Dodaj do ulubionych

Czy do PiSdziątek dotarło?

17.02.07, 11:27
To co powiedział Mroziewicz? W Afganistanie ,Iranie, i innych nie ma żadnych IPNów, sądów lustracyjnych. Tam zaczynają ginąć ludzie tylko dlatego, że spotykali się z naszymi wymienionym w raporcie. To chyba był główny powód odejścia Radka. Zero , powtarzam zero ochrony wywiadowczej dla naszych żółnierzy. Starą spalił Antoś, nowej nikt ze zdrajcami nie będzie budował.
Obserwuj wątek
    • ossey Re: Kto zginal? 17.02.07, 11:32

      • jola_iza Re: Kto zginal? 17.02.07, 11:37
        Imiennie nie wiem, ale potwierdził to JMN mówiąc: "jeden już zginął"
        No chyba, że on też układowy propagandzista.
      • mmikki Re: Kto zginal? 18.02.07, 15:16
        myślisz, że Macierewicz napisze o tych zabitych raport? czy choćby wspomnienie
        do Głosu?
    • kikoo1 Re: Czy do PiSdziątek dotarło? 17.02.07, 11:32
      powtarzaj , powtarzaj propagandowe bzdury to w końcu uwierzysz
      • jola_iza Re:Ja PiSdziątko nic nie musę powtarzać 17.02.07, 11:39
        Ja wiem, że nie ma chętnych do Afganistanu. Żołnierze uwierzyli i boją się .
        • goldenwomen Dotarło do nich wreszcie ze Afganistan to nie 17.02.07, 11:41
          gra komputerowa tylko REALIA. A tam o kule w dupsko nietrudno.i oby tylko w
          dupsko.
          • jola_iza Re: Wisz Golden 17.02.07, 11:46
            Różne są sposoby zarabiania pieniędzy. Tylko teraz to jest gorsze niż rosyjska ruletka , wyprawa staje się nieopłacalna.
      • kacza.republika.bananowa uzasadnij że jest inaczej 17.02.07, 11:48
        kikoo1 napisała:

        > powtarzaj , powtarzaj propagandowe bzdury to w końcu uwierzysz

        dlaczego ktoś w Afganistanie miałby współpracować z polskimi wywiadowcami, mając
        pewność że zostanie zdekonspirowany?
    • piglowacki Re: Czy do PiSdziątek dotarło? 17.02.07, 11:52

      Raczej pobożne życzenie Masz. Czasy się zmieniły, każdy ma dostęp do pełnej
      informacji, a forumowe PiSiorki, które w czasach głębokiej komuny produkowały by
      się na masówkach młodzieżowych, zebraniach aktywu, misteriach samokrytyki, …
      dzisiaj „sprawdzają” się na forum. To taki typ psychologiczny ograniczonych …
      zresztą jak znaczny % formowych ….

      W RP jest mrowie „ciemnego ludu”, który zaPiSiał do swojej P(i)C S_E_K_T_Y
      Jaruś MiłoŚCIWIE nam PANUJĄCY .

      I P(i)C SEKTA jest POTĘŻNA !!!!!!!!!
      POTĘŻNA obsesjami „ciemnego ludu”.

      I „OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ”, że dla żarliwych apostołów i wyznawców P(i)C
      S_E_K_T_Y istnieje tylko PRAWDA OBJAWIONA, czyli to co ZAPODA Jaruś
      MiłoŚCIWIE nam PANUJĄCY starannie PIELĘGNUJĄCY te OBSESJE. I nic ich nie
      przekona, że „białe jest białe, a czarne jest czarne”. Bo istnienie SEKT oparte
      jest na ślepej wierze w dogmaty GURU, na socjotechnice KRZEWIENIA /
      PREPAROWANIA PRAWDY, manipulowania MUSKAMI „maluczkich” …, …..

      = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

      „Opowieść zwolenników IV Rzeczypospolitej to polityczny thriller, w części
      już przetestowany za rządów Jana Olszewskiego. Może być kontynuowany, jeżeli
      jego konstruktorzy zdołają opanować język debaty publicznej, zburzyć
      dotychczasową hierarchię społecznych wartości, czyli znieść panowanie
      w sferze symbolicznej zwolenników III RP. Trzeba na to trochę czasu.
      Elity wyruszyły więc na wojnę.” - Prof. J.Raciborski (11.02.2005)
    • mmikki krew na rękach PiSu 17.02.07, 13:17
      niech was piekło pochłonie!
    • s.berkowicz [...] 18.02.07, 15:17
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka