Gość: Asfal IP: *.ns / 192.168.1.* 18.04.03, 15:43 Hehehe. Zajebiste. Bardzo dobrze! Precz z radiem maryja! Precz z zakłócaniem spokoju! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :))))) Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.acn.waw.pl 18.04.03, 16:21 Mamy dość porannych modlitw, mszy świętych, mamrotania różańca, etiudy rewolucyjnej Chopina, śpiewów religijnych, brzęczącego gadania za ścianą" - napisali sąsiedzi. [...] Dodała, że słucha teraz radia owiniętego kocem oraz poduszką i ustawionego na krześle na środku pokoju. "Teraz współczuję pani, że będzie musiała wzmóc nasłuch, więc może usłyszy nawet odgłosy fizjologiczne sąsiadów" - napisała kobieta pod adresem autorki doniesienia. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey ODWOLUJE apel o zrzute na aparat sluchowy ... 18.04.03, 16:58 Babcia nie jest glucha - babcia jest ZAKALA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: ODWOLUJE apel o zrzute na aparat sluchowy ... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 18:57 gabrielacasey napisała: > Babcia nie jest glucha - babcia jest ZAKALA !!! o ! tow. Szmaciak, donieś na swoją babcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ficino Re: ODWOLUJE apel o zrzute na aparat sluchowy ... IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 20:59 gabrielacasey napisała: > Babcia nie jest glucha - babcia jest ZAKALA !!! W krajach cywilizowanych ludzi starszych sie szanuje. Chcesz isc do Unii ale pytam sie z czym? Z tym chamskim i wulgarnym jezykiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysiek ZGADZAM SIE, ZE TO ZAKALA IP: 213.122.216.* 18.04.03, 21:57 Nier czepiaj sie go, on ma racje. Kiedys w SKM w Gdyni stado babc sterroryzowalo caly wagon. Zaczely sie rozpychac i glosno spiewac godzinki. Nikt nie osmielil sie zaprotestowac, bo w reku mialy drazki ze znakiem Rodziny Radia Maryja i wojowniczo nimi wymachiwaly. Strach sie bac!!! Po prostu ZAKALY!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gduś Słuchanie Radia Maryja IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 16:41 FOZZ nie ukarany, Grobelny niewinny, Rywin na wolności, a tu taki sukces. Przygwożdżono emerytkę i to od razu prawomocnym wyrokiem. Barwo Kurczuk !! Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Sad GRODZKI, matolku! Postaw FAZZ przed Grodzkim 18.04.03, 17:02 a tez go szybko ukarze! Niemniej nie za to, za co by sie aferzystow ukarac chcialo, a np. za uporczywe niewlasciwe parkowanie na trawniku kolo ministerstwa. O polityce wiedza ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac rzeczywistosci, w ktorej zyjecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gringo Re: Sad GRODZKI, matolku! Postaw FAZZ przed Grodz IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 18:38 gabrielacasey napisała: > a tez go szybko ukarze! Niemniej nie za to, za co by sie > aferzystow ukarac chcialo, a np. za uporczywe niewlasciwe > parkowanie na trawniku kolo ministerstwa. O polityce wiedza > ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze > sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac > rzeczywistosci, w ktorej zyjecie? Zgadza sie gabrielocasey, ale po co to "matolku"? Czy ty nie mozesz zdania sklecic, aby komus nie ublizyc? Czy fakt, ze ktos posiada mniej wiedzy niz Ty usprawiedliwia agresje i prostactwo? Ja uwazam ze nie i staram sie raczej dzielic moja wiedza, niz komus ublizac. Ale to kwestia kultury osobistej i klasy, ktorej ty gabrielocasey nie masz za grosz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ficino Re: Sad GRODZKI, matolku! Postaw FAZZ przed Grodz IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 21:06 gabrielacasey napisała: > a tez go szybko ukarze! Niemniej nie za to, za co by sie > aferzystow ukarac chcialo, a np. za uporczywe niewlasciwe > parkowanie na trawniku kolo ministerstwa. O polityce wiedza > ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze > sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac > rzeczywistosci, w ktorej zyjecie? Najbardziej niedouczona to chyba ty jestes a wszystkim dajesz dobra rady i jak to byc powinno i jak to jest naprawde. Zdajesz chyba sobie sprawe z tego ze to czlowiek kreuje rzeczywistosc i tak naprawde przeraza Cie ze ludzie maja odmienne poglady niz ty. Czas sie chyba nauczyc prawdziwej demokracji i tolerancji. Widze ze dzisiaj jest dzien triumfu pana Adama w koncu znalazl jakiegos haka na tego podlego zlodzieja Rydzyka. Tematy zastepcze i tak nic nie pomoga jemu i jego gazecie. Ten czlowiek staje sie coraz bardziej zenujacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tDT FOZZ nie FAZZ IP: 220.111.45.* 19.04.03, 01:38 > O polityce wiedza ZADNA, o Unii - brak zielonego pojecia, o prawie i wymiarze sprawiedliwosci - szkoda mowic. Moze pora by sie zaczac douczac rzeczywistosci, w ktorej zyjecie? cale szczescie jest gabrysiacastaway i calej polsce pomoze sie podzwignac z upadku intelektualnego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bnadem Re: Słuchanie Radia Maryja IP: *.wszib.krakow.pl 21.05.03, 09:58 Gość portalu: Gduś napisał(a): > FOZZ nie ukarany, Grobelny niewinny, Rywin na wolności, a tu > taki sukces. Przygwożdżono emerytkę i to od razu prawomocnym > wyrokiem. Barwo Kurczuk !! Carter do Breżniewa: "nie przestrzegacie praw człowieka" Breżniew do Cartera: "a wy bijecie Murzynów" - Tak to można sobie luźno pop.......ć do przyszłego roku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TCHORZE Tchorze - Latwo wyzyc sie na staruszce, nie? IP: *.rasserver.net 18.04.03, 16:48 Latwo wyzyc sie na staruszce, ale gdy trzeba zrobic to z gowiarzem sluchajacym Techno o 2 w nocy, to odwagi nie starcza? To typowa frustracja drobnomieszczanskiego srodowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie ustawili 18.04.03, 17:03 Nie wiesz, to GLUPIO nie gadaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leon Re: A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 17:24 A stad wie, ze nie bylo w jeszcze zadnej notatki o sprawie sadowej przeciwko malolatm, ktorz glosno sluchaja muzyki trchno, comprende? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodzic. Re: A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:31 Gość portalu: Leon napisał(a): > A stad wie, ze nie bylo w jeszcze zadnej notatki o sprawie sadowej przeciwko > malolatm, ktorz glosno sluchaja muzyki trchno, comprende? >Jak sa malolatami to kare w sadzie zaplaca rodzice,a malolaty pozniej dostana wpier..dol. To takie wychowawcze i skuteczne,ze az warto zastosowac.Nic tak nie uczy rozumu malolatow,jak zaplacona za nich przez rodzicow kara. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ficino Re: A SKAD wiesz,ze ci sasiedzi juz smarkaczy nie IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 21:08 gabrielacasey napisała: > Nie wiesz, to GLUPIO nie gadaj. No tak ale w Wybiorczej taki artykul o sluchaczach Techno sie nie ukazal. typowa komunistyczna propagandowka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: Tchorze - Latwo wyzyc sie na staruszce, nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.03, 18:27 Gość portalu: TCHORZE napisał(a): > Latwo wyzyc sie na staruszce, ale gdy trzeba zrobic to z > gowiarzem sluchajacym Techno o 2 w nocy, to odwagi nie starcza? > To typowa frustracja drobnomieszczanskiego srodowiska. ====================== Tepic trzeba i zdewociale staruszki sluchajace na "full" radia/telewizora i gowniarzy sluchajacych techno w nocy. Sam mialem d czynienia z oboma rodzajami tego najzwylkejszego prostactwa. I poradzilem sobie z nimi. W jednym i drugim przypadku trzeba bylo zastosowac "metode bardzo ostrej perswazji" oraz zagrozenie eksmisja. Staruszka probowala sie stawiac wysuwajac argument, ze jest wlascicielka mieszkania i moze w nim robic co chce. Na to Wspolnota Mieszkaniowa pokazala jej stosowny przepis, ze mozna ja jako uciazliwego lokatora zlicytowac i wyslac na bruk z wylicytowana suma pieniedzy w garsci. No i uspokoila sie, czego i innym serdecznie zycze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fakt. Re: Tchorze - Latwo wyzyc sie na staruszce, nie? IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:36 Gość portalu: TCHORZE napisał(a): > Latwo wyzyc sie na staruszce, ale gdy trzeba zrobic to z > gowiarzem sluchajacym Techno o 2 w nocy, to odwagi nie starcza? > To typowa frustracja drobnomieszczanskiego srodowiska. >Masz racje,to brak reakcji spolecznych na takie patologie z roznych przyczyn,takze tchorzostwa,powoduje bezkarnosc i rozwijanie sie chamstwa,zlodziejstwa i bandytyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja 18.04.03, 16:54 powinni jeszcze ukarać tą rozgłosnię za szerzenie nienawiści rasowej i faszystowskiej! rydzyk won na białorus! Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Precz a halasem! Zrzuta dla babci na aparat sluchowy. 18.04.03, 16:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: geo Re: Precz a halasem! Zrzuta dla babci na aparat s IP: *.dip.t-dialin.net 18.04.03, 17:17 To ze Radio Maryja moze nadawac te bzdury to hanba dla Polski.Z demokracja nie ma to nic wspolnego, to naduzywanie demokracji i prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polpot Re: Precz a halasem! Zrzuta dla babci na aparat s IP: *.krotoszyn.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 17:35 ojczulek rydzio nie daruje tego numeru - a ma już wprawki w walce z sądami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Zapomnieliśmy o podmiotowości babci! IP: *.acn.waw.pl 18.04.03, 18:25 No tak, ale nie bierze sie tutaj pod uwagę poglądów babci. Otóż babcia niesie swój krzyż i jest prześladowana. Pada podnosi się i idzie dalej... Z Radiem Maryja Księdzem Rydzykiem i innymi alarmistami. Babcie nie są przystowane do papki medialnej. Od TVP czy TVN dostają tylko większej sraczki. A kościół Rydzykowy to coś swojskiego - on działa raczej w kierunku kształtowania postawy zatwardzenia. Tak więc babciom jest b. potrzebny. Powinniśmy być trochę bardziej tolerancyjni dla RM i kółek różańcowych, bo w końcu co wielu starym ludziom zostało... 400 złotych emerytury,i cztery ściany w których nikt już ich nie pamięta i nie odwiedza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ficino Wybaczyc mozna wszystko oprocz glupoty! IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.04.03, 21:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Informator Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 18:10 Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. W Polsce powinno byc tak jak w innych cywilizowanych krajach - na zaklocanie spokoju nie ma godziny. nie wolno przeszkadzac innym takze w dzien. W>srod Polakow jest duzo chamow. Prawo powinno ich nauczyc kultury. takze ksiezy, ktorzy kaza wlaczac glosniki na ful w kosciolach i dzwonic w dzwony jak na pozar przed kazda msza. Ludzie maja prawo spac kiedy im sie chce. Wypadaloby takze kiedy sie udaje wierzacego pomyslec o chorych i dzieciach. PRECZ Z CHAMSTWEM ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 19:02 Gość portalu: Informator napisał(a): > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. a na koniec napisał : > PRECZ Z CHAMSTWEM ! i kto tu jest tłukiem ??? zacznij od siebie, informatorze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podgrzybek. Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:23 Gość portalu: autor napisał(a): > Gość portalu: Informator napisał(a): > > > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. > > a na koniec napisał : > > > PRECZ Z CHAMSTWEM ! > > i kto tu jest tłukiem ??? > zacznij od siebie, informatorze !!! >Kto jet chamem?.Ty bucu z Torunia.Swoja perfidia potrafisz kazdego czlowieka wyprowadzic z rownowagi.Ciekawe czy ta infekcja rydzykowa tylko ciebie dotknela,czy podobnych matolow w Toruniu jest wiecej?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piko Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.03, 22:43 Gość portalu: Informator napisał(a): > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. W Polsce > powinno byc tak jak w innych cywilizowanych krajach - na > zaklocanie spokoju nie ma godziny. nie wolno przeszkadzac innym > takze w dzien. W>srod Polakow jest duzo chamow. Prawo powinno > ich nauczyc kultury. takze ksiezy, ktorzy kaza wlaczac glosniki > na ful w kosciolach i dzwonic w dzwony jak na pozar przed kazda > msza. Ludzie maja prawo spac kiedy im sie chce. Wypadaloby takze > kiedy sie udaje wierzacego pomyslec o chorych i dzieciach. PRECZ > Z CHAMSTWEM ! Nie uwierzę, że te dzwony słyszysz w Stanach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Friko. Re: Rydzyk to siewca niezgody i nienawisci IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:17 Gość portalu: piko napisał(a): > Gość portalu: Informator napisał(a): > > > Te rydzykowe tluki uwazaja, ze wszystko im wolno. W Polsce > > powinno byc tak jak w innych cywilizowanych krajach - na > > zaklocanie spokoju nie ma godziny. nie wolno przeszkadzac > innym > > takze w dzien. W>srod Polakow jest duzo chamow. Prawo powinno > > ich nauczyc kultury. takze ksiezy, ktorzy kaza wlaczac > glosniki > > na ful w kosciolach i dzwonic w dzwony jak na pozar przed > kazda > > msza. Ludzie maja prawo spac kiedy im sie chce. Wypadaloby > takze > > kiedy sie udaje wierzacego pomyslec o chorych i dzieciach. > PRECZ > > Z CHAMSTWEM ! > Nie uwierzę, że te dzwony słyszysz w Stanach. >Tylko na taka odpowiedz,matole cie stac?.Pewnie nawet sam nie wiesz,po co to pisales.Robisz to tak z przyzwyczajenia,byle tylko nasrac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek nie biedna a wredna ... IP: 139.99.175.* 18.04.03, 18:25 Ale oczywiście w niebie miejsce ma zapewnione, w zasięgu głosu (i radia) od rydzyka :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lampart Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.03, 18:39 A co z zaklocaniem spokoju przez inne stacje nadajace halasliwa muzyke? Czy tez byly jakies prawomocne wyroki? przyklad z grupy pl.regionalne.szczecin: www2.gazeta.pl/usenet/704534,27014.html?group=pl.regionalne.szczecin&tid=32224 "Witam grupowiczow. mam takiego sasiada co wpienia ludzi dookola. od rana do wieczora tlucze muza i po nocach potrafi debil grac na pianie budzac przy tym polowe budynku [...]policja juz do niego przyjezdza regularnie dwa razy w tygodniu.. i nic . Spisuja go i jada dalej i tak jest ok kilku lat !!!" A moze to jest tylko wyrok za zaklocanie ciszy nocnej glosnym sluchaniem RM? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doswiadczony. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:12 Gość portalu: lampart napisał(a): > A co z zaklocaniem spokoju przez inne stacje nadajace halasliwa muzyke? Czy tez > > byly jakies prawomocne wyroki? > > przyklad z grupy pl.regionalne.szczecin: > www2.gazeta.pl/usenet/704534,27014.html?group=pl.regionalne.szczecin&tid=32224 > > "Witam grupowiczow. mam takiego sasiada co wpienia ludzi dookola. > od rana do wieczora tlucze muza i po nocach potrafi debil grac > na pianie budzac przy tym polowe budynku > [...]policja juz do niego przyjezdza regularnie > dwa razy w tygodniu.. i nic . Spisuja go i jada dalej i tak jest ok kilku > lat !!!" > > A moze to jest tylko wyrok za zaklocanie ciszy nocnej glosnym sluchaniem RM? > > A czy ktos z was zgodzil sie wystapic jako swiadek w Sadzie Grodzkim?.Z wynikow widze,ze nie.W przeciwnym przypadku grajacy w nocy debil ,za kazdym razem skazywany by byl na kare grzywny,do 5000 zl.Ciekawe komu wczesniej by sie znudzilo?.Pisze o tym z wlasnego doswiadczenia.Wszyscy mocni i odwazni w sadzie jakos cichna i obiecuja poprawe,w moim przypadku ze skutkiem dla mnie pomyslnym,mam spokoj. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Polska to głupi kraj 18.04.03, 18:43 Już sam fakt, że doszło do takiej sytuacji wskazuje na to, w jakim dziwnym kraju przyszło nam żyć. Oj przydałby się tu jakiś potop. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomocny Re: Polska to głupi kraj IP: 66.207.104.* 18.04.03, 18:51 Juz niedlugo beda Pierwsze Ogolnopolskie Igrzyska Uliczne, hehe ... Z drugiej strony, to czemu ten Rdzawek nie zrobil skladki na prawnika? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ficino Re: Polska to głupi kraj IP: *.ny5030.east.verizon.net 19.04.03, 22:37 wielki_czarownik napisał: > Już sam fakt, że doszło do takiej sytuacji wskazuje na to, w jakim dziwnym > kraju przyszło nam żyć. Oj przydałby się tu jakiś potop. Na pewno przydalby sie azotox na spryskiwanie robactwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 18:56 Gość portalu: Asfal napisał(a): > Hehehe. Zajebiste. Bardzo dobrze! Precz z radiem maryja! Precz z > zakłócaniem spokoju! a tow. Szmaciak w 1976 pisał : Precz z radiem wolna europa, precz z zakłócaniem spokoju ! - mamy 2003, i co ? wolna europa !, hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o.Rydzyk sluchanie mojego Radia leczy.... IP: *.bredband.skanova.com 18.04.03, 19:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Towarzysz Szmaciak Gratuluję towarzyszom rewolucyjnej czujności! IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 18.04.03, 19:05 Dzięki ich obywatelskiej postawie udało się po raz pierwszy od dwudziestu lat skazać przestępczynię za słuchanie radia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjrak Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.rzymowskiego.sdi.tpnet.pl 27.04.03, 16:56 Gość portalu: autor napisał(a): > Gość portalu: Asfal napisał(a): > > > Hehehe. Zajebiste. Bardzo dobrze! Precz z radiem maryja! Precz z > > zakłócaniem spokoju! > > a tow. Szmaciak w 1976 pisał : > > Precz z radiem wolna europa, precz z zakłócaniem spokoju ! > ale RWE nikt na "full" nie sluchal! no i poziom audycji o niebo lepszy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.acn.pl / 10.64.2.* 18.04.03, 19:18 Kobieta ta powinna być surowo potraktowana. Jest najczystszym przejawem dewotyzmu na pokaz ktory kroluje w Polsce. To jest zalosne i tragiczne zarazem. Ludzie ktorzy tak manifestuja wiare postepuja prawie w kazdym aspekcie wrew tej wierze!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.nas7.garfield-heights1.oh.us.da.qwest.net 18.04.03, 19:18 Jak widac nic sie nie zmienilo-stare dawne dobre czasy wrocily:Ojciec moj zostal skazany po powrocie z niewoli do Ojczyzny za sluchanie radia BBCi Wolna Europa przez komunistyczny sad w Koszalinie na kare wiezienia w domu byla rewizja i konfiskata-czemu wiec sie dziwicie to robia potomkowie tamtych-czuja sie zagrozeni.Narod Polski zaczyna sie budzic-nadszedl czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Towarzysz Szmaciak Należałoby jeszcze sprawdzić... IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 18.04.03, 19:34 ...czy skazana płaci abonament na rzecz postępowych, publicznych środków masowego przekazu, zarządzanych przez towarzysza Czarzastego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.03, 19:54 Dorabiasz ideologie do zwyklego prostactwa i braku szacunku dla innych lokatorow. Bacia zostala skazana nie za sluchanie RM lecz za sluchanie tegoz w sposob naruszajacy zasady wspolzycia spolecznego i ogolnie przyjete normy obowiazujace w cywilizowanym spoleczenstwie. Rownie dobrze moglaby sluchac "TOK FM" i spotaloby ja to samo - wyrok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jejku. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:04 Gość portalu: Ojejku napisał(a): > Dorabiasz ideologie do zwyklego prostactwa i braku szacunku dla innych > lokatorow. Bacia zostala skazana nie za sluchanie RM lecz za sluchanie tegoz w > sposob naruszajacy zasady wspolzycia spolecznego i ogolnie przyjete normy > obowiazujace w cywilizowanym spoleczenstwie. Rownie dobrze moglaby sluchac "TOK > > FM" i spotaloby ja to samo - wyrok. >Nie wykluczone,ze wiekszy.Wsrod sedziow tez nie brakuje oszolomow i wyznawcow ideologii O.Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lokator. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:13 Gość portalu: Jerzy napisał(a): > Jak widac nic sie nie zmienilo-stare dawne dobre czasy > wrocily:Ojciec moj zostal skazany po powrocie z niewoli do > Ojczyzny za sluchanie radia BBCi Wolna Europa przez > komunistyczny sad w Koszalinie na kare wiezienia w domu byla > rewizja i konfiskata-czemu wiec sie dziwicie to robia > potomkowie tamtych-czuja sie zagrozeni.Narod Polski zaczyna sie > budzic-nadszedl czas. >Narod Polski zaczyna sie budzic i co idioto?,dlatego puszcza glosno radio przeszkadzajac innym w wypoczynku?.To baranie bezmuzgi nie wiesz,ze jak nie mieszka sie w chalupie na wsi tylko w miescie wsrod ludzi,to nalezy sie stosowac do przepisow porzadkowych?.Sa one pusta palo ustanowione dla takich wlasnie jak ty matolow,zachowujacych sie wszedzie tak, jakby mieszkali sami,bo za trudne dla nich jest zrozumienie,ze nalezy sie zachowywac tak,zeby nie przeszkadzac innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.sympatico.ca 19.04.03, 22:48 Gość portalu: Jerzy napisał(a): > Jak widac nic sie nie zmienilo-stare dawne dobre czasy > wrocily:Ojciec moj zostal skazany po powrocie z niewoli do > Ojczyzny za sluchanie radia BBCi Wolna Europa przez > komunistyczny sad w Koszalinie na kare wiezienia w domu byla > rewizja i konfiskata-czemu wiec sie dziwicie to robia > potomkowie tamtych-czuja sie zagrozeni.Narod Polski zaczyna sie > budzic-nadszedl czas. A tak poza tym to wszystko OK? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gbur Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 19:35 Gdyby babcia miala lepszego adwokata, to ten moglby powolac dodatkowe strony obrony, a mianowicie: 1. Wlasciciela domu (ktokolwiek nim jest), za wynajem mieszkan nie nadajacych sie do zamieszkania pod wzgledem akustycznym. 2. Wykonawce budynku, za brak wlasciwej izolacji dzwiekochlonnej. 3. Biuro projektowe, za zaprojektowanie budynku niezdatnego do zamieszkania pod wzgledem akustyki. 4. Instytut Techniki Budowlanej za ......................... 5. ........................... Pozdrawiam PS. Odczepcie sie od BABCI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawianin Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 18.04.03, 19:57 Wchodzimy do Unii Europejskiej - czas na zmiany, przynajmniej dla niektórych. Trzeba się zacząć przyzwyczajać do zachowania w sposób w jaki zachowują się Europejczycy na Zachód od Odry. Jakoś nie czytałem w Wyborczej o tym że Polacy ( przynajmniej w Warszawie a sadząc z zachowania licznych osób przyjezdnych wynajmujących tu mieszkania też gdzie indziej)bardzo głośno zachowują się w czasie tzw. ciszy nocnej. Ryczący sprzęt muzyczny w dzień też nie jest rzadkością. Nie zapominajmy też o skrajnie chamskim zwyczaju dyngusa w wykonaniu miejskim tj. oblać kogoś doszczętnie niezależnie od płci i wieku. Może Redakcja zacznie wychowywać? Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik GW ma wychowywać? Może Michnik? 18.04.03, 20:01 A pan Michnik napisze artykuł o tym, dlaczego należy zawsze mówić prawdę i nie wolno przemilczać istotnych faktów. Szczególnie pod przysięgą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gbur Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 20:29 Panie Warszawiak, zapomnial pan o tym, ze wkraczajac do Unii powinnismy przjac rowniez unijne (i swiatowe) STANDARDY. Zapomnial pan (a moze nie wie pan) o tym, ze w budownictwie obowiazuja standardy, wlaczajac w to akustyke scian. Standardy sa po to, zeby np. przyglucha staruszka, ktora jedyna przyjemnoscia w zyciu zostalo sluchanie radia (Maryja czy serwisu informacyjnego BBC), nie zaklocala spokoju sasiadom. Jakos nikt nie pomyslal, ze niewlasciwe standardy i praktyka budowlana w Polsce sa odpowiedzialne za to, ze mieszkancy w swoich domach nie moga zyc normalnie. Jeszcze raz powtarzam. Odczepcie sie GLUPOLE od przygluchej staruszki. PS. Jak macie aspiracje europejskie, to zacznijcie tez w koncu myslec innymi kategoriami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawianin Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 18.04.03, 21:23 Pan mnie zupełnie nie zrozumiał. Ja nie pisałem słowa o staruszce - należy przeczytać i zrozumieć tekst a potem odpowiadać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawianin Do Gbura IP: *.acn.pl / 10.64.10.* 18.04.03, 21:32 A jakie są standardy w USA? Bo np. w Nowym Yorku we wspólnotach mieszkaniowych należy mieć 3/4 podłogi mieszkania pokryte wykładzinami lub dywanami. Czy dlatego że tak znakomicie są wytłumione stropy? Nawiasem mówiąc centrum Krakowa to stare budownictwo więc ta Pani musiała głośno słuchać ale jeżeli ktoś pisze o ... mamrotaniu różańca.. to wiadomo że ma poglądy jak dół polskiej flagi, a jedyny powód artykułu to Radio Maryja. O to mi chodziło że kiedy ktoś zachowuje się po chamsku a nie słucha tego radia to dla redakcji nie ma problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszkaniec. Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:54 Gość portalu: Gbur napisał(a): > Panie Warszawiak, zapomnial pan o tym, ze wkraczajac do Unii powinnismy przjac > rowniez unijne (i swiatowe) STANDARDY. Zapomnial pan (a moze nie wie pan) o > tym, ze w budownictwie obowiazuja standardy, wlaczajac w to akustyke scian. > Standardy sa po to, zeby np. przyglucha staruszka, ktora jedyna przyjemnoscia w > > zyciu zostalo sluchanie radia (Maryja czy serwisu informacyjnego BBC), nie > zaklocala spokoju sasiadom. Jakos nikt nie pomyslal, ze niewlasciwe standardy i > > praktyka budowlana w Polsce sa odpowiedzialne za to, ze mieszkancy w swoich > domach nie moga zyc normalnie. > > Jeszcze raz powtarzam. Odczepcie sie GLUPOLE od przygluchej staruszki. > > PS. Jak macie aspiracje europejskie, to zacznijcie tez w koncu myslec innymi > kategoriami. >Jakimi,matole?.Czy mamy tolerowac zaklocania spokoju przez bezmozgowcow twojego pokroju i nie walczyc o swoje prawa do spokoju?.Co standardy budowlane maja wspolnego z przepisami porzadkowymi?. Mowia one wyraznie o odpowiedzialnosci karnej za zaklocanie spokoju innym mieszkancom.Mieszkajac w zbiorowosci ludzkiej kultura(pojecie ci pewnie obce) wymaga liczenia sie z innymi ludzmi a jak to jest za trudne to bedzie wkraczac prawo i cywilizowac nieprzystosowanych spolecznie,az do skutku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Praktyk. Re: Przy okazji o polskim chamstwie IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 22:00 Gość portalu: warszawianin napisał(a): > Wchodzimy do Unii Europejskiej - czas na zmiany, przynajmniej > dla niektórych. Trzeba się zacząć przyzwyczajać do zachowania w > sposób w jaki zachowują się Europejczycy na Zachód od Odry. > Jakoś nie czytałem w Wyborczej o tym że Polacy ( przynajmniej w > Warszawie a sadząc z zachowania licznych osób przyjezdnych > wynajmujących tu mieszkania też gdzie indziej)bardzo głośno > zachowują się w czasie tzw. ciszy nocnej. Ryczący sprzęt > muzyczny w dzień też nie jest rzadkością. Nie zapominajmy też o > skrajnie chamskim zwyczaju dyngusa w wykonaniu miejskim tj. > oblać kogoś doszczętnie niezależnie od płci i wieku. > Może Redakcja zacznie wychowywać? >Jak obywatele sami nie beda na takie fakty reagowac,majac do pomocy wszelkie srodki prawne(Policja,Sady Grodzkie),to pozostana tylko modly w kosciele.Wierzacym bedzie latwiej,bo uwierza,ze pomoga.Niewierzacy natomiast beda cierpiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obi Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 20:02 Ciekawe jak zareagowalby sad gdyby sasiadka sedziego byla taka bigotka i dawalaby czadu do oporu.Istnieje jeszcze takie cos jak sluchawki.Tolerancja sadu w drobnych wykroczeniach prowadzi do liberalizmu, a tym samym do braku poszanowania zycia spolecznego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ab Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.clubnet.pl 18.04.03, 21:54 Przeczytałem dyskusję i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć połowie (chyba) dyskutantów takiej Babci za ścianą. Miłych snów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ,, Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 22:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyczliwy Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ed.shawcable.net 18.04.03, 23:23 Czy juz babci nic sie nie nalezy Niech sobie wierzy Choc babcia jest nieco przyglucha Niech tez poslucha A to,ze lubi ksiedza Rydzyka Nic z tego nie wynika Zas z demokracja ma to, tyle do czynienia Ze swiat sie zmienia Drodzy patrioci nie wyrzekajcie sie myslenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: W Częstochowie też... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.03, 00:15 jeden stary kretyn, nie mogac znieść tego że nad nim w zaadoptowanym strychu zamieszkuje małżenstwo z małym dzieckiem ... wbudował,tak,tak w sufit głośniki i o różnych porach dnia i nocy puszczał im na full radio w tym maryskę. Obecnie sprawa jest w sądzie grodzkim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Czyj pozew? IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 00:14 Mam nadzieję, ż chodzi o pozew starego kretyna przeciwko małżeństwu z dzieckiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: Czyj pozew? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.03, 07:38 Akurat odwrotnie- to stary kretyn wbudował głośniki w sufit swojej kanciapy i nadawał młodym również maryśkę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Nagana? 1000 zł! Przynajmniej. IP: *.acn.waw.pl 19.04.03, 00:46 Ja bym wystąpiła o odszkodowanie za rozstrój zdrowia fizycznego (uszkodzenie słuchu) i psychicznego (brak spokoju), niechby to było nawet marne 1000 albo 2000 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tDT do WIEZIENIA babunie! i gabrysie tez!!! IP: 220.111.45.* 19.04.03, 01:22 najlepiej razem z gabrielacastaway, bo juz mnie szlag trafia ze co nie wlacze forum to widze posty tego pasqdnego babska!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: Nagana? 1000 zł! Przynajmniej. IP: *.sympatico.ca 19.04.03, 22:56 Gość portalu: Agnieszka napisał(a): > Ja bym wystąpiła o odszkodowanie za rozstrój zdrowia fizycznego > (uszkodzenie słuchu) i psychicznego (brak spokoju), niechby to > było nawet marne 1000 albo 2000 zł. Musisz niezle zarabiac skoro dla ciebie 1000/2000 to marne.Dla tej babci to majatek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Majątek? I o to chodzi!. IP: *.acn.waw.pl 20.04.03, 00:17 Co ważniejsze dla niej: 1000 zł czy full Maryja? Niech bapcia sama zdecyduje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 19.04.03, 01:28 Nie rozumiem o co ten szum???Chce stara cholera sluchac na "okraglo" tej deiblnej stacji-niech jej Rydzylik zafunduje sluchawki(sa rowniez aparaty przenosne,ktore moze sobie stara jedza umiescic w kieszeni-nie bedzie wtedy pierdilic bredni o koniecznosci posiadania 3 radioprijomnikow!Moze sobie nastwic stacje na maksa,az jej resztki zgalareciowalego mogu uszami wyplyna-a sasiedzie beda mieli komfort ciszy-w USA po godz. 9 wieczorem wszelkie zaklocenia spokoju sasiadow koncza sie interwencja policji i dotkliwym mandatem,w szczegolnych przypadkach -aresztowaniem calego towarzycha.Dzwonow koscielnych tutaj wogole nie sluchac-200m, od mego domu jest jakis fucken kosciol-dzwonienie jest tak ciche,iz myslalem kiedys,ze to u sasiada na dole zegar bije kuranty(nawey przyjemna dla ucha melodia) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jo Nie chodzi przecież o Radio Maryja! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 19.04.03, 10:46 Chodzi o zakłócanie spokoju. Niestety, skoro nie mieszka się w wolnostojącej, oddalonej od innych willi, trzeba się liczyć z tym, że nasze zachowanie może ludziom przeszkadzać. Ja tez zwracałam uwagę sąsiadce słuchającej za głośno Maryjka, podobnie jak sąsiadom, których zidiocialy pies ujadał od rana do nocy. Potrafilam tez grzecznie dogadać się z takimi, którzy rozpoczynali remont pokoju o godzinie 21-szej. Grzecznie, ponieważ nie wiem, czy kiedyś nie będę czegoś od nich potrzebować. Sama tez staram się nie ryczeć ani radiem, ani TV, a już na pewno nie wieczorem czy wcześnie rano. Padł tutaj zarzut, ze ponieważ rzecz tyczyła sluchania własnie Radia Maryja, a nie Zetki, to GW uczyniła z tego wodę na swój mlyn. A ja odwrócę proporcje: ponieważ Gazeta o tym napisała, zarówno babcia jak i jej obrońcy czują się w sposób oczywisty przesladowani za wiarę. I mają okazję sobie pomędzić. Chyba jednak nie tędy droga. Zakłócanie spokoju jest oczywistym brakiem kultury. Kiedy wracam do domu po pracy, zasługuję na spokój. I o ten spokój mam prawo walczyć - nieważne, czy z maryjną babcią, czy z koczującymi na klatce schodowej pijącymi piwo gówniarzami. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojejku Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.03, 10:54 Tobie tez trzeba kupic sluchawki, abys uslyszal o czym jest mowa na tym watku? Wszedzie gdzie sie da ladujesz sie z ta antyizraelska, klamliwa propaganda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: 213.172.183.* 19.04.03, 12:43 W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w łazience i ubikacji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 19.04.03, 12:48 Gość portalu: jerzy napisał(a): > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w > łazience i ubikacji? dlaczego jesteś taki wścibski ? zostaw dom babci i babcie, panie Dulski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lokator. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:30 Gość portalu: autor napisał(a): > Gość portalu: jerzy napisał(a): > > > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w > > łazience i ubikacji? > > dlaczego jesteś taki wścibski ? zostaw dom babci i babcie, panie Dulski. >Bucu,jak nie bedzie wchodzic do mojego mieszkania smrodem,dzwiekim lub innym halasem,to moze nawet caly dzien krzyzem lezec na telewizorze trzymajac palec w dupie,albo srac na stol i nie bedzie mnie to obchodzic.Czy dla ciebie zrozumienie tych faktow tez jest za trudne?.Zanim zaczniesz stosowac nazwiska bohaterow ksiazek,to je najpierw przeczytaj prymitywie i sprobuj zrozumiec zawarty w nich sens.Jak nie dasz sobie z tym rady,to popros madrzejszych od siebie,ale do tego czasu wstrzymaj sie z pisaniem,bo czytajacych to boli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lokator. Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.12.14.vie.surfer.at 19.04.03, 21:34 Gość portalu: Lokator. napisał(a): > Gość portalu: autor napisał(a): > > > Gość portalu: jerzy napisał(a): > > > > > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w > > > łazience i ubikacji? > > > > dlaczego jesteś taki wścibski ? zostaw dom babci i babcie, panie Dulski. > >Bucu,jak nie bedzie wchodzic do mojego mieszkania smrodem,dzwiekim lub inny > m > halasem,to moze nawet caly dzien krzyzem lezec na telewizorze trzymajac palec w > > dupie,albo srac na stol i nie bedzie mnie to obchodzic.Czy dla ciebie > zrozumienie tych faktow tez jest za trudne?.Zanim zaczniesz stosowac nazwiska > bohaterow ksiazek,to je najpierw przeczytaj prymitywie i sprobuj zrozumiec > zawarty w nich sens.Jak nie dasz sobie z tym rady,to popros madrzejszych od > siebie,ale do tego czasu wstrzymaj sie z pisaniem,bo czytajacych to boli. >P.S. Zauwazylem,ze jestes z Torunia,czyzby to wplyw O.Rydzyka powodowal takie spustoszenia mozgowe,czy to tylko przypadek?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjrak Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.rzymowskiego.sdi.tpnet.pl 27.04.03, 16:54 Gość portalu: jerzy napisał(a): > W każdym pomieszczeniu radio. Ciekawe, czy ma też radio w > łazience i ubikacji? jak w "roku 1984" bih brother r.m ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.03, 22:02 W zamieszaniu zniekształcony został powód oskarżenia kobitki, krórym jest znęcanie się nad sąsiadami za pomoca radioodbiornika. Podobny przypadek- przedstawiłem na forum-miał miejsce w Częstochowie-poniżej opisany. A swoja drogą do czego prowadzi słuchanie gebelsowskiej propagandy w wykonaniu radia z ryjem. Dlaczego używa się Matki Chrystusa do nazywania tej faszystowskiej szczekaczki? Totalne sianie nienawiści zaszczepianie jej w tych starych ,przepalonych mózgach a także u młodszych tzw słuchaczy, dla których innym źródłem informacji jest, a przynajmniej była kiedyś magiel. Kiedy ten klecha z Torunia sprowadzi z demobilu irackiego, pasy dla męczenników, by kablówki po serii samobójczych ataków łyknełły ten szajs zwany TV Trwam i wybuliły temu biznesmenowi kasiore? Cena z pewnoscią będzie dopasowana do poziomu emerytur!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZYCZLIWY Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ed.shawcable.net 19.04.03, 22:55 Kochani parafianie, nie dajmy sie zwariowac Babcia pewnie grzeszyla, wiec musi odpokutowac Stad tez pochodzi jej wierne sluchanie Kochajcie wasze babcie drodzy parafianie Ze popadla w dewocje, to zydowski spisek A wszystkiemu winien, ten Michnik urwisek Z czego oczywiscie wcale nie wynika Ze babcia pokochala ojczulka Rydzyka Tylko swieta cisza po nas pozostanie Dopomoz im Panie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puchapucha Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: 193.220.82.* 23.04.03, 07:28 Niestety panie jmk, role magla calkowicie spelnia to forum. Nalezy babci zafundowac internet. Bedzie ciszej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pesymista Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ed.shawcable.net 20.04.03, 02:55 I po co nam bylo to cale gadanie Niebawem sie skonczy naszej babci sranie Cisza pozostanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kontownik Radio Maryja następcą RWE??? IP: *.bydgoska.krakow.pl 23.04.03, 02:17 fikcja pojechana na maksa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: Radio Maryja następcą RWE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.03, 21:08 Szanowny uczestniku forum, nie obrażaj tej rozgłośni której audycjibb nie słyszałeś i nie wiesz co ona przedstawiała krajowemu radiosłuchaczowi. Prezentowany materiał zaznajamiał ludzi w tym kraju z historia jakijej nie prezentowano w oficjalnych publikacjach, ONA INFORMOWAŁA min. młodziez jak to wyglądało naprawdę,uczyła poszanowania dla wolnosci słowa. Porównanie gebesowskiej szczekaczki jakim jest radio z ryjem, do tej rozgłości jest dowodem że nie wiesz o co chodzi. Z twojej strony przeprosiłbym RWE za to porównanie. Nie wstydź się, poczytaj coś nieco o tym o czym masz zamiar pisać i dopiero pisz. Ta gadzinówka zasłaniajaca się oficjalnie NMP ma na celu ogłupienie tej ciemnej masy, która wierzy w Boga- lub przynajmniej tym ludziom się tak wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ed Re: gebesowska szczekaczka IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 05.11.03, 09:43 Wiszący portret Goebelsa przed wejściem do Rozgłośni RM jest zapewne efektem bardzo trafnie wyciaganego wniosku :-)) Gość portalu: jmk napisał(a): > Porównanie gebesowskiej szczekaczki jakim jest radio z ryjem, do tej > rozgłości jest dowodem że nie wiesz o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszołom z RM Re: Radio Maryja następcą RWE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 11:41 Gość portalu: kontownik napisał(a): > fikcja pojechana na maksa - to nie trick to rzeczywistość!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszołom z RM Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.03, 17:14 Parszywe komuchy!! znów zwalczają wolnosć słowa i niezalezność mediów! Kiedyś prześladowali za wolną Europę dziś za radio Maryja. Ciekawe że nie przeszkadza im to że po 22 często ktoś puszca na cały głos satanistyczną muzykę hevay metalową czy też techno..te łomoty i wrzaski im nie przeszkadzają a normalna modlitwa im przeszkadza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 27.04.03, 18:40 Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a): *************** -Kr. Zes ty glupi "Oszol"-to nie jest tajemnica-ale nawet glupota ma pewne granice,poza ktorymi rozpoczyna sie NIESZCZESCIE!!! > Parszywe komuchy!! znów zwalczają wolnosć słowa i niezalezność mediów! Kiedyś > prześladowali za wolną Europę ******************** -Kr. Kto i kiedy przesladowal cie niedojebku umyslowy za "wolna Europe"???Bo ja np. sluchalem w wojsku w czasach komuny-i Z TEGO powodu przesladowany nie bylem (pod warunkiem,ze nie nastwialem radia na cala "rure" od rana do wieczora!! dziś za radio Maryja. ************************ -Kr. Alez NIKT starej kurwy nie przesladuje za sluchanie "tego" radia-ludzi wkurwia zbyt glosne nastawianie trzech odbiornikow jednoczesnie o KAZDEJ porze dnia i nocy(kiedys za laskawej komuny bylo cos takiego jak NIEPRZEKRACZALNA norma decybeli,ponadto halasy po 22 wieczorem konczyly sie interwencja KOCHANEJ i SPRAWNEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ. Ma stara zaraza szczescie,ze to nie ja bylem jej sasiadem,bo wtargnalbym do chawiry,rozpierdolil odbiorniki i wybil babie reszte zebow Ciekawe że nie przeszkadza > im to że po 22 często ktoś puszca na cały głos satanistyczną muzykę hevay > metalową czy też techno..te łomoty i wrzaski im nie przeszkadzają *********************** -Kr. Czy mozesz sluzyc jakims przykladem???Mysle,ze zaklocanie spokoju spotyka sie ZAWSZE z jednakowa reakcja wspolmieszkancow,czy to bedzie sluchanie walczykow Straussa,heavy metalu,czy przemowienia wojtyly-jesli ktos lubi glosna muzyke(czy pierdolone modly i rozance) NIECH KURWA KUPI SOBIE SLUCHAWKI I "ROZKOSZUJE" SIE TYMI DZWIEKAMI AZ MU RESZTKI MOZGU(a raczej gowna,ktore jest w tym miejscu nan przeznaczonym) USZAMI WYPLYNA-a ludzie maja PRAWO domagac sie spokoju i egzekwowac go!!! a normalna > modlitwa im przeszkadza... ******************** -Kr. Po pierwsze-ZADNA modlitwa nie jest normalna(to tylko takim jak ty niewypierdkom to wmowiono)!Po drugie-nie przeszkadza sama modlitwa(moglaby sobie babina lezec krzyzem na podlodze i modlic sie az zdechalby z glodu)- przeszkadza zbyt glosne sluchanie tych modlow.Po trzecie czy niewierzacy MUSZA byc narazeni na wysluchiwanie tych modlitewno-rozancowych bredni???Po czwarte- jesli stara malpa nie doslyszy-niech fundnie sobie aparat sluchowy lub sluchawki-jesli jej nie stac-mysle,ze Rydzylik w ramach wsparcia duchowego powinien kupic jej taki sprzet partycypujac w kosztach szerzenia swego faszyzmu???CO...NIE KUPI???WIDOCZNIE TA CALA JEGO ROZGLOSNIA JEST WOBEC TEGO DO DUPY,I SLUZY JEDYNIE WYCIAGANIU "KASY" Z TAKICH STARYCH,POPIERDOLONYCH DEWOTEK,A NIE DAWANIU KASY(nawet w celu sluchania jego "przemyslen") Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Towarzysz Szmaciak Kary za oglądanie TV Trwam będą zdecydowanie wyższ IP: *.czajen.pl / 192.168.3.* 27.04.03, 20:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszołom z RM Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.03, 23:33 Gość portalu: Kraken napisał(a): > > *************** > -Kr. Zes ty glupi "Oszol"-to nie jest tajemnica-ale nawet glupota ma pewne > granice,poza ktorymi rozpoczyna sie NIESZCZESCIE!!! - mówisz rzecz jasna o sobie no nie? > > -Kr. Kto i kiedy przesladowal cie niedojebku umyslowy za "wolna Europe"??? Bo ja > > np. sluchalem w wojsku w czasach komuny-i Z TEGO powodu przesladowany nie bylem > (pod warunkiem,ze nie nastwialem radia na cala "rure" od rana do wieczora!! > > > dziś za radio Maryja. > ************************ > -Kr. Alez NIKT starej kurwy nie przesladuje za sluchanie "tego" radia-ludzi > wkurwia zbyt glosne nastawianie trzech odbiornikow jednoczesnie o KAZDEJ porze > dnia i nocy(kiedys za laskawej komuny bylo cos takiego jak NIEPRZEKRACZALNA > norma decybeli,ponadto halasy po 22 wieczorem konczyly sie interwencja KOCHANEJ - A jak jest biedna i niedosłysząca? a na słuchawki nauszniki jej nie stać? może by sąsiedzi zrobili zrzutkę co? A może ta prawda płyna ca z RM tak mocno ich boli..no cóż prawda w oczy kole! > i SPRAWNEJ MILICJI OBYWATELSKIEJ. > Ma stara zaraza szczescie,ze to nie ja bylem jej sasiadem,bo wtargnalbym do > chawiry,rozpierdolil odbiorniki i wybil babie reszte zebow - żeś prymityw i chuligan to nie pierwszyzna..bić bezbronne staruszki a może spotkamy się na ubitej ziemi co? zobaczymy jaki jesteś odważny ateicho! > Ciekawe że nie przeszkadza > > im to że po 22 często ktoś puszca na cały głos satanistyczną muzykę hevay > > metalową czy też techno..te łomoty i wrzaski im nie przeszkadzają > *********************** > -Kr. Czy mozesz sluzyc jakims przykladem??? - mój sąsiad za ściany! Mysle,ze zaklocanie spokoju spotyka > sie ZAWSZE z jednakowa reakcja wspolmieszkancow,czy to bedzie sluchanie > walczykow Straussa,heavy metalu,czy przemowienia wojtyly-jesli ktos lubi glosna > > muzyke(czy pierdolone modly i rozance) NIECH KURWA KUPI SOBIE SLUCHAWKI > I "ROZKOSZUJE" SIE TYMI DZWIEKAMI AZ MU RESZTKI MOZGU(a raczej gowna,ktore jest > > w tym miejscu nan przeznaczonym) USZAMI WYPLYNA-a ludzie maja PRAWO domagac sie > > spokoju i egzekwowac go!!! > > a normalna > > modlitwa im przeszkadza... > ******************** > -Kr. Po pierwsze-ZADNA modlitwa nie jest normalna(to tylko takim jak ty > niewypierdkom to wmowiono)!Po drugie-nie przeszkadza sama modlitwa(moglaby > sobie babina lezec krzyzem na podlodze i modlic sie az zdechalby z glodu)- > przeszkadza zbyt glosne sluchanie tych modlow.Po trzecie czy niewierzacy MUSZA > byc narazeni na wysluchiwanie tych modlitewno-rozancowych bredni???Po czwarte- > jesli stara malpa nie doslyszy-niech fundnie sobie aparat sluchowy lub > sluchawki-jesli jej nie stac-mysle,ze Rydzylik w ramach wsparcia duchowego > powinien kupic jej taki sprzet partycypujac w kosztach szerzenia swego > faszyzmu???CO...NIE KUPI???WIDOCZNIE TA CALA JEGO ROZGLOSNIA JEST WOBEC TEGO DO > > DUPY,I SLUZY JEDYNIE WYCIAGANIU "KASY" Z TAKICH STARYCH,POPIERDOLONYCH > DEWOTEK,A NIE DAWANIU KASY(nawet w celu sluchania jego "przemyslen") - Tak twierdzili marksiscui którzy w imię walki z religią zabili na całym świecie przez 75 lat ponad 100 mln osób...to nazywasz normalnością? idź się leczyć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 28.04.03, 14:04 Co do "ubitej" ziemi(a asfalt moze byc???)-JUZ DAWNO CI OBIECALEM "OSZOL"/ZE JAK TYLKO POSTAWIE STPOE W pOZNANIU-NATYCHMAIST ZACZNEW CIE NAMIERZAC0I NIECH CI SIE NIE WYDAJE,ZE MI UMNKNIESZ!!!Znam naprawde wspanialych hakerow,ktorzy namierza cie BEZ trudu,a wtedy-REKA,NOGA MOZG NA SCIANIE-OCZY NA WIDELCU-KURWA COS CIE NIE LUBIE-zreszta jak zauwazylem-nie ja jeden-zacznij wiec moze robic rachunek sumienia,aby stanac przed jahwe z czystym kontem-nie wiem tylko,czy "ojciec w niebiesiech" poparcie dla Rydzylika potraktuje jako okplicznosc lagadzaca,czy wrecz przeciwnie-podobnie sprawa wyglada z waszymi katolksimi modlami-ONE SA DLA JHWN-KAMIENIM OBRAZY!!!Wiec szanse na zbawienie po spotkaniu ze mna masz raczej chujowe!!!A teraz mozesz zlozyc na mnie donos o stosowanie grozb karalnych. I nie odgrazaj sie niemoto,ktory nawet ssiksowatej maloaty "zaliczyc"nie potrafiles!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oszołom z RM Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.03, 14:09 Tylko mi ni mów że to iż mnie w ostatnim czasie dwa razy zabanowano to twoja sprawka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Przed sądem za głośne słuchanie Radia Maryja IP: *.ipt.aol.com 28.04.03, 20:45 Gość portalu: Oszołom z RM napisał(a): > Tylko mi ni mów że to iż mnie w ostatnim czasie dwa razy zabanowano to twoja > sprawka *********************** -Kr. Tego rodzaju "zemste" uwazam za wysoce NIEETYCZNA-co innego kiedy na "solo" skuje ci morde!!!Juz co to obiecalem-a wszyscy znaja mnie z dotrzymywania danego slowa-wiec zamow sobie dobrego protetyka dentystycznego- osobiscie znam w Poznaniu znakomita, mloda i wielce sympatyczna stomatologiczke- jesli chcesz-sluze numerem telefonu Odpowiedz Link Zgłoś