dr_hab
30.05.07, 10:08
trawkę, byczki pasac. Obiboki jedne, szamanstwo XXI wieku. Slusznie Religa
powiedzial, ze w Izraelu jak zamknieto szpitale to smiertelnosc w kraju
spadla. Polowa nie-zabiegowcow w polskich szpitalach jest kompletnie
niepotrzebna. Wypieprzyc i niech przyjmuja prywatnie i pokaza jacy sa
dobrzy.