Gość: jacek IP: 62.233.167.* 18.06.03, 17:48 Super! jutro pakuje sie i wyjezdzam. O niczym innym w zyciu nie marzylem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rysiek Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.ipt.aol.com 18.06.03, 18:10 Planowalem w piatek skoczyc do Szkocji, ale taka okazja z ta Albania sie nadarzyla, ze zrobie tak jak Jacek i natychmiast udaje sie do Tirany. Wszystkich zachecam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mol ROMEK GIERTYś NA PREZYDENTA BEŁCHATOWA IP: *.lama.net.pl / 192.168.8.* 18.06.03, 19:16 ROMEK GIERTYś NA PREZYDENTA BEŁCHATOWA Odpowiedz Link Zgłoś
muzg.komuszy SUPER FLOP.! 18.06.03, 19:24 raczej bym nie chcial , aby, na zasadzie wzajemnosci przyjezdzali oni do Polski bez wizy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: msz Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.hc-sc.gc.ca 18.06.03, 20:56 Zdaje sie takie same przepisy sa do wszystkich krajow "bez wiz". Glownie umowa bezwizowa miedzy krajami polega, iz w kazdym wypadku kraj przyjmie swojego obywatela. Pamietacie "Glos Tirany": drodzy towarzysze wystrzegajcie sie kliki Gomulki, itp w tej samej tonacji. Nawet nie bylo zagluszane. Odpowiedz Link Zgłoś
enrudo Re: MSZ: Do Albanii bez wiz 18.06.03, 21:52 Biedny kraj otwiera się dla Polski. W Albanii idzie ku lepszemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Bush wam daje alternatywe, dziekowac i za to !!! IP: *.arcor-ip.net 18.06.03, 22:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnitka Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.chello.pl 18.06.03, 23:29 zdaje się, że na granicy i tak będzie pobierana opłata graniczna $5, wszyscy tam tak płacą; i tak lepiej niż EUR50 w Jugosławii; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.crowley.pl 18.06.03, 23:49 No nareszcie myslalem ze juz nigdy tego nie zrobia.Do wrogow bez wiz a do przyjacieli Amerykanow z wizami OK. Odpowiedz Link Zgłoś
bam_buko Wspaniale osiagniecie polskiej dyplomacjii 19.06.03, 05:30 rezygnuje z Karaibow lece do Tirany- moga sie rozmyslic i przegapie taka okazje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George Dablju WON W KOLEJKE PO WIZE PSY ! , HA, HA, HA ! IP: 216.254.136.* 19.06.03, 08:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww A ja chętnie obejrzę Albanię IP: 62.233.204.* 19.06.03, 09:38 W odróżnieniu od większości wypowiadających się tutaj - ja chętnie zobaczę Albanię. Zachodnia Europa wydaje mi się nudna jak flaki z olejem, nie ma tam nic ciekawego do robienia, a wszystko wygląda tak samo. Jeszcze parę lat temu ciekawsza była Europa Środkowo-wschodnia, bardzo lubiłem eskapady do rumuńskiego Siedmiogrodu, na słowacką prowincję czy w bułgarskie góry. Teraz jednak ta część Europy też zaczyna się upodabniać do Zachodu. Albania jest chyba ostatnim kawałkiem kontynentu, gdzie spodziewam sie zobaczyć coś innego, oryginalnego, autentycznego - a nie Macdonald'sa i pizzerię. Jestem więc zadowolony, że nie potrzeba wiz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grubaska duma narodowa IP: *.di.beeck / 172.20.6.* 19.06.03, 10:11 Charakterystyczne; podobne wypowiedzi byly w Niemczech o Polsce po zniesieniu wiz. Czy Europa nigdy nie uwolni sie od XIX-wiecznego nacjonalizmu? To jest takze odpowiedz dlaczego Amerykanie maja wizy dla Europejczykow - oni sie od tego problemu juz dawno uwolnili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Co za bzdury IP: 194.88.103.* 19.06.03, 11:25 Jakie wizy dla jakich Europejczykow? Chyba tylko Grecy musza miec wizy zeby jechac do USA. Wszyscy inni bez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grubaska Re: Co za bzdury IP: *.di.beeck / 172.20.6.* 19.06.03, 11:52 Gość portalu: Peter napisał(a): > Jakie wizy dla jakich Europejczykow? Chyba tylko Grecy musza > miec wizy zeby jechac do USA. Wszyscy inni bez. Aha, czyli Albanczycy tez bez wiz do USA? W Europie jest ponad pol setki panstw... Nawet 25% z nich nie moze bez wizy wjechac do USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Mialo byc do USA bez wiz. IP: *.mega.tmns.net.au 19.06.03, 10:16 ale sie MSZ stara! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jack Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.dip.t-dialin.net 19.06.03, 10:25 NARESZCIE !! Juz myslaem ze do tej Europy nigdy nie dojdziemy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeeeee Re: MSZ: Do Albanii bez wiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.03, 19:34 to jest ważne! Odpowiedz Link Zgłoś