Dodaj do ulubionych

Girzyński pokaż się

17.05.07, 23:20
Nie wiedziałem że pisujesz na forum gazeta.pl ...
Ale jak wcześniej zobaczyłem temat o Targowicy, a teraz "Co z tą Polską" i
twoje 'wywody', to się dowiedziałem.

Tak btw, nie uważacie że teraz doktorat z historii staje się tytułem
śmieciowatym, w obliczu gdy tacy ludzi go posiadają?
Obserwuj wątek
    • mike.recz Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki rodz 17.05.07, 23:22
      Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki rodzin sędziów TK.Słyszałeś to?
      • hrabia.m.c Re: Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki 17.05.07, 23:24
        mike.recz napisał:

        > Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki rodzin sędziów TK.Słyszałeś to?
        >
        >
        >
        >
        A męza sędziny Liszcz tez przetrzepał?
        • mike.recz Re: Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki 17.05.07, 23:27
          hrabia.m.c napisał:

          > mike.recz napisał:
          >
          > > Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki rodzin sędziów TK.Słyszałeś
          > to?
          > >
          > >
          > >
          > >
          > A męza sędziny Liszcz tez przetrzepał?

          Łojej,nie wiem;)
      • socjalliberal Re: Co ciekawe.Kurtyka przetrzepał również teczki 17.05.07, 23:26
        Ta.
        Ręce mi opadają gdy słyszę usprawiedliwianie tego.
        Żyć się nie chce
    • janbezziemi Re: Girzyński pokaż się 17.05.07, 23:28
      Ta pisowska inteligentyja rzuca z nóg!
      • andrze_n Re: Girzyński pokaż się 18.05.07, 00:58
        a czy ta ineligencja po "wyzwoleniu" tez byla "idealna"? Nie!..Byl brak kadr z powodow az nadto znanych (obiektywnych)...Teraz tez, wraz z wejsciem "nowego" brakuje rzadowi kadr, ale nadrabia to determinacja i pracowitoscia...Czy tak trudno to zrozumiec?

        Zawsze, gdy przemiany nastepuja to ineligencja sie waha, ma zawsze cos - jak to inteligencja - do stracenia...Tak bylo zawsze w momencie historycznych zmian. Nieliczni odwazni uczestniczacy w obecnym procesie "dopelnienia" historycznej przemiany odcinania sie od PRL-owskiego falszu, napewno za swe ryzyko zostana wynagrodzeni...Smiech z nich do czasu...
    • lumpior Re: Girzyński pokaż się 17.05.07, 23:29
      Psychokatol,smierdziel,chora osobowosc!
    • zablokowany1 Leszaba już namierzyłem..Girzyński pokaż się 18.05.07, 01:28
      szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?VE_szukaj_a=Targowica&ile=20&sort=data_desc&spojnik=and&forum=28&poz=0&A_szukaj=
      tresc&zywe=2&x=14&y=10
    • koffola Re: Girzyński pokaż się 18.05.07, 02:03
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28
      o tu napisal, kretyn jeden girzyk co u jarka na pasku chodzi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka