Dodaj do ulubionych

Zostawic tylko zabiegowcow, a reszta na zieloną

30.05.07, 10:08
trawkę, byczki pasac. Obiboki jedne, szamanstwo XXI wieku. Slusznie Religa
powiedzial, ze w Izraelu jak zamknieto szpitale to smiertelnosc w kraju
spadla. Polowa nie-zabiegowcow w polskich szpitalach jest kompletnie
niepotrzebna. Wypieprzyc i niech przyjmuja prywatnie i pokaza jacy sa
dobrzy.
Obserwuj wątek
    • marouder A pewnie! Kile leczyc zabiegami i cholere!/nt 30.05.07, 10:10

      • dr_hab Kiłę 30.05.07, 10:12
        mozesz sobie sam wyleczyć. Do wyboru - doksycyklina lub azytromycyna. Lykasz
        co nieco i jestes zdrowy, Jak umiesz czytac ulotke to sobie poradzisz.
        Penicyliny lepiej sobie nie wstrzykuj sam, bo jeszcze sie "zapadniesz" :)))

        • marouder Ja nie mam problemu z kila, ale podejrzewalem, zes 30.05.07, 10:15
          ...zes doswiadczenszy:)

          dr_hab napisała:

          > mozesz sobie sam wyleczyć. Do wyboru - doksycyklina lub azytromycyna. Lykasz
          > co nieco i jestes zdrowy, Jak umiesz czytac ulotke to sobie poradzisz.
          > Penicyliny lepiej sobie nie wstrzykuj sam, bo jeszcze sie "zapadniesz" :)))
          >
          • dr_hab Ale masz 30.05.07, 10:21
            dowcip:) Jeszcze pare takich i siekiere bedzie mozna zawiesic tak atmosfera
            zgestnieje. Cholery w Polsce nie ma, wiec ten problem nie istnieje. Rzezaczke
            leczy sie jedna dawka antybiotyku - raz lykasz i po sprawie (tak na wszelki
            wypadek pisze).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka