!!
    • Gość: Gduś Słuchanie Radia Maryja IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 16:41
      FOZZ nie ukarany, Grobelny niewinny, Rywin na wolności, a tu
      taki sukces. Przygwożdżono emerytkę i to od razu prawomocnym
      wyrokiem. Barwo Kurczuk !!
      • gabrielacasey Sad GRODZKI, matolku! Postaw FAZZ przed Grodzkim 18.04.03, 17:02
        a tez go szybko ukarze! Niemniej nie za to, za co by sie
        aferzystow ukarac chcialo, a np. za uporczywe niewlasciwe
        parkowanie na trawniku kolo ministerstwa. O polityce wiedza
        ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze
        sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac
        rzeczywistosci, w ktorej zyjecie?
        • Gość: Gringo Re: Sad GRODZKI, matolku! Postaw FAZZ przed Grodz IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 18:38
          gabrielacasey napisała:

          > a tez go szybko ukarze! Niemniej nie za to, za co by sie
          > aferzystow ukarac chcialo, a np. za uporczywe niewlasciwe
          > parkowanie na trawniku kolo ministerstwa. O polityce wiedza
          > ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze
          > sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac
          > rzeczywistosci, w ktorej zyjecie?

          Zgadza sie gabrielocasey, ale po co to "matolku"? Czy ty nie mozesz zdania
          sklecic, aby komus nie ublizyc? Czy fakt, ze ktos posiada mniej wiedzy niz Ty
          usprawiedliwia agresje i prostactwo? Ja uwazam ze nie i staram sie raczej
          dzielic moja wiedza, niz komus ublizac. Ale to kwestia kultury osobistej i
          klasy, ktorej ty gabrielocasey nie masz za grosz.
        • Gość: ficino Re: Sad GRODZKI, matolku! Postaw FAZZ przed Grodz IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 21:06
          gabrielacasey napisała:

          > a tez go szybko ukarze! Niemniej nie za to, za co by sie
          > aferzystow ukarac chcialo, a np. za uporczywe niewlasciwe
          > parkowanie na trawniku kolo ministerstwa. O polityce wiedza
          > ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze
          > sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac
          > rzeczywistosci, w ktorej zyjecie?
          Najbardziej niedouczona to chyba ty jestes a wszystkim dajesz dobra rady i jak
          to byc powinno i jak to jest naprawde. Zdajesz chyba sobie sprawe z tego ze to
          czlowiek kreuje rzeczywistosc i tak naprawde przeraza Cie ze ludzie maja
          odmienne poglady niz ty. Czas sie chyba nauczyc prawdziwej demokracji i
          tolerancji. Widze ze dzisiaj jest dzien triumfu pana Adama w koncu znalazl
          jakiegos haka na tego podlego zlodzieja Rydzyka. Tematy zastepcze i tak nic nie
          pomoga jemu i jego gazecie. Ten czlowiek staje sie coraz bardziej zenujacy.
        • Gość: tDT FOZZ nie FAZZ IP: 220.111.45.* 19.04.03, 01:38
          > O polityce wiedza ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o
          prawie i wymiarze sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by
          sie zaczac douczac rzeczywistosci, w ktorej zyjecie?

          cale szczescie jest gabrysiacastaway i calej polsce pomoze sie
          podzwignac z upadku intelektualnego!
      • Gość: Bnadem Re: Słuchanie Radia Maryja IP: *.wszib.krakow.pl 21.05.03, 09:58
        Gość portalu: Gduś napisał(a):

        > FOZZ nie ukarany, Grobelny niewinny, Rywin na wolności, a tu
        > taki sukces. Przygwożdżono emerytkę i to od razu prawomocnym
        > wyrokiem. Barwo Kurczuk !!




        Carter do Breżniewa: "nie przestrzegacie praw człowieka"
        Breżniew do Cartera: "a wy bijecie Murzynów" -
        Tak to można sobie luźno pop.......ć do przyszłego roku...
    • Gość: TCHORZE Tchorze - Latwo wyzyc sie na staruszce, nie? IP: *.rasserver.net 18.04.03, 16:48
      Latwo wyzyc sie na staruszce, ale gdy trzeba zrobic to z
      gowiarzem sluchajacym Techno o 2 w nocy, to odwagi nie starcza?
      To typowa frustracja drobnomieszczanskiego srodowiska.
      • gabrielacasey A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie ustawili 18.04.03, 17:03
        Nie wiesz, to GLUPIO nie gadaj.
        • Gość: Leon Re: A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 17:24
          A stad wie, ze nie bylo w jeszcze zadnej notatki o sprawie sadowej przeciwko
          malolatm, ktorz glosno sluchaja muzyki trchno, comprende?
          • Gość: Rodzic. Re: A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:31
            Gość portalu: Leon napisał(a):

            > A stad wie, ze nie bylo w jeszcze zadnej notatki o sprawie sadowej przeciwko
            > malolatm, ktorz glosno sluchaja muzyki trchno, comprende?
            >Jak sa malolatami to kare w sadzie zaplaca rodzice,a malolaty pozniej dostana
            wpier..dol. To takie wychowawcze i skuteczne,ze az warto zastosowac.Nic tak nie
            uczy rozumu malolatow,jak zaplacona za nich przez rodzicow kara.
        • Gość: ficino Re: A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 21:08
          gabrielacasey napisała:

          > Nie wiesz, to GLUPIO nie gadaj.
          No tak ale w Wybiorczej taki artykul o sluchaczach Techno sie nie ukazal.
          typowa komunistyczna propagandowka.
      • Gość: Ojejku Re: Tchorze - Latwo wyzyc sie na staruszce, nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.03, 18:27
        Gość portalu: TCHORZE napisał(a):

        > Latwo wyzyc sie na staruszce, ale gdy trzeba zrobic to z
        > gowiarzem sluchajacym Techno o 2 w nocy, to odwagi nie starcza?
        > To typowa frustracja drobnomieszczanskiego srodowiska.
        ======================
        Tepic trzeba i zdewociale staruszki sluchajace na "full" radia/telewizora i
        gowniarzy sluchajacych techno w nocy. Sam mialem d czynienia z oboma rodzajami
        tego najzwylkejszego prostactwa. I poradzilem sobie z nimi. W jednym i drugim
        przypadku trzeba bylo zastosowac "metode bardzo ostrej perswazji" oraz
        zagrozenie eksmisja. Staruszka probowala sie stawiac wysuwajac argument, ze
        jest wlascicielka mieszkania i moze w nim robic co chce. Na to Wspolnota
        Mieszkaniowa pokazala jej stosowny przepis, ze mozna ja jako uciazliwego
        lokatora zlicytowac i wyslac na bruk z wylicytowana suma pieniedzy w garsci.
        No i uspokoila sie, czego i innym serdecznie zycze.
      • Gość: Fakt. Re: Tchorze - Latwo wyzyc sie na staruszce, nie? IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:36
        Gość portalu: TCHORZE napisał(a):

        > Latwo wyzyc sie na staruszce, ale gdy trzeba zrobic to z
        > gowiarzem sluchajacym Techno o 2 w nocy, to odwagi nie starcza?
        > To typowa frustracja drobnomieszczanskiego srodowiska.
        >Masz racje,to brak reakcji spolecznych na takie patologie z roznych
        przyczyn,takze tchorzostwa,powoduje bezkarnosc i rozwijanie sie
        chamstwa,zlodziejstwa i bandytyzmu.
    • piotr33k2 Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja 18.04.03, 16:54
      powinni jeszcze ukarać tą rozgłosnię za szerzenie nienawiści
      rasowej i faszystowskiej! rydzyk won na białorus!
    • gabrielacasey Precz a halasem! Zrzuta dla babci na aparat sluchowy. 18.04.03, 16:57
      • Gość: geo Re: Precz a halasem! Zrzuta dla babci na aparat s IP: *.dip.t-dialin.net 18.04.03, 17:17
        To ze Radio Maryja moze nadawac te bzdury to hanba dla Polski.Z demokracja nie
        ma to nic wspolnego, to naduzywanie demokracji i prawa.
        • Gość: polpot Re: Precz a halasem! Zrzuta dla babci na aparat s IP: *.krotoszyn.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 17:35
          ojczulek rydzio nie daruje tego numeru - a ma już wprawki w
          walce z sądami
        • Gość: Andrzej Zapomnieliśmy o podmiotowości babci! IP: *.acn.waw.pl 18.04.03, 18:25
          No tak, ale nie bierze sie tutaj pod uwagę poglądów babci. Otóż babcia niesie
          swój krzyż i jest prześladowana. Pada podnosi się i idzie dalej... Z Radiem
          Maryja Księdzem Rydzykiem i innymi alarmistami. Babcie nie są przystowane do
          papki medialnej. Od TVP czy TVN dostają tylko większej sraczki. A kościół
          Rydzykowy to coś swojskiego - on działa raczej w kierunku kształtowania
          postawy zatwardzenia. Tak więc babciom jest b. potrzebny. Powinniśmy być
          trochę bardziej tolerancyjni dla RM i kółek różańcowych, bo w końcu co wielu
          starym ludziom zostało... 400 złotych emerytury,i cztery ściany w których nikt
          już ich nie pamięta i nie odwiedza?
      • Gość: ficino Wybaczyc mozna wszystko oprocz glupoty! IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 21:09
    • Gość: Informator Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 18:10
      Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. W Polsce
      powinno byc tak jak w innych cywilizowanych krajach - na
      zaklocanie spokoju nie ma godziny. nie wolno przeszkadzac innym
      takze w dzien. W>srod Polakow jest duzo chamow. Prawo powinno
      ich nauczyc kultury. takze ksiezy, ktorzy kaza wlaczac glosniki
      na ful w kosciolach i dzwonic w dzwony jak na pozar przed kazda
      msza. Ludzie maja prawo spac kiedy im sie chce. Wypadaloby takze
      kiedy sie udaje wierzacego pomyslec o chorych i dzieciach. PRECZ
      Z CHAMSTWEM !
      • Gość: autor Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 19:02
        Gość portalu: Informator napisał(a):

        > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno.

        a na koniec napisał :

        > PRECZ Z CHAMSTWEM !

        i kto tu jest tłukiem ???
        zacznij od siebie, informatorze !!!
        • Gość: podgrzybek. Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:23
          Gość portalu: autor napisał(a):

          > Gość portalu: Informator napisał(a):
          >
          > > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno.
          >
          > a na koniec napisał :
          >
          > > PRECZ Z CHAMSTWEM !
          >
          > i kto tu jest tłukiem ???
          > zacznij od siebie, informatorze !!!
          >Kto jet chamem?.Ty bucu z Torunia.Swoja perfidia potrafisz kazdego czlowieka
          wyprowadzic z rownowagi.Ciekawe czy ta infekcja rydzykowa tylko ciebie
          dotknela,czy podobnych matolow w Toruniu jest wiecej?.
      • Gość: piko Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.03, 22:43
        Gość portalu: Informator napisał(a):

        > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. W Polsce
        > powinno byc tak jak w innych cywilizowanych krajach - na
        > zaklocanie spokoju nie ma godziny. nie wolno przeszkadzac
        innym
        > takze w dzien. W>srod Polakow jest duzo chamow. Prawo powinno
        > ich nauczyc kultury. takze ksiezy, ktorzy kaza wlaczac
        glosniki
        > na ful w kosciolach i dzwonic w dzwony jak na pozar przed
        kazda
        > msza. Ludzie maja prawo spac kiedy im sie chce. Wypadaloby
        takze
        > kiedy sie udaje wierzacego pomyslec o chorych i dzieciach.
        PRECZ
        > Z CHAMSTWEM !
        Nie uwierzę, że te dzwony słyszysz w Stanach.
        • Gość: Friko. Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:17
          Gość portalu: piko napisał(a):

          > Gość portalu: Informator napisał(a):
          >
          > > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. W Polsce
          > > powinno byc tak jak w innych cywilizowanych krajach - na
          > > zaklocanie spokoju nie ma godziny. nie wolno przeszkadzac
          > innym
          > > takze w dzien. W>srod Polakow jest duzo chamow. Prawo powinno
          > > ich nauczyc kultury. takze ksiezy, ktorzy kaza wlaczac
          > glosniki
          > > na ful w kosciolach i dzwonic w dzwony jak na pozar przed
          > kazda
          > > msza. Ludzie maja prawo spac kiedy im sie chce. Wypadaloby
          > takze
          > > kiedy sie udaje wierzacego pomyslec o chorych i dzieciach.
          > PRECZ
          > > Z CHAMSTWEM !
          > Nie uwierzę, że te dzwony słyszysz w Stanach.
          >Tylko na taka odpowiedz,matole cie stac?.Pewnie nawet sam nie wiesz,po co to
          pisales.Robisz to tak z przyzwyczajenia,byle tylko nasrac.
    • Gość: jacek nie biedna a wredna ... IP: 139.99.175.* 18.04.03, 18:25
      Ale oczywiście w niebie miejsce ma zapewnione, w zasięgu głosu (i radia) od rydzyka :-))
    • Gość: lampart Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.03, 18:39
      A co z zaklocaniem spokoju przez inne stacje nadajace halasliwa muzyke? Czy tez
      byly jakies prawomocne wyroki?

      przyklad z grupy pl.regionalne.szczecin:
      www2.gazeta.pl/usenet/704534,27014.html?group=pl.regionalne.szczecin&tid=32224

      "Witam grupowiczow. mam takiego sasiada co wpienia ludzi dookola.
      od rana do wieczora tlucze muza i po nocach potrafi debil grac
      na pianie budzac przy tym polowe budynku
      [...]policja juz do niego przyjezdza regularnie
      dwa razy w tygodniu.. i nic . Spisuja go i jada dalej i tak jest ok kilku
      lat !!!"

      A moze to jest tylko wyrok za zaklocanie ciszy nocnej glosnym sluchaniem RM?
      • Gość: Doswiadczony. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:12
        Gość portalu: lampart napisał(a):

        > A co z zaklocaniem spokoju przez inne stacje nadajace halasliwa muzyke? Czy
        tez
        >
        > byly jakies prawomocne wyroki?
        >
        > przyklad z grupy pl.regionalne.szczecin:
        > www2.gazeta.pl/usenet/704534,27014.html?group=pl.regionalne.szczecin&tid=32224
        >
        > "Witam grupowiczow. mam takiego sasiada co wpienia ludzi dookola.
        > od rana do wieczora tlucze muza i po nocach potrafi debil grac
        > na pianie budzac przy tym polowe budynku
        > [...]policja juz do niego przyjezdza regularnie
        > dwa razy w tygodniu.. i nic . Spisuja go i jada dalej i tak jest ok kilku
        > lat !!!"
        >
        > A moze to jest tylko wyrok za zaklocanie ciszy nocnej glosnym sluchaniem RM?
        >
        > A czy ktos z was zgodzil sie wystapic jako swiadek w Sadzie Grodzkim?.Z
        wynikow widze,ze nie.W przeciwnym przypadku grajacy w nocy debil ,za kazdym
        razem skazywany by byl na kare grzywny,do 5000 zl.Ciekawe komu wczesniej by sie
        znudzilo?.Pisze o tym z wlasnego doswiadczenia.Wszyscy mocni i odwazni w sadzie
        jakos cichna i obiecuja poprawe,w moim przypadku ze skutkiem dla mnie
        pomyslnym,mam spokoj.
    • wielki_czarownik Polska to głupi kraj 18.04.03, 18:43
      Już sam fakt, że doszło do takiej sytuacji wskazuje na to, w jakim dziwnym
      kraju przyszło nam żyć. Oj przydałby się tu jakiś potop.
      • Gość: Pomocny Re: Polska to głupi kraj IP: 66.207.104.* 18.04.03, 18:51
        Juz niedlugo beda Pierwsze Ogolnopolskie Igrzyska Uliczne, hehe ...
        Z drugiej strony, to czemu ten Rdzawek nie zrobil skladki na prawnika?
        • wielki_czarownik Co do tych igrzysk - będą lwy? /nt 18.04.03, 19:59
      • Gość: ficino Re: Polska to głupi kraj IP: *.ny5030.east.verizon.net 19.04.03, 22:37
        wielki_czarownik napisał:

        > Już sam fakt, że doszło do takiej sytuacji wskazuje na to, w jakim dziwnym
        > kraju przyszło nam żyć. Oj przydałby się tu jakiś potop.
        Na pewno przydalby sie azotox na spryskiwanie robactwa.
    • Gość: autor Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 18:56
      Gość portalu: Asfal napisał(a):

      > Hehehe. Zajebiste. Bardzo dobrze! Precz z radiem maryja! Precz z
      > zakłócaniem spokoju!

      a tow. Szmaciak w 1976 pisał :

      Precz z radiem wolna europa, precz z zakłócaniem spokoju !

      - mamy 2003, i co ? wolna europa !, hehehe.
      • Gość: o.Rydzyk sluchanie mojego Radia leczy.... IP: *.bredband.skanova.com 18.04.03, 19:03
      • Gość: Towarzysz Szmaciak Gratuluję towarzyszom rewolucyjnej czujności! IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 18.04.03, 19:05
        Dzięki ich obywatelskiej postawie udało się po raz pierwszy od dwudziestu lat
        skazać przestępczynię za słuchanie radia.
      • Gość: jjrak Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.rzymowskiego.sdi.tpnet.pl 27.04.03, 16:56
        Gość portalu: autor napisał(a):

        > Gość portalu: Asfal napisał(a):
        >
        > > Hehehe. Zajebiste. Bardzo dobrze! Precz z radiem maryja!
        Precz z
        > > zakłócaniem spokoju!
        >
        > a tow. Szmaciak w 1976 pisał :
        >
        > Precz z radiem wolna europa, precz z zakłócaniem spokoju !
        >

        ale RWE nikt na "full" nie sluchal!
        no i poziom audycji o niebo lepszy...
    • Gość: tomek Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.acn.pl / 10.64.2.* 18.04.03, 19:18
      Kobieta ta powinna być surowo potraktowana. Jest najczystszym
      przejawem dewotyzmu na pokaz ktory kroluje w Polsce. To jest
      zalosne i tragiczne zarazem. Ludzie ktorzy tak manifestuja wiare
      postepuja prawie w kazdym aspekcie wrew tej wierze!!!!!!!!!
    • Gość: Jerzy Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.nas7.garfield-heights1.oh.us.da.qwest.net 18.04.03, 19:18
      Jak widac nic sie nie zmienilo-stare dawne dobre czasy
      wrocily:Ojciec moj zostal skazany po powrocie z niewoli do
      Ojczyzny za sluchanie radia BBCi Wolna Europa przez
      komunistyczny sad w Koszalinie na kare wiezienia w domu byla
      rewizja i konfiskata-czemu wiec sie dziwicie to robia
      potomkowie tamtych-czuja sie zagrozeni.Narod Polski zaczyna sie
      budzic-nadszedl czas.
      • Gość: Towarzysz Szmaciak Należałoby jeszcze sprawdzić... IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 18.04.03, 19:34
        ...czy skazana płaci abonament na rzecz postępowych, publicznych środków
        masowego przekazu, zarządzanych przez towarzysza Czarzastego.
      • Gość: Ojejku Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.03, 19:54
        Dorabiasz ideologie do zwyklego prostactwa i braku szacunku dla innych
        lokatorow. Bacia zostala skazana nie za sluchanie RM lecz za sluchanie tegoz w
        sposob naruszajacy zasady wspolzycia spolecznego i ogolnie przyjete normy
        obowiazujace w cywilizowanym spoleczenstwie. Rownie dobrze moglaby sluchac "TOK
        FM" i spotaloby ja to samo - wyrok.
        • Gość: Jejku. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:04
          Gość portalu: Ojejku napisał(a):

          > Dorabiasz ideologie do zwyklego prostactwa i braku szacunku dla innych
          > lokatorow. Bacia zostala skazana nie za sluchanie RM lecz za sluchanie tegoz
          w
          > sposob naruszajacy zasady wspolzycia spolecznego i ogolnie przyjete normy
          > obowiazujace w cywilizowanym spoleczenstwie. Rownie dobrze moglaby
          sluchac "TOK
          >
          > FM" i spotaloby ja to samo - wyrok.
          >Nie wykluczone,ze wiekszy.Wsrod sedziow tez nie brakuje oszolomow i wyznawcow
          ideologii O.Rydzyka.
      • Gość: Lokator. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:13
        Gość portalu: Jerzy napisał(a):

        > Jak widac nic sie nie zmienilo-stare dawne dobre czasy
        > wrocily:Ojciec moj zostal skazany po powrocie z niewoli do
        > Ojczyzny za sluchanie radia BBCi Wolna Europa przez
        > komunistyczny sad w Koszalinie na kare wiezienia w domu byla
        > rewizja i konfiskata-czemu wiec sie dziwicie to robia
        > potomkowie tamtych-czuja sie zagrozeni.Narod Polski zaczyna sie
        > budzic-nadszedl czas.
        >Narod Polski zaczyna sie budzic i co idioto?,dlatego puszcza glosno radio
        przeszkadzajac innym w wypoczynku?.To baranie bezmuzgi nie wiesz,ze jak nie
        mieszka sie w chalupie na wsi tylko w miescie wsrod ludzi,to nalezy sie
        stosowac do przepisow porzadkowych?.Sa one pusta palo ustanowione dla takich
        wlasnie jak ty matolow,zachowujacych sie wszedzie tak, jakby mieszkali sami,bo
        za trudne dla nich jest zrozumienie,ze nalezy sie zachowywac tak,zeby nie
        przeszkadzac innym.
      • Gość: kate Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.sympatico.ca 19.04.03, 22:48
        Gość portalu: Jerzy napisał(a):

        > Jak widac nic sie nie zmienilo-stare dawne dobre czasy
        > wrocily:Ojciec moj zostal skazany po powrocie z niewoli do
        > Ojczyzny za sluchanie radia BBCi Wolna Europa przez
        > komunistyczny sad w Koszalinie na kare wiezienia w domu
        byla
        > rewizja i konfiskata-czemu wiec sie dziwicie to robia
        > potomkowie tamtych-czuja sie zagrozeni.Narod Polski
        zaczyna sie
        > budzic-nadszedl czas.
        A tak poza tym to wszystko OK?
    • Gość: Gbur Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 19:35
      Gdyby babcia miala lepszego adwokata, to ten moglby powolac dodatkowe strony
      obrony, a mianowicie:
      1. Wlasciciela domu (ktokolwiek nim jest), za wynajem mieszkan nie nadajacych
      sie do zamieszkania pod wzgledem akustycznym.
      2. Wykonawce budynku, za brak wlasciwej izolacji dzwiekochlonnej.
      3. Biuro projektowe, za zaprojektowanie budynku niezdatnego do zamieszkania pod
      wzgledem akustyki.
      4. Instytut Techniki Budowlanej za .........................
      5. ...........................
      Pozdrawiam

      PS. Odczepcie sie od BABCI
      • Gość: warszawianin Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 18.04.03, 19:57
        Wchodzimy do Unii Europejskiej - czas na zmiany, przynajmniej
        dla niektórych. Trzeba się zacząć przyzwyczajać do zachowania w
        sposób w jaki zachowują się Europejczycy na Zachód od Odry.
        Jakoś nie czytałem w Wyborczej o tym że Polacy ( przynajmniej w
        Warszawie a sadząc z zachowania licznych osób przyjezdnych
        wynajmujących tu mieszkania też gdzie indziej)bardzo głośno
        zachowują się w czasie tzw. ciszy nocnej. Ryczący sprzęt
        muzyczny w dzień też nie jest rzadkością. Nie zapominajmy też o
        skrajnie chamskim zwyczaju dyngusa w wykonaniu miejskim tj.
        oblać kogoś doszczętnie niezależnie od płci i wieku.
        Może Redakcja zacznie wychowywać?
        • wielki_czarownik GW ma wychowywać? Może Michnik? 18.04.03, 20:01
          A pan Michnik napisze artykuł o tym, dlaczego należy zawsze mówić prawdę i nie
          wolno przemilczać istotnych faktów. Szczególnie pod przysięgą.
        • Gość: Gbur Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 20:29
          Panie Warszawiak, zapomnial pan o tym, ze wkraczajac do Unii powinnismy przjac
          rowniez unijne (i swiatowe) STANDARDY. Zapomnial pan (a moze nie wie pan) o
          tym, ze w budownictwie obowiazuja standardy, wlaczajac w to akustyke scian.
          Standardy sa po to, zeby np. przyglucha staruszka, ktora jedyna przyjemnoscia w
          zyciu zostalo sluchanie radia (Maryja czy serwisu informacyjnego BBC), nie
          zaklocala spokoju sasiadom. Jakos nikt nie pomyslal, ze niewlasciwe standardy i
          praktyka budowlana w Polsce sa odpowiedzialne za to, ze mieszkancy w swoich
          domach nie moga zyc normalnie.

          Jeszcze raz powtarzam. Odczepcie sie GLUPOLE od przygluchej staruszki.

          PS. Jak macie aspiracje europejskie, to zacznijcie tez w koncu myslec innymi
          kategoriami.
          • Gość: warszawianin Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 18.04.03, 21:23
            Pan mnie zupełnie nie zrozumiał. Ja nie pisałem słowa o
            staruszce - należy przeczytać i zrozumieć tekst a potem
            odpowiadać.
          • Gość: warszawianin Do Gbura IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 18.04.03, 21:32
            A jakie są standardy w USA? Bo np. w Nowym Yorku we wspólnotach
            mieszkaniowych należy mieć 3/4 podłogi mieszkania pokryte
            wykładzinami lub dywanami. Czy dlatego że tak znakomicie są
            wytłumione stropy?
            Nawiasem mówiąc centrum Krakowa to stare budownictwo więc ta
            Pani musiała głośno słuchać ale jeżeli ktoś pisze o ...
            mamrotaniu różańca.. to wiadomo że ma poglądy jak dół polskiej
            flagi, a jedyny powód artykułu to Radio Maryja.
            O to mi chodziło że kiedy ktoś zachowuje się po chamsku a nie
            słucha tego radia to dla redakcji nie ma problemu.
          • Gość: Mieszkaniec. Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:54
            Gość portalu: Gbur napisał(a):

            > Panie Warszawiak, zapomnial pan o tym, ze wkraczajac do Unii powinnismy
            przjac
            > rowniez unijne (i swiatowe) STANDARDY. Zapomnial pan (a moze nie wie pan) o
            > tym, ze w budownictwie obowiazuja standardy, wlaczajac w to akustyke scian.
            > Standardy sa po to, zeby np. przyglucha staruszka, ktora jedyna przyjemnoscia
            w
            >
            > zyciu zostalo sluchanie radia (Maryja czy serwisu informacyjnego BBC), nie
            > zaklocala spokoju sasiadom. Jakos nikt nie pomyslal, ze niewlasciwe standardy
            i
            >
            > praktyka budowlana w Polsce sa odpowiedzialne za to, ze mieszkancy w swoich
            > domach nie moga zyc normalnie.
            >
            > Jeszcze raz powtarzam. Odczepcie sie GLUPOLE od przygluchej staruszki.
            >
            > PS. Jak macie aspiracje europejskie, to zacznijcie tez w koncu myslec innymi
            > kategoriami.
            >Jakimi,matole?.Czy mamy tolerowac zaklocania spokoju przez bezmozgowcow
            twojego pokroju i nie walczyc o swoje prawa do spokoju?.Co standardy budowlane
            maja wspolnego z przepisami porzadkowymi?. Mowia one wyraznie o
            odpowiedzialnosci karnej za zaklocanie spokoju innym mieszkancom.Mieszkajac w
            zbiorowosci ludzkiej kultura(pojecie ci pewnie obce) wymaga liczenia sie z
            innymi ludzmi a jak to jest za trudne to bedzie wkraczac prawo i cywilizowac
            nieprzystosowanych spolecznie,az do skutku.
        • Gość: Praktyk. Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:00
          Gość portalu: warszawianin napisał(a):

          > Wchodzimy do Unii Europejskiej - czas na zmiany, przynajmniej
          > dla niektórych. Trzeba się zacząć przyzwyczajać do zachowania w
          > sposób w jaki zachowują się Europejczycy na Zachód od Odry.
          > Jakoś nie czytałem w Wyborczej o tym że Polacy ( przynajmniej w
          > Warszawie a sadząc z zachowania licznych osób przyjezdnych
          > wynajmujących tu mieszkania też gdzie indziej)bardzo głośno
          > zachowują się w czasie tzw. ciszy nocnej. Ryczący sprzęt
          > muzyczny w dzień też nie jest rzadkością. Nie zapominajmy też o
          > skrajnie chamskim zwyczaju dyngusa w wykonaniu miejskim tj.
          > oblać kogoś doszczętnie niezależnie od płci i wieku.
          > Może Redakcja zacznie wychowywać?
          >Jak obywatele sami nie beda na takie fakty reagowac,majac do pomocy wszelkie
          srodki prawne(Policja,Sady Grodzkie),to pozostana tylko modly w
          kosciele.Wierzacym bedzie latwiej,bo uwierza,ze pomoga.Niewierzacy natomiast
          beda cierpiec.
    • Gość: Obi Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 20:02
      Ciekawe jak zareagowalby sad gdyby sasiadka sedziego byla taka
      bigotka i dawalaby czadu do oporu.Istnieje jeszcze takie cos
      jak sluchawki.Tolerancja sadu w drobnych wykroczeniach
      prowadzi do liberalizmu, a tym samym do braku poszanowania
      zycia spolecznego.
      • Gość: ab Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.clubnet.pl 18.04.03, 21:54
        Przeczytałem dyskusję i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć połowie (chyba)
        dyskutantów takiej Babci za ścianą. Miłych snów!
    • Gość: ,, Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 22:24
      • Gość: zyczliwy Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ed.shawcable.net 18.04.03, 23:23
        Czy juz babci nic sie nie nalezy
        Niech sobie wierzy
        Choc babcia jest nieco przyglucha
        Niech tez poslucha
        A to,ze lubi ksiedza Rydzyka
        Nic z tego nie wynika
        Zas z demokracja ma to, tyle do czynienia
        Ze swiat sie zmienia
        Drodzy patrioci nie wyrzekajcie sie myslenia!
        • Gość: jmk Re: W Częstochowie też... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.03, 00:15
          jeden stary kretyn, nie mogac znieść tego że nad nim w zaadoptowanym strychu
          zamieszkuje małżenstwo z małym dzieckiem ... wbudował,tak,tak w sufit głośniki
          i o różnych porach dnia i nocy puszczał im na full radio w tym maryskę.
          Obecnie sprawa jest w sądzie grodzkim.
          • Gość: Agnieszka Czyj pozew? IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 00:14
            Mam nadzieję, ż chodzi o pozew starego kretyna przeciwko małżeństwu z dzieckiem.
            • Gość: jmk Re: Czyj pozew? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.03, 07:38
              Akurat odwrotnie- to stary kretyn wbudował głośniki w sufit swojej kanciapy i
              nadawał młodym również maryśkę!!!
    • Gość: Agnieszka Nagana? 1000 zł! Przynajmniej. IP: *.acn.waw.pl 19.04.03, 00:46
      Ja bym wystąpiła o odszkodowanie za rozstrój zdrowia fizycznego
      (uszkodzenie słuchu) i psychicznego (brak spokoju), niechby to
      było nawet marne 1000 albo 2000 zł.
      • Gość: tDT do WIEZIENIA babunie! i gabrysie tez!!! IP: 220.111.45.* 19.04.03, 01:22
        najlepiej razem z gabrielacastaway, bo juz mnie szlag trafia ze
        co nie wlacze forum to widze posty tego pasqdnego babska!!!!
      • Gość: kate Re: Nagana? 1000 zł! Przynajmniej. IP: *.sympatico.ca 19.04.03, 22:56
        Gość portalu: Agnieszka napisał(a):

        > Ja bym wystąpiła o odszkodowanie za rozstrój zdrowia
        fizycznego
        > (uszkodzenie słuchu) i psychicznego (brak spokoju),
        niechby to
        > było nawet marne 1000 albo 2000 zł.
        Musisz niezle zarabiac skoro dla ciebie 1000/2000 to
        marne.Dla tej babci to majatek.
        • Gość: Agnieszka Majątek? I o to chodzi!. IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 00:17
          Co ważniejsze dla niej: 1000 zł czy full Maryja? Niech bapcia sama zdecyduje.
    • Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 19.04.03, 01:28
      Nie rozumiem o co ten szum???Chce stara cholera sluchac na "okraglo" tej
      deiblnej stacji-niech jej Rydzylik zafunduje sluchawki(sa rowniez aparaty
      przenosne,ktore moze sobie stara jedza umiescic w kieszeni-nie bedzie wtedy
      pierdilic bredni o koniecznosci posiadania 3 radioprijomnikow!Moze sobie
      nastwic stacje na maksa,az jej resztki zgalareciowalego mogu uszami wyplyna-a
      sasiedzie beda mieli komfort ciszy-w USA po godz. 9 wieczorem wszelkie
      zaklocenia spokoju sasiadow koncza sie interwencja policji i dotkliwym
      mandatem,w szczegolnych przypadkach -aresztowaniem calego towarzycha.Dzwonow
      koscielnych tutaj wogole nie sluchac-200m, od mego domu jest jakis fucken
      kosciol-dzwonienie jest tak ciche,iz myslalem kiedys,ze to u sasiada na dole
      zegar bije kuranty(nawey przyjemna dla ucha melodia)
    • Gość: Jo Nie chodzi przecież o Radio Maryja! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 19.04.03, 10:46
      Chodzi o zakłócanie spokoju. Niestety, skoro nie mieszka się w wolnostojącej,
      oddalonej od innych willi, trzeba się liczyć z tym, że nasze zachowanie może
      ludziom przeszkadzać. Ja tez zwracałam uwagę sąsiadce słuchającej za głośno
      Maryjka, podobnie jak sąsiadom, których zidiocialy pies ujadał od rana do nocy.
      Potrafilam tez grzecznie dogadać się z takimi, którzy rozpoczynali remont
      pokoju o godzinie 21-szej. Grzecznie, ponieważ nie wiem, czy kiedyś nie będę
      czegoś od nich potrzebować. Sama tez staram się nie ryczeć ani radiem, ani TV,
      a już na pewno nie wieczorem czy wcześnie rano.
      Padł tutaj zarzut, ze ponieważ rzecz tyczyła sluchania własnie Radia Maryja, a
      nie Zetki, to GW uczyniła z tego wodę na swój mlyn. A ja odwrócę proporcje:
      ponieważ Gazeta o tym napisała, zarówno babcia jak i jej obrońcy czują się w
      sposób oczywisty przesladowani za wiarę. I mają okazję sobie pomędzić. Chyba
      jednak nie tędy droga. Zakłócanie spokoju jest oczywistym brakiem kultury.
      Kiedy wracam do domu po pracy, zasługuję na spokój. I o ten spokój mam prawo
      walczyć - nieważne, czy z maryjną babcią, czy z koczującymi na klatce schodowej
      pijącymi piwo gówniarzami. I tyle.
    • Gość: Ojejku Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.03, 10:54
      Tobie tez trzeba kupic sluchawki, abys uslyszal o czym jest mowa na tym watku?
      Wszedzie gdzie sie da ladujesz sie z ta antyizraelska, klamliwa propaganda.
    • Gość: jerzy Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: 213.172.183.* 19.04.03, 12:43
      W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w
      łazience i ubikacji?
      • Gość: autor Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 19.04.03, 12:48
        Gość portalu: jerzy napisał(a):

        > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w
        > łazience i ubikacji?

        dlaczego jesteś taki wścibski ? zostaw dom babci i babcie, panie Dulski.
        • Gość: Lokator. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:30
          Gość portalu: autor napisał(a):

          > Gość portalu: jerzy napisał(a):
          >
          > > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w
          > > łazience i ubikacji?
          >
          > dlaczego jesteś taki wścibski ? zostaw dom babci i babcie, panie Dulski.
          >Bucu,jak nie bedzie wchodzic do mojego mieszkania smrodem,dzwiekim lub innym
          halasem,to moze nawet caly dzien krzyzem lezec na telewizorze trzymajac palec w
          dupie,albo srac na stol i nie bedzie mnie to obchodzic.Czy dla ciebie
          zrozumienie tych faktow tez jest za trudne?.Zanim zaczniesz stosowac nazwiska
          bohaterow ksiazek,to je najpierw przeczytaj prymitywie i sprobuj zrozumiec
          zawarty w nich sens.Jak nie dasz sobie z tym rady,to popros madrzejszych od
          siebie,ale do tego czasu wstrzymaj sie z pisaniem,bo czytajacych to boli.
          • Gość: Lokator. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:34
            Gość portalu: Lokator. napisał(a):

            > Gość portalu: autor napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: jerzy napisał(a):
            > >
            > > > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w
            > > > łazience i ubikacji?
            > >
            > > dlaczego jesteś taki wścibski ? zostaw dom babci i babcie, panie Dulski.
            > >Bucu,jak nie bedzie wchodzic do mojego mieszkania smrodem,dzwiekim lub inny
            > m
            > halasem,to moze nawet caly dzien krzyzem lezec na telewizorze trzymajac palec
            w
            >
            > dupie,albo srac na stol i nie bedzie mnie to obchodzic.Czy dla ciebie
            > zrozumienie tych faktow tez jest za trudne?.Zanim zaczniesz stosowac nazwiska
            > bohaterow ksiazek,to je najpierw przeczytaj prymitywie i sprobuj zrozumiec
            > zawarty w nich sens.Jak nie dasz sobie z tym rady,to popros madrzejszych od
            > siebie,ale do tego czasu wstrzymaj sie z pisaniem,bo czytajacych to boli.
            >P.S. Zauwazylem,ze jestes z Torunia,czyzby to wplyw O.Rydzyka powodowal takie
            spustoszenia mozgowe,czy to tylko przypadek?.
      • Gość: jjrak Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.rzymowskiego.sdi.tpnet.pl 27.04.03, 16:54
        Gość portalu: jerzy napisał(a):

        > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w
        > łazience i ubikacji?
        jak w "roku 1984"
        bih brother r.m ;))

    • Gość: jmk Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.03, 22:02
      W zamieszaniu zniekształcony został powód oskarżenia kobitki, krórym jest
      znęcanie się nad sąsiadami za pomoca radioodbiornika.
      Podobny przypadek- przedstawiłem na forum-miał miejsce w Częstochowie-poniżej
      opisany.
      A swoja drogą do czego prowadzi słuchanie gebelsowskiej propagandy w wykonaniu
      radia z ryjem. Dlaczego używa się Matki Chrystusa do nazywania tej
      faszystowskiej szczekaczki?
      Totalne sianie nienawiści zaszczepianie jej w tych starych ,przepalonych
      mózgach a także u młodszych tzw słuchaczy, dla których innym źródłem
      informacji jest, a przynajmniej była kiedyś magiel.
      Kiedy ten klecha z Torunia sprowadzi z demobilu irackiego, pasy dla
      męczenników, by kablówki po serii samobójczych ataków łyknełły ten szajs zwany
      TV Trwam i wybuliły temu biznesmenowi kasiore?
      Cena z pewnoscią będzie dopasowana do poziomu emerytur!?
      • Gość: ZYCZLIWY Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ed.shawcable.net 19.04.03, 22:55
        Kochani parafianie, nie dajmy sie zwariowac
        Babcia pewnie grzeszyla, wiec musi odpokutowac
        Stad tez pochodzi jej wierne sluchanie
        Kochajcie wasze babcie drodzy parafianie
        Ze popadla w dewocje, to zydowski spisek
        A wszystkiemu winien, ten Michnik urwisek
        Z czego oczywiscie wcale nie wynika
        Ze babcia pokochala ojczulka Rydzyka
        Tylko swieta cisza po nas pozostanie
        Dopomoz im Panie.
      • Gość: puchapucha Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: 193.220.82.* 23.04.03, 07:28
        Niestety panie jmk, role magla calkowicie spelnia to forum. Nalezy babci
        zafundowac internet. Bedzie ciszej.
    • Gość: Pesymista Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ed.shawcable.net 20.04.03, 02:55
      I po co nam bylo to cale gadanie
      Niebawem sie skonczy naszej babci sranie
      Cisza pozostanie
    • Gość: kontownik Radio Maryja następcą RWE??? IP: *.bydgoska.krakow.pl 23.04.03, 02:17
      fikcja pojechana na maksa
      • Gość: jmk Re: Radio Maryja następcą RWE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.03, 21:08
        Szanowny uczestniku forum, nie obrażaj tej rozgłośni której audycjibb nie
        słyszałeś i nie wiesz co ona przedstawiała krajowemu radiosłuchaczowi.
        Prezentowany materiał zaznajamiał ludzi w tym kraju z historia jakijej nie
        prezentowano w oficjalnych publikacjach, ONA INFORMOWAŁA min. młodziez jak to
        wyglądało naprawdę,uczyła poszanowania dla wolnosci słowa.
        Porównanie gebesowskiej szczekaczki jakim jest radio z ryjem, do tej rozgłości
        jest dowodem że nie wiesz o co chodzi.
        Z twojej strony przeprosiłbym RWE za to porównanie.
        Nie wstydź się, poczytaj coś nieco o tym o czym masz zamiar pisać i dopiero
        pisz.
        Ta gadzinówka zasłaniajaca się oficjalnie NMP ma na celu ogłupienie tej
        ciemnej masy, która wierzy w Boga- lub przynajmniej tym ludziom się tak wydaje.
        • Gość: Ed Re: gebesowska szczekaczka IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 05.11.03, 09:43
          Wiszący portret Goebelsa przed wejściem do Rozgłośni RM jest zapewne efektem
          bardzo trafnie wyciaganego wniosku :-))

          Gość portalu: jmk napisał(a):

          > Porównanie gebesowskiej szczekaczki jakim jest radio z ryjem, do tej
          > rozgłości jest dowodem że nie wiesz o co chodzi.
      • Gość: Oszołom z RM Re: Radio Maryja następcą RWE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 11:41
        Gość portalu: kontownik napisał(a):

        > fikcja pojechana na maksa

        - to nie trick to rzeczywistość!!
    • Gość: Oszołom z RM Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.03, 17:14
      Parszywe komuchy!! znów zwalczają wolnosć słowa i niezalezność mediów! Kiedyś
      prześladowali za wolną Europę dziś za radio Maryja. Ciekawe że nie przeszkadza
      im to że po 22 często ktoś puszca na cały głos satanistyczną muzykę hevay
      metalową czy też techno..te łomoty i wrzaski im nie przeszkadzają a normalna
      modlitwa im przeszkadza...
      • Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 27.04.03, 18:40
        Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):
        ***************
        -Kr. Zes ty glupi "Oszol"-to nie jest tajemnica-ale nawet glupota ma pewne
        granice,poza ktorymi rozpoczyna sie NIESZCZESCIE!!!

        > Parszywe komuchy!! znów zwalczają wolnosć słowa i niezalezność mediów! Kiedyś
        > prześladowali za wolną Europę
        ********************
        -Kr. Kto i kiedy przesladowal cie niedojebku umyslowy za "wolna Europe"???Bo ja
        np. sluchalem w wojsku w czasach komuny-i Z TEGO powodu przesladowany nie bylem
        (pod warunkiem,ze nie nastwialem radia na cala "rure" od rana do wieczora!!


        dziś za radio Maryja.
        ************************
        -Kr. Alez NIKT starej kurwy nie przesladuje za sluchanie "tego" radia-ludzi
        wkurwia zbyt glosne nastawianie trzech odbiornikow jednoczesnie o KAZDEJ porze
        dnia i nocy(kiedys za laskawej komuny bylo cos takiego jak NIEPRZEKRACZALNA
        norma decybeli,ponadto halasy po 22 wieczorem konczyly sie interwencja KOCHANEJ
        i SPRAWNEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ.
        Ma stara zaraza szczescie,ze to nie ja bylem jej sasiadem,bo wtargnalbym do
        chawiry,rozpierdolil odbiorniki i wybil babie reszte zebow

        Ciekawe że nie przeszkadza
        > im to że po 22 często ktoś puszca na cały głos satanistyczną muzykę hevay
        > metalową czy też techno..te łomoty i wrzaski im nie przeszkadzają
        ***********************
        -Kr. Czy mozesz sluzyc jakims przykladem???Mysle,ze zaklocanie spokoju spotyka
        sie ZAWSZE z jednakowa reakcja wspolmieszkancow,czy to bedzie sluchanie
        walczykow Straussa,heavy metalu,czy przemowienia wojtyly-jesli ktos lubi glosna
        muzyke(czy pierdolone modly i rozance) NIECH KURWA KUPI SOBIE SLUCHAWKI
        I "ROZKOSZUJE" SIE TYMI DZWIEKAMI AZ MU RESZTKI MOZGU(a raczej gowna,ktore jest
        w tym miejscu nan przeznaczonym) USZAMI WYPLYNA-a ludzie maja PRAWO domagac sie
        spokoju i egzekwowac go!!!

        a normalna
        > modlitwa im przeszkadza...
        ********************
        -Kr. Po pierwsze-ZADNA modlitwa nie jest normalna(to tylko takim jak ty
        niewypierdkom to wmowiono)!Po drugie-nie przeszkadza sama modlitwa(moglaby
        sobie babina lezec krzyzem na podlodze i modlic sie az zdechalby z glodu)-
        przeszkadza zbyt glosne sluchanie tych modlow.Po trzecie czy niewierzacy MUSZA
        byc narazeni na wysluchiwanie tych modlitewno-rozancowych bredni???Po czwarte-
        jesli stara malpa nie doslyszy-niech fundnie sobie aparat sluchowy lub
        sluchawki-jesli jej nie stac-mysle,ze Rydzylik w ramach wsparcia duchowego
        powinien kupic jej taki sprzet partycypujac w kosztach szerzenia swego
        faszyzmu???CO...NIE KUPI???WIDOCZNIE TA CALA JEGO ROZGLOSNIA JEST WOBEC TEGO DO
        DUPY,I SLUZY JEDYNIE WYCIAGANIU "KASY" Z TAKICH STARYCH,POPIERDOLONYCH
        DEWOTEK,A NIE DAWANIU KASY(nawet w celu sluchania jego "przemyslen")
        • Gość: Towarzysz Szmaciak Kary za oglądanie TV Trwam będą zdecydowanie wyższ IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 27.04.03, 20:42
        • Gość: Oszołom z RM Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.03, 23:33
          Gość portalu: Kraken napisał(a):

          >
          > ***************
          > -Kr. Zes ty glupi "Oszol"-to nie jest tajemnica-ale nawet glupota ma pewne
          > granice,poza ktorymi rozpoczyna sie NIESZCZESCIE!!!
          - mówisz rzecz jasna o sobie no nie?
          > > -Kr. Kto i kiedy przesladowal cie niedojebku umyslowy za "wolna Europe"???
          Bo ja
          >
          > np. sluchalem w wojsku w czasach komuny-i Z TEGO powodu przesladowany nie
          bylem
          > (pod warunkiem,ze nie nastwialem radia na cala "rure" od rana do wieczora!!
          >
          >
          > dziś za radio Maryja.
          > ************************
          > -Kr. Alez NIKT starej kurwy nie przesladuje za sluchanie "tego" radia-ludzi
          > wkurwia zbyt glosne nastawianie trzech odbiornikow jednoczesnie o KAZDEJ
          porze
          > dnia i nocy(kiedys za laskawej komuny bylo cos takiego jak NIEPRZEKRACZALNA
          > norma decybeli,ponadto halasy po 22 wieczorem konczyly sie interwencja
          KOCHANEJ
          - A jak jest biedna i niedosłysząca? a na słuchawki nauszniki jej nie stać?
          może by sąsiedzi zrobili zrzutkę co? A może ta prawda płyna ca z RM tak mocno
          ich boli..no cóż prawda w oczy kole!
          > i SPRAWNEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ.
          > Ma stara zaraza szczescie,ze to nie ja bylem jej sasiadem,bo wtargnalbym do
          > chawiry,rozpierdolil odbiorniki i wybil babie reszte zebow
          - żeś prymityw i chuligan to nie pierwszyzna..bić bezbronne staruszki a może
          spotkamy się na ubitej ziemi co? zobaczymy jaki jesteś odważny ateicho!
          > Ciekawe że nie przeszkadza
          > > im to że po 22 często ktoś puszca na cały głos satanistyczną muzykę hevay
          > > metalową czy też techno..te łomoty i wrzaski im nie przeszkadzają
          > ***********************
          > -Kr. Czy mozesz sluzyc jakims przykladem???

          - mój sąsiad za ściany!
          Mysle,ze zaklocanie spokoju spotyka
          > sie ZAWSZE z jednakowa reakcja wspolmieszkancow,czy to bedzie sluchanie
          > walczykow Straussa,heavy metalu,czy przemowienia wojtyly-jesli ktos lubi
          glosna
          >
          > muzyke(czy pierdolone modly i rozance) NIECH KURWA KUPI SOBIE SLUCHAWKI
          > I "ROZKOSZUJE" SIE TYMI DZWIEKAMI AZ MU RESZTKI MOZGU(a raczej gowna,ktore
          jest
          >
          > w tym miejscu nan przeznaczonym) USZAMI WYPLYNA-a ludzie maja PRAWO domagac
          sie
          >
          > spokoju i egzekwowac go!!!
          >
          > a normalna
          > > modlitwa im przeszkadza...
          > ********************
          > -Kr. Po pierwsze-ZADNA modlitwa nie jest normalna(to tylko takim jak ty
          > niewypierdkom to wmowiono)!Po drugie-nie przeszkadza sama modlitwa(moglaby
          > sobie babina lezec krzyzem na podlodze i modlic sie az zdechalby z glodu)-
          > przeszkadza zbyt glosne sluchanie tych modlow.Po trzecie czy niewierzacy
          MUSZA
          > byc narazeni na wysluchiwanie tych modlitewno-rozancowych bredni???Po czwarte-
          > jesli stara malpa nie doslyszy-niech fundnie sobie aparat sluchowy lub
          > sluchawki-jesli jej nie stac-mysle,ze Rydzylik w ramach wsparcia duchowego
          > powinien kupic jej taki sprzet partycypujac w kosztach szerzenia swego
          > faszyzmu???CO...NIE KUPI???WIDOCZNIE TA CALA JEGO ROZGLOSNIA JEST WOBEC TEGO
          DO
          >
          > DUPY,I SLUZY JEDYNIE WYCIAGANIU "KASY" Z TAKICH STARYCH,POPIERDOLONYCH
          > DEWOTEK,A NIE DAWANIU KASY(nawet w celu sluchania jego "przemyslen")

          - Tak twierdzili marksiscui którzy w imię walki z religią zabili na całym
          świecie przez 75 lat ponad 100 mln osób...to nazywasz normalnością? idź się
          leczyć!
          • Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 28.04.03, 14:04
            Co do "ubitej" ziemi(a asfalt moze byc???)-JUZ DAWNO CI OBIECALEM "OSZOL"/ZE
            JAK TYLKO POSTAWIE STPOE W pOZNANIU-NATYCHMAIST ZACZNEW CIE NAMIERZAC0I NIECH
            CI SIE NIE WYDAJE,ZE MI UMNKNIESZ!!!Znam naprawde wspanialych hakerow,ktorzy
            namierza cie BEZ trudu,a wtedy-REKA,NOGA MOZG NA SCIANIE-OCZY NA WIDELCU-KURWA
            COS CIE NIE LUBIE-zreszta jak zauwazylem-nie ja jeden-zacznij wiec moze robic
            rachunek sumienia,aby stanac przed jahwe z czystym kontem-nie wiem
            tylko,czy "ojciec w niebiesiech" poparcie dla Rydzylika potraktuje jako
            okplicznosc lagadzaca,czy wrecz przeciwnie-podobnie sprawa wyglada z waszymi
            katolksimi modlami-ONE SA DLA JHWN-KAMIENIM OBRAZY!!!Wiec szanse na zbawienie
            po spotkaniu ze mna masz raczej chujowe!!!A teraz mozesz zlozyc na mnie donos o
            stosowanie grozb karalnych.
            I nie odgrazaj sie niemoto,ktory nawet ssiksowatej maloaty "zaliczyc"nie
            potrafiles!!
            • Gość: Oszołom z RM Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 14:09
              Tylko mi ni mów że to iż mnie w ostatnim czasie dwa razy zabanowano to twoja
              sprawka
              • Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 28.04.03, 20:45
                Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a):

                > Tylko mi ni mów że to iż mnie w ostatnim czasie dwa razy zabanowano to twoja
                > sprawka
                ***********************
                -Kr. Tego rodzaju "zemste" uwazam za wysoce NIEETYCZNA-co innego kiedy
                na "solo" skuje ci morde!!!Juz co to obiecalem-a wszyscy znaja mnie z
                dotrzymywania danego slowa-wiec zamow sobie dobrego protetyka dentystycznego-
                osobiscie znam w Poznaniu znakomita, mloda i wielce sympatyczna stomatologiczke-
                jesli chcesz-sluze numerem telefonu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka