Dodaj do ulubionych

najazd na stolicę

27.03.07, 22:58
Zauważyliście, że zniknęły dziś z forum aktywne fanpiski?
Pewnie przygotowują się na jutro :)
Ciekawe, z jakim transparentem będzie manifestować np. kikoo
„Bóg daje życie. Szatan chce odebrać."
czy może:
„Bóg daje rozum. Rydzyk chce odebrać".

revelstein.blox.pl/html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka