warczacy_z_wilkami 27.11.07, 13:54 PiSia karawana zamieniła się na FK w stado szczekających kundli. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
440417mz Re: I mamy CUD 27.11.07, 13:58 A POmroczna sfora odpowiada zwycięskim haukaniem.Ale mamy koncerto grosso. Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen3 Do CUDU potrzebny Balcerowicz? 27.11.07, 14:06 finanse.wp.pl/a,1,wid,9435960,prasa_25.html?rfbawp=1196168558.986 Co pozostało w Polsce do rozkradzenia? przyszedł czas na 65 mld $ ????nikt tak pięknie nie "rozchoduje" tej kasy jak stary znajomy żydokomuny. Odpowiedz Link Zgłoś
warczacy_z_wilkami Re: Do CUDU potrzebny Balcerowicz? 27.11.07, 14:19 z twojego linku goldzia :) "A jak Pan ocenia dwuletnie działania rządu Prawa i Sprawiedliwości w kontekście polskiej gospodarki? Nie znam poważnego eksperta - ani na świecie ani w Polsce – który pozytywnie oceniałby rządy Prawa i Sprawiedliwości w dziedzinie gospodarki - i nie tylko." Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote I codziennie ich mniej! :-))) 27.11.07, 14:25 warczacy_z_wilkami napisał: > PiSia karawana zamieniła się na FK w stado szczekających kundli. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: I mamy CUD 27.11.07, 17:05 I mamy cud,czyli polskie CDU u władzy.Wpływ bawarskiego profesora W Bartoszewskiego? Odpowiedz Link Zgłoś