Dodaj do ulubionych

Bitwa pod Lenino

01.10.07, 07:47
12 października 1943. Lanie było.

Kaczory uwielbiają polskie klęski. Czy tę rocznicę też zaprzęgną do
dyszla z cyrkowym wozem wyborczym?
Obserwuj wątek
    • rzewuski1 Re: Bitwa pod Lenino 01.10.07, 07:57
      Stalin chciał pokazac swiatu ze tez ma swoich Polaków i oni tez
      walczą
      szkoda tych ludzi bo przezyli piekło w ZSRR

      lubie placki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka