jola_iza
17.02.07, 11:27
To co powiedział Mroziewicz? W Afganistanie ,Iranie, i innych nie ma żadnych IPNów, sądów lustracyjnych. Tam zaczynają ginąć ludzie tylko dlatego, że spotykali się z naszymi wymienionym w raporcie. To chyba był główny powód odejścia Radka. Zero , powtarzam zero ochrony wywiadowczej dla naszych żółnierzy. Starą spalił Antoś, nowej nikt ze zdrajcami nie będzie budował.