Dodaj do ulubionych

Czy prof.Geremek widzi francuskie wojska ?

15.08.07, 13:14
prezydent Sarkozy okazał sympatię i wsparcie totalitarnemu reżimowi Kaczorów.
A więc pobłądził i to strasznie pobłądził bo zagubił swoją europejską
tożsamość i wrażliwość.
Czy prof.Geremek skrytykuje prezydenta Sarkozyego na europejskim forum i
parlamencie?
Obserwuj wątek
    • p.smerf Re: Czy prof.Geremek widzi francuskie wojska ? 15.08.07, 13:15
      A czy nie wystarczy, że Ty to potępiłeś?
    • cr00t Po ostatnim wywiadzie w ktorym oplul Polske 15.08.07, 13:16
      profesor.wilczur napisał:

      > prezydent Sarkozy okazał sympatię i wsparcie totalitarnemu reżimowi Kaczorów.
      > A więc pobłądził i to strasznie pobłądził bo zagubił swoją europejską
      > tożsamość i wrażliwość.
      > Czy prof.Geremek skrytykuje prezydenta Sarkozyego na europejskim forum i
      > parlamencie?
      Schowal sie do nory i czeka na znak dany przez tube propagandowa Adama.
      • profesor.wilczur jeszcze nie zakończył wojaży! 15.08.07, 13:20
        musi przecież załatwić wsparcie dla LiD
        bo LiD nie jest wcale tani!!!!!
        nie tylko pieniądze,ale także know how i specjalistów do robienia wody z mózgu
        Polaków,że tylko LiD może ocalić Polskę.
        Załatwia też ściągniecie tzw. socjaldemokratów którzy tak naprawdę są lewakami i
        mają wsparcie z FSB
        • p.smerf Re: jeszcze nie zakończył wojaży! 15.08.07, 13:22
          > mają wsparcie z FSB

          Robisz za kuriera?
          • profesor.wilczur Romek Prodi 15.08.07, 13:26
            Romek Prodi zawsze wspierał naszą lewicę,ale kto wspiera Romano Prodi?
            • marek.zegarek Re: Romek Prodi 15.08.07, 13:30
              Za Wikipedią:
              W kwietniu 2006 Gerard Batten brytyjski poseł Parlamentu
              Europejskiego, publicznie oskarżył Prodiego, na podstawie zeznań
              byłego wysokiego oficera FSB Aleksandra Litwinienki, że polityk ten
              był "człowiekiem KGB we Włoszech". Mario Scaramella zeznał, że
              Aleksander Litwinienko przed śmiercią potwierdził fakt agenturalnej
              współpracy Prodiego z KGB. [1] Zarzuty te pojawiły się także w
              latach 90. po publikacji Archiwum Mitrochina, według którego Prodi
              miał być agentem o kryptonimie "UCHITEL" (ros. uczitiel -
              nauczyciel).

              • profesor.wilczur Prodi,Polsk i Geremek 15.08.07, 13:36
                Premier Włoch Romano Prodi wrócił zdegustowany ze szczytu unijnego w Brukseli,
                który nazwał "smutnym spektaklem".

                Jak powiedział w wywiadzie dla rzymskiego dziennika "La Repubblica", po raz
                pierwszy panował na nim duch antyeuropejski, który reprezentowały - jego zdaniem
                - Wielka Brytania, Polska, Czechy i Holandia. Ostro skrytykował władze Polski i
                Wielkiej Brytanii za to, że "chcą słabej Europy" i podkreślił, że nie ustawił
                się - jak Angela Merkel, Tony Blair, Nicolas Sarkozy czy Jose Luis Zapatero - w
                kolejce do telefonu do premiera Kaczyńskiego, gdyż jego zdaniem byłoby to
                "trochę upokarzające".

                Prodi: Rozmowy z premierem Kaczyńskim "teatralne i upokarzające"

                - Było to nieco teatralne, ponieważ wszystko zostało już postanowione - tłumaczy
                Romano Prodi. - Chodziło tylko o to, by zrobić małe przedstawienie, a ja
                przyznam, że przekazywanie sobie telefonu, by zamienić kilka okolicznościowych
                słów z Kaczyńskim, uważam prawdę mówiąc za trochę upokarzające - oświadczył
                premier Włoch.

                Jego zdaniem, znacznie bardziej przydatne było wtedy prowadzenie negocjacji z
                kilkoma innymi delegacjami. Podsumowując zaś powiedział: "uważam, że dobrze
                postąpiłem".

                "Istnieją dwie Europy"

                - Przez tyle lat nie widziałem nigdy z taką bolesną jasnością, że istnieją dwie
                Europy: jedna, większościowa, która wierzy i która chce iść naprzód; druga, dla
                której dążenie do pomniejszenia roli Unii jest narodowym celem politycznym.

                Szef włoskiego rządu dodał, że jest "rozgoryczony spektaklem", na jakim się
                znalazł; "spektaklem - jak wyjaśnił - w wykonaniu niektórych państw, gotowych
                pozbawić Europę jej najgorętszego aspektu, aspektu serca".

                "Różnice? To chyba żart?"

                Premier Romano Prodi komentuje rozmowę z prezydentem Lechem Kaczyńskim, który
                odmowę poparcia dla stanowiska Włoch tłumaczył mu różnicą między naszymi
                narodami. - Jak to? - oburza się szef włoskiego rządu. Jeśli są w Europie dwa
                narody, które łączy wspólna wiara i przeszłość, w tym także długi pontyfikat
                Jana Pawła II, to właśnie Włosi i Polacy. Tymczasem teraz w imię Europy,
                odkrywamy różnice. To chyba żart ? - stwierdza Prodi.

                Ta sama włoska gazeta publikuje dziś wywiad z prof. Bronisławem Geremkiem, w
                którym przestrzega on polski rząd przed izolacją - przeczytaj
                • sodoma4 Re:Czy we Włoszech jest kuźnia agentów KGB? 15.08.07, 13:56
                  Sporo zatroskanych o demokrację jeździ do Włoch.
                  Podobno to synowie agentów KGB, kolaboranci z UB i zwykli aferzyści
                  od drobnych przekrętów gospodarczych.
                  Zatroskani o demokrację nie mogą pogodzić się z despotyzmem
                  Kaczyńskich
    • sodoma4 Re: Geremek symbol manipulacji? 15.08.07, 14:21
      Trzeźwe spojrzenie „kacze mety1” – potwierdzam.
    • cr00t Re: symbolika manipulacji 15.08.07, 14:28
      kaczemety1 napisała:

      > tyle waszego, co silni zechca. ale nei licxzcie ze umierac za was
      > beda, bo od tego jestescie wy. zdychac w Afganistanie i placic za
      > to
      Powiadom mnie jak zdechnie twoja mamuska chetnie sie pojawie na jej ostatniej
      drodze. Atrakcje masz zapewnione he he he
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka