Dodaj do ulubionych

I mamy CUD

27.11.07, 13:54
PiSia karawana zamieniła się na FK w stado szczekających kundli.
Obserwuj wątek
    • 440417mz Re: I mamy CUD 27.11.07, 13:58
      A POmroczna sfora odpowiada zwycięskim haukaniem.Ale mamy koncerto grosso.
    • goldenwomen3 Do CUDU potrzebny Balcerowicz? 27.11.07, 14:06
      finanse.wp.pl/a,1,wid,9435960,prasa_25.html?rfbawp=1196168558.986

      Co pozostało w Polsce do rozkradzenia? przyszedł czas na 65 mld
      $ ????nikt tak pięknie nie "rozchoduje" tej kasy jak stary znajomy
      żydokomuny.
      • warczacy_z_wilkami Re: Do CUDU potrzebny Balcerowicz? 27.11.07, 14:19
        z twojego linku goldzia :)
        "A jak Pan ocenia dwuletnie działania rządu Prawa i Sprawiedliwości w kontekście
        polskiej gospodarki?
        Nie znam poważnego eksperta - ani na świecie ani w Polsce – który pozytywnie
        oceniałby rządy Prawa i Sprawiedliwości w dziedzinie gospodarki - i nie tylko."
    • don.kichote I codziennie ich mniej! :-))) 27.11.07, 14:25
      warczacy_z_wilkami napisał:

      > PiSia karawana zamieniła się na FK w stado szczekających kundli.
    • reakcjonista1 Dościgają w chamstwie POlszewię 27.11.07, 14:27

    • 440417mz Re: I mamy CUD 27.11.07, 17:05
      I mamy cud,czyli polskie CDU u władzy.Wpływ bawarskiego profesora W Bartoszewskiego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka