haen1950 01.10.07, 07:47 12 października 1943. Lanie było. Kaczory uwielbiają polskie klęski. Czy tę rocznicę też zaprzęgną do dyszla z cyrkowym wozem wyborczym? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzewuski1 Re: Bitwa pod Lenino 01.10.07, 07:57 Stalin chciał pokazac swiatu ze tez ma swoich Polaków i oni tez walczą szkoda tych ludzi bo przezyli piekło w ZSRR lubie placki Odpowiedz Link Zgłoś