Dodaj do ulubionych

MSZ: Do Albanii bez wiz

IP: 62.233.167.* 18.06.03, 17:48
Super! jutro pakuje sie i wyjezdzam. O niczym innym w zyciu nie
marzylem.
Obserwuj wątek
    • Gość: rysiek Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.ipt.aol.com 18.06.03, 18:10

      Planowalem w piatek skoczyc do Szkocji, ale taka okazja z ta
      Albania sie nadarzyla, ze zrobie tak jak Jacek i natychmiast
      udaje sie do Tirany. Wszystkich zachecam!!!!
    • Gość: mol ROMEK GIERTYś NA PREZYDENTA BEŁCHATOWA IP: *.lama.net.pl / 192.168.8.* 18.06.03, 19:16
      ROMEK GIERTYś NA PREZYDENTA BEŁCHATOWA
    • muzg.komuszy SUPER FLOP.! 18.06.03, 19:24
      raczej bym nie chcial , aby, na zasadzie wzajemnosci
      przyjezdzali oni do Polski bez wizy.
    • Gość: msz Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.hc-sc.gc.ca 18.06.03, 20:56
      Zdaje sie takie same przepisy sa do wszystkich krajow "bez wiz".
      Glownie umowa bezwizowa miedzy krajami polega, iz w kazdym wypadku kraj przyjmie swojego obywatela.

      Pamietacie "Glos Tirany": drodzy towarzysze wystrzegajcie sie kliki Gomulki, itp w tej samej tonacji.
      Nawet nie bylo zagluszane.
    • enrudo Re: MSZ: Do Albanii bez wiz 18.06.03, 21:52
      Biedny kraj otwiera się dla Polski. W Albanii idzie ku lepszemu.
    • Gość: . Bush wam daje alternatywe, dziekowac i za to !!! IP: *.arcor-ip.net 18.06.03, 22:02
    • Gość: barnitka Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.chello.pl 18.06.03, 23:29
      zdaje się, że na granicy i tak będzie pobierana opłata graniczna
      $5, wszyscy tam tak płacą; i tak lepiej niż EUR50 w Jugosławii;
    • Gość: ziuta Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.crowley.pl 18.06.03, 23:49
      No nareszcie myslalem ze juz nigdy tego nie zrobia.Do wrogow
      bez wiz a do przyjacieli Amerykanow z wizami OK.
      • bam_buko Wspaniale osiagniecie polskiej dyplomacjii 19.06.03, 05:30
        rezygnuje z Karaibow lece do Tirany- moga sie rozmyslic i przegapie taka
        okazje!!!
    • Gość: George Dablju WON W KOLEJKE PO WIZE PSY ! , HA, HA, HA ! IP: 216.254.136.* 19.06.03, 08:32
    • Gość: ww A ja chętnie obejrzę Albanię IP: 62.233.204.* 19.06.03, 09:38
      W odróżnieniu od większości wypowiadających się tutaj - ja chętnie zobaczę
      Albanię. Zachodnia Europa wydaje mi się nudna jak flaki z olejem, nie ma tam
      nic ciekawego do robienia, a wszystko wygląda tak samo. Jeszcze parę lat temu
      ciekawsza była Europa Środkowo-wschodnia, bardzo lubiłem eskapady do
      rumuńskiego Siedmiogrodu, na słowacką prowincję czy w bułgarskie góry. Teraz
      jednak ta część Europy też zaczyna się upodabniać do Zachodu. Albania jest
      chyba ostatnim kawałkiem kontynentu, gdzie spodziewam sie zobaczyć coś innego,
      oryginalnego, autentycznego - a nie Macdonald'sa i pizzerię. Jestem więc
      zadowolony, że nie potrzeba wiz.
      • Gość: grubaska duma narodowa IP: *.di.beeck / 172.20.6.* 19.06.03, 10:11
        Charakterystyczne; podobne wypowiedzi
        byly w Niemczech o Polsce po
        zniesieniu wiz. Czy Europa nigdy
        nie uwolni sie od XIX-wiecznego nacjonalizmu?
        To jest takze odpowiedz dlaczego
        Amerykanie maja wizy dla Europejczykow
        - oni sie od tego problemu juz dawno uwolnili
        • Gość: Peter Co za bzdury IP: 194.88.103.* 19.06.03, 11:25
          Jakie wizy dla jakich Europejczykow? Chyba tylko Grecy musza
          miec wizy zeby jechac do USA. Wszyscy inni bez.
          • Gość: grubaska Re: Co za bzdury IP: *.di.beeck / 172.20.6.* 19.06.03, 11:52
            Gość portalu: Peter napisał(a):

            > Jakie wizy dla jakich Europejczykow? Chyba tylko Grecy musza
            > miec wizy zeby jechac do USA. Wszyscy inni bez.

            Aha, czyli Albanczycy tez bez wiz do USA? W Europie jest ponad pol setki
            panstw...
            Nawet 25% z nich nie moze bez wizy wjechac do USA.
    • Gość: karol Mialo byc do USA bez wiz. IP: *.mega.tmns.net.au 19.06.03, 10:16
      ale sie MSZ stara!
    • Gość: Jack Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.dip.t-dialin.net 19.06.03, 10:25
      NARESZCIE !!
      Juz myslaem ze do tej Europy nigdy nie dojdziemy !!!
    • Gość: eeeeeee Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.03, 19:34
      to jest ważne!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka