Dodaj do ulubionych

Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zmiany

29.09.07, 20:22
Bartoszewski: Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie szans
Polski jak teraz. Nie wierzcie frustratom i dewiantom psychicznym.
Polska potrzebuje rządu ludzi szanujących innych ludzi, a nie
napęczniałych nienawiścią.

Tylko Donald Tusk spełnia te warunki. Cieszę się, że będzie
premierem. Posprząta po małych, przyziemnych krzykaczach.
Obserwuj wątek
    • pismaker Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 20:40
      Bartoszewski przesadził. Obrażanie urzędującego premiera nie
      przysporzy PO zwolenników
    • jorge.martinez Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 20:41
      Tusk nie będzie premierem, nawet gdyby PO miało 231 posłów.

      Wcale mi z tego powodu nie jest przykro. A wyborów prezydenckich i tak nie wygra
      Cimcirimci.
      • wolnosc_i_demokracja Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 20:52
        Nie zależy mi.
        Może być Komorowski.
        Czas na zmiany!
        • jorge.martinez Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 20:54
          Kaczyści dokonali wiele zmian... Nie każda zmiana to postęp i rozwój.
          • wolnosc_i_demokracja Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 22:18
            jorge.martinez napisał:

            > Kaczyści dokonali wiele zmian... Nie każda zmiana to postęp i
            rozwój.

            Czas na zmiany ich zmian
    • frank_drebin Ale po Doniu Bartoszewski pojechal: 29.09.07, 21:05
      Polska potrzebuje rządu ludzi szanujących innych ludzi, a nie
      napęczniałych nienawiścią.
      • wolnosc_i_demokracja Po Jarciu 29.09.07, 21:11
        > Polska potrzebuje rządu ludzi szanujących innych ludzi, a nie
        > napęczniałych nienawiścią.

        Przypisywanie Donaldowi Tuskowi nienawiści byłoby śmieszne mimo już
        dwuletniej osobistej agresji pod jego adresem.
        • kubala11 Re: Po Jarciu 29.09.07, 21:15
          wolnosc_i_demokracja napisał:


          >
          > Przypisywanie Donaldowi Tuskowi nienawiści byłoby śmieszne mimo już
          > dwuletniej osobistej agresji pod jego adresem.

          Masz racje, stan kiedy wypowiada słowa o PiS-ie i premierze mozna nazwać miłosna
          ekstazą...:))
          • wolnosc_i_demokracja Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:10
            Dwa lata kopania w dupę zabije każdą miłość
            • kubala11 Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:20
              No to się nie dziw, ze JarKacz nazywa Donka pomocnikiem i ma go głęboko w .....
              .:)) Po dwóch takich jak opisujesz latach kazdy straciłby cierpliwość, nie tylko
              JarKacz.:)
              • wolnosc_i_demokracja Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:27
                Nie zrozumiałeś chłopczyku.
                Przeczytaj jeszcze raz i przemyśl to.
                Albo niech ci mamusia wytłumaczy.
                • kubala11 Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:30
                  W sumie nie mam sie co dziwić. Nie masz co napisać to zaczynasz pieprzyc o
                  chłopczyku i mamusi. Szkoda mojej klawiatury na polemike z toba. Za cienki
                  jesteś gostku. Dobranoc.
                  • wolnosc_i_demokracja Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:32
                    Skoro nie rozumiesz tekstu pisanego to odsyłam cię spowrotem do
                    szkoły
                    • kubala11 Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:45
                      Nie widzisz gostku, że odwracam punkt widzenia? Że twoje pretensje do JarKacza
                      można odnieść również do Spietego?
                      Zresztą po co uzywam znaków zapytania. Wiem, że nie widzisz gdyż inteligencji w
                      szkole nie zawsze mozna sie nauczyć. Trzeba ja mieć wrodzoną co jak widac tobie
                      jest nie dane.:))
                      • wolnosc_i_demokracja Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:54
                        1.Kaczyński zaczął
                        2.Jedynie Tusk potrafi być na tyle samokrytyczny, żeby się przyznać,
                        że częściowo za ten stan odpowiada ("Zmarnowaliśmy dwa lata, bo
                        zwyciężyła logika, "kto kogo wykończy". - Biorę na siebie część
                        odpowiedzialności - przyznał Tusk w Londynie)
                        Kaczyńskiego nie stać na żaden samokrytycyzm. On jest idealny.
                        Niestety.
                        • kubala11 Re: Po Jarciu 29.09.07, 22:57
                          wolnosc_i_demokracja napisał:

                          > 1.Kaczyński zaczął

                          Jasne. Przecież wiadomo, że to Kaczyński odmówił koalicji z PiS-em. Gratuluje
                          logiki.
                          • wolnosc_i_demokracja Re: Po Jarciu 29.09.07, 23:01
                            Coś ci się pomyliło (sprawdź to jeszcze w biuletynie wenętrznym PiSu)
                            Kaczyński odmówił koalicji z PO bo uwielbia samodierżawie.
                            • kubala11 Re: Po Jarciu 29.09.07, 23:10
                              Oczywiście twoim zdaniem to Tusk zaproponował PiS-owi marszałka Sejmu i połowę
                              ministerstw...:)) I wstretny Kaczor nie przyjał tej propozycji.;))
                              Wybacz, ale to jest naprawde ostatni mój post w wymianie zdań z tobą. Z całym
                              szacunkiem, który należy mieć dla swojego interlokutora żal mi klawiatury i
                              opuszków palców w wymiane zdan z toba. Nara.
                              • wolnosc_i_demokracja Re: Po Jarciu 29.09.07, 23:14
                                Ale nie potrafił się podzielić resortami siłowymi bo już wtedy
                                przewidywał, że będą mu służyły do szukania haków na przeciwników
                                politycznych i zawłaszczania Państwa
        • frank_drebin No Doniu wprost ZIEJE miloscia ;) 29.09.07, 21:18
          wolnosc_i_demokracja napisał:

          > > Polska potrzebuje rządu ludzi szanujących innych ludzi, a nie
          > > napęczniałych nienawiścią.
          >
          > Przypisywanie Donaldowi Tuskowi nienawiści byłoby śmieszne mimo
          już
          > dwuletniej osobistej agresji pod jego adresem.
          • wolnosc_i_demokracja Przynajmniej nie wyraża pogardy 29.09.07, 22:11
            w każdym przemówieniu
            • kubala11 Re: Przynajmniej nie wyraża pogardy 29.09.07, 22:23
              wolnosc_i_demokracja napisał:

              > w każdym przemówieniu

              Jak znasz takie przemówienie Donka bez odniesienia do PiS-u, błaci Kaczynskich
              to zapodawaj linka. Chetnie poczytam.:)
              • wolnosc_i_demokracja Re: Przynajmniej nie wyraża pogardy 29.09.07, 22:27
                Nie mam czasu na przeszukiwanie netu
            • frank_drebin No przeciez napisalem ZIEJE miloscia ;) 29.09.07, 22:42
              wolnosc_i_demokracja napisał:

              > w każdym przemówieniu
              • wolnosc_i_demokracja Re: No przeciez napisalem ZIEJE miloscia ;) 29.09.07, 22:57
                Do Polski i Polaków
                • frank_drebin Jak dobrze pamietam to nie do wszystkich ;) 29.09.07, 23:02
                  Cos tam gledzil, ze mochery to sa be i w ogole. Dobrze, ze eutanazji
                  nie zaproponowal ;) A mogl zaproponowac z tego ZIANIA - nie ? ;)
                  wolnosc_i_demokracja napisał:

                  > Do Polski i Polaków
                  • wolnosc_i_demokracja Mohery nie są BE. Tego nie powiedział 29.09.07, 23:18
                    Żli są ludzie z Torunia (i z Wawy) którzy manipulują Bogu ducha
                    winnymi ludźmi. Tusk tych manipulatorów nazwał moherową koalicją.
                    Masz daleko posuniętą sklerozę skoro muszę ci tłumaczyć takie
                    oczywistości. Rozczarowujesz...
    • skin.polskii nadzieja na to ze znów będzie można bezk kraść? 29.09.07, 22:23
      niszczyć mnajatek narodowy i wywalać ludzi na bezrobocie tak jak to
      robiono w latach 90 tych??
      • wolnosc_i_demokracja PO nie było u władzy. Czas Na Zmiany! 29.09.07, 22:40
    • haen1950 Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 22:24
      Stanowiska i fotele przydziela się po wyborach. A Donald, gdyby do
      tego doszło, bedzie ciężkim frajerem - premierem. Powinien zostać
      MSZ jeżeli poważnie marzy o prezydenturze.

      Bardziej mi pasuje Pawlak na premiera.
      • kubala11 Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 22:27
        Donek i prezydentura? Heniu otrząśnij się. To jest to samo jak ja i abstynent.:))
        • wolnosc_i_demokracja Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 22:30
          Doczeka się chłopcze, doczeka...
          Nie zawsze będą nami rządzili mali krzykacze...
      • wolnosc_i_demokracja Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 22:29
        Zręczne, choć Pawlak jest za cienki.
        Myślałem, że się wyrobi ale się nie wyrobił.
    • piekielnica1 Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 29.09.07, 22:27
      www.youtube.com/watch?v=xXqcHI8peUA
    • 1normalnyczlowiek TUSK,przyszły Premier Nadzieja na Zmiany Pieluszek 29.09.07, 22:59
      wolnosc_i_demokracja napisał:
      > Bartoszewski: Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie szans

      ---> I nic więcej nie powinien dodawać. Tusk to zmarnowane lata dla Polski.
      • piekielnica1 Re: TUSK,przyszły Premier Nadzieja na Zmiany Piel 29.09.07, 23:05
        a co przez ostatnie dwa?

        www.youtube.com/watch?v=xXqcHI8peUA
      • wolnosc_i_demokracja Re: TUSK,przyszły Premier Nadzieja na Zmiany Piel 30.09.07, 08:59
        Już dwa zmarnowaliśmy przez nieudacznika Kaczyńskiego.
        • 1normalnyczlowiek POpychadło Tusk,ten to rewolucję zrobi :)))))))))) 30.09.07, 09:48
          wolnosc_i_demokracja napisał:
          > Już dwa zmarnowaliśmy przez nieudacznika Kaczyńskiego.
          • wolnosc_i_demokracja Nie. Po prostu będzie rządził. 30.09.07, 09:56
            Czasy Kaczyńskiego odchodzą w przeszłość.
            Manipulatorzy i populiści wcześniej czy później znikają w
            politycznym niebycie.
            Kaczyński to już na szczęście polityczny emeryt.
            On jest za mały nawet na dyktatora.
            • 1normalnyczlowiek Pomyliłeś wszystkiepojęcia i słowa 30.09.07, 14:34
              wolnosc_i_demokracja napisał: Nie. Po prostu będzie rządził.
              > Czasy Kaczyńskiego odchodzą w przeszłość.
              > Manipulatorzy i populiści wcześniej czy później znikają w
              > politycznym niebycie.
              > Kaczyński to już na szczęście polityczny emeryt.
              > On jest za mały nawet na dyktatora.

              ---> Jeśli świadomie odwracasz znaczenie słów, to muszę cię uznać za typowego
              ucznia bolszewickiej propagandy polegającej właśnie na odwracaniu wszystkiego co
              się da do góry nogami. Kwaśniewski dzisiaj identycznie kłamał - tylko że w
              stosunku do niego nie ma żadnych wątpliwości, czyim jest uczniem.
    • belkot_belkot_belkot Re: Donald TUSK, przyszły Premier, Nadzieja na Zm 30.09.07, 12:14
      Mam nadzieję, że pokaże PiSowi gdzie raki zimują
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka